Dat ben ik niet, ik zou eerst vragen of je drugs hebt.quote:Op woensdag 25 mei 2016 23:46 schreef Triggershot het volgende:
Vandaag een kort fragment van mijn eerste ontmoeting met Specularium:
Neej, ik doe alsof. Afgelopen week een POL meetje gedaan. Best veel mensen stonden me (zeer) verbaasd aan te kijken. Van ben jij echt die gare poster.?!? En je spreekt nu wel volle zinnen.quote:
Misschien wel.quote:Op donderdag 26 mei 2016 00:00 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dat ben ik niet, ik zou eerst vragen of je drugs hebt.
Joh! Dat was bij wijze van spreken hequote:Op donderdag 26 mei 2016 00:00 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Neej, ik doe alsof. Afgelopen week een POL meetje gedaan. Best veel mensen stonden me (zeer) verbaasd aan te kijken. Van ben jij echt die gare poster.?!? En je spreekt nu wel volle zinnen.
Voor vrijdag ja? Damn wat vooruit denken. Denk dat ik maar ga bbknoeien nu jij over hamburgers begint.quote:Op donderdag 26 mei 2016 00:09 schreef Drugshond het volgende:
Mjah, jam, halmblokjes en champions. Ben in de keuken bezig (voor morgen) met veuls te weinig licht. Is voor de hamburgers van morgen.
Dit geloof ik niet. Hij zal het wel stiekem verwoorden met Poeder.quote:Op donderdag 26 mei 2016 00:05 schreef Karina het volgende:
Overigens vroeg Specularium helemaal niet om drugs.
Lokquote:
Zuurstofgebrek.quote:Op woensdag 25 mei 2016 23:46 schreef Triggershot het volgende:
Vandaag een kort fragment van mijn eerste ontmoeting met Specularium:
Dat hoef ik niet.quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:39 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Wij hebben een turk die turkse pizza gevuld met patat verkoopt.
Ik volg al een tijd een kerel die fantastische foto's maakt van militaire luchtvaart, kwam ik er van de week achter dat die kerel gewoon uit dat gehucht van jou komt.quote:
Ga je schamen!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |