Niemand met gezond verstand vindt het leukquote:Op maandag 14 maart 2016 23:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vind handbal echt geen reet aan om naar te kijken.
Het WK was wel puur genotquote:Op maandag 14 maart 2016 23:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vind handbal echt geen reet aan om naar te kijken.
Met zijn allen voor de goal liggen en dan maar hopen dat het goed komt.quote:Op maandag 14 maart 2016 23:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vind handbal echt geen reet aan om naar te kijken.
Ook totaal niet gevolgd. Vind het echt helemaal niks.quote:Op maandag 14 maart 2016 23:33 schreef Max23 het volgende:
[..]
Het WK was wel puur genot
Alle wedstrijden live op Ziggosport toen
IJshockeyquote:Op maandag 14 maart 2016 23:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vind handbal echt geen reet aan om naar te kijken.
Pauw heeft nog wel wat Barbies op zijn boot.quote:
Dit.quote:Op maandag 14 maart 2016 23:30 schreef Bolasie het volgende:
Handbal heb ik zo vaak gespeeld op de basisschool trouwens, leuk spelletje.
Je zult iets moeten doen, iets moeten proberen om de stroom in te dammen. Dus ja, liever afspraken met Erdogan dan lijdzaam toezien dat er dit jaar weer een miljoen "vluchtelingen" (of nog veel meer) naar Europa komen, met Duitsland, Zweden en Nederland als voornaamste eindbestemmingen.quote:Op maandag 14 maart 2016 23:30 schreef luxerobots het volgende:
[..]
100% eens met de deal met Erdogan dus.
Is er vrouwen ijshockey?quote:Op maandag 14 maart 2016 23:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Ook totaal niet gevolgd. Vind het echt helemaal niks.
ja dat zei ik, bij hys zit ook 2000 manquote:
Voetbal is dan ook wel een van de saaiste sporten op aarde.quote:Op maandag 14 maart 2016 23:33 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Dit.
Spannend ook om te zien ook, spannender dan voetbal.
Er is genoeg te bedenken, maar dan moet Europa wel zelf het heft in eigen hand durven nemen.quote:Op maandag 14 maart 2016 23:33 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je zult iets moeten doen, iets moeten proberen om de stroom in te dammen. Dus ja, liever afspraken met Erdogan dan lijdzaam toezien dat er dit jaar weer een miljoen "vluchtelingen" (of nog veel meer) naar Europa komen, met Duitsland, Zweden en Nederland als voornaamste eindbestemmingen.
Wat een timingquote:Op maandag 14 maart 2016 23:34 schreef Karina het volgende:
[..]
ja dat zei ik, bij hys zit ook 2000 manoverigens nu we het er toch over hebben, de 2e wedstrijd van de finale play offs is gelijk met psv-ajax
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |