Sarah, Laura, Manon, Tessa en Sophie. Allemaal 16, slank, blond en lang haar...quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:11 schreef Physsic het volgende:
[..]
Bedoel je het eerste deel van mijn post?
Hmm, zou kunnen. Zou zeker een stuk logischer zijn. Dat heb ik dat niet goed gezien.
Over het tweede deel:quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:11 schreef Physsic het volgende:
[..]
Bedoel je het eerste deel van mijn post?
Hmm, zou kunnen. Zou zeker een stuk logischer zijn. Dat heb ik dat niet goed gezien.
Janou, mijn ouders hebben mij altijd heel duidelijk gemaakt nooit in de auto te stappen bij iemand die gedronken heeft.quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:14 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Over het tweede deel:
Daar heb je imo een punt. Maar dat deden we toch allemaal en het gaat altijd goed...
Die pa heeft veel kinderen en Dascha was de jongste. Die ouders zijn wel wat gewent en het ging bij de rest ook goed. Ik heb ook dingen gedaan waarvan ik toen dacht van hmm dat moeten mijn ouders niet weten, maar achteraf gezien die waren ook ooit jong en deden wel wat meer als ik...quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:13 schreef Rica het volgende:
Het krijgt een wat Twin Peaks gehalte als je de verklaringen van de vriendinnen zo onder een vergrootglas legt.
Ik heb het zo opgevat. "Vader René [...] zijn dochter, die hij beschrijft als ,,een blij vlindertje met normale puberteitsverschijnselen''.
Inclusief dat zij en haar vriendinnen wellicht wel eens wat gebruikten of wel eens met jongens 'een feestje' hadden. En dat zij hier onderling met de vader achteraf open zijn geweest. Dat het voor wat er met Dascha is gebeurd geen relevantie had.
Bedoel, de vader en die jongens waar hij dit onderzoek mee heeft gedaan zien als allereerst natuurlijk ook wat vage dingetjes in wat die vriendinnen vertellen. Die ruzie of de klap die er wel of niet gegeven zou zijn? Dat soort dingetjes. Ik ga een beetje op die vader en zijn team af om te denken dat het verder geen relevantie heeft. Zijn wat puberdingetjes gebeurd die er verder los van staan. Zoiets.
Hier hetzelfde, en ze kwamen zonder gezeur. Waren blij dat ik belde.quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:18 schreef Physsic het volgende:
[..]
Janou, mijn ouders hebben mij altijd heel duidelijk gemaakt nooit in de auto te stappen bij iemand die gedronken heeft.
Mocht het ooit gebeuren dat bijv. iemand zich niet aan een gemaakte afspraak houdt en toch begin te zuipen, dan moest ik gewoon naar huis bellen en zouden ze me aaaltijd komen halen. Ook om 4uur 's nachts.
Desnoods dat ze de taxi betalen.
Ik heb er 1 keer gebruik van gemaakt/moeten maken.
Ja? Zou René ook volledig op de hoogte zijn geweest van allerlei foto's die over en weer werden gestuurd?quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:13 schreef Rica het volgende:
Het krijgt een wat Twin Peaks gehalte als je de verklaringen van de vriendinnen zo onder een vergrootglas legt.
Ik heb het zo opgevat. "Vader René [...] zijn dochter, die hij beschrijft als ,,een blij vlindertje met normale puberteitsverschijnselen''.
Inclusief dat zij en haar vriendinnen wellicht wel eens wat gebruikten of wel eens met jongens 'een feestje' hadden. En dat zij hier onderling met de vader achteraf open over zijn geweest. Dat het voor wat er met Dascha is gebeurd geen relevantie had.
Bedoel, de vader en die jongens waar hij dit onderzoek mee heeft gedaan zien als allereerst natuurlijk ook wat vage dingetjes in wat die vriendinnen vertellen. Die ruzie of de klap die er wel of niet gegeven zou zijn? Dat soort dingetjes. Ik ga een beetje op die vader en zijn team af om te denken dat het verder geen relevantie heeft. Zijn wat puberdingetjes gebeurd die er verder los van staan. Zoiets.
Herkenbaar idd. Denken dat je vreselijk uit de band springt en achteraf ben je wellicht de vroomste van de familie geweest.quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:19 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Die pa heeft veel kinderen en Dascha was de jongste. Die ouders zijn wel wat gewent en het ging bij de rest ook goed. Ik heb ook dingen gedaan waarvan ik toen dacht van hmm dat moeten mijn ouders niet weten, maar achteraf gezien die waren ook ooit jong en deden wel wat meer als ik...
Maar dat hoor je niet als je net 16 bent... pas toen ik 20 was kwamen die verhalen.
Het zal ook wel met een reden in de video zitten, denk ik dan.quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:30 schreef Rica het volgende:
[..]
Herkenbaar idd. Denken dat je vreselijk uit de band springt en achteraf ben je wellicht de vroomste van de familie geweest.
Wel of niet relevant is voor mij iig onmogelijk te zeggen. Het enige waarvan ik dacht 'hmm' is die mogelijkheid van (naakt)foto's of iets anders dat haar vriendje niet mocht weten oid. Dan wordt het eerdere feestje, de rit, met wie of wat, vage dingen over verloren spullen, ruzies, verstuurde en verwijderde berichtjes, een ontmoeting met iemand buiten? enz. allemaal wel relevant. Het wordt wel Twin Peaks dan.
Gevonden voorwerpen moeten inderdaad officieel via de gemeente, niet alleen in Hilversum, maar overal. Officieel. In de praktijk gaat het vaak anders.quote:Op dinsdag 5 april 2016 00:42 schreef slagboom het volgende:
Op 29:35 min. in de docu vertelt Manon over haar verloren ID-kaart en rijbewijs. Ze komt via de ID van Sophie LGD binnen. Vervolgens wordt ze door de politie gebeld dat ID en rijbewijs gevonden zijn. Klopt dit verhaal wel? Ze hebben geen aangifte van vermissing gedaan en toch wordt Manon op haar 06-nummer door de politie gebeld. Hoe komt de politie aan dit nummer? Deze staat niet op de ID-kaart of in het rijbewijs.
Manon gaat samen met Tessa naar het politiebureau om de verloren spullen op te halen. Volgens mij gaat dat niet zo maar, lees hiervoor deze site van de rijksoverheid maar eens:
https://www.rijksoverheid(...)teitskaart-kwijt-ben
Het inleveren van gevonden voorwerpen waaronder ID-kaarten en rijbewijzen moet overigens in Hilversum helemaal niet bij de politie plaats vinden, maar bij de gemeente:
https://www.hilversum.nl/(...)evonden_in_Hilversum
Kennelijk krijgt Manon haar ID-kaart en rijbewijs echter zonder problemen terug, want even later zijn ze weer terug in LGD.
Vreemd verhaal wat mij betreft.
Met een beetje geluk, binnenkort.quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:43 schreef Piet_Piraat het volgende:
In welk deel gaat dit mysterie opgelost worden?
Ik ga er vanuit dat de vader wel een redelijk idee heeft van wat er aan 'pubergedrag' heeft afgespeeld die avond en een betere inschatting kan maken hoe relevant het is. Voor mij onmogelijk te zeggen iig.quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:38 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Het zal ook wel met een reden in de video zitten, denk ik dan.
Mijn vader heeft me in mijn studententijd midden in de nacht een keer pislink opgebeld, iemand had hem gebeld dat ik zwaar dronken alleen door de stad liep. Lag al uren te pitten, schrok me kapot. Misschien ook wel een van de redenen dat ik die pa van dascha wel snap.
Geef niet nu al te veel informatiequote:Op dinsdag 5 april 2016 01:46 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Met een beetje geluk, binnenkort.
eens, al zet ik mijn vraagtekens of er überhaupt een verklaring is. Volgens de boeken moeten ze een verklaring afnemen, na tien zelfmoorden vul je toch in wat ze willen horen op kantoor.quote:Op dinsdag 5 april 2016 02:00 schreef Rica het volgende:
[..]
Ik ga er vanuit dat de vader wel een redelijk idee heeft van wat er aan 'pubergedrag' heeft afgespeeld die avond en een betere inschatting kan maken hoe relevant het is. Voor mij onmogelijk te zeggen iig.
Het belangrijkste aspect blijft in eerst instantie de waarschijnlijk foute verklaring van de machinist. Wel toeter = wel gezien, geen toeter = misschien helemaal niet gezien. Dat heeft alles gelijk op slot gegooid. Hopelijk voor de nabestaanden komt daar een beter antwoord op.
D'r wordt hier goed gespeurd dus verwacht geen # 200 topics, al denk ik dat ze hem wel eerder dicht gooienquote:
De gemeente is 's nachts ook bestwel dicht..quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:45 schreef Zelva het volgende:
[..]
Gevonden voorwerpen moeten inderdaad officieel via de gemeente, niet alleen in Hilversum, maar overal. Officieel. In de praktijk gaat het vaak anders.
Kijk maar eens naar wat portemonneetestafleveringen van Rambam.
Niet, wordt weer zo'n ellenlange reeks met uitgekauwde speculaties wat er kan gebeurd zijn.quote:Op dinsdag 5 april 2016 01:43 schreef Piet_Piraat het volgende:
In welk deel gaat dit mysterie opgelost worden?
Je durft nogal over iemand waarvan je alleen weet dat hij één bericht gestuurd heeft met daarin een compliment.quote:Op dinsdag 5 april 2016 16:34 schreef Superwoman1999 het volgende:
In het filmpje is er een moment waarop men is vergeten het 06-nummer van Dascha weg te halen.
Ik heb dat nummer in Whatsapp gezet en gezien dat ze als status een eenhoorn heeft en haar foto voor iedereen zichtbaar is.
Eerder viel me ook al op dat de social media van Dascha (en haar vriendinnen) niet goed afgeschermd zijn. Het is erg makkelijk om te zien met wie Dascha om gaat en zo. (Facebook en Twitter)
Mijn moeder viel ook op dat de OvJ zij mogelijk wil dekken door te zeggen dat de 27-jarige een kind is terwijl het mogelijk een pedofiel is.
Zeer grote kans dat Dascha zoals velen een meisje was dat contact met onbekenden wel spannend vond en daardoor misschien in een psychose belandde of overspannen werd op de avond van haar overlijden.
Aan een meisje dat ouder is dan de doelgroep van pedofielen ...quote:Op dinsdag 5 april 2016 17:15 schreef Physsic het volgende:
Je durft nogal over iemand waarvan je alleen weet dat hij één bericht gestuurd heeft met daarin een compliment.
Dascha keek zeer helder uit haar ogen om 01:17 uur.quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:01 schreef kuil het volgende:
Op grond van de nieuwe informatie die de YouTube-documentaire geeft zou ik zeggen dat een ongeluk mij aannemelijker lijkt dan een suicide. Wellicht was ze gedesoriënteerd en besloot ze de spoorbaan te volgen naar huis. Onder invloed van alcohol/drugs kreeg ze vervolgens een psychose/hallucinatie en kon ze niet meer adequaat reageren op de naderende trein.
Nou, zeer helder... Maar niet zwaar onder invloed inderdaad.quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:22 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dascha keek zeer helder uit haar ogen om 01:17 uur.
Er zijn natuurlijk genoeg andere redenen om gedesoriënteerd op het spoor terecht te komen.
En flinke klap op je achterhoofd voldoet ook.
Je kunt als nabestaande contact opnemen met NS die dan vervolgens via de teammanager navraag doen bij de betrokken machinist of hij/zij behoefte heeft in contact te treden met nabestaanden.quote:Op maandag 4 april 2016 17:36 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
En jij denkt dat ze de vader de naam gaan geven van de machinist?
Volgens mij is het niet mogelijk wat ik via iemand heb gehoord. Omdat het dan te persoonlijk wordt voor de machinist, hij ziet het leed en verdriet van de familie maar moet wel weer aan het werk.quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:47 schreef Salatrel het volgende:
[..]
Je kunt als nabestaande contact opnemen met NS die dan vervolgens via de teammanager navraag doen bij de betrokken machinist of hij/zij behoefte heeft in contact te treden met nabestaanden.
En jij denkt dat ze dat niet gedaan hebben?quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:47 schreef Salatrel het volgende:
[..]
Je kunt als nabestaande contact opnemen met NS die dan vervolgens via de teammanager navraag doen bij de betrokken machinist of hij/zij behoefte heeft in contact te treden met nabestaanden.
Ja, je kon er moeilijk omheen in de media... om dat verdriet en ongeloof.quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:46 schreef Allyo het volgende:
[..]
Volgens mij is het niet mogelijk wat ik via iemand heb gehoord. Omdat het dan te persoonlijk wordt voor de machinist, hij ziet het leed en verdriet van de familie maar moet wel weer aan het werk.
Ze hebben geprobeerd contact te krijgen maar kregen als antwoord dat de machinist het 'te druk' voor een gesprek had. Met andere woorden, krijg het heen en weer.quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:47 schreef Salatrel het volgende:
[..]
Je kunt als nabestaande contact opnemen met NS die dan vervolgens via de teammanager navraag doen bij de betrokken machinist of hij/zij behoefte heeft in contact te treden met nabestaanden.
Dit inderdaad. De rijen worden gesloten. Geen opzet of kwade bedoeling maar zo gaat dat. Wie gaat als eenling uit de keten stappen? Iedereen houdt zich aan 'de procedures' en schuift het door. Niemand die zijn/haar nek durft uit te steken.quote:Op dinsdag 5 april 2016 02:22 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
eens, al zet ik mijn vraagtekens of er überhaupt een verklaring is. Volgens de boeken moeten ze een verklaring afnemen, na tien zelfmoorden vul je toch in wat ze willen horen op kantoor.
- ja geclaxonneerd
- ja stond op het spoor
- ja geremd
en weer door. Dat gaat altijd goed, totdat er iemand zegt ho eens even.
Naast de mogelijkheid dat die machinist geen zin heeft in een confrontatie over de verklaring, kan hij best zijn baan verliezen als hij nu alsnog er wat over zegt. Hele NS, KLPD en de politie Midden Nederland staan voor lul...
ik ben zelf machinist en het is wel degelijk mogelijk. Alleen zal de machinist in kwestie in dit aangegeven hebben geen behoefte te hebben aan contact met nabestaanden.quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:46 schreef Allyo het volgende:
[..]
Volgens mij is het niet mogelijk wat ik via iemand heb gehoord. Omdat het dan te persoonlijk wordt voor de machinist, hij ziet het leed en verdriet van de familie maar moet wel weer aan het werk.
Ik vind dat je een heel nobel beroep hebt, ik zou daar zeker ongeschikt voor zijn.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:43 schreef Salatrel het volgende:
[..]
ik ben zelf machinist en het is wel degelijk mogelijk. Alleen zal de machinist in kwestie in dit aangegeven hebben geen behoefte te hebben aan contact met nabestaanden.
Ah oke, dan ben ik verkeerd geïnformeerd, sorry. Had het van een bekende gehoord waarvan een familielid ook voor de trein is gesprongen. Maar misschien was dit de reden waarom de machinist bij hen geen contact wilde. Had begrepen dat dat een standaard iets was.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:43 schreef Salatrel het volgende:
[..]
ik ben zelf machinist en het is wel degelijk mogelijk. Alleen zal de machinist in kwestie in dit aangegeven hebben geen behoefte te hebben aan contact met nabestaanden.
lijkt me eigenlijk ook veel fijner voor die man.quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:58 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, je kon er moeilijk omheen in de media... om dat verdriet en ongeloof.
Is het dan even wat moeite om te zeggen dat ze echt zo voor dat spoor stond?
Iemand even in de ogen kijken? Die man/vrouw heeft toch geen schuld?
Kan ook goed zijn, en lijkt me prettiger dan elke keer geconfronteerd te worden met Dascha.
Maar goed, ik ben de machinist niet.
Met Märklin treintjes op zolder of grote mensen treinen? Heb al eens eerder zoiets met 'piloten' gehad.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:43 schreef Salatrel het volgende:
[..]
ik ben zelf machinist en het is wel degelijk mogelijk. Alleen zal de machinist in kwestie in dit aangegeven hebben geen behoefte te hebben aan contact met nabestaanden.
quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:59 schreef Rica het volgende:
[..]
Met Märklin treintjes op zolder of grote mensen treinen? Heb al eens eerder zoiets met 'piloten' gehad.
ik zag het toevallig in AT voorbij komen en ik heb ook niet heel het topic gelezen.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:02 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik vind dat je een heel nobel beroep hebt, ik zou daar zeker ongeschikt voor zijn.
Je post/leest hier met een reden, wat is jouw kijk op deze zaak?
En claxonneren doe je met je voeten toch?
Jaren terug iets wat met vliegtuigen te maken had en daar was een stel dat met heel veel autoriteit sprak want 'ze vlogen zelf'. Nou prima, piloten zullen het idd wel beter weten. Kwam er pas later achter dat hun 'vliegen' bestond uit een speciaal ingericht bureau en Microsoft Flight Simulator.quote:
Een machinist heeft nooit schuld aan dood op het spoor. Remmen met zo'n bakbeest is compleet onmogelijk.quote:Op woensdag 6 april 2016 07:59 schreef KingRadler het volgende:
dus de machinist kan haar hebben doodgereden. Dat hij dan niet vervolgd is geworden.
jesus eikel, het is niet dat hij kan uitwijken en remmen lukt nooit op tijdquote:Op woensdag 6 april 2016 07:59 schreef KingRadler het volgende:
dus de machinist kan haar hebben doodgereden. Dat hij dan niet vervolgd is geworden.
Ook niet als die hele zaak afhangt van jouw verklaring?quote:Op woensdag 6 april 2016 01:44 schreef Salatrel het volgende:
[..]
ik zag het toevallig in AT voorbij komen en ik heb ook niet heel het topic gelezen.
Tot op heden ben ik er zelf verschoond van gebleven maar collega's onderling komt het nog wel eens ter sprake. Wat de aanleiding was ongeluk of zelfmoord zou voor mij niet relevant zijn. Daar ben je als machinist of conducteur in zo'n situatie ook helemaal niet mee bezig en ik zou achteraf ook geen behoefte aan contact hebben met nabestaanden.
"Toeteren" doe je inderdaad met de rechtervoet. Daar zitten 2 knoppen voor de hoge en de lage toon.
Alleen als iemand naast het spoor wordt aangereden en het een opzettelijke stuurfout van de machinist is.quote:Op woensdag 6 april 2016 07:59 schreef KingRadler het volgende:
dus de machinist kan haar hebben doodgereden. Dat hij dan niet vervolgd is geworden.
Nee, zijn verklaring staat alleen haaks tegenover de afdruk van het stootblok in de rug van Dascha.quote:Op woensdag 6 april 2016 09:51 schreef Copycat het volgende:
De machinist zal ook wel in het ingenieuze moordcomplot zitten.
Natuurlijk niet. Hij heeft zijn verklaring gedaan, klaar. Dat er hier getwijfeld wordt aan die verklaring is al gênant, maar het idee dat een machinist zich dan graag nog even wil verantwoorden is compleet ridicuul natuurlijk. Alsof het hem iets interesseert dat er in een BNW-topic getwijfeld wordt aan zijn verklaring door een stel alu-hoedjes.quote:Op woensdag 6 april 2016 09:44 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ook niet als die hele zaak afhangt van jouw verklaring?
Als jij zo stellig durft te beweren dat de verklaring 100% de waarheid is, waarom staat dat blok dan in haar rug? En was haar gelaat vrij van evidente kneuzingen?quote:Op woensdag 6 april 2016 10:31 schreef Operc het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Hij heeft zijn verklaring gedaan, klaar. Dat er hier getwijfeld wordt aan die verklaring is al gênant, maar het idee dat een machinist zich dan graag nog even wil verantwoorden is compleet ridicuul natuurlijk. Alsof het hem iets interesseert dat er in een BNW-topic getwijfeld wordt aan zijn verklaring door een stel alu-hoedjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |