Soevereiniteit verkrijgen t.o.v. onze werkelijke bezetters de Muricanen lijkt me duizenden malen belangrijker.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 16:40 schreef berko13 het volgende:
[..]
Bart De Wever (voorzitter grootste Vlaamse partij en burgemeester van Antwerpen) kreeg ooit deze vraag in Amsterdam en hij zei dat hij hier voor te vinden was maar dat zoiets geleidelijk aan moet gebeuren. Als grapje zei hij: als ik vandaag begin over een groot-Nederland, is mijn politieke carrière morgen voorbij.
Eerst moet Nederland zijn soevereiniteit terug winnen van de Europese bezetter en Vlaanderen zijn onafhankelijkheid krijgen. Gevolgd door een intensieve samenwerking tussen deze landen bv op gebied van havens, onderwijs op elkaar afstemmen, een gezamenlijke voetbalcompetitie, gezamenlijk leger (biedt allemaal schaalvoordelen) en wie weet mondt dat ooit uit in een vereniging van de Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden.
Dat een Nederlander waarschijnlijk niet weet hoe de Belgische premier heet en geen twee Belgische politieke partijen kan duiden zegt eigenlijk al wel genoeg over de slagingskans van Wilders' idee. Denk ik.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 16:29 schreef berko13 het volgende:
[..]
De PvdA (wat in België communisten zijn) haalde wel slechts 2,8% en 0 zetels vorige verkiezingen.
de kwesties de EU en de islam.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 16:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En welke kwesties zijn dat? En waarom wil je hem mandaat geven? Ik heb nog in geen enkele kwestie een realistische oplossing gehoord van Wilders, dus ik ben erg benieuwd welk aspect van onze samenleving jij graag naar de klote geholpen ziet worden.
Niet zolang duitsland nog een islamitisch land is.quote:
Nederland is toch ook een Islamitisch land als we die Pegida-sukkels en PVV-ers moeten geloven? Dus dan kan aansluiting makkelijk.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:18 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Niet zolang duitsland nog een islamitisch land is.
Als je op die vlakken iets van Wilders verwacht, dan kom je nog van een koude kermis thuis.quote:
Ah dus ik ben een sukkel? Gezien ik Pegida aanhang. Dag 'linkse' boomknuffelaar.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:21 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Nederland is toch ook een Islamitisch land als we die Pegida-sukkels en PVV-ers moeten geloven? Dus dan kan aansluiting makkelijk.
Insch'Allah.![]()
Pegida .... meh ....![]()
Waarom zou ik daar niks van mogen verwachten? Hij is tenminste de enige die zich ertegen inzet. Van de rest van de politiek hoef je juist niks te verwachten dan meer uitverkoop van ons land en onze wetten aan de EU.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:22 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als je op die vlakken iets van Wilders verwacht, dan kom je nog van een koude kermis thuis.
Niet ultra-extreem rechts zijnquote:Op zaterdag 5 maart 2016 16:24 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik denk dat de Vlamingen ons er niet bij willen hebben. Met onze Calvinistische aard van een koekje bij de slappe koffie en dan de deksel op je vingers.
Nederlandse gastvrijheid is echt episch.
In het buitenland is niet langer onze tolerantie iets waar we om bekend staan, maar een xenofoob als Geert.
In Vlaanderen heb je mooie initiatieven als Geneeskunde voor het Volk, Initiativa Cuba Socialista, is de PvdA daar een echte arbeiderspartij, heb je gewoon telefoonkotten waar je kunt telefoneren en kan je je trein en buskaartje gewoon met normaal geld betalen en bij de conducteur aanschaffen zonder rare ingewikkelde chip-kaart.
Bovendien zien Vlaamse meisjes er niet uit als koeien met kortgeknipt kapsel, maar zijn ze lief, plezant en schoon.
Vlaanderen is baas.
Ik durf zelfs te zeggen, meer baas als Fryslan, us heitelan.
Omdat hij in Nederland polderland zijn agenda er nooit doorheen gaat krijgen. Tenzij de PVV bij de volgende verkiezingen 76 zetels of meer verovert, maar dat lijkt mij uitgesloten.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:24 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Waarom zou ik daar niks van mogen verwachten? Hij is tenminste de enige die zich ertegen inzet. Van de rest van de politiek hoef je juist niks te verwachten dan meer uitverkoop van ons land en onze wetten aan de EU.
Dat zullen we zien, ik denk dat hij echt wel een meerderheid gaat halen. En wat betreft aanpakken van de islam heeft hij ook zo goed als het gehele volk op de antifa en de radicalen na achter zich.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Omdat hij in Nederland polderland zijn agenda er nooit doorheen gaat krijgen. Tenzij de PVV bij de volgende verkiezingen 76 zetels of meer verovert, maar dat lijkt mij uitgesloten.
Wilders krijgt de handen nooit op elkaar voor een Nexit, en wat ik mij voor moet stellen bij het 'aanpakken van de islam', weet ik eerlijk gezegd niet zo goed.
Jij denkt dat de PVV 76 zetels of meer gaat halen?quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:30 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Dat zullen we zien, ik denk dat hij echt wel een meerderheid gaat halen. En wat betreft aanpakken van de islam heeft hij ook zo goed als het gehele volk op de antifa en de radicalen na achter zich.
Mischien kan hirsi dan ook weer terugkomen naar ons land.
laat die leugenachtige gelukzoeker alsjeblieft wegrotten in die murica denktankquote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:30 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Dat zullen we zien, ik denk dat hij echt wel een meerderheid gaat halen. En wat betreft aanpakken van de islam heeft hij ook zo goed als het gehele volk op de antifa en de radicalen na achter zich.
Mischien kan hirsi dan ook weer terugkomen naar ons land.
Als de migrantenstroom binnen nu en een paar jaar niet stopt dan vrees ik dat die wel verdomd dichtbij gaat komen.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij denkt dat de PVV 76 zetels of meer gaat halen?
Ik zei een meerderheid op de rest van de partijen.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij denkt dat de PVV 76 zetels of meer gaat halen?
Maar wat moet ik mij dan precies voorstellen van dat 'aanpakken van de islam'?
Hirsi was tenminste een echte vluchteling in tegenstelling tot de halve apen die nu ons land binnenstormen.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:35 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
laat die leugenachtige gelukzoeker alsjeblieft wegrotten in die murica denktank
Ja, maar daarmee is de PVV er natuurlijk niet. Je kunt de grootste zijn, maar je voorstellen moeten dan nog altijd een meerderheid krijgen in de Tweede Kamer. En voor het gros van zijn gedachtenkronkels, krijgt Wilders de handen niet op elkaar.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:40 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Ik zei een meerderheid op de rest van de partijen.
Maar we hebben meer paarden in de race.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Omdat hij in Nederland polderland zijn agenda er nooit doorheen gaat krijgen. Tenzij de PVV bij de volgende verkiezingen 76 zetels of meer verovert, maar dat lijkt mij uitgesloten.
Wilders krijgt de handen nooit op elkaar voor een Nexit, en wat ik mij voor moet stellen bij het 'aanpakken van de islam', weet ik eerlijk gezegd niet zo goed.
Ach, welnee. De PVV wordt door De Hond gepeild op 40+ zetels, maar bij de rest zit de partij daar flink onder. Het plafond van de PVV hangt rond de 40 zetels.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:39 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Als de migrantenstroom binnen nu en een paar jaar niet stopt dan vrees ik dat die wel verdomd dichtbij gaat komen.
Ah ja perfect vergelijkbaar natuurlijk, op het feit dat Putin daadwerkelijk tanks Oekraïne in stuurt na dan.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:00 schreef Strani het volgende:
Toe maar. De laatste (Putin) die suggereerde dat een deel van een seculier land misschien maar beter deel van het zijne kon worden, kreeg daar een hoop gedoe over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |