quote:Op woensdag 13 april 2016 16:40 schreef Koelkastje het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)_van_de_tornado.html
Tornadoquote:Op woensdag 13 april 2016 16:41 schreef Koelkastje het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)do_in_nederland.html
het natte voorjaar van El Nino komt eraan... de zomer slaan we over hoorquote:Op woensdag 13 april 2016 16:42 schreef kiwiko het volgende:
Ik woon in Moordrecht en ik heb het hier leuk horen donderen............. had daar niet middenin willen zitten![]()
Maargoed als dit een voorbode is van de zomer die komt............. embrace yourselves
Windhoosquote:
Hé, dat ken ikquote:Op woensdag 13 april 2016 16:35 schreef Frutsel het volgende:
[ afbeelding ]twitter:KJfotografie twitterde op woensdag 13-04-2016 om 16:35:00Donkere lucht boven Leiden en omgeving.. Foto genomen met mijn dashcam. #MiVue658WIFI #weer #onweer #lucht https://t.co/oFwNcRpFWn reageer retweet
die vlek wordt inderdaad ook steeds groter op buienradarquote:Op woensdag 13 april 2016 16:45 schreef Infection het volgende:
[..]
Bunschoten. Harde klappen en flitsen. Behoorlijke felle flitsen al is er nog daglicht.
Inderdaad. En nog precies hier boven ook. Gebeurt niet zo vaak.quote:Op woensdag 13 april 2016 16:46 schreef Frutsel het volgende:
[..]
die vlek wordt inderdaad ook steeds groter op buienradar
Normaal gesproken heb ik dit weer niet eens als het 30+ graden is, dan trekt alles hier langs heen. En nu zit ik er vol in.quote:Op woensdag 13 april 2016 16:50 schreef ddx het volgende:
Dit soort weer verwacht je als het buiten 30graden+ is, maar niet op zo'n dag als vandaag
Cape+shear+LI+weinig Cinquote:Op woensdag 13 april 2016 16:52 schreef Perrin het volgende:
Wat veroorzaakt de groei van dit soort systemen eigenlijk?
Paar KM westelijker is de zon doorgebroken en zijn er mooie bloemkolen te zien in het noordwesten.quote:Op woensdag 13 april 2016 16:48 schreef d.k. het volgende:
Regio 040 is de mist eigenlijk de hele dag niet te boven gekomen, grijs en amper zon. Dan is het maf om te lezen over onweer. Kan me niet voorstellen dat hier zich iets zou ontwikkelen.
twitter:BuienRadarNL twitterde op woensdag 13-04-2016 om 16:59:28Nu 4 pittige buien met #onweer en #hagel. Buien bewegen nauwelijks, lokaal valt veel regen!https://t.co/GfrFOqJ6RV https://t.co/gNA7ezrqQx reageer retweet
Wat een paar kilometer al niet voor verschil kan maken. Al vanaf een uur of tien lijkt de zon er elk moment doorheen te kunnen komen, maar het is nog steeds niet zo ver.quote:Op woensdag 13 april 2016 16:59 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Paar KM westelijker is de zon doorgebroken en zijn er mooie bloemkolen te zien in het noordwesten.
Nouja een 10-15tal km'ersquote:Op woensdag 13 april 2016 17:03 schreef d.k. het volgende:
[..]
Wat een paar kilometer al niet voor verschil kan maken. Al vanaf een uur of tien lijkt de zon er elk moment doorheen te kunnen komen, maar het is nog steeds niet zo ver.
quote:Op woensdag 13 april 2016 17:11 schreef -CRASH- het volgende:
Zijn er nog overlevenden in het midden van het land
Deze in Amersfoort is een half uur geleden ook met de rug naar het zuiden genomen....quote:Op woensdag 13 april 2016 17:20 schreef Rabieluh het volgende:
Onweersbuien die naar het zuiden trekken, dit gaat een vreemd jaar worden.
quote:Op woensdag 13 april 2016 17:28 schreef Rabieluh het volgende:
[ afbeelding ]
Zicht vanaf een cam in Almere.
De schoorsteen van de melkfabriek staat er nog. (en de vlaggenmast er op ook nog)quote:
twitter:GeaRakhorst twitterde op woensdag 13-04-2016 om 17:18:44@weermanreinier Hier in Hoevelaken gaat het helemaal los https://t.co/gP5zL6GzR6 reageer retweet
quote:Op woensdag 13 april 2016 17:33 schreef Houtenbeen het volgende:
Hagel in Hoevelaken
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]twitter:GeaRakhorst twitterde op woensdag 13-04-2016 om 17:18:44@weermanreinier Hier in Hoevelaken gaat het helemaal los https://t.co/gP5zL6GzR6 reageer retweet
quote:Op woensdag 13 april 2016 17:32 schreef Resistor het volgende:
[..]
De schoorsteen van de melkfabriek staat er nog. (en de vlaggenmast er op ook nog)
(was het eerste waar ik naar keek, qua flits-donder klopte de tijd wel)
-edit-
En dat was volgens mij de zendmast bij de brandweer
Geen idee hoe veel GSM-antennes er gisteren nog op dat gebouw van (voormalig) Van Halteren stonden (en ook maar even aangegeven hoe ver ik kan kijken, als ik een stap naar voren doe het balkon op kan ik ook dat hoge gebouw aan de A1 zien)quote:Op woensdag 13 april 2016 17:46 schreef Infection het volgende:
Zo... weer een inslag... volgensmij gaan er zo wat fabrieken in vlammen op hier.
Toffe foto's!quote:Op woensdag 13 april 2016 17:42 schreef CklokC het volgende:
Wat een dag.Ik zag de funnel rond 14.45 ineens. Je zag hem steeds vervormen. Vanaf Alphen gezien:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
hmm het begint er toch wat donkerder uit te zien. Ik denk dat ie de stad schampt maar het levert wel een mooi plaatje op vanaf mijn balkon:quote:Op woensdag 13 april 2016 17:49 schreef zatoichi het volgende:
Utrecht stad: blauwe lucht en een zacht zonnetje... maar in het zuiden, oosten, noorden en westen zware tot diep donkere wolken. Mooi om te zien hoor.
De schoorsteen van de melkfabriek staat er in ieder geval nog.quote:Op woensdag 13 april 2016 17:58 schreef Resistor het volgende:
[..]
Geen idee hoe veel GSM-antennes er gisteren nog op dat gebouw van (voormalig) Van Halteren stonden (en ook maar even aangegeven hoe ver ik kan kijken, als ik een stap naar voren doe het balkon op kan ik ook dat hoge gebouw aan de A1 zien)
Er gebeurt hier geen klap (haha loleinz). Gewoon een lekker zonnetje en verder nietsquote:
wauw! zo eentje wil ik niet op mijn hoofd hebben hoor.quote:Op woensdag 13 april 2016 18:38 schreef INViCTuS het volgende:
Zolang dit hier niet valt, vind ik het goed. De tering wat een joekels. Gister in Texas:
[ afbeelding ]
Random weer filmpjes dumpen is meer iets voor het youtube topic, ik help je wel even op weg.quote:Op woensdag 13 april 2016 18:43 schreef matthias24 het volgende:
[..]
ja maar ik wil alleen maar praten over het weer. ik doe toch niks verkeerds hoop ik?
quote:Op woensdag 13 april 2016 18:43 schreef Rabieluh het volgende:
Net een donder te Breda, helaas explodeert het niet zo als elders in het land.
ik ken dat filmpje al. en ik vind het een beetje kinderachtig. ik doe niet eens de moeite om het filmpje af te kijken.quote:Op woensdag 13 april 2016 18:03 schreef YazooW het volgende:
[..]
Toffe foto's!
Op de een of andere manier moest ik aan deze denken:
D'r komt une slurf oet man! Moarrrrr wat een lucht!
Ik zit boven de B van Bavel.quote:
Kunnen mensen ons weer lastig vallen met aantal onweersdagenquote:Op woensdag 13 april 2016 18:57 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Ik zit boven de B van Bavel.
Maar nu net thuis, hopelijk wordt t nog wat.
Hmz... Naja, wel en flits gezien, en weer een onweersdag erbij.
Beter 3 knallende avonden dan 32 van die flutbuitjes verspreid over het jaar.quote:Op woensdag 13 april 2016 19:01 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Kunnen mensen ons weer lastig vallen met aantal onweersdagen.
Lijkt wel een verslag van mijn stormjaagavonturen.quote:Op woensdag 13 april 2016 19:03 schreef roislecxe het volgende:
Net in de auto vanuit Etten-Leur een belachelijk donkere lucht richting Breda. Onderweg net niet genoeg druppels om de ruitenwisser aan te hoeven zetten, en nu schijnt de zon alweer
Edit: Regenboog gespot.
Ik verdubbel je edit:quote:Op woensdag 13 april 2016 19:03 schreef roislecxe het volgende:
Net in de auto vanuit Etten-Leur een belachelijk donkere lucht richting Breda. Onderweg net niet genoeg druppels om de ruitenwisser aan te hoeven zetten, en nu schijnt de zon alweer
Edit: Regenboog gespot.
https://tvnweather.com/live/chasers/847783698quote:Op woensdag 13 april 2016 19:32 schreef -CRASH- het volgende:
je zou nu in Oostenrijk zitten....
De bliksemradar blijft maar aan het knetteren
quote:Op woensdag 13 april 2016 19:34 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
https://tvnweather.com/live/chasers/847783698
quote:Op woensdag 13 april 2016 19:34 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
https://tvnweather.com/live/chasers/847783698
Moet je naar Limburg komen....quote:
quote:Op woensdag 13 april 2016 19:50 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Moet je naar Limburg komen....
Vanmorgen mist... de hele dag een egaal grijze lucht.
Dat is pas saai
En veel kouder dan voorspeld...quote:Op woensdag 13 april 2016 19:50 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Moet je naar Limburg komen....
Vanmorgen mist... de hele dag een egaal grijze lucht.
Dat is pas saai
Ik vond het reuze meevallen. de mist en monotone bewolking was ergerquote:Op woensdag 13 april 2016 22:06 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
En veel kouder dan voorspeld...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |