Ik heb liever dat we bevrijd worden van domme mensen.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:27 schreef Loekie1 het volgende:
Bevrijd mensen van de islam, zowel aanhangers als niet-aanhangers want iedereen is slachtoffer.
Nee. het was slechts een klein voorbeeld.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dus omdat er ergens in Nederland een paar kankerpubers juichen zijn die ineens de norm voor heel islamitisch Nederland ofzo?
Nee, logisch ook. Want de moslims in Nederland zijn niet bepaald één pot nat.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:16 schreef Homey het volgende:
[..]
Leuk dat ze zich uitspreken, maar een grote tegendemonstratie organiseren lukt ze niet.
Nee.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:16 schreef malleable het volgende:
[..]
Dus als wilders zegt dat hij niet oproept tot geweld tegen moslims liegt hij?
Het probleem is juist eerder dat er veel geld is vanuit dubieuze regimes in het midden-oosten richting moslim organisaties in Europa die er radicale ideeën op na houden. En ze leveren ook de geestelijke die spreken in de Moskee.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:20 schreef erodome het volgende:
[..]
Dit gaat helemaal niet om geld... Ze krijgen er geen geld voor, wel bv opleiding in hoe zaken te herkennen en ermee om te gaan. Maar zelfs dat vaak niet, komt het allemaal uit eigen koker en zoeken ze alleen een directe lijn met instantie's zodat er sneller ingegrepen kan worden.
Overal ter wereld hebben mensen last van dit soort gekkies. Waarom denk je dat wij ze wél kunnen 'ontgekken'?quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:28 schreef LionPopChoc het volgende:
[..]
Of kijken naar hoe deze "gekkies" gek worden. Waar word op ingespeeld Enzo.
Het was een voorbeeld om aan te geven dat moslims hier helemaal niet onwelwillend tegenover staan? Dan zeg je toch precies hetzelfde?quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:30 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Nee. het was slechts een klein voorbeeld.
Volgens mij was dat een hoax.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:30 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Nee. het was slechts een klein voorbeeld.
Nog een PhD in theologie hier... Ongelofelijk de concentratie geloofsgeleerden in dit topic...quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:25 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ik vind het vrij representatief voor hoe die bevolking in elkaar steekt. Takiyya, remember
Goed idee. Te beginnen met het verbieden van religie, want daar je mensen prima dom mee.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:29 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik heb liever dat we bevrijd worden van domme mensen.
Ze hebben gewoon alle pizzaria's gebeld in omgeving Molenbeek. Zo kregen ze ook Abdeslam te pakken.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:29 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Oké! Dan hebben ze het toch snel voor elkaar gekregen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
Nee, je houdt er een bijzondere interpretatie op na. En aan de hand van die interpretatie bombardeer je iedereen die die interpretatie niet deelt tot radicaal. En als iemand zegt geweld te verwerpen dan liegt diegene want het komt niet overeen met jouw interpretatie.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:30 schreef geavanceerd het volgende:
En zo is het ook met de islamitische lectuur en wat er aan de islamitische achterban verteld wordt. Er staat iets totaal anders in dan wat de imams en islamitische organisaties in de voor ons bestemde persberichten vertellen.
Dat wilde ik ook posten, maar was bang dat het weer eens weggehaald zou worden.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:29 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik heb liever dat we bevrijd worden van domme mensen.
De Koran staat bol van tegen elkaar sprekende regeltjes. De Koran biedt voldoende achterdeurtjes om geweld te rechtvaardigen.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:24 schreef erodome het volgende:
[..]
Hoe gaat dat dan niet tegen de leerstellingen van dat geloof in?
Want er bestaat bv de regel dat je anderen niet mag straffen voor wat iemand anders doet. Je mag geen burgers raken omdat de overheid wat doet. Je mag geen willekeurige mensen doden, geen kinderen en vrouwen doden.
Er zijn regels rondom oorlogsvoering in dat geloof en deze manier van aanvallen gaan daar dwars tegenin. Er wordt daar dan ook niet gezegd dat geweld ten alle tijden verboden is in dat geloof, maar dat deze manier van vechten niet mag van dat geloof.
Verbieden is juist een vorm van domheid.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:31 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Goed idee. Te beginnen met het verbieden van religie, want daar je mensen prima dom mee.
Altijd leuk als Wilders en Jansen een keer wat roepen zonder duidelijke context en dat vervolgens door talloze nitwits wordt overgenomen. "Moslims liegen altijd, want taqiyya!"quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:31 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Nog een PhD in theologie hier... Ongelofelijk de concentratie geloofsgeleerden in dit topic...
Laten we even wachten tot het bevestigd wordt, maar als hij idd gepakt is, dan is dat erg goed nieuwsquote:Op woensdag 23 maart 2016 11:29 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Oké! Dan hebben ze het toch snel voor elkaar gekregen
Daarom komen veranderingen maar zeer langzaam tot stand en heb je wellicht wel eens een revolutionair of terrorist nodig om verandering tot stand te brengen.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:26 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is het onderwerp van de dag, er zijn maar weinig echt zwijgende mensen. Wel veel mensen die niet met hun mening op de voorgrond treden en het alleen in eigen kringen bespreken.
Snap niet wat daar zo raar aan is, dat is bij iedere groep en bij elk onderwerp zo.
Ik denk dat deze context inmiddels toch wel duidelijk is aangetoond.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:33 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Altijd leuk als Wilders en Jansen een keer wat roepen zonder duidelijke context en dat vervolgens door talloze nitwits wordt overgenomen. "Moslims liegen altijd, want taqiyya!"
Alle wegen werden geblokkeerd, wat zou jij doen?quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:34 schreef TheVulture het volgende:
Wel opvallend dat die gast in de stad is gebleven na gisteren. Geeft wellicht aan dat het netwerk ook weer niet heel wijd vertakt is.
Zoveel mogelijk tegenwerken vanuit de overheid dan, en al helemaal geen subsidies naar organisaties gelieerd aan geloofsgenootschappen.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:33 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Verbieden is juist een vorm van domheid.
Daar geloof ik weinig van eigenlijk. Deze jongere hebben gewoon ouders/familie/vrienden/kennissen.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:25 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Logisch ook, de islam is dan ook helemaal geen homogene groepering waarbij iedereen elkaar één keer per week in de moskee treft. Integendeel. Zeker de wat meer radicale en fundamentalistische moslims leven redelijk geïsoleerd en komen niet zo vaak in aanraking met de meer poldermoslims, hoe minder invloed van buitenaf hoe minder groot het risico is dat fundamentalistische ideeën worden bedreigd in hun bestaan.
Dat moslims elkaar maar moeten aanspreken borduurt daar wel op voort terwijl ze in de realiteit nauwelijks tot niet met elkaar in aanraking komen.
Niet echt, want we leven niet bepaald in oorlogstijd en de meeste moslims worden ook niet vervolgd of bedreigd. Althans, hier in Nederland.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:34 schreef Elzies het volgende:
[..]
Ik denk dat deze context inmiddels toch wel duidelijk is aangetoond.
Lekker vrij laten rondlopen, die zielige, getraumatiseerde, kansarme jongens.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:34 schreef superniger het volgende:
Verdachte is dus een teruggekeerde syriëganger.
Naast dat de stad een vestiging is/was geworden keren criminelen vaker terug naar hun 'veilige' plek.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:34 schreef TheVulture het volgende:
Wel opvallend dat die gast in de stad is gebleven na gisteren. Geeft wellicht aan dat het netwerk ook weer niet heel wijd vertakt is.
Geen idee, maar het is natuurlijk wel interessant hoe hij weer is weten weg te komen, zeker omdat ze met de taxi aankwamen waren zijn mogelijkheden in die zin beperkt.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:34 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Alle wegen werden geblokkeerd, wat zou jij doen?
Dit... Lijkt een extreem lokaal gebeuren...quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:34 schreef TheVulture het volgende:
Wel opvallend dat die gast in de stad is gebleven na gisteren. Geeft wellicht aan dat het netwerk ook weer niet heel wijd vertakt is.
Waarom altijd maar dat verschuilen achter "het zijn er een paar".... het zijn er geen PAAR, als er een PAAR waren, had dit allang opgehouden.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het was een voorbeeld om aan te geven dat moslims hier helemaal niet onwelwillend tegenover staan? Dan zeg je toch precies hetzelfde?
Mwah.. die foto werd pas veel later verspreid, op dat moment kon hij gewoon rustig een taxi nemen terug naar zijn schuilplek.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:36 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Geen idee, maar het is natuurlijk wel interessant hoe hij weer is weten weg te komen, zeker omdat ze met de taxi aankwamen waren zijn mogelijkheden in die zin beperkt.
Niet in oorlogstijd? Man, wat ben jij naïef.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:35 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Niet echt, want we leven niet bepaald in oorlogstijd en de meeste moslims worden ook niet vervolgd of bedreigd. Althans, hier in Nederland.
Jihad wordt niet als iets radicaals gezien in de islamitische gemeenschap. Er is gewoon geen radicalisering vanuit islamitisch perspectief.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:17 schreef erodome het volgende:
[..]
Ah, het ja maar ze liegen gewoon... Kortom, maakt niet uit wat ze zeggen of doen, want het is toch wat jij wil geloven. Stiekem staan ze er gewoon helemaal achter dus. Wel lekker makkelijk zo, je eigen beeld bevestigen.
Maar leg eens uit, waarom dan initiatieven om radicalisering tegen te gaan, zelfs in samenwerking met de overheid e.d.? Dat ze daar zelf mee gekomen zijn?
Ook al een toneelstukje?
De preken die daarover gaan, ook een toneelstukje? Dat ze radicalen na een paar waarschuwingen en proberen ze weer terug in het gareel te krijgen een moskee verbod geven is ook maar een toneelstukje?
Wil jij zeggen dat het Westen in oorlog is?quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:36 schreef Elzies het volgende:
[..]
Niet in oorlogstijd? Man, wat ben jij naïef.
Dat kun je gewoon teruglezen in onderzoeken daaromtrent, maar het staat je vrij om iets anders te geloven uiteraard.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:35 schreef Semisane het volgende:
[..]
Daar geloof ik weinig van eigenlijk.
Ja, en? Het is voor jongeren niet heel moeilijk om ouders voor te liegen en er ondertussen een ander leven op na te houden.quote:Deze jongere hebben gewoon ouders/familie/vrienden/kennissen.
Welke oorlogswet is er precies van kracht nu? Kan dat ik dat gemist heb hoor, maar laat het even weten.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:36 schreef Elzies het volgende:
[..]
Niet in oorlogstijd? Man, wat ben jij naïef.
Ja, alleen houdt IS zich niet aan de regels. De oorlog dient daar te gebeuren. Niet hier.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:37 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Wil jij zeggen dat het Westen in oorlog is?
Al je zekerheden opeens weg, dat is vervelend.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:33 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Verbieden is juist een vorm van domheid.
Wel als je het hebt over de uiterlijke jihad. Ik heb je net nog een paar links gegeven waarin dat duidelijk wordt veroordeeld.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:37 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Jihad wordt niet als iets radicaals gezien in de islamitische gemeenschap.
Vermeld eens bronnen wil je, of ga je ook tips van mij aannemen als ik met een grote bek over klinkers leggen begin?!quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:36 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Waarom altijd maar dat verschuilen achter "het zijn er een paar".... het zijn er geen PAAR, als er een PAAR waren, had dit allang opgehouden.
Dat molenbeek dan? Zijn dat er ook maar een paar? Het salafisme, zijn dat er ook maar een paar? IS, zijn dat er ook maar een paar? Al qaida, vallen die onder dat zelfde paar? Wahabisme, zijn dat er ook maar een paar? Boko Haram, zijn dat er ook maar een paar?
Zet die oogkleppen eens af man... ik ken "een paar" goede moslims... in de 32 jaar dat ik leef zijn die op een paar handen te tellen. Tuurlijk zijn die er... goede moslims, maar dat zijn er meer "een paar" dan jouw "paar slechte"
True, maar net zoals de taxichauffeur op de heenweg zou dan degene op de terugweg toch ook na het zien van de foto gedacht hebben: "die heb ik daar en daar afgezet"quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:36 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Mwah.. die foto werd pas veel later verspreid, op dat moment kon hij gewoon rustig een taxi nemen terug naar zijn schuilplek.
Ok, jij hebt gelijk alle moslims willen het westen veroveren, pas maar op jouw huis staat boven aan hun lijst van doelwitten.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:38 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Taqiyya. In geen van die links wordt jihad afgekeurd.
Wat je antwoord innerlijk tegenstrijdig maakt..quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:38 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Taqiyya. In geen van die links wordt jihad afgekeurd.
Maar taqiyya!!!quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:39 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Wat je antwoord innerlijk tegenstrijdig maakt..
Deze snap ik even niet. Een verbod ontstaat niet zomaar, maar vaak wel vanwege angst. Als je angst laat regeren als 'zekerheid' vind ik dat niet echt slim mee.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:38 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Al je zekerheden opeens weg, dat is vervelend.
Jawel, lees ze nog eens door.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:38 schreef geavanceerd het volgende:
[..]
Taqiyya. In geen van die links wordt jihad afgekeurd.
Natuurlijk zijn we in oorlog. Wat bombarderen onze straaljagers boven Irak en Syrië? Confetti en feestslingers? Deze aanslagen zijn een oorlogsdaad van de vijand omdat we daarmee in oorlog zijn. Dat sommigen dit nog aan het ontkennen zijn. Te zot voor woorden.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:37 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Wil jij zeggen dat het Westen in oorlog is?
Uhhh nee. Ze werpen zich op als partners van de lokale overheden om radicalisering te bestrijden. Zo verkopen ze zichzelf. En ze verkopen er gelijk de oplossing bij: meer kansen, meer opleiding, minder discriminatie door buitenstaanders. Ze maken ons van binnenuit kapot met leugens en keren onze instanties tegen hun tegenstanders.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:20 schreef erodome het volgende:
[..]
Dit gaat helemaal niet om geld... Ze krijgen er geen geld voor, wel bv opleiding in hoe zaken te herkennen en ermee om te gaan. Maar zelfs dat vaak niet, komt het allemaal uit eigen koker en zoeken ze alleen een directe lijn met instantie's zodat er sneller ingegrepen kan worden.
Nee, een paar zijn juist prima in staat om dit soort ellende te bewerkstelligen. Dat hebben we tot nu toe wel gezien volgens mij.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:36 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Waarom altijd maar dat verschuilen achter "het zijn er een paar".... het zijn er geen PAAR, als er een PAAR waren, had dit allang opgehouden.
Dan zou hij net zo goed een ander adres kunnen hebben gegeven ver weg van waar hij zich schuil hield om vervolgens naar zijn schuilplek terug te keren. Op die manier verlegt hij ook nog eens de aandacht op de verkeerde plek waar ze mogelijk zouden gaan zoeken. Wie weet heeft hij zich ook wel anders gekleed, zijn zoveel dingen die hij nog gedaan kan hebben.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:39 schreef TheVulture het volgende:
[..]
True, maar net zoals de taxichauffeur op de heenweg zou dan degene op de terugweg toch ook na het zien van de foto gedacht hebben: "die heb ik daar en daar afgezet"
Het klinkt allemaal niet als een zwaar gecoordineerde actie met het doel om uit het zicht te blijven, wellicht zijn ze dus toch redelijk adhoc naar Zaventem getrokken omdat ze bang waren ontmaskerd te worden voor hun daad.
Waarom is er dan een verbod om de islam te verlaten?quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:40 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Deze snap ik even niet. Een verbod ontstaat niet zomaar, maar vaak wel vanwege angst. Als je angst laat regeren als 'zekerheid' vind ik dat niet echt slim mee.
Dat zijn we al vele eeuwen;quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:37 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Wil jij zeggen dat het Westen in oorlog is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |