Plaatje staat er bij. Tekst staat al onder een spoilert bij FAQquote:
Dat is wel tofquote:Op woensdag 6 april 2016 20:38 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Kak, ergens moeten foto's zijn van mijn Pimpel die door 2 BR218's van Hannover naar Bad Bentheim gesleept werd
oh, iemand andersquote:Op woensdag 6 april 2016 20:40 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Plaatje staat er bij. Tekst staat al onder een spoilert bij FAQ
Daar geven ze dan ook fors meer geld uit aan preventief onderhoud en staan er overal en nergens mannetjes en vrouwtjes klaar om de wissels sneeuwvrij te houden. En ook daar gaat het wel eens mis hoor.quote:Op woensdag 6 april 2016 20:47 schreef bork het volgende:
Ik wil niet zeiken hoor maar in Zwitserland rijden de treinen wel als het sneeuwt.
Cijfers: https://stats.oecd.org/Index.aspx?DataSetCode=ITF_INV-MTN_DATAquote:Op woensdag 6 april 2016 20:54 schreef James1988 het volgende:
[..]
Daar geven ze dan ook fors meer geld uit aan preventief onderhoud en staan er overal en nergens mannetjes en vrouwtjes klaar om de wissels sneeuwvrij te houden. En ook daar gaat het wel eens mis hoor.
"Cette locomotive respecte votre environnement."quote:
Ik had deze even gemist maar holy shitquote:Op woensdag 6 april 2016 20:58 schreef Duvel het volgende:
[..]
"Cette locomotive respecte votre environnement."
De helft dusquote:Op woensdag 6 april 2016 20:55 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Cijfers: https://stats.oecd.org/Index.aspx?DataSetCode=ITF_INV-MTN_DATA
Wat is die CC72000 toch een mooie locomotiefquote:Op woensdag 6 april 2016 20:58 schreef Duvel het volgende:
[..]
"Cette locomotive respecte votre environnement."
Ja, ik postte het dus ook ter ondersteuning van zijn bewering.quote:
Straatsburg weer Duits, da's mooi, kunnen we het EP gewoon in Brussel laten.quote:Op woensdag 6 april 2016 21:41 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Dit is precies wat er voorspeld werd als we de Europese Grondwet zouden afkeuren jongons, hadden we nou maar naar Bakellende geluisterd
Daar zijn ze voorbereid omdat het 200 dagen per jaar sneeuwt. Hier is ervoor gekozen om zich niet voor te bereiden.quote:Op woensdag 6 april 2016 20:47 schreef bork het volgende:
Ik wil niet zeiken hoor maar in Zwitserland rijden de treinen wel als het sneeuwt.
Nu weet ik weinig van dat soort motoren. Maar waarom braakt dat ding zoveel rook uit als ie koud is? De vertegenwoordigersdiesel hier in. De straat starten 's morgens toch een stuk soepeler.quote:
Ik heb nog wat pizzakorstjes over van mijn pizza maar wel echt alleen die hele kleine randjes. Zal ik ze voor je bewaren?quote:
Heb je aids?quote:Op woensdag 6 april 2016 22:03 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Ik heb nog wat pizzakorstjes over van mijn pizza maar wel echt alleen die hele kleine randjes. Zal ik ze voor je bewaren?
quote:Steeds meer jongeren maken gebruik van NS-groepstickets. Via Facebook kopen ze gezamenlijk de kaartjes in om spotgoedkoop te kunnen reizen. Een retourtje kost dan vaak maar zeven euro, ongeacht de bestemming.
Die vertegenwoordigersdiesel kan niet 4000 ton trekken, denk ik.quote:Op woensdag 6 april 2016 22:03 schreef Fixers het volgende:
[..]
Nu weet ik weinig van dat soort motoren. Maar waarom braakt dat ding zoveel rook uit als ie koud is? De vertegenwoordigersdiesel hier in. De straat starten 's morgens toch een stuk soepeler.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |