SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BFF met GGMM
Is dit niet positief dan?quote:Op dinsdag 19 april 2016 19:16 schreef Elan het volgende:
Kan er niet x positie tt. Iets leuks naar aanloop van de bekerfinale ofzo
Wij zijn Feyenoorders, wij zijn overal tegen en overal negatief over.quote:Op dinsdag 19 april 2016 19:16 schreef Elan het volgende:
Kan er niet x positie tt. Iets leuks naar aanloop van de bekerfinale ofzo
Eigenlijk presteert Van Geel best naar behoren. Zowel sportief als financieel worden de doelstellingen gerealiseerd.quote:
Als je de 'eigen jeugd verkopen' niet meetelt. Op welke spelers (die niet gescout zijn door kinderen van Koeman) heeft hij dan winst gemaakt?quote:Op dinsdag 19 april 2016 19:21 schreef Elan het volgende:
[..]
Eigenlijk presteert Van Geel best naar behoren. Zowel sportief als financieel worden de doelstellingen gerealiseerd.
Op vorig seizoen na dan.
Je sluit in deze post wel een hoop zaken uit waar Martin uiteindelijk natuurlijk wel over gegaan is.quote:Op dinsdag 19 april 2016 19:23 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Als je de 'eigen jeugd verkopen' niet meetelt. Op welke spelers (die niet gescout zijn door kinderen van Koeman) heeft hij dan winst gemaakt?
Hij is ook verantwoordelijk geweest voor het aanstellen van de laatste 2 trainers.quote:Op dinsdag 19 april 2016 19:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Je sluit in deze post wel een hoop zaken uit waar Martin uiteindelijk natuurlijk wel over gegaan is.
Minpunt:
Een scorende spits zou leuk zijn, maar die voor Ajax en PSV al amper te betalen...
Qua verkopen wel maar sinds Feyenoord weer geld te besteden heeft krijgt hij van mij een onvoldoende. Van Geel is een combinatie van een 2e hands autoverkoper en een gladde politicus, maar van voetbal heeft hij volgens mij niet meer verstand dan de gemiddelde Fox-kijkert.quote:Op dinsdag 19 april 2016 19:26 schreef Caland het volgende:
Onderaan de streep heeft Van Geel ook gewoon een vrij ruime voldoende gehaald hoor
Dat kunnen er niet veel zeggen bij Feyenoord
Eens, alleen moeten wij het al twee keer doen met een halve invalide...dat is natuurlijk ook weer het andere uiterste.quote:Op dinsdag 19 april 2016 19:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Je sluit in deze post wel een hoop zaken uit waar Martin uiteindelijk natuurlijk wel over gegaan is.
Minpunt:
Een scorende spits zou leuk zijn, maar die voor Ajax en PSV al amper te betalen...
Hopefully Dirk dan mag Bilal zijn basis plaats kans verknallen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 20:25 schreef Caland het volgende:
Benieuwd of Gio morgen iemand gaat sparen.
Iets over de teleurstellende frequentie van treinen naar Polen. Mocht blijkbaar niet.quote:Op dinsdag 19 april 2016 20:44 schreef Scrummie het volgende:
Dat moet wel.
Hier verdwijnen posts.
Gert, wat zei je?
Hahaha, 10/10.quote:Op dinsdag 19 april 2016 20:48 schreef Gert het volgende:
[..]
Iets over de teleurstellende frequentie van treinen naar Polen. Mocht blijkbaar niet.![]()
nee ik had een onvoldoende voor lezen.![]()
quote:Jens Toornstra heeft zich bij Feyenoord op knappe wijze terug in het elftal geknokt, nadat hij eerder dit seizoen totaal uit beeld was geraakt. Het dieptepunt van die periode ligt nog vers in zijn geheugen. ''Jong SC Cambuur-uit op een waterkoude maandagavond in een donker Leeuwarden'', herinnert hij zich in gesprek met Voetbal International.
De ex-speler van ADO Den Haag en FC Utrecht dacht in de winterstop verlossing te krijgen door een transfer naar 1899 Hoffenheim. ''Alfred Schreuder, toen bij Hoffenheim assistent van Huub Stevens, belde me me op en schetste een goed beeld van die club. Ik werd er wel enthousiast van. Je praat toch over de Bundesliga, een Europese topcompetitie. Als Feyenoord "ja" had gezegd, waren we er wel uitgekomen.''
Maar Feyenoord zei nee, omdat de club met Lex Immers (Cardiff City) al een andere aanvallende middenvelder had laten gaan. In Rotterdam-Zuid knokte Toornstra zich vervolgens terug in het team, hoewel hij zich nog geen basisspeler voelt. ''Bij een topclub als Feyenoord kun je niet zeggen dat je basisspeler bent,'' sluit Toornstra af.
quote:Voetbalanalist Kenneth Perez begrijpt niets van een eventueel ontslag van Feyenoord-directeur Martin van Geel. Een deel van de Raad van Commissarissen wil de technische beleidsman weg hebben, mede door het tegenvallende aankoopbeleid in De Kuip.
''Ze zijn dus ontevreden over iemand die voor twintig miljoen euro verkocht heeft en voor negen miljoen euro ingekocht. Dat is een plus van elf miljoen'', zegt een verbaasde Perez in Natafelen met Kees. ''Hij heeft een schuld van 43 miljoen euro weggewerkt. En in plaats van zesde, zevende en tiende wordt Feyenoord sinds zijn komst tweede of derde in de competitie. Heel apart.''
''Ik vind Feyenoord nog steeds een topclub, maar ze kopen spelers uit de categorie twee á drie miljoen. Ajax en PSV kunnen spelers in de categorie acht miljoen kopen'', vervolgt de oud-voetballer. ''En als je het dan over miskopen hebt. PSV koopt Maher, Ajax heeft Sinkgraven... De onvrede over Van Geel is voor mij raar. Als Feyenoord de beker wint en ze worden derde dan hebben ze een goed seizoen.''
Journalist Valentijn Driessen van De Telegraaf vertelde hetzelfde. ''De spelers die Ajax en PSV kopen, komen uit een duurdere categorie en zijn dus beter dan de spelers die Feyenoord transfervrij of voor drie miljoen haalt. Als je dan derde wordt, ben je in feite best of the rest. Dat is gewoon het niveau van Feyenoord.''
Presentator Kees Jansma denkt dat Van Geel een slachtoffer wordt van het ''begrijpelijke, maar idiote verwachtingspatroon in Rotterdam''. Ook hij wees naar het financiële gat met de andere twee topclubs in Nederland. ''Iedereen kan uitrekenen dat ze de poen niet hebben, daar zit het in.''
Hij heeft wel gelijk.quote:Op dinsdag 19 april 2016 21:16 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Waarom staat analist niet tussen haakjes als het om Perez gaat?
Ken geen enkele TD van Feyenoord die het beter heeft gedaan.quote:Op dinsdag 19 april 2016 19:54 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Qua verkopen wel maar sinds Feyenoord weer geld te besteden heeft krijgt hij van mij een onvoldoende. Van Geel is een combinatie van een 2e hands autoverkoper en een gladde politicus, maar van voetbal heeft hij volgens mij niet meer verstand dan de gemiddelde Fox-kijkert.
Baanquote:Op dinsdag 19 april 2016 21:18 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ken geen enkele TD van Feyenoord die het beter heeft gedaan.
Van Geel wou Kramer ook niet.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:34 schreef Haringkop het volgende:
Overigens hoeft Van Geel ook helemaal niet weg van mij. Hij heeft soms ook gewoon last van de publieke opinie. Na het vertrek van Koeman vond hij als een van de weinige dat Gio en Van Gastel er niet klaar voor waren, een jaar later -onder druk van de publieke opinie- ineens wel.
Achteraf had hij natuurlijk gewoon gelijk..
Persoonlijk zou ik opstappen als ze mij zoiets in de maag zouden splitsen. Maar ja hij had ook niet verwacht dat Gio hem daadwerkelijk zou opstellen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Van Geel wou Kramer ook niet.
Wat een ziener.
Zou leuk zijn als Schuurman eens de kans krijgt op het middenveld. Maar dat zal de Staaf of de Taap wel worden. En dan Bilal op rechts met Jens achter de spitsen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:36 schreef Caland het volgende:
Volgens het AD morgen Botteghin, Kuyt en El Ahmadi op de bank
Wat zal er met Tapia gebeuren in de zomer?quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zou leuk zijn als Schuurman eens de kans krijgt op het middenveld.
Maar dat zullen De Staaf en Taap wel worden.
Die schuift dan op in de pikorde als Vilhena vertrekt. Ook Toornstra en/of El Ahmadi zie ik nog wel vertrekken.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:56 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat zal er met Tapia gebeuren in de zomer?
Dan zou ik eerder D'n Toorn laten vertrekken.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:57 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die schuift dan op in de pikorde als Vilhena vertrekt. Ook Toornstra en/of El Ahmadi zie ik nog wel vertrekken.
Ga maar snel naar bedquote:Op dinsdag 19 april 2016 23:10 schreef Slobeend het volgende:
Ik zou Ted van Leeuwen wel wat vinden als Martin weggaat, of zeg ik nu iets heel geks.
Wie is Ted?quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:10 schreef Slobeend het volgende:
Ik zou Ted van Leeuwen wel wat vinden als Martin weggaat, of zeg ik nu iets heel geks.
Vertrek van Toornstra zou jammer zijn hoe meer hij speelt des te beter hij gaat spelen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:57 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die schuift dan op in de pikorde als Vilhena vertrekt. Ook Toornstra en/of El Ahmadi zie ik nog wel vertrekken.
Kan op meerdere posities, heeft een aardige vrije trap en is geen lastige jongen. Hoop dat hij nog een jaar blijft.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:53 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Vertrek van Toornstra zou jammer zijn hoe meer hij speelt des te beter hij gaat spelen.
Dit noemen ze nou riooljournalistiekquote:Vertrek Martin van Geel bij Feyenoord is onvermijdelijk
Mikos Gouka
20-4-16 - 07:25 Martin van Geel. © PRO SHOTS.
Nog een paar wedstrijden, dan zal Martin van Geel zeer waarschijnlijk geen technisch directeur meer zijn bij Feyenoord zijn, nu de top van de club het vertrouwen lijkt te hebben verloren in de man die bezig is aan zijn vijfde seizoen in de Kuip. Na de bekerfinale zal president-commissaris Gerard Hoetmer het finale oordeel vellen. Van Geels val lijkt onvermijdelijk.
Het vertrouwen in de Brabander is de afgelopen maanden in de Kuip in rap tempo afgebrokkeld. Zeker de Vrienden van Feyenoord, in het bezit van 49 procent van de aandelen van de club, zijn al geruime tijd uitgekeken op Van Geel. Een zeer invloedrijke stroming vindt dat Van Geel, die een contract heeft voor onbepaalde tijd, de club niet meer verder kan brengen.
Er is, zo denken ze in de Kuip, een ander type nodig om Feyenoord weer in het spoor van Ajax en PSV te krijgen. Dat idee is vooral afgelopen zomer geboren. Toen had Van Geel net Jordy Clasie verkocht aan Southampton en kon hij eindelijk naar hartelust investeren. Maar zijn internationale netwerk bleek minimaal en met de aankopen uit de Eredivisie zat hij iets te vaak mis.
'Bord op schoot-scouting' noemden zijn tegenstanders dat. Geldschieters zagen vol irritatie bij Jong Feyenoord regelmatig een elftal op het veld staan dat ruim twaalf miljoen euro heeft gekost, terwijl de transferwaarde van de hoofdmacht inmiddels fors is gekelderd. Rick Karsdorp, Sven van Beek en Terence Kongolo kunnen nog het meeste opleveren, allemaal spelers uit de eigen jeugdopleiding.
Het heeft er allemaal toe geleid dat zijn krediet in de Kuip op is. Alleen is het wachten tot president Hoetmer dat officieel bevestigt.
Stadhuisplein moet je gewoon altijd mijden. Dat is echt helemaal niets...quote:Op woensdag 20 april 2016 10:12 schreef Oldground het volgende:
Las net in het AD over de fanzone op stadhuisplein. Was ook van plan om de stad in te gaan, maar er kunnen maar 6.000 man naar binnen. Ik heb het idee dat de toestroom veel groter zal zijn.
Haha misschien ook wel he. Ik denk ook dat ik uit ga wijken naar een of ander café ofzo.quote:Op woensdag 20 april 2016 10:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Stadhuisplein moet je gewoon altijd mijden. Dat is echt helemaal niets...
quote:'Topscorer Janssen eerste keus bij zowel Ajax als PSV'
Maandag, 18 april 2016 om 08:50
John van den Brom gaf zaterdagavond al aan dat hij denkt dat de kans klein is dat Vincent Janssen volgend seizoen nog bij AZ speelt, omdat de aanvaller met zijn vele doelpunten simpelweg veel te veel aandacht opeist. De clubs staan voor hem in de rij en volgens De Telegraaf is de belangstelling van titelconcurrenten Ajax en PSV zeer serieus.
Janssen, die uit de jeugdopleiding van Feyenoord komt, maakte er zaterdagavond nog vier tegen PEC Zwolle en staat dit seizoen al op 25 competitiedoelpunten. “Bij Ajax en PSV is de kersverse international eerste keus om Arek Milik of Luuk de Jong bij een eventueel vertrek op te volgen”, schrijft De Telegraaf. Het is niet bekend wat Ajax en PSV zouden willen betalen, of hoeveel AZ voor de topscorer van de Eredivisie vraagt.
Ajax denkt ook aan Sébastien Haller van FC Utrecht, maar vindt de vraagprijs van acht miljoen wel erg hoog. De Jong is de belangrijkste achtervolger van Janssen op de topscorerslijst, met 22 doelpunten, maar heeft er geen geheim van gemaakt dat hij het ooit nog in het buitenland wil gaan proberen. Milik staat dit seizoen op 19 goals voor Ajax en gaat komende zomer nog met Polen naar het EK, waar hij zich ook in de kijker kan spelen van buitenlandse topclubs.
Wel leuk om even een kijkje te nemen in de middag.quote:Op woensdag 20 april 2016 10:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Stadhuisplein moet je gewoon altijd mijden. Dat is echt helemaal niets...
Maar wel gezellig.quote:Op woensdag 20 april 2016 10:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Wel leuk om even een kijkje te nemen in de middag.
Maar vorige bekerfinale ook overvol en veel geld voor pisbier.
beroep aantekenen is spelen zondag...quote:Op woensdag 20 april 2016 14:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Kramer moet donderdag dus al bij de tuchtcommissie verschijnen.. kennelijk willen ze hem schorsen voor de bekerfinale. The Protocols of the Elders of Zion hebben het al voorspeld.. Het Joodse Complot
Als ze Kramer willen schorsen, is het een complot om ons te helpen...quote:Op woensdag 20 april 2016 14:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Kramer moet donderdag dus al bij de tuchtcommissie verschijnen.. kennelijk willen ze hem schorsen voor de bekerfinale. The Protocols of the Elders of Zion hebben het al voorspeld.. Het Joodse Complot
Oh ja, beroep kan nog.. Kramer vind ik 3000x niks maar als hij nog 1x zijn plicht wil vervullen en zondag een doelpuntje maken dan is het goed.. dan mag hij van mij voor zijn leven geschorst wordenquote:Op woensdag 20 april 2016 14:47 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
beroep aantekenen is spelen zondag...
maar als elia en toornstra spelen heb je zowiezo niks aan kramer want voorzetten komen amper van de zijkanten
alleen rickie weet die lange goed te bedienen..
Zou een godsgeschenk zijn. Dirkgod in de spitsquote:Op woensdag 20 april 2016 14:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Kramer moet donderdag dus al bij de tuchtcommissie verschijnen.. kennelijk willen ze hem schorsen voor de bekerfinale. The Protocols of the Elders of Zion hebben het al voorspeld.. Het Joodse Complot
quote:Op woensdag 20 april 2016 14:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Kramer moet donderdag dus al bij de tuchtcommissie verschijnen.. kennelijk willen ze hem schorsen voor de bekerfinale. The Protocols of the Elders of Zion hebben het al voorspeld.. Het Joodse Complot
Neem een lekker [warm] bitterballetje tijdens de herhaling.quote:Op woensdag 20 april 2016 14:42 schreef Scrummie het volgende:
Hehe, van naast het uitvak naar businessclub 😄. Zin in!
Kwestie van perspectief. Dit shirt verkocht beter dan ooit.quote:Op woensdag 20 april 2016 15:13 schreef Oldground het volgende:
[..]
Hoop dat ze weer eens met wat degelijks op de proppen komen.
De klanten waren er vast tevreden mee ja.quote:Op woensdag 20 april 2016 15:19 schreef H.FR het volgende:
[..]
Kwestie van perspectief. Dit shirt verkocht beter dan ooit.
Tja, ik vind t ook niks. Mijn vrouw daarentegen heeft voor het eerst een shirt gekocht.quote:Op woensdag 20 april 2016 15:24 schreef Slobeend het volgende:
[..]
De klanten waren er vast tevreden mee ja.
Mijn hart huilt iedere uitwedstrijd een beetje.
Zal ik doen, vanuit een verwarmde stoelquote:Op woensdag 20 april 2016 15:12 schreef H.FR het volgende:
[..]
Neem een lekker [warm] bitterballetje tijdens de herhaling.
Is smaakafhankelijk, dat klopt.quote:Op woensdag 20 april 2016 15:19 schreef H.FR het volgende:
[..]
Kwestie van perspectief. Dit shirt verkocht beter dan ooit.
Wow, die is inderdaad zeldzaam lelijk.quote:Op woensdag 20 april 2016 15:52 schreef Oldground het volgende:
[..]
Is smaakafhankelijk, dat klopt.
Vond zelf het derde shirt van Norwich dit seizoen (los van de onderbrekende sponsor) erg mooi, terwijl die ook in van die lijstjes stond met "top 10 lelijkste shirts" e.d.
[ afbeelding ]
Dit jaquote:Op woensdag 20 april 2016 15:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Wow, die is inderdaad zeldzaam lelijk.
Hahaha wtf!? Lelijker dan dat kan bijna niet. Het lelijkste Feyenoord shirt die ik ooit heb gezien:quote:Op woensdag 20 april 2016 15:52 schreef Oldground het volgende:
[..]
Is smaakafhankelijk, dat klopt.
Vond zelf het derde shirt van Norwich dit seizoen (los van de onderbrekende sponsor) erg mooi, terwijl die ook in van die lijstjes stond met "top 10 lelijkste shirts" e.d.
[ afbeelding ]
Was niet echt een lekker begin van Puma. Zo'n achterlijke template die totaal niet werkt op een shirt dat uit meer dan één kleur bestaat. Gelukkig maakten ze een paar jaar later de perfecte shirts (die met Blijdorp erop).quote:Op woensdag 20 april 2016 16:30 schreef satecl het volgende:
[..]
Hahaha wtf!? Lelijker dan dat kan bijna niet. Het lelijkste Feyenoord shirt die ik ooit heb gezien:
[ afbeelding ]
Gelukkig ging dat toen niet door.
Ja dat ene jaar hadden we echt mooie shirts, heb ze ook beiden in huis. De jaren er omheen hadden we voornamelijk dit soort ongein:quote:Op woensdag 20 april 2016 16:47 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Was niet echt een lekker begin van Puma. Zo'n achterlijke template die totaal niet werkt op een shirt dat uit meer dan één kleur bestaat. Gelukkig maakten ze een paar jaar later de perfecte shirts (die met Blijdorp erop).
Het zal mij benieuwen wat we volgend jaar krijgen, Adidas kennende zal het wel weer zo'n neonkleur worden die pijn aan je ogen doet.
Erg lelijkquote:Op woensdag 20 april 2016 16:56 schreef Oldground het volgende:
[..]
Ja dat ene jaar hadden we echt mooie shirts, heb ze ook beide in huis. De jaren er omheen hadden we voornamelijk dit soort ongein:
[ afbeelding ]
Als je dan toch met 1 speler geen risico wilt nemen dan moet dat echt Vermeer zijn.quote:Op woensdag 20 april 2016 18:59 schreef KillemWieft het volgende:
Gio vind dat er weer eens verloren mag worden.
Nou, inderdaad. Zonder hem stonden we nu 9e.quote:Op woensdag 20 april 2016 19:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je dan toch met 1 speler geen risico wilt nemen dan moet dat echt Vermeer zijn.
#neverforgetquote:
Geen vertrouwen hebben met Nelom als captainquote:Op woensdag 20 april 2016 19:47 schreef timmmmm het volgende:
Zonder El Ahmadi gaat het niks worden vandaag jongens.
Dat vind ik nog altijd een erg vreemde actie. Hij zal het wel goed doen in de kleedkamer. :/quote:Op woensdag 20 april 2016 19:48 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Geen vertrouwen hebben met Nelom als captain
Je moet niet te vroeg willen scoren, dan heeft de tegenstander langer de tijd om de gelijkmaker te makenquote:Op woensdag 20 april 2016 19:50 schreef Wiebeldak het volgende:
Die had mogen zitten. Gaan we weer 100 kansen missen?
Haha ja. Wat een geweldige opbouw en positie spel toch weer iedere wedstrijd, maar scoren ho maar.quote:Op woensdag 20 april 2016 19:57 schreef Oldground het volgende:
Maar wat kunnen ze toch goed opbouwen...
Ik heb jullie gewaarschuwd jongensquote:Op woensdag 20 april 2016 19:47 schreef timmmmm het volgende:
Zonder El Ahmadi gaat het niks worden vandaag jongens.
Onze captainquote:Op woensdag 20 april 2016 20:00 schreef Bombvis het volgende:
Nelom alle tijd, levert hem in. Onverwacht
Tegen Dynamo Kyiv toch?quote:Op woensdag 20 april 2016 20:04 schreef Bombvis het volgende:
Hoe lang is het geleden dat wij een overtalsituatie hebben uitgespeeld? Volgens mij een jaar of 6/7
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wie is captain?quote:Op woensdag 20 april 2016 20:06 schreef timmmmm het volgende:
Even een voorzetje op de keeper, geen speler in de buurt. Onze captain
Ajax - Feyenoord 3-4.. Tomasson en Connollyquote:Op woensdag 20 april 2016 20:04 schreef Bombvis het volgende:
Hoe lang is het geleden dat wij een overtalsituatie hebben uitgespeeld? Volgens mij een jaar of 6/7
quote:Op woensdag 20 april 2016 20:05 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Tegen Dynamo Kyiv toch?Die wond zal nooit dichtenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Mooie wedstrijd was dat jaquote:Op woensdag 20 april 2016 20:07 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ajax - Feyenoord 3-4.. Tomasson en Connolly
Zolang je niet rookt en geen kunstheup hebt is dat al mogelijk denk ik.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:10 schreef Bombvis het volgende:
Dit doet mij toch altijd hopen dat ik ook nog de eredivisie kan halen
Dat komt doordat zij ook tyfusslecht zijn. Het valt alleen door het niveau van Fey niet op.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:12 schreef Wiebeldak het volgende:
Als Heracles even gas geeft maken ze zo denk 2-0. Vreemd dat zij dat niet doen.
Ook zonder de bekerfinale van aanstaande zondag had ik die 2 wel wat vreemd gevonden eigenlijk. Alhoewel ik het zelf ook gedaan zou hebben, want Feyenoordquote:Op woensdag 20 april 2016 20:14 schreef Pleun2011 het volgende:
Vreemd dat ik bij de toto een 2 heb ingevuld.. dit had je toch al kunnen voorspellen eigenlijk. Utrecht bakte er ook weinig van vandaag
Niks mis met Koert.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:14 schreef Wiebeldak het volgende:
En kan die commentator zijn bakkes niet houden. Wat een irritante is dat zeg.
Een aanzienlijk deel van het legioen vond het nog een goede aankoop ook. Dan verdien je ook niet beter.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:21 schreef Haringkop het volgende:
Haha Kramer, daar betaal je dan 2 miljoen voor...
Maar het verwachtingspatroon is echt te hoog onder supporters hoor! 'ja duh', als je dit soort mongolen koopt en blijft opstellen...
Moet je nagaan met een normale spits. Dan heb je gewoon de topscorer van de Eredivisie in huis.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:25 schreef Tomatenboer het volgende:
Dat hij toch nog op 14 competitiedoelpunten staat zeg.
uhh nou oke. Bedankt hiervoorquote:Op woensdag 20 april 2016 20:26 schreef Wiebeldak het volgende:
Ben blij dat ze nu net scoorden anders had ik hier dingen gaan breken denk ik. Gestopt met roken sinds zondag zonder enige hulpmiddelen. Erg zwaar bij momenten als deze maar verder gaat het heel goed na 18 jaar gerookt te hebben.
Doe dat ff in een zomerstop ofzoquote:Op woensdag 20 april 2016 20:26 schreef Wiebeldak het volgende:
Ben blij dat ze nu net scoorden anders had ik hier dingen gaan breken denk ik. Gestopt met roken sinds zondag zonder enige hulpmiddelen. Erg zwaar bij momenten als deze maar verder gaat het heel goed na 18 jaar gerookt te hebben.
Heb net een espresso gemaakt na het avondeten. Sigaretje erbij. Heerlijk man, ouwe reusquote:Op woensdag 20 april 2016 20:26 schreef Wiebeldak het volgende:
Ben blij dat ze nu net scoorden anders had ik hier dingen gaan breken denk ik. Gestopt met roken sinds zondag zonder enige hulpmiddelen. Erg zwaar bij momenten als deze maar verder gaat het heel goed na 18 jaar gerookt te hebben.
Doe nog eens?quote:Op woensdag 20 april 2016 20:27 schreef H.FR het volgende:
Huh, ik loop even 2 tellen weg omdat ik oogtyfus dreig te krijgen, en opeens 1-1?
5 miljoen? Nee johquote:Op woensdag 20 april 2016 20:28 schreef Haringkop het volgende:
Ik ga mij nu maar richten op Veijnovic....vijf miljoen (!). Kwam alleen in het nieuws omdat hij ruzie had met z'n pizzabakker...
3,5. Maar nog steeds veel.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:28 schreef Haringkop het volgende:
Ik ga mij nu maar richten op Veijnovic....vijf miljoen (!). Kwam alleen in het nieuws omdat hij ruzie had met z'n pizzabakker...
Zal het vlak voor het eind doen.quote:
Die zijn inmiddels aardig getraind toch?quote:Op woensdag 20 april 2016 20:31 schreef Divje het volgende:
[..]
Dus je gunt ons allen kramp in de bilspieren?
Ja en dan een stroomstootwapen in het onderbroekje als het te traag gaat. Goed idee.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:32 schreef Haringkop het volgende:
Die mechanische doping, is dat niks voor ons?
Zo'n motortje in de ''stang'' ?quote:Op woensdag 20 april 2016 20:32 schreef Haringkop het volgende:
Die mechanische doping, is dat niks voor ons?
Who needs squats when you're a Feyenoorderquote:Op woensdag 20 april 2016 20:33 schreef H.FR het volgende:
[..]
Die zijn inmiddels aardig getraind toch?
Dan kijk je gewoon niet goed. Die speler die de bal krijgt startte vanaf de middencirkel.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:42 schreef Haringkop het volgende:
Als Nelom stapt is het gewoon buitenspel, maar ja Nelom...
Nu je het zegt 😳quote:Op woensdag 20 april 2016 20:46 schreef Oldground het volgende:
[..]
Dan kijk je gewoon niet goed. Die speler die de bal krijgt startte vanaf de middencirkel.
Zo'n 6 meter voor de laatste lijn.
quote:
Paar wedstrijden terug, zelfs uit gescoordquote:Op woensdag 20 april 2016 20:49 schreef Irritatie100 het volgende:
Wanneer hebben we voor het laatst een fatsoenlijke corner genomen eigenlijk?
Waar Kuyt volgens mij scoorde. Weet niet eens meer tegen wie.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:49 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Paar wedstrijden terug, zelfs uit gescoord
Moet je nagaan... Corner is beter bijgebleven dan de tegenstanderquote:Op woensdag 20 april 2016 20:50 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Waar Kuyt volgens mij scoorde. Weet niet eens meer tegen wie.
Oh ja, Excelsior-thuis. Net die ene wedstrijd die ik gemist heb..quote:Op woensdag 20 april 2016 20:49 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Paar wedstrijden terug, zelfs uit gescoord
En de beker en de playoffs. Dat zie ik ze echt voor elkaar krijgen.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:53 schreef Haringkop het volgende:
Die derde plek verspelen we natuurlijk gewoon
Die was beter ingeschoten denk ikquote:Op woensdag 20 april 2016 20:55 schreef Caland het volgende:
Deed me denken aan die pingel van Immers in de arena
Die was nog wat erger kan ik mij herinneren (niet alleen omdat het daar was, maar Lex had volgens mij nog meer tijd)quote:Op woensdag 20 april 2016 20:55 schreef Caland het volgende:
Deed me denken aan die pingel van Immers in de arena
Beste trap van de selectiequote:Op woensdag 20 april 2016 20:56 schreef Haringkop het volgende:
Hoe verzin je het ook dat Veijnovic die pingel neemt
iddquote:Op woensdag 20 april 2016 20:55 schreef Caland het volgende:
Deed me denken aan die pingel van Immers in de arena
Dit.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:56 schreef Irritatie100 het volgende:
Waarom laat je die kut Serviër nou weer een penalty nemen als je Toornstra hebt
Kuyt had hem gemaaktquote:Op woensdag 20 april 2016 20:56 schreef Irritatie100 het volgende:
Waarom laat je die kut Serviër nou weer een penalty nemen als je Toornstra hebt
Ach, heb Utrecht zien spelen, die waren ook niet zo goed hoor. Als ze beide het niveau van vandaag vasthouden wordt het echt enorme aids zondagquote:Op woensdag 20 april 2016 20:58 schreef RvLaak het volgende:
... Dit zie ik echt niet meer goed komen... Volgens mij kunnen ze de Beker ook wel vergeten
Nou zullen ze dat vandaag ook wel geroepen hebben in Utrecht, maar er mag zondag wel een schepje bovenop jaquote:Op woensdag 20 april 2016 20:58 schreef RvLaak het volgende:
... Dit zie ik echt niet meer goed komen... Volgens mij kunnen ze de Beker ook wel vergeten
Het is vreemd om te verwachten dat een pingel het net raakt?quote:Op woensdag 20 april 2016 20:58 schreef Haringkop het volgende:
Het ligt allemaal aan het verwachtingspatroon!
Veijnovic kopen in plaats van Propper, Dat is Feyenoord!quote:
Net zo duurquote:Op woensdag 20 april 2016 20:59 schreef Keyos het volgende:
[..]
Veijnovic kopen in plaats van Propper, Dat is Feyenoord!
polonaise op de Coolsingel blijft een natte droomquote:Op woensdag 20 april 2016 20:56 schreef Divje het volgende:
Schuimbekkende pizzabezorgers incoming in 3, 2, 1
Maandagochtend half 12quote:Op woensdag 20 april 2016 21:00 schreef flufffy het volgende:
[..]
polonaise op de Coolsingel blijft een natte droom
Volgend seizoen misschien, hoewel onwaarschijnlijk...quote:Op woensdag 20 april 2016 21:00 schreef flufffy het volgende:
[..]
polonaise op de Coolsingel blijft een natte droom
Maar vervolgens wel 3 basisspelers laten bankenquote:Op woensdag 20 april 2016 21:01 schreef Tomatenboer het volgende:
Achteraf doen die veelbelovende woorden van onze cliché uitbrakende selectiespelers altijd nog tenenkrommender aan.
"Wij willen tegen Heracles écht de 3e plaats veiligstellen"
"Wij zijn alleen nog met de wedstrijd tegen Heracles bezig en nog niet met de bekerfinale" enz.
Maw; herhaling van zetten van de afgelopen 10 jaar...quote:Op woensdag 20 april 2016 21:01 schreef H.FR het volgende:
Bekerfinale verliezen en 4e/5e worden![]()
Vervolgens plee-offs verliezen in de 1e ronde
Ik ga in de ochtend al aan het bier. Bijster veel van de wedstrijd zal ik toch niet meekrijgen.quote:Op woensdag 20 april 2016 20:59 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Ach, heb Utrecht zien spelen, die waren ook niet zo goed hoor. Als ze beide het niveau van vandaag vasthouden wordt het echt enorme aids zondag
En dan je aanvoerder en je beste middenvelder niet opstellenquote:Op woensdag 20 april 2016 21:01 schreef Tomatenboer het volgende:
"Wij zijn alleen nog met de wedstrijd tegen Heracles bezig en nog niet met de bekerfinale" enz.
Voldoet jammer genoeg wel altijd aan het verwachtingspatroon van de fans na de winterstopquote:Op woensdag 20 april 2016 21:01 schreef H.FR het volgende:
Bekerfinale verliezen en 4e/5e worden![]()
Vervolgens plee-offs verliezen in de 1e ronde
Aan mijn verwachtingspatroon werd gewoon voldaan bij die penalty. Topbeleidquote:Op woensdag 20 april 2016 20:59 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Het is vreemd om te verwachten dat een pingel het net raakt?
Dat zei ik net ook ja. Dat zie ik zo op deze manier echt gebeuren.quote:Op woensdag 20 april 2016 21:01 schreef H.FR het volgende:
Bekerfinale verliezen en 4e/5e worden![]()
Vervolgens plee-offs verliezen in de 1e ronde
Was mijn plan ook jaquote:Op woensdag 20 april 2016 21:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ga in de ochtend al aan het bier. Bijster veel van de wedstrijd zal ik toch niet meekrijgen.
Win-win
Dat werd ook over Immers geroepen... Nu hebben ze Veijnovic...quote:Op woensdag 20 april 2016 21:02 schreef exile79 het volgende:
En dan zijn er mensen die roepen dat Kuyt niks toevoegt...
100%quote:Op woensdag 20 april 2016 21:02 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Dat zei ik net ook ja. Dat zie ik zo op deze manier echt gebeuren.
Heb dan zelf het geluk dat de klantenloting in mijn voordeel was beslist maar ik zit er ook stevig aan te denken om maar bier te tanken onderweg naar plaats delict.quote:
Wie zegt dat dan? Die hebben er geen verstand vna iigquote:Op woensdag 20 april 2016 21:02 schreef exile79 het volgende:
En dan zijn er mensen die roepen dat Kuyt niks toevoegt...
Met dit team staat Immers normaals gesproken gewoon basis, zeg nou zelf:quote:Op woensdag 20 april 2016 21:03 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Dat werd ook over Immers geroepen... Nu hebben ze Veijnovic...
Ik ben pro-Immersquote:Op woensdag 20 april 2016 21:04 schreef H.FR het volgende:
[..]
Met dit team staat Immers normaals gesproken gewoon basis, zeg nou zelf:
Kuyt spits ipv Kramer en Immers op 10 ipv Kuyt is toch lekkerder dan we normaal hebben spelen.
Lekkere wissel wel.quote:Op woensdag 20 april 2016 21:03 schreef PizzaGeit het volgende:
'Van der Heijden is mee, ook een goede kopper'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |