alles wat je niet aanstaat als dom bestempelen is best triestquote:Op donderdag 26 mei 2016 20:17 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Het heeft alleen weinig met racisme te maken. De Nederlandse cultuur is er eentje van 'doe normaal'. En als jij als een bezetene en hypocriet persoon domme dingen in de media gaat spuien dan komt daar reactie op in Nederland. Aversie tegen domheid is dat. Niet racisme.
Maar het gaat wel een beetje ver, natuurlijk.
Dat is makkelijk scoren. Je weet dat je haar daarmee pakt. Maar in essentie is het niet racisme. Er wordt niet zo gereageerd omdat ze zwart is, maar omdat ze dom praat.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Shit roepen over haar huidskleur heeft alles met racisme te maken.
Van weerszijden idd.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:20 schreef computergirl het volgende:
[..]
alles wat je niet aanstaat als dom bestempelen is best triest
Ik bestempel niet alles wat me niet aanstaat als dom. Alleen dit. Ik snap niet waarom je meteen die conclusie trekt. Helpt niet echt mee in het voeren van een normale discussie.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:20 schreef computergirl het volgende:
[..]
alles wat je niet aanstaat als dom bestempelen is best triest
Het is onwijs kansloos ja. En onnodig. Eigenlijk moet je er geen aandacht aan besteden. Maar dat kan ook weer niet.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
En dan sta je er dus boven en zoek je de inhoudelijke discussie wat mij betreft.
Kansloos wat er nu gebeurt omtrent Sylvana. Toch?
En dat toon je dan via argumenten aan hè. Niet gekke dingen roepen.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:21 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Dat is makkelijk scoren. Je weet dat je haar daarmee pakt. Maar in essentie is het niet racisme. Er wordt niet zo gereageerd omdat ze zwart is, maar omdat ze dom praat.
Geen aandacht, of iig geen overdreven aandacht, is ook een optie. En dat kan an sich wel. Maar je nooit verlagen tot scheldpartijen die op dat roversnest FB gangbaar zijn.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:22 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Het is onwijs kansloos ja. En onnodig. Eigenlijk moet je er geen aandacht aan besteden. Maar dat kan ook weer niet.
En is alles behalve normaal doen.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Shit roepen over haar huidskleur heeft alles met racisme te maken.
Helemaal mee eens. Slaat ook nergens op.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Geen aandacht, of iig geen overdreven aandacht, is ook een optie. En dat kan an sich wel. Maar je nooit verlagen tot scheldpartijen die op dat roversnest FB gangbaar zijn.
Maar suggestieve racistische taal spuien is wel de normaalste zaak, he?quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:26 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Slaat ook nergens op.
En dat is niet normaal.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:26 schreef NickRooz het volgende:
[..]
En dat is dus wat er met Sylvana gebeurt.
quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:26 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Slaat ook nergens op.
Is niet de normaalste zaak. Lees mijn reacties is terug. Ik heb geprobeerd makkelijke taal te gebruiken zodat je het snapt. Maar dat is mislukt zie ik.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:26 schreef NickRooz het volgende:
[..]
Maar suggestieve racistische taal spuien is wel de normaalste zaak, he?
Klopt.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:26 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Slaat ook nergens op.
ik heb er best weleens over nagedacht..quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ah, jij hebt nog nooit stil gestaan bij de onderkant van je wc-bril dus.
post waar je op reageerde is weg, als het niet zonder te schelden kan hoeft het nietquote:Op donderdag 26 mei 2016 20:33 schreef NickRooz het volgende:
Waarom is mijn terechte kritiek weggehaald?
Vieslap.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:31 schreef Beathoven het volgende:
[..]
ik heb er best weleens over nagedacht..
Ik schold hem niet uit. Ik stelde meer de vraag waarom hij die andere user moest bejegenen met lulhannes, terwijl hij zat te zeuren dat Sylvana niet racistisch werd bejegend en dat haar huidskleur er helemaal niets te maken had. Terwijl dit wel zo hypocriet als de neten is.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:34 schreef sp3c het volgende:
[..]
post waar je op reageerde is weg, als het niet zonder te schelden kan hoeft het niet
Ik citeer:quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:28 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Is niet de normaalste zaak. Lees mijn reacties is terug. Ik heb geprobeerd makkelijke taal te gebruiken zodat je het snapt. Maar dat is mislukt zie ik.
nee hij schold xa1pt ofzo uit, dat is weg, dan slaat het nergens op om reacties op die post daarop wel te laten staanquote:Op donderdag 26 mei 2016 20:37 schreef NickRooz het volgende:
[..]
Ik schold hem niet uit. Ik stelde meer de vraag waarom hij die andere user moest bejegenen met lulhannes, terwijl hij zat te zeuren dat Sylvana niet racistisch werd bejegend en dat haar huidskleur er helemaal niets te maken had. Terwijl dit wel zo hypocriet als de neten is.
Misschien vanwege het feit dat je haar associeert met totaal nietszeggende omroepen en televisieprogramma's?quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:47 schreef Pleun2011 het volgende:
Sylvana kondigde ooit videoclipjes aan op TMF en daar had ze het beter bij kunnen laten. Ik heb haar altijd een irritante BN'er gevonden, maar heb er nooit goed een vinger op kunnen leggen wat daar nou precies de reden van is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |