Om tien uur moet het 3,7% zijn en om 14 uur 10,3% volgens mijn schattingen. Ze liggen voorlopig achter op schema.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:51 schreef MrBadGuy het volgende:
Rotterdam lijkt nu ook wat sneller te gaan:
http://www.rotterdam.nl/referendum6april
Op naar de 30%
Als de RF alles afsluit dan ligt volgens mij de halve EU op zn gat en kan O. weer terug naar zn Tjernobyl en kolenkachels.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:40 schreef pokkerdepok het volgende:
okee, duidelijk.
het is wel een dwangmiddel natuurlijk. maar goed, wij krijgen ook russisch gas. als EU kunnen we een afsluiting wel oplossen. als oekraine, eenzaam land, waarschijnlijk niet zo snel.
dat zou goed kunnen dat dat het doel van Oekraïne is. maar als ze dat willen dan moet er wel opnieuw onderhandeld worden. of dit verdrag nou wel of niet doorgaat het brengt de Oekraine niet dichterbij of verder af van een eventueel lidmaatschap.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:36 schreef pokkerdepok het volgende:
nee, maar is dat niet toch het doel van oekraine; om richting de EU te kruipen, weg van rusland?
ik vrees dat dat voor hun het allerbelangrijkste is, juist. en voor rusland het grootste bezwaar.
Ik begrijp niet wat je bedoel. Ik zeg alleen: De oorlogshandelingen kwamen na de coup.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:39 schreef TomLuny het volgende:
[..]
RF heeft na een referendum de Krim teruggevorderd, maar toen was toch nog geen oorlog ?
Dat begon toch pas toen de oost-Oekraieners de gewelddadige afzetting van die vorige president niet zagen zitten ?
Of ken jij berichten waar de RF met zn eigen tanks bij Luhansk is binnen gestormd ?
Volgens de persberichten zou het om 10:00 op 3% liggen, maar volgens de cijfers uit de stream was het 3,5%. Inderdaad nog achter op basis van wat nodig is volgens jou schatting (waar ik me ook in kan vinden). We zullen om 14:00 iig een beter beeld kunnen krijgen.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:52 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Om tien uur moet het 3,7% zijn en om 14 uur 10,3% volgens mijn schattingen. Ze liggen voorlopig achter op schema.
Spannennnnndquote:Op woensdag 6 april 2016 11:00 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Volgens de persberichten zou het om 10:00 op 3% liggen, maar volgens de cijfers uit de stream was het 3,5%. Inderdaad nog ligt achter op basis van wat nodig is volgens jou schatting (waar ik me ook in kan vinden). We zullen om 14:00 iig een beter beeld kunnen krijgen.
Er wonen een hoop allochtonen in Rotterdam he. Die stemmen niet zo snel op de PVV.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:44 schreef Kaas- het volgende:
Meest recente opkomstpercentages Rotterdam / Nederland:
72% / 74% Tweede Kamer
48% /54% gemeenteraad
30% /37% Europees Parlement
36% /48% Provinciale Staten
Ratio opkomstpercentage Rotterdam t.o.v. Nederland was daarmee de afgelopen 4 verkiezingen (vlnh): 75%, 81%, 88%, 97%.
Op basis daarvan zou de minimumopkomst van 30% nationaal vertaald moeten worden in een Rotterdamse opkomst van tussen de 22,5% - 29,1%. Ik verwacht dat een Rotterdams opkomstpercentage in de bovenste helft van dit interval zal moeten zitten, omdat Rotterdam relatief veel PVV'ers heeft, die vaker tegenstander zullen zijn en van wie ik verwacht dat een hoger percentage van de tegen- dan van de voorstanders zal stemmen. Dus laten we zeggen dat er in Rotterdam een opkomstpercentage van minimaal 26% behaald moet worden.
Dat ligt dicht bij het opkomstpercentage in Rotterdam tijdens de Europees Parlementsverkiezingen (87% van het percentage van toen moet nu behaald worden).
Destijds stond de teller om 10:00 uur op 4,3% en om 14:00 uur op 11,8%.
Op basis daarvan zou ik stellen dat er in Rotterdam vandaag om 10:00 uur een opkomstpercentage van minimaal 3,7% en om 14:00 uur van minimaal 10,3% moet zijn om te verwachten dat er vandaag in heel Nederland minimaal 30% opkomst zal zijn.
Als voorstander, woonachtig in Rotterdam, zal ik derhalve om 2 uur vanmiddag beslissen of ik ga stemmen.
Het maakt het nu iig overdag ook al spannend, itt andere verkiezingenquote:
Onjuist.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:01 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Er wonen een hoop allochtonen in Rotterdam he. Die stemmen niet zo snel op de PVV.
Ik weet dat je niet blind aan de kant van de Kiev staat, daar gaat het niet om.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:59 schreef Braindead2000 het volgende:
Ik begrijp niet wat je bedoel. Ik zeg alleen: De oorlogshandelingen kwamen na de coup.
Zover ik weet, en ik geef toe, ik ben pas beter gaan kijken na MH17, was er geen sprake van oorlog begonnen door Rusland.quote:Rusland is geen oorlog begonnen om dit verdrag.
Rusland is een oorlog begonnen door de coup.
Oh dat valt nog mee.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:04 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Onjuist.
Uitslag provinciale statenverkiezingen 2015:
PVV 11% nationaal
PVV 17% in Rotterdam
Flink significant verschil.
Ik baseer me liever op feiten dan op jouw subjectieve aannames Hersendood.
25%quote:Op woensdag 6 april 2016 11:05 schreef agter het volgende:
5.4% om 11.00 uur Rotterdam.
Wat voorspelt dat voor de opkomst?
In de drie uren die erop volgen zou het dan moeten stijgen met 4,9%-punt om op het minimumschema voor het halen van de drempel te liggen. Haalbaar. Maar onzeker.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:05 schreef agter het volgende:
5.4% om 11.00 uur Rotterdam.
Wat voorspelt dat voor de opkomst?
het is inderdaad niet zo dat Rusland officieel de oorlog heeft verklaart en vervolgens Oekraine is binnengevallen. maar de Russen zijn wel degelijk met troepen Oekraine binnengevallen. eerst de Krim en vervolgens Oost Oekraïnequote:Op woensdag 6 april 2016 11:04 schreef TomLuny het volgende:
Zover ik weet, en ik geef toe, ik ben pas beter gaan kijken na MH17, was er geen sprake van oorlog begonnen door Rusland.
De oorlog daar is een burgeroorlog, van Kiev tegen Donbass.
Het is geen Afganistan II waar de Russen binnenvielen
Dan maak je maar geen zorgen, hoop maar alleen dat ze achter jouw rattenvanger aan lopen!quote:Op woensdag 6 april 2016 08:08 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee,we leven niet in een dictatuur, we leven in een samenleving waar mensen achter iedere rattenvanger die wat roept aanlopen. Er wordt zoveel onzin verkocht over hoe de EU functioneert dat een belasting daarop het begrotingstekort zou laten verdwijnen.
Dit is de oorsprong van het financiele conflict :quote:
quote:
Thanx!quote:Op woensdag 6 april 2016 11:14 schreef Kaas- het volgende:
[..]
In de drie uren die erop volgen zou het dan moeten stijgen met 4,9%-punt om op het minimumschema voor het halen van de drempel te liggen. Haalbaar. Maar onzeker.
Niet heel Oekraine wilt bij de EU.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:59 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
dat zou goed kunnen dat dat het doel van Oekraïne is. maar als ze dat willen dan moet er wel opnieuw onderhandeld worden. of dit verdrag nou wel of niet doorgaat het brengt de Oekraine niet dichterbij of verder af van een eventueel lidmaatschap.
we hebben bijvoorbeeld ook een Associatie verdrag met Chili. en het is erg onwaarschijnlijk dat dat land ooit lid wordt van de EU. hetzelfde geld voor Oekraïne
twitter:Gem_Amersfoort twitterde op woensdag 06-04-2016 om 11:20:48Geschatte opkomst in Amersfoort bij referendum rond 11.00 uur is 9,2% https://t.co/PJLENtN9d7 #oekrainereferendum reageer retweet
Het is in het belang van Europeese bedrijven dat de corruptie wordt aangepakt want in een corrupt land is het erg moeilijk ondernemen. Daarom wordt er in dit verdrag daar ook afspraken over gemaaktquote:Op woensdag 6 april 2016 11:21 schreef Tamabralski het volgende:
De Oekrainse burger wilt vooral vrijheid en is tegen overheidscorruptie. Ik vraag mij af hoe een handelsverdrag dit gaat ondersteunen. Ik denk namelijk gewoon niet.
Dat klinkt goed, 2/3 meer dan in Rotterdam.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:22 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:Gem_Amersfoort twitterde op woensdag 06-04-2016 om 11:20:48Geschatte opkomst in Amersfoort bij referendum rond 11.00 uur is 9,2% https://t.co/PJLENtN9d7 #oekrainereferendum reageer retweet
Oftewel corruptie daar doet in ruil voor geld iets minder moeilijk, zodat Europese bedrijven lage arbeidsloon kunnen misbruiken. En grondstoffen mogen plunderen.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:23 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
Het is in het belang van Europeese bedrijven dat de corruptie wordt aangepakt want in een corrupt land is het erg moeilijk ondernemen. Daarom wordt er in dit verdrag daar ook afspraken over gemaakt
Daar zijn geen afspraken over gemaakt. Er staan alleen vage doelstellingen in.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:23 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
Het is in het belang van Europeese bedrijven dat de corruptie wordt aangepakt want in een corrupt land is het erg moeilijk ondernemen. Daarom wordt er in dit verdrag daar ook afspraken over gemaakt
Ik heb hier ook een wikiquote:Op woensdag 6 april 2016 11:15 schreef DestroyerPiet het volgende:
het is inderdaad niet zo dat Rusland officieel de oorlog heeft verklaart en vervolgens Oekraine is binnengevallen. maar de Russen zijn wel degelijk met troepen Oekraine binnengevallen. eerst de Krim en vervolgens Oost Oekraïne
https://en.wikipedia.org/wiki/Little_green_men_(Ukrainian_crisis)
Volgens de theorie van een paar hobbyisten op een zolderkamertje bedoel je, beter bekend als bellingcat, gesponsord door een aantal neo-con organisaties.quote:de BUK installatie die de MH17 neerschoot was een Russische eenheid met russische militairen. daar zaten geen Oost-Oekrainse rebellen bij
Maar liefst anderhalf keer zoveel PVV'ers als in de rest van Nederland, relatief gezien, dat is nogal een verschil.quote:
Rotterdam zit ook altijd onder de landelijke opkomst en daar hield ik rekening mee in m'n voorspellingen. Een 26% in Rotterdam lijkt me genoeg om landelijk de drempel te halen.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:25 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Dat klinkt goed, 2/3 meer dan in Rotterdam.
twitter:gemVeghel twitterde op woensdag 06-04-2016 om 11:35:03De opkomst bij het referendum in Veghel was om 11.00 uur 6%. #gemVeghel #referendum reageer retweet
Dan zou dus om 12.00 uur dus 6,6% geweest moeten zijn. Momenteel is het 7,2%, dus volgens mij gaat het gehaald worden.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:52 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Om tien uur moet het 3,7% zijn en om 14 uur 10,3% volgens mijn schattingen. Ze liggen voorlopig achter op schema.
Het zal wel komen hoe het komen moet, wordt er iets mee gedaan is de hamvraag voor mij?quote:Op woensdag 6 april 2016 11:56 schreef F-Bravo het volgende:
[..]
Dan zou dus om 12.00 uur dus 6,6% geweest moeten zijn. Momenteel is het 7,2%, dus volgens mij gaat het gehaald worden.
Volgens mijn berekening zou het om 12 uur 7,0% moeten zijn. Een verschil van 0,2%-punt, of het nou hoger of lager is, is nog te klein om er iets over te kunnen zeggen.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:56 schreef F-Bravo het volgende:
[..]
Dan zou dus om 12.00 uur dus 6,6% geweest moeten zijn. Momenteel is het 7,2%, dus volgens mij gaat het gehaald worden.
Waar dan nog bij komt dat het een raadgevend referendum is, en volstrekt onduidelijk is welke raad nu wordt gegeven. Ja, niet tekenen dat verdrag, maar vervolgens? Onderhandelen om het verdrag af te zwakken? Wat moet er dan uit?quote:Op woensdag 6 april 2016 11:59 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Volgens mijn berekening zou het om 12 uur 7,0% moeten zijn. Een verschil van 0,2%-punt, of het nou hoger of lager is, is nog te klein om er iets over te kunnen zeggen.
Wel leuk om te volgen.
Maar het feit dat het erom spant voorspelt al wel dat de Tweede Kamer niets met de uitslag gaat doen. Als je net op 30,5% uitkomt interesseert het hen echt niet.
Nou, dan kunnen ze er echt niet onderuit.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:01 schreef john2406 het volgende:
Ik denk dat ze er zelfs niks mee zouden doen als de opkomst 100 % zou wezen?
Dacht ik gisteren al te horen aan de woorden van die in de uitzending politiek 24, kom niet op de namen.
quote:Op woensdag 6 april 2016 12:01 schreef john2406 het volgende:
Ik denk dat ze er zelfs niks mee zouden doen als de opkomst 100 % zou wezen?
sorry hoor maar misschien je moet even aluhoedje afzetten en niet zoveel naar Russische propaganda luisteren.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:37 schreef TomLuny het volgende:
[..]
Ik heb hier ook een wiki
27 februari jatsenjoek premier
Maart
De Krim verklaart zich onafhankelijk en sluit zich na een referendum aan bij Rusland.
11 - De Krim verklaart zich onafhankelijk.
16 - Er wordt een referendum gehouden voor aansluiting bij Rusland. De opkomst is volgens de regering van de Krim 83% en 50% zou gestemd hebben voor onmiddellijke aansluiting.[2]
17 - De EU en de VS stellen sancties in tegen Rusland.[3]
18-21 - Het annexatieproces van de Krim door Rusland.
24 - Oekraïne trekt alle militairen terug uit de Krim. Ze krijgen van Rusland een vrije aftocht.
Dus ja, in de Krim, op hun eigen verzoek zullen best groene mannetjes zijn geweest, maar was geen oorlog zover ik kan zien.
Het hele andere verhaal dat RF troepen heeft gestuurd naar Donbass is onbewezen, misschien op een aantal vrijwilligers na, maar zeker geen tankbatallions en al zeker geen luchtmacht want dan was Kiev nu plat.
[..]
Volgens de theorie van een paar hobbyisten op een zolderkamertje bedoel je, beter bekend als bellingcat, gesponsord door een aantal neo-con organisaties.
Ook nog geen enkel bewijs voor.
En kijk eens naar de bronnen van die wikies, 8 op 10 zijn westers.
De schrijvers kan ik niet eens vinden van die artikelen.
Als slecht 31% opkomt, daarvan 60% nee stemt en men weet dat de voorstanders zich ook nog eens voornamelijk tussen de thuisblijvers zullen begeven vanwege de strategische componenten van dit referendum, dan gaat het kabinet op basis daarvan echt niet de hele EU tegen zich in het harnas jagen hoor. Daar is wel een duidelijkere stem voor nodig. Opkomst van minimaal 50% met een duidelijk tegen-stem. En die gaat er vandaag niet komen.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:01 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Waar dan nog bij komt dat het een raadgevend referendum is, en volstrekt onduidelijk is welke raad nu wordt gegeven. Ja, niet tekenen dat verdrag, maar vervolgens? Onderhandelen om het verdrag af te zwakken? Wat moet er dan uit?
Stembiljet wat ik ingevuld heb stond die optie niet bij, zouden ze dan zelf mogen beslissen wat ze er evt uit willen halen of zouden willen halen?quote:Op woensdag 6 april 2016 12:01 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Waar dan nog bij komt dat het een raadgevend referendum is, en volstrekt onduidelijk is welke raad nu wordt gegeven. Ja, niet tekenen dat verdrag, maar vervolgens? Onderhandelen om het verdrag af te zwakken? Wat moet er dan uit?
Maar ja, als nou de opkomst 27% is en de uitslag 65 tegen en 27 voorquote:Op woensdag 6 april 2016 12:02 schreef Wombcat het volgende:
Als het in de orde van grootte van 40-70% zou zijn, dan zou het natuurlijk wel een heel duidelijk signaal zijn en moeten ze er iets mee, maar zoals ik net al zei, wat moeten ze er dan mee?
Nee, echt totaal niet. De Tweede Kamer gaat er dan zelfs niet over debatteren.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:05 schreef TomLuny het volgende:
[..]
Maar ja, als nou de opkomst 27% is en de uitslag 65 tegen en 27 voor
dan is toch duidelijk dat Voor expres dat hele referendum heeft getorpedeerd
telt dat niet mee dan
Het officiele onderzoekteam zegt zelf dat het geen bewijs isquote:Op woensdag 6 april 2016 12:03 schreef DestroyerPiet het volgende:
sorry hoor maar misschien je moet even aluhoedje afzetten en niet zoveel naar Russische propaganda luisteren.
Bellingcat wordt door iedereen als betrouwbaar gezien en ze hebben hun beweringen ook goed onderbouwt met bewijs wat je zelf ook na kan kijken.
Hoe wou je dat mee laten tellen dan?quote:Op woensdag 6 april 2016 12:05 schreef TomLuny het volgende:
[..]
Maar ja, als nou de opkomst 27% is en de uitslag 65 tegen en 27 voor
dan is toch duidelijk dat Voor expres dat hele referendum heeft getorpedeerd
telt dat niet mee dan
Verschrikkelijk typisch moralistisch geleuter met "Wildersadepten" als toetje. Kom op zeg, alsof een ieder die tegen dit verdrag is, een Wildersadept betreft...quote:Op woensdag 6 april 2016 12:04 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Als slecht 31% opkomt, daarvan 60% nee stemt en men weet dat de voorstanders zich ook nog eens voornamelijk tussen de thuisblijvers zullen begeven vanwege de strategische componenten van dit referendum, dan gaat het kabinet op basis daarvan echt niet de hele EU tegen zich in het harnas jagen hoor. Daar is wel een duidelijkere stem voor nodig. Opkomst van minimaal 50% met een duidelijk tegen-stem. En die gaat er vandaag niet komen.
Denk dat het een grote deceptie zal worden vandaag voor Wildersadepten, al zal die dat natuurlijk publiekelijk anders spinnen.
Voor Wildersadepten misschien niet, Wilders wint sowieso.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:04 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Als slecht 31% opkomt, daarvan 60% nee stemt en men weet dat de voorstanders zich ook nog eens voornamelijk tussen de thuisblijvers zullen begeven vanwege de strategische componenten van dit referendum, dan gaat het kabinet op basis daarvan echt niet de hele EU tegen zich in het harnas jagen hoor. Daar is wel een duidelijkere stem voor nodig. Opkomst van minimaal 50% met een duidelijk tegen-stem. En die gaat er vandaag niet komen.
Denk dat het een grote deceptie zal worden vandaag voor Wildersadepten, al zal die dat natuurlijk publiekelijk anders spinnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |