Mwah ik ben niet slachtoffer genoeg,,quote:Op dinsdag 28 juni 2016 01:12 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Scherp. Misschien ook columnist worden. Kwestie van tijd dat ebru de pen neerlegt.
Hier, dit zijn de jochies die haat zaaien:quote:Op dinsdag 28 juni 2016 00:45 schreef polderturk het volgende:
[..]
Ga toch weg met je onzin. Spring jij weer in je slachtofferrol? Umar de trol is duidelijk haat aan het zaaien. Ze is weer als een kip zonder kop aan het schelden voor aandacht en de moslimhater Nazis komen haar weer verdedigen. Alles om maar hun moslimhaat te kunnen spuien.
Eloquente dame hoor.quote:Op maandag 27 juni 2016 21:55 schreef Kopiko het volgende:
De bewuste tweet:twitter:umarebru twitterde op zondag 26-06-2016 om 21:23:07KUTMOCROS IK HAAT JULLIE IK HAAT JULLIE IK HAAT JULLIE IK HAAT JULLIE EN IK HAAT JULLIE MOSLIMBROEDERS EN ZUSTERS OOK> FUCK YOU ALL reageer retweet
Die jongens zijn gewoon aan het spelen beetje de buurt samenbrengen snap dat dan !!quote:Op dinsdag 28 juni 2016 01:21 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Hier, dit zijn de jochies die haat zaaien:
https://www.youtube.com/channel/UCLc9d2eLuOBv7tVw2eh-wrA
Ebru constateert alleen maar en durft de tyfus te benoemen waar we in dit land mee te maken hebben.
Je bericht verraadt gelijk dat jij een racistische pvv-drol bent. Een aanhanger van dom-rechts. Iedere persoon die ook maar twee slecht geschreven artikelen van haar gelezen heeft weet haar motief: Aandacht. Ze is een eersteklas aandachtshoer.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 00:50 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Dit slaat echt nergens op. Je turkse hersentjes zijn te klein om haar daadwerkelijke motieven te begrijpen.
Je bericht verraadt gelijk dat jij een racistische pvv-drol bent. Een aanhanger van dom-rechts. Iedere persoon die ook maar twee slecht geschreven artikelen van haar gelezen heeft weet haar motief: Aandacht. Ze is een eersteklas aandachtshoer.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 01:33 schreef polderturk het volgende:
[..]
hersentjes zijn te klein om haar daadwerkelijke motieven te begrijpen.
Wilders is 3x niks, maar wil je dat Lammetje straks het beledigen van Marokkaans straattuig gaat bevechten?quote:Op dinsdag 28 juni 2016 00:14 schreef polderturk het volgende:
[..]
Je bedoelt dat Kuzu dan aan de macht komt
Jij bent vast een Turk.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 00:53 schreef Kaas- het volgende:
Dat mens is zo irritant dat ik niet helpen kan erom te moeten gniffelen dat haar telefoontje weer eens is afgepakt.
En de moslims helpen haar een handje door haar telefoon te jatten. Waarna dat hier een beetje wordt weggewuifd.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 00:45 schreef polderturk het volgende:
[..]
Ga toch weg met je onzin. Spring jij weer in je slachtofferrol? Umar de trol is duidelijk haat aan het zaaien. Ze is weer als een kip zonder kop aan het schelden voor aandacht en de moslimhater Nazis komen haar weer verdedigen. Alles om maar hun moslimhaat te kunnen spuien.
Gevoelens zijn belangrijker dan geweld.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 08:37 schreef Opkloter het volgende:
Wel typisch dat je hier dat linkse volk allerlei geweld ziet goedpraten. Nare types zitten er hier op fok.
Waarschijnlijk wel. Ik denk dat ze al 50 bedrijven hebben benaderd en dat ze overal zijn afgewezen. Dit komt natuurlijk door hun achternaam, niet omdat ondermaatse prestaties leveren. Tja dan zit er niets anders op dan mensen lastig vallen en bestelen. Die vieze witte Nederlanders hebben er zelf voor gezorgdquote:Op dinsdag 28 juni 2016 08:46 schreef wolkentoetje het volgende:
Is dit weer dat kleine groepje kansenjongeren zonder stageplaats die dagelijks op tienertoer zijn en overal kattekwaad uithalen?
Iedere persoon die ook maar twee slecht geschreven artikelen van haar gelezen heeft weet haar motief: Aandacht. Ze is een eersteklas aandachtshoer.quote:
Die bedreigingen kwamen pas nadat ze dergelijke uitlatingen deed, Ebru is gewoon een vuile provocateur.quote:Op maandag 27 juni 2016 22:33 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Waarom? Jij kan je niet voorstellen dat iemand zich op zo'n manier uit als zij dagelijks uitgescholden wordt door een bepaalde bevolkingsgroep en ook nog eens beroofd wordt en bij haar ingebroken wordt door mensen uit diezelfde bevolkingsgroep?
Hij krijgt teveel steun van mede-fascisten in NWS.quote:Op maandag 27 juni 2016 22:50 schreef deadprez het volgende:
[..]
Word je nou zelf niet moe van dit soort posts keer op keer?
een turkse die wel geintegreerd is....quote:Op dinsdag 28 juni 2016 09:46 schreef Wexler het volgende:
[..]
Die bedreigingen kwamen pas nadat ze dergelijke uitlatingen deed, Ebru is gewoon een vuile provocateur.
Ben geen Turk en Ebru is niet geïntegreerd maar een Uncle Tom.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 09:51 schreef flibber het volgende:
[..]
een turkse die wel geintegreerd is....
verkaast noemen jullie dat toch?
Correct, dat is mijn fetisj.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 10:10 schreef Woestijnvos het volgende:
[..]
Jij wil ook beroofd worden door Mocro's?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |