Hamilton gaf bij Sky aan dat hij Rosberg niet meer zag en net voor de witte lijn maar instuurde en zoveel mogelijk ruimte lietquote:Op zondag 3 juli 2016 17:15 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Kon Hamilton wel zien of Rosberg instuurde? Ze hebben een beste dode hoek en hij nam een hele wijde lijn.
salzufer? Of is dat een ander adres?quote:Op zondag 3 juli 2016 17:16 schreef DutchTrain het volgende:
Het goede nieuws was, dat ik F1 op een groot scherm heb kunnen kijken bij Mercedes-Welt in Berlijn. Het mindere was, dat alle zes nog bestaande Duitse F1fans aanwezig waren, waarvan 1 met een badmuts op en een ander die na drie ronden in slaap viel. Duitse gezelligheid dus
[ afbeelding ]
er stond ook nog wel zo'n al het leverbare Mercedes speelgoed van Vito tot AMG, om te bekijken en in te zitten
quote:Op zondag 3 juli 2016 17:28 schreef Woods het volgende:
Zijn er al persconferenties omtrent op Youtube?
Precies wat ik dacht dus. Bedankt, ik zit op mijn werk en kan dus niet alles meekrijgen.quote:Op zondag 3 juli 2016 17:29 schreef gbm het volgende:
[..]
Hamilton gaf bij Sky aan dat hij Rosberg niet meer zag en net voor de witte lijn maar instuurde en zoveel mogelijk ruimte liet
stiekem zat ik al Jupiler drinkend en Pringles vretend gewoon F1 te kijken....quote:Op zondag 3 juli 2016 17:16 schreef Geralt het volgende:
[..]
wtf spoor jij nog??
Welke idioot gaat z'n wijf neuken terwijl er F1 op tv is?!
Ik zag het later ja, maar geen zin om te edittenquote:Op zondag 3 juli 2016 17:33 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nah, de sector die geel was, begon pas nadat er ingehaald was.
maakt niet uit, ros had schade en deed 1.30 over de laatste ronde.quote:Op zondag 3 juli 2016 17:33 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nah, de sector die geel was, begon pas nadat er ingehaald was.
Blijf maar lekker gravenquote:Op zondag 3 juli 2016 17:15 schreef k_man het volgende:
[..]
Zoals ik al zei gaat het me niet om de specifieke situatie in deze race, maar om de onzin die Firefly bij zo ongeveer elke race verkondigt.
Wat zijn hier de consequenties van dan? Of wordt het gezien als gevaarlijk als ie niet inhaaltquote:
Hij heeft wel een punt, hoe de regel luidt hangt heel nauw samen met de toepassing ervan.quote:Op zondag 3 juli 2016 17:15 schreef k_man het volgende:
[..]
Zoals ik al zei gaat het me niet om de specifieke situatie in deze race, maar om de onzin die Firefly bij zo ongeveer elke race verkondigt.
Vast wel, en als hij niet weet waar de andere auto is moet hij ook niet insturen naar de plek waar die waarschijnlijk is.quote:Op zondag 3 juli 2016 17:15 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Kon Hamilton wel zien of Rosberg instuurde? Ze hebben een beste dode hoek en hij nam een hele wijde lijn.
Niks. Je mag een beschadigde auto gewoon inhalen tijdens een gele vlag.quote:Op zondag 3 juli 2016 17:51 schreef Justevo het volgende:
[..]
Wat zijn hier de consequenties van dan? Of wordt het gezien als gevaarlijk als ie niet inhaalt
Op zich is het geen rare gedachte dat je ervan uitgaat dat iemand instuurt voor een bocht. En zeker als diegeen aan de binnenkant zit, mag je er denk ik wel vanuit gaan dat die een beetje normale lijn rijdt.quote:Op zondag 3 juli 2016 17:52 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vast wel, en als hij niet weet waar de andere auto is moet hij ook niet insturen naar de plek waar die waarschijnlijk is.
Stop nou eens met janken, ze zijn beiden under investigation.quote:Op zondag 3 juli 2016 17:52 schreef Weltschmerz het volgende:
Ook heel bijzonder is dat Rosberg under investigation was, en niet een incident involving 2 auto's. Wanneer is dat voor het laatst gebeurd als er twee auto's in gaan en er minstens eentje niet onbeschadigd uitkomt? De uitkomst is nog een twee, maar bij voorbaat al besluiten om Hamilton niet eens te onderzoeken? Dat legt meteen al een enorme claim op het onderzoek.
Hij reed een normale defensieve lijn, dus als je in gevecht bent moet je daar op rekenen. Daarvoor heeft Hamilton het vaak genoeg zelf gedaan.quote:Op zondag 3 juli 2016 18:00 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Op zich is het geen rare gedachte dat je ervan uitgaat dat iemand instuurt voor een bocht. En zeker als diegeen aan de binnenkant zit, mag je er denk ik wel vanuit gaan dat die een beetje normale lijn rijdt.
Was meteen het incident involving cars .. and .. under investigation? Dan heeft Skye ook dat gemanipuleerd...quote:Op zondag 3 juli 2016 18:01 schreef OEM het volgende:
[..]
Stop nou eens met janken, ze zijn beiden under investigation.
15.53 uur was de melding van de FIA dat Hamilton zich moest melden. Twee minuten na dat dat over Rosberg werd gemeld.quote:Op zondag 3 juli 2016 18:08 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Was meteen het incident involving cars .. and .. under investigation? Dan heeft Skye ook dat gemanipuleerd...
Dat heeft Skye mij dan onthouden, die gebruikten het feit dat Rosberg als enige under investigation was als argument voor de conclusie dat het Rosbergs schuld was.quote:Op zondag 3 juli 2016 18:10 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
15.53 uur was de melding van de FIA dat Hamilton zich moest melden. Twee minuten nadat dat over Rosberg werd gemeld.
Ze maken er altijd per rijder een apart document van. En misschien duurt het wel precies twee minuten om zo'n document te maken en te publiceren.quote:Op zondag 3 juli 2016 18:13 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat heeft Skye mij dan onthouden, die gebruikten het feit dat Rosberg als enige under investigation was als argument voor de conclusie dat het Rosbergs schuld was.
Maar ik vind het ook raar van de FIA, normaal gesproken onderzoeken ze een incident tussen twee auto's, en niet één rijder, en daarna ook nog even de ander.
twitter:FiftyBuckss twitterde op zondag 03-07-2016 om 16:34:17Analysis of Rosberg and Hamilton incident with Anthony Davidson https://t.co/oYNWSpnrp2 #AustrianGP reageer retweet
Zouden 30 rondes mee kunnen gaan volgens Pirelli. Daarnaast hoort een band gewoon minder te worden (al dan niet met cliff) in plaats van te klappen als je er te lang mee doorrijdt.quote:Op zondag 3 juli 2016 16:36 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ferrari besluit toch zelf om er zo lang mee te rijden.
Bij Sky zochten ze er allemaal wat achter, nl. dat daarmee de onschuld van Hamilton wel ongeveer vaststond. Het is toch niet de normale gang van zaken, of wel?quote:Op zondag 3 juli 2016 18:14 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Ze maken er altijd per rijder een apart document van. En misschien duurt het wel precies twee minuten om zo'n document te maken en te publiceren.
Je kan ook overal wat achter zoeken, natuurlijk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |