miauwquote:
Ja, echt vreselijk.quote:Op dinsdag 26 april 2016 22:54 schreef Donder het volgende:
Medemenselijkheid? Bah.. slechte verliezer
Je kan er op wachten tot over een jaar toch een boom omwaait daar en dan is de gemeente nergens meer te bekennen.quote:Op dinsdag 26 april 2016 22:54 schreef matthijst het volgende:
Vast volgens de wet, maar wel triest dat als een hele straat het wil de gemeente vrolijk koppig blijft doen.
Nu deze uitspraak er ligt, waag ik dat te betwijfelenquote:Op dinsdag 26 april 2016 22:54 schreef matthijst het volgende:
Willekeur.
Als die dude dood is en er zit een andere wethouder dan mag het ws opeens wel.
lekker belangrijk, ik ga de jordaan inquote:
De gemeente hoeft ze niet weg te halen, maar mag het wel. Afwachten voor de bewoners dusquote:Op dinsdag 26 april 2016 22:55 schreef roos85 het volgende:
[..]
Nu deze uitspraak er ligt, waag ik dat te betwijfelen
Nee elke gemeente heeft een groen beleid goedgekeurd door de raad.quote:Op dinsdag 26 april 2016 22:54 schreef matthijst het volgende:
Willekeur.
Als die dude dood is en er zit een andere wethouder dan mag het ws opeens wel.
12 jaar ruzieen, naar de rijdende rechter en dan zeggen we halen ze weg? No wayquote:Op dinsdag 26 april 2016 22:57 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
De gemeente hoeft ze niet weg te halen, maar mag het wel. Afwachten voor de bewoners dus
Er blijven nog 39 staan.quote:Op dinsdag 26 april 2016 22:54 schreef monkyyy het volgende:
Maar wel, 1 boom laten kappen, dan wordt het net als een gebit waar een voortand uit mist.
Alle inwoners willen vast ook lagere gemeente belastingen.quote:Op dinsdag 26 april 2016 22:54 schreef matthijst het volgende:
Vast volgens de wet, maar wel triest dat als een hele straat het wil de gemeente vrolijk koppig blijft doen.
Gewoon een nieuwe plaatsen.quote:Op dinsdag 26 april 2016 22:54 schreef monkyyy het volgende:
Maar wel, 1 boom laten kappen, dan wordt het net als een gebit waar een voortand uit mist.
dat is beetje kort door bocht, ze hadden geen hekel aan bomen in algemeen. Alleen exemplaren die groeien boven bepaald niveau, waar blaadjes aanzitten die er werr afvallen en die bloeien zonder leuke bloemetjesquote:Op woensdag 27 april 2016 01:15 schreef deezler het volgende:
Heb niet de hele uitzending gezien maar vraag me bij kwesties over joekels van bomen altijd af waarom mensen niet nadenken als ze ergens gaan wonen? Als er bomen staan en je hebt een hekel aan bomen dan kun je toch wel bedenken dat je misschien beter toch ergens anders kunt gaan wonen?
Dus zoek je even op wat voor soort bomen het zijn die daar groeien. Ook niet zo moeilijk. Zelfs voordat er internet was hadden ze al iets wat men boeken noemt, en dan onder andere boeken waarin bomen staan beschreven. zie je meteen wat voor vlees hout men in de kuip heeft. Dan laat je de straten met bomen aan de mensen die graag in een straat met bomen wonen.quote:Op woensdag 27 april 2016 06:06 schreef computergirl het volgende:
[..]
dat is beetje kort door bocht, ze hadden geen hekel aan bomen in algemeen. Alleen exemplaren die groeien boven bepaald niveau, waar blaadjes aanzitten die er werr afvallen en die bloeien zonder leuke bloemetjes
Ik vind Jetske sowieso een bijzonder slechte preentatricequote:Op donderdag 28 april 2016 19:53 schreef Cheiron het volgende:
Argh, wat een kenau die eiser zeg, nondeju.
Ik moet ook zeggen dat het mij een beetje begint te storen dat Jetske zo partijdig klinkt als een van de partijen overheid betreft
Hoe voel je je daar bij?quote:Op donderdag 28 april 2016 20:09 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik vind Jetske sowieso een bijzonder slechte preentatrice
Ik merk dat het je echt wat doetquote:Op donderdag 28 april 2016 20:30 schreef pfaf het volgende:
[..]
Hoe voel je je daar bij?
Het raakt je wel hè?
Hoe vindt u het nou dat uw buurvrouw er zo'n last van heeft? Want dat zie je echt, ze slaapt er zelfs niet van.quote:
lekker zuigen, heerlijkquote:Op donderdag 28 april 2016 21:48 schreef doeka het volgende:
[..]
Hoe vindt u het nou dat uw buurvrouw er zo'n last van heeft? Want dat zie je echt, ze slaapt er zelfs niet van.
Doet me denken aan Frans Bromet, ten tijde van Buren. Als er nou één iemand kon stoken en zuigen...quote:
quote:Meester John Reid stapt op de fiets. Scholieren Jet, Büsra en Dave uit Best weigeren hun fietsen in de fietsenstalling van het Heerbeeck College te parkeren en zetten deze buiten het hek op straat. Een doorn in het oog van conciërge Jos. Volgens de regels van de school móeten de fietsen in de stalling worden gezet. De conciërge speelt voor eigen rechter zeggen de scholieren. Hij zet de fietsen namelijk op slot én legt hen strafcorvee op. Tijd voor een uitspraak van De Rijdende Rechter in dit slepende conflict.
Ik denk dat ze wel op slot stonden, maar dat de conciërge er nog een tweede slot van hemzelf omheen legt.quote:Op zondag 1 mei 2016 23:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Je fiets niet op slot zetten is echt een overtreding, dus op dat punt krijgen ze waarschijnlijk al ongelijk
Als het nog zo is als jaren geleden gaan alle fietsen mee aan een lange ketting en krijg je hem terug wanneer er een uur strafcorvee gepland is.quote:Op maandag 2 mei 2016 09:51 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ik denk dat ze wel op slot stonden, maar dat de conciërge er nog een tweede slot van hemzelf omheen legt.
Je zou inderdaad denken dat een school geen bevoegdheden heeft wat betreft het handhaven van dergelijke regels in de openbare ruimte. Want waar zou de grens dan nog zijn? Nu gaat het om fietsen die direct buiten de hekken gestald worden, straks zetten ze hun fiets honderd meter verderop - gaat de conciërge er dan nog steeds over? En op 500 meter?quote:Op maandag 2 mei 2016 09:48 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Ben benieuwd. Ik denk dat de school in het ongelijk staat, aangezien schoolregels meestal alleen gelden OP het schoolterrein. Dus dan mag je alleen verkeerd gestalde fietsen verwijderen als ze al reeds op het schoolplein stonden. Fietsen die daarbuiten staan, dus op de openbare weg, daar moet zo'n conciërge gewoon van afblijven.
Ze moeten 1 kilometer omrijden volgens de meidenquote:Op maandag 2 mei 2016 14:49 schreef Merode32 het volgende:
Wat is het probleem om je fiets in de stalling te keilen?
Ah, zie je wel. Ik had er dus inderdaad al eerder iets over gelezen.quote:Op maandag 2 mei 2016 15:23 schreef livelink het volgende:
[..]
Ze moeten 1 kilometer omrijden volgens de meiden
http://www.ed.nl/regio/be(...)er-in-best-1.5792006
1 kilometer fiets je ook in no-timequote:Op maandag 2 mei 2016 17:14 schreef k_man het volgende:
[..]
Ah, zie je wel. Ik had er dus inderdaad al eerder iets over gelezen.
Overigens: als je op een kilometer van school woont, waarom ga je dan überhaupt op de fiets? Dat loop je in 10 minuten.
Ik weet het. Het station is hier ook op ongeveer een kilometer. Daar loop ik heen. Fietsen is op zich wel iets sneller, maar dan moet ik eerst m'n fiets uit de berging halen, op het station weer een plekje vinden en vervolgens staat dat ding er dan de hele dag, in weer en wind, blootgesteld aan eventuele diefstal, vandalisme of algehele lompheid. Dus per saldo is lopen de betere optie.quote:Op maandag 2 mei 2016 17:52 schreef computergirl het volgende:
[..]
1 kilometer fiets je ook in no-time
Denk dat 250 meter een betere schatting is, fietsenstalling is aan de andere kant van het gebouw.quote:Op maandag 2 mei 2016 15:23 schreef livelink het volgende:
[..]
Ze moeten 1 kilometer omrijden volgens de meiden
http://www.ed.nl/regio/be(...)er-in-best-1.5792006
Wat ik ook een topshow vond was met dat jochie die met zijn vrienden wilde voetballen in het paviljoentje van de gemeente. De vader: "Het is de zaak van mijn zoon"quote:Op maandag 2 mei 2016 09:51 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Weer van die bijdehandte kutkoters, net als toen met dat schoolfeest/kamp en drank
Oh ja, van die mensen die net ff te ver gaan in 'mijn kinderen moet lekker onafhankelijk hun eigen zaakjes regelen'.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:00 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Wat ik ook een topshow vond was met dat jochie die met zijn vrienden wilde voetballen in het paviljoentje van de gemeente. De vader: "Het is de zaak van mijn zoon"
Of die jongen die op 1 avond 3 keer had overgegeven in een partybus en het de vraag was of hij daar drie boetes voor moest krijgen of slechts 1.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:00 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Wat ik ook een topshow vond was met dat jochie die met zijn vrienden wilde voetballen in het paviljoentje van de gemeente. De vader: "Het is de zaak van mijn zoon"
Ik hou van huilende kinderenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:00 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Wat ik ook een topshow vond was met dat jochie die met zijn vrienden wilde voetballen in het paviljoentje van de gemeente. De vader: "Het is de zaak van mijn zoon"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |