ah kut, weer bustedquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:03 schreef Chai het volgende:
[..]
Is dit weer zo'n test om te kijken of we met je meeleven?
Waar is cachet trouwens?
Ik heb dat ook hoor, van alle plaatsen waar ik nog nooit van heb gehoord wil ik ook niet wonen, dus zo gek ben je nog nietquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:03 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Idd, nog nooit van Haren gehoord verder.
sowwwwquote:
ja, maar dit duurde wel wat langer dan een paar maanden vriendquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:03 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Heb zelf ook nog een hele poos met mijn eerste date in m`n hoofd gezeten nadat ze mij na een vakantie uit het niets friendzonede. Ondertussen alweer bijna 2 jaar geleden dat ik haar een berichtje stuurdeKansas wat gaat de tijd snel.
Als ik op het dak ga staan en goed kijk zie ik Haren liggen.quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:04 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik heb dat ook hoor, van alle plaatsen waar ik nog nooit van heb gehoord wil ik ook niet wonen, dus zo gek ben je nog niet
Val er niet afquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:05 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Als ik op het dak ga staan en goed kijk zie ik Haren liggen.
Ja oke, daar zit ook wel het verschil natuurlijkquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:05 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
ja, maar dit duurde wel wat langer dan een paar maanden vriend
Waarom is dat over?quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:05 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Ja oke, daar zit ook wel het verschil natuurlijk
(Heb verder nog nooit een relatie gehad, die 4 dagen met dat christelijke ding schaar ik daar niet onder iig)
Zijn meestal de leukste.quote:
quote:
quote:Op zaterdag 23 april 2016 12:14 schreef MrBradge het volgende:
Heb een aantal keer met een meid gedate van in de 20 met zwaar christelijke ouders (Als in, geen tv kijken, in de avond binnen blijven, op zondag naar de kerk en dat was het wel) En dat verliep niet al te best..
Na de 3e date besloten wij maar om het stempeltje relatie er aan te geven
Haar moeder kwam daar natuurlijk achter, en:
- Ik moest een soa test ondergaan.
- Zij moest een soa test ondergaan.
- Ze moest een zwangerschapstest ondergaan.
- Ze mocht een jaar lang niet met jongens behalve familie in contact komen.
En de ergste:
Haar ouders hadden het huis van hun overleden grootmoeder gekocht voor haar om in te wonen, maar ze is dus gedwongen om weer bij haar ouders te komen wonen want jongens over de vloer kon echt niet, en nu staat dat huis dus te koop.
Ze verzette zich er ook niet tegen (Ondanks dat die meid zelf totaal niet gelovig was) En zei dat we er maar een punt achter moesten zetten want haar ouders wilde haar niet kwijt en ze wilde de band met haar ouders niet verneuken.
mooi man, relatie. ga er iig niet kansloos naar op zoek. zie vanzelf wel een dm van stimo binnenkomen ofzoquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:05 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Ja oke, daar zit ook wel het verschil natuurlijk
(Heb verder nog nooit een relatie gehad, die 4 dagen met dat christelijke ding schaar ik daar niet onder iig)
Moet je ook niet doen, als't komt dan komt'tquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:07 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
mooi man, relatie. ga er iig niet kansloos naar op zoek. zie vanzelf wel een dm van stimo binnenkomen ofzo
Dat dacht Halina Reijn ook.quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Moet je ook niet doen, als't komt dan komt't
DIKKE KUT BOEM!!!!quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ja gvd ik vergeet dat altijd, dat wil ik ook graag nog weten.
Precies. Alleen is ook wel ff lekker na 5 jaarquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Moet je ook niet doen, als't komt dan komt't
Respect.quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Leken wel konijnen man![]()
Ik heb de eerste nacht bij haar zóveel spierpijn gehad, kenkie..
Nog nooit een aardbeving gevoeld in Groningen, dus doe niet zo overdrevenquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef Chai het volgende:
Woon persoonlijk graag aardbevingsvrij, maar ieder zijn ding.
Ook bodemdalingsvrij trouwens.
Van het dansen zekerquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Leken wel konijnen man![]()
Ik heb de eerste nacht bij haar zóveel spierpijn gehad, kenkie..
mental imagequote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Leken wel konijnen man![]()
Ik heb de eerste nacht bij haar zóveel spierpijn gehad, kenkie..
Echte kutouders ookquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Als kind van in de 20 je ouders dit soort dingen laten bepalen
Ik spreek geen van m`n oude dates nog eigenlijkquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Precies. Alleen is ook wel ff lekker na 5 jaar
gaan nog prima met elkaar om hoor
Jammerquote:
Heb je dit ook aan de ouders gemeld?quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Leken wel konijnen man![]()
Ik heb de eerste nacht bij haar zóveel spierpijn gehad, kenkie..
ja ok.quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:09 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Ik spreek geen van m`n oude dates nog eigenlijk
Terwijl ik het met die eerste echt heel goed kon vinden, maar als je steeds vaker kortaf gaat doen, en op een gegeven moment arrogant word tegen me dan is ook dat klaar
Ik wel. Meermalen. Je moet wel in de dangerzone zitten. Groningen Zuid is dat niet echt. Centrum ook niet.quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:09 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Nog nooit een aardbeving gevoeld in Groningen, dus doe niet zo overdreven
Klopt, en daar woon en woonde ikquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik wel. Meermalen. Je moet wel in de dangerzone zitten. Groningen Zuid is dat niet echt. Centrum ook niet.
Maar het is een stervende feestdag dus wil ik even onder de aandacht brengen.quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:11 schreef Kurovski het volgende:
3 Koningen... We hebben net de IJsheiligen gehad.
D`r moeder kwam er achter, ze had een sjaal om om de zuigzoenen en eh (quote:
Jammer dat jouw ouders niet zo zijn danquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:11 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Ja echt hoor, zou gewoon een random dikzak neuken om ze dwars te zitten, gewoon om te stangen
had m'n hele spaarrekening er voor over gehad om hier bij te zijn.quote:Op woensdag 18 mei 2016 15:12 schreef MrBradge het volgende:
[..]
D`r moeder kwam er achter, ze had een sjaal om om de zuigzoenen en eh (![]()
) Bite marks te markeren, maar die zakte af toen ze opstond zei zei, en toen kreeg ze een halve rage van die moeder
(Heb die moeder mijn rug maar niet laten zien:@ )
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |