dat is jimmy toch?quote:Op zondag 22 mei 2016 23:23 schreef deadprez het volgende:
ben je alvast aan het oefenen voor als je dikke doekoes gaat pakken als pvv-kamerlid?
nee mortiequote:
we moeten een uitzondering in het Vluchtelingenverdrag opnemen. Alleen vluchtelingen uit Europa kunnen asiel aanvragen. Turkije heeft dit ookquote:Op zondag 22 mei 2016 23:23 schreef deadprez het volgende:
ben je alvast aan het oefenen voor als je dikke doekoes gaat pakken als pvv-kamerlid?
chroestjov ook alquote:Op zondag 22 mei 2016 23:24 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
politicologen radicaliseren altijd
gaan we dan belgen opvangen ;squote:Op zondag 22 mei 2016 23:24 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
we moeten een uitzondering in het Vluchtelingenverdrag opnemen. Alleen vluchtelingen uit Europa kunnen asiel aanvragen. Turkije heeft dit ook
de oostblokkers zijn degene die voor het meeste overlast zorgen in de azc'squote:Op zondag 22 mei 2016 23:24 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
we moeten een uitzondering in het Vluchtelingenverdrag opnemen. Alleen vluchtelingen uit Europa kunnen asiel aanvragen. Turkije heeft dit ook
Ik vind haar wel cute. Vooral in laatste twee seizoenen van PLLquote:Op zondag 22 mei 2016 23:24 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
vind ik niet echt knap ofzo srry ;s
ja maar pvv heeft wss na de verkiezingen toch dringend volk nodig om de zetels te vullenquote:
Lig steeds weer dubbelquote:Op zaterdag 21 mei 2016 20:39 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Komt goed uit stinkmoslim. Want ik moet namelijk ook van jou kotsen.
Met je walgelijke grafsmoel die je probeert te verbergen onder 40 kilometer make-up en die niqab van je. Hoop dat je er in stikt.
Met je bijdehante kankerbek.
komt omdat zij de waarheid zien terwijl de rest het moet doen met propaganda van de volkskrantquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |