Geloof me die wil je niet zien.quote:Op maandag 4 april 2016 10:36 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Nee maar dat maakt nie uit. Ik wil gewoon je kut zien.
Dat is gewoon niet waar. Sommige vrouwen stinken daar gewoon, ook net na het douchen. Volgens mij is dat gewoon de geur van het vaginale vocht bij die vrouwen. Je kunt wassen wat je wilt, zodra het nat wordt gaat het weer ruiken. Gelukkig zijn de meeste vrouwen reukloos na het douchen.quote:Op zondag 3 april 2016 22:16 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Laat haar kort van tevoren even douchen en goed schoonmaken. Geen enkele vrouw stinkt dan hoor. Als je dat dan nog vindt ben je ehm apart.
Gek is dat ja. Dat ervaar ik ook.quote:Op maandag 4 april 2016 11:21 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Neutraal niet. De een ruikt sterker dan de ander, en de een ruikt lekkerder dan de ander. Maar ik ben in mijn leven maar één muffe hooizolder tegengekomen die ik niet trok, en dat was toen ik nog jong en onervaren was. Geur is een belangrijk deel van aantrekkingskracht en ik ga alleen nog maar naar bed met vrouwen die ik lekker vind ruiken, en vrouwen die ik lekker vind ruiken blijken overal lekker te ruiken. Het lijkt me dus ook een kwestie van voorselectie.
En daarna over je heen laten schijten zeker. Ik ken jouw types.quote:Op maandag 4 april 2016 02:35 schreef srapnel het volgende:
mm lekekrste wat er is beffen mmmmmm
als ze klaarligt met dr benen wijd en dr gleuf wijd opengesperd en dat je dan die kutlucht al ruikt als je de kamer binnenkomt
quote:Op maandag 4 april 2016 02:51 schreef srapnel het volgende:
en baffen ook
lekekr je tong in dr poeperd mmmmmmm
Vrouwen met rotkop boenen extra hard ter compensatie.quote:Op dinsdag 5 april 2016 10:32 schreef Chandler het volgende:
Beffen
En met het juiste kutje is het heeerlijk!! en ben nog nooit echt vieze kutjes tegengekomen, dus waar gaat het fout vraag ik mij dan af...
dominantie is voorbehouden aan mannen. Iedereen die dit niet vindt is een gevaar voor de samenlevingquote:Op maandag 4 april 2016 13:12 schreef Libertarisch het volgende:
Alleen kast homo's vinden beffen niet lekker
Lekker seksueel gedomineerd worden door een vrouw en je in je anus laten vingeren
Vrij lastig in een relatie met twee mannenquote:Op dinsdag 5 april 2016 14:04 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
dominantie is voorbehouden aan mannen. Iedereen die dit niet vindt is een gevaar voor de samenleving
Dat is echt uit den boze. Gewoon water gebruiken.quote:Op zondag 3 april 2016 21:36 schreef opgebaarde het volgende:
Die mossel is prima schoon te maken, bijv met lactacyd
Opeens heb je het:quote:Op zondag 3 april 2016 21:35 schreef DeKnuppel het volgende:
Ik doe het niet meer. Weiger het. M'n smaakpapillen hebben er tot nu toe niet één kunnen verdragen.
Onpasselijk wordt ik ervan. En dat is lullig; want het ligt niet aan de vrouwen. Het heeft te maken met de natuurlijke bouw van hun mossel en moeilijkheidsgraad als het gaat om schoonmaken. Het is bijna een dagtaak en veel vrouwen trekken dit niet.
Ik vroeg me af of meer mannen dit probleem hebben en/of grenzen stellen?
Dat is wel heel erg kort door de bocht. Niet iedereen lust spruiten of tuinbonen. Dan heb je dus gewoon geen honger genoeg? Anders ga je ze opeens heerlijk vinden?quote:Op woensdag 6 april 2016 08:02 schreef Godshand het volgende:
[..]
Opeens heb je het:
Je wordt homo!
Man, als je vrouwen geur niets vind, dan geil je niet genoeg op ze...
Hij is waarschijnlijk 1x 1 minuut in de buurt van een kutje geweest...quote:Op zondag 3 april 2016 22:41 schreef Lanah het volgende:
Dan heb je echt vieze vrouwen gehad..want stinken hoort niet bij een gezond kutje. Je kunt best zorgen dat ie neutraal is als je vrouw bent.
Ga maar 3 weken niet eten (alleen beetje drinken).quote:Op woensdag 6 april 2016 16:23 schreef Flogging het volgende:
[..]
Dan heb je dus gewoon geen honger genoeg?
Stel je noet aam na 1 minuut ruok je je al niet meer, of ze moet echt smerig zijn daar beneden.quote:Op woensdag 6 april 2016 17:41 schreef Baas_bas het volgende:
Ik vind het nergens naar smaken en dat is dus echt t probleem niet bij mij, de geur is alleen een ander verhaal. Ik ga er niet constant van over me nek, maar prettig is het niet. En ik vind het ook zo kansloos om te zeggen ja eerst douchen, zover in de relatie ben ik nog niet. Stel ik me aan?
Ik ben het niet met je eens. Ik heb een sub gehad die, als ze opgewonden was, echt riekte van beneden. Niet een tikje zurig, maar gewoon echt doordringend rieken, ik noem het stinken. Ik ben altijd moeilijk uit mijn spel te krijgen, maar dit leidde echt af.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:56 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ga maar 3 weken niet eten (alleen beetje drinken).
Naast dat je afvalt lust je opeens alles hoor.... Dorst is nog erger, mensen zijn dan in staat urine te drinken (zoals laatst met die Argentijnse mijnwerkers die in een ingestorte mijn vast zaten)..
Dus ja, je bent dan gewoon niet geil genoeg. Dat je dan meteen homo moet zijn is uiteraard gechargeerd, maar mijn punt is dan wel gemaakt dacht ik zo...
Oke dan. Hieronder staat mijn kut.quote:Op maandag 4 april 2016 13:46 schreef XXL-Puntenslijper het volgende:
[..]
Dat bepalen wij wel nadat we de pics hebben gezien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 12 april 2016 14:17 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Oke dan. Hieronder staat mijn kut.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
quote:Op dinsdag 12 april 2016 14:17 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Oke dan. Hieronder staat mijn kut.gek genoeg ben ik hier toch een tikje geil van geworden. Je mag eventueel wel mijn anus beffen trouwens, mocht ik je daarmee uit de brand helpenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog nooit iemand gevonden die ook wil. Durf niet...quote:Op woensdag 13 april 2016 17:04 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
Dan doe je dat toch? Genoeg meiden die in zijn voor een avondje
Kan het me eigenlijk niet voorstellen, maar ik denk dat het net als met lichaamsgeur een kwestie van smaak is.quote:Op maandag 4 april 2016 14:20 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat is gewoon niet waar. Sommige vrouwen stinken daar gewoon, ook net na het douchen. Volgens mij is dat gewoon de geur van het vaginale vocht bij die vrouwen. Je kunt wassen wat je wilt, zodra het nat wordt gaat het weer ruiken. Gelukkig zijn de meeste vrouwen reukloos na het douchen.
Wie niet wint, wie niet waagt, wie niet neukt, die blijft maagdquote:Op woensdag 13 april 2016 20:03 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Nog nooit iemand gevonden die ook wil. Durf niet...
je beste vriendinquote:Op woensdag 13 april 2016 20:03 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Nog nooit iemand gevonden die ook wil. Durf niet...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |