ik slowchat toch niet?quote:Op woensdag 11 mei 2016 15:03 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dit is geen slowchat he?
[..]
Is er in DIG niet zo'n topic?
Dago, het is blijkbaar nogal wat werk om een topic uit een gearchiveerd forum over te zetten. Dat is niet zo 123 gedaan. Als je wil kan je natuurlijk gewoon een nieuw topic openen, zetten we dit linkje(Topicreeks: Pimp hier met je desktop #18 even in de OP en dan kunnen we weer verder.quote:Op woensdag 11 mei 2016 12:44 schreef Dagoduck het volgende:
Mag deze naar GCJNG bestaat niet meer.
JNG / Pimp hier met je desktop #19
Ok, dat andere topic was me niet bekend. Gaan we die maar eens kickenquote:Op woensdag 11 mei 2016 15:41 schreef Fopje het volgende:
[..]
Dago, het is blijkbaar nogal wat werk om een topic uit een gearchiveerd forum over te zetten. Dat is niet zo 123 gedaan. Als je wil kan je natuurlijk gewoon een nieuw topic openen, zetten we dit linkje(Topicreeks: Pimp hier met je desktop #18 even in de OP en dan kunnen we weer verder.
Of je gaat hier verder GC / Post je desktop hier!
Wat jij wil, het is jouw feestje.![]()
Goed planquote:Op woensdag 11 mei 2016 15:59 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ok, dat andere topic was me niet bekend. Gaan we die maar eens kicken
Het is ook geen feedback. PluisigNijntje heeft een topic geopend waar je kan melden dat je het ingevuld hebt. Dan is het hier melden dat je het ingevuld hebt dus offtopic en vooral slowchat.quote:
DIG / Het grote enige echte 'post je desktop' topic! #23quote:Op woensdag 11 mei 2016 15:59 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ok, dat andere topic was me niet bekend. Gaan we die maar eens kicken
Deze discussie steeds oprakelen voegt echt niets toe aan het topic.quote:Op maandag 23 mei 2016 15:16 schreef Maanvis het volgende:
En dan nu de hamvraag:
Ligt de stok in Nederland?
Sorry, is een running gagquote:Op maandag 23 mei 2016 15:20 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Deze discussie steeds oprakelen voegt echt niets toe aan het topic.
quote:
Problemen met de moderatie kan je hier bespreken, maar niet in het desbetreffende topic. Dus als er iets is waar jullie verduidelijking over willen hoor ik het graag.quote:
Thxx.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 00:15 schreef kanovinnie het volgende:
Zo, dicht. Het was inderdaad weer bagger.
Najah das duidelijk, omdat ik zogezegd 'vraag' om een ban. Wat ik overigens niet deed, ik sprak m'n verwondering uit dat zoiets bleef staan en hij bleef posten, zeker gezien hij pas terug was van een ban. En het feit dat nu angstvallig dat topic is weggejorist en tong idem bevestigd wel een beetje mijn 'verwondering' zeg maar. Dus dan snap ik niet waarom ik daar voor wordt geband.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:33 schreef kanovinnie het volgende:
De reden van je ban stond in het berichtje (DM) die dan in je venster verschijnt. Als je daar dan verder vragen over hebt moet je even een mail sturen, want zoals je wel weet kan ik er verder weinig over kwijt.
Najah niks I guess, aangezien ook via de mail (na 7 dagen wachttijd) men niet verder gaan komen dan 'ja uuhhh praten over bans is sowieso verboten, of ze nou terecht zijn of niet'. Dus nou ja, IK VIND HET GEWOON STOM.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:38 schreef kanovinnie het volgende:
Maar wat wil je nou van mij? Uitspraken over jouw dan wel tong's ban ga ik toch niet doen.
Als je lief bent de komende dagen krijg je van ome kano een mooie kleurplaatquote:Op maandag 30 mei 2016 13:39 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Najah niks I guess, aangezien ook via de mail (na 7 dagen wachttijd) men niet verder gaan komen dan 'ja uuhhh praten over bans is sowieso verboten, of ze nou terecht zijn of niet'. Dus nou ja, IK VIND HET GEWOON STOM.
Of een sticker?quote:Op maandag 30 mei 2016 13:42 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Als je lief bent de komende dagen krijg je van ome kano een mooie kleurplaat
Toffe tekening welquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |