Hihi nee. Ik vond het wel grappig. Zelf zie en voel ik me helemaal niet zo dik. Tot ik langs een spiegel, of raam loop en me kapot schrik.quote:
Deze. Uit een borst is het natuurlijk netjes 37 graden, dus een flesje obv water rond die temperatuur is wel gewenst. Dat kan alleen ook best met warm water en/of een magnetron, alleen wij hadden toch een nieuwe waterkoker nodig, dus...quote:Op vrijdag 20 mei 2016 17:26 schreef Arja het volgende:
Q wat voor waterkoker is dat? Waar, merk, prijs?Moeten flesjes 40 graden zijn?
Wij hebben geen magnetron en wel een nieuwe waterkoker nodig, dus klinkt wel handig?
quote:Op vrijdag 20 mei 2016 17:18 schreef Arja het volgende:
Piekie: met 39 weken je vluchttas inpakken is idd wel tijd![]()
Ik denk dat je daar weinig van merkt als je bloedsomloop constant is. Voor ons "zelfvoorzienenden" is het wat lastiger.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 08:06 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ja daarom ben ik ook niet heel erg geneigd om alles aan de kant te zetten. 't is ook niet dat ze even komen helpen met klussen of zo dus moeten het toch zelf doen.
Daar zat ik laatst ook over te denken. Kan toch nooit fijn zijn zo op je kop hangen
Het evenwichtsorgaan schijnt ook nog niet te werken.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 18:20 schreef McLaura het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar weinig van merkt als je bloedsomloop constant is. Voor ons "zelfvoorzienenden" is het wat lastiger.
En er zit natuurlijk nog weinig/geen lucht in zo'n kindje dus dan heb je er ook minder last van denk ik.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 18:20 schreef McLaura het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar weinig van merkt als je bloedsomloop constant is. Voor ons "zelfvoorzienenden" is het wat lastiger.
Bij ons als het goed is ook alleen in de longen.... Toch?quote:Op vrijdag 20 mei 2016 19:05 schreef Molo het volgende:
[..]
En er zit natuurlijk nog weinig/geen lucht in zo'n kindje dus dan heb je er ook minder last van denk ik.
Nee op wel meer plekkenquote:Op vrijdag 20 mei 2016 19:07 schreef McLaura het volgende:
[..]
Bij ons als het goed is ook alleen in de longen.... Toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |