Tripping on air dus, heb niets op mijn face nu helaas.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 21:34 schreef V1z0R het volgende:
[..]
compleet waus met pillen dikker dan de laag plamuur op crip d'r bakkes
dikker dan de laag eelt die is opgebouwd na het bijwerken van je wenkbrauwen danquote:Op zaterdag 5 maart 2016 21:52 schreef Crip het volgende:
[..]
Tripping on air dus, heb niets op mijn face nu helaas.
Ben je zo dikquote:Op zaterdag 5 maart 2016 21:17 schreef Crip het volgende:
[..]
Ik krijg binnenkort mijn polkadot jurkje en dan mag ik officieel die titel dragen.
Heb van nature goede wenkbrauwen hoef ze niet zo erg in te vullen.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 21:58 schreef V1z0R het volgende:
[..]
dikker dan de laag eelt die is opgebouwd na het bijwerken van je wenkbrauwen dan
Medio mei mag die weer, zoals ik begreepquote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:41 schreef JaqenHghar het volgende:
[..]
Denk niet dat Ray voorlopig nog kan liften
3x165quote:Op zaterdag 5 maart 2016 22:37 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Medio mei mag die weer, zoals ik begreep
Vandaag 3x 165 DL gedaan, maar nog nergens in de buurt van niveau weleer
misschien moet jij bezig zijn met je eigen sores manlettquote:Op zaterdag 5 maart 2016 22:53 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
3x165
misschien kun je meer info halen bij gezond slank
lol surequote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:12 schreef V1z0R het volgende:
[..]
misschien moet jij bezig zijn met je eigen sores manlett
nog altijd frisser dan de facesitting busines die je vriendin aanbiedquote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:16 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
lol sure
geniet lekker van je kienwa salade
doe maar nietquote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:18 schreef V1z0R het volgende:
[..]
nog altijd frisser dan de facesitting busines die je vriendin aanbied
Idd een achterhaald medium waarbij je geen hol te kiezen hebt.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:56 schreef Sapstengel het volgende:
Je bent zeker zo'n #cutthecord hipster, van die mensen van "ik ben veel te ontwikkeld voor tv, opium of the people" enz
ja horizon webapp is echt waardeloos, ook telkens van HD af enzoquote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:46 schreef Sapstengel het volgende:
Kut Ziggo waarom gebruiken ze die pauper silverlight plugin voor online TV kijken... heb op m'n PC de hele tijd een error en als ik zoek naar meer info blijkt het dat Silverlight gewoon bagger is en het daardoor niet werkt.
Stap eens over op HTML5 ofzo.
Even een andere browser gebruiken. Chrome en Silverlight werkt niet samen. Telfort heeft die onzin ook. Firefox doet 't wel.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:46 schreef Sapstengel het volgende:
Kut Ziggo waarom gebruiken ze die pauper silverlight plugin voor online TV kijken... heb op m'n PC de hele tijd een error en als ik zoek naar meer info blijkt het dat Silverlight gewoon bagger is en het daardoor niet werkt.
Stap eens over op HTML5 ofzo.
Mjah ik heb Firefox, IE en Chrome geprobeert. Maar geen van drie doet het op de PC. Op m'n laptop werkt het wel gewoon weer prima.quote:Op zondag 6 maart 2016 00:04 schreef MsMessy het volgende:
[..]
Even een andere browser gebruiken. Chrome en Silverlight werkt niet samen. Telfort heeft die onzin ook. Firefox doet 't wel.
Horizon toch? Ik moet altijd in IE kijken omdat die noobs het niet voor elkaar krijgen in Chrome. Ze zijn zogenaamd al maanden bezig met een oplossing.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:46 schreef Sapstengel het volgende:
Kut Ziggo waarom gebruiken ze die pauper silverlight plugin voor online TV kijken... heb op m'n PC de hele tijd een error en als ik zoek naar meer info blijkt het dat Silverlight gewoon bagger is en het daardoor niet werkt.
Stap eens over op HTML5 ofzo.
Ja Horizon.tv inderdaad. Echt te dom, Silverlight was 5 jaar geleden nog wel geaccepteerd maar echt hopeloos verouderde bagger nu.quote:Op zondag 6 maart 2016 01:48 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Horizon toch? Ik moet altijd in IE kijken omdat die noobs het niet voor elkaar krijgen in Chrome. Ze zijn zogenaamd al maanden bezig met een oplossing.
en dan al die standaardonzin als DWDD en die Humberto onzin niet te vergetenquote:Op zondag 6 maart 2016 09:40 schreef JaqenHghar het volgende:
TV![]()
Is het niet Johnny de Mol met gehandicapten of kinderen dan is het wel een "talenten" show.
quote:Op zondag 6 maart 2016 09:44 schreef no1uknow het volgende:
[..]
en dan al die standaardonzin als DWDD en die Humberto onzin niet te vergeten
100 programmas over autos en oude troepquote:Op zondag 6 maart 2016 10:27 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik keek vroeger alleen alleen naar documentaires op discovery
Maar dat is nu ook commerciele troep geworden
Ik kijk al 10 jaar geen tv meer ofzo
Heb je ook geen tijd voor wanneer je zoveel porno en cambabes bekijkt.quote:Op zondag 6 maart 2016 10:27 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik keek vroeger alleen alleen naar documentaires op discovery
Maar dat is nu ook commerciele troep geworden
Ik kijk al 10 jaar geen tv meer ofzo
scripted realityquote:Op zondag 6 maart 2016 10:41 schreef Ethanolic het volgende:
Ik kijk wel kwaliteit zoals Temptation Island.
haha ik had gister ff 2 afleveringen utopia gekekenquote:Op zondag 6 maart 2016 10:41 schreef Ethanolic het volgende:
Ik kijk wel kwaliteit zoals Temptation Island.
oei..quote:Op zondag 6 maart 2016 10:37 schreef Klokov het volgende:
[..]
Heb je ook geen tijd voor wanneer je zoveel porno en cambabes bekijkt.
jij gaat Temptation Island wel leuk vinden vriendquote:Op zondag 6 maart 2016 10:46 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
haha ik had gister ff 2 afleveringen utopia gekeken
Wel grappig opzich allemaal ratten
quote:Op zondag 6 maart 2016 11:00 schreef seto het volgende:
bedankt voor deze informatie v1z0r maar ik ben nog niet helemaal overtuigd
zou je er iets meer over kunnen vertellen
jaquote:Op zondag 6 maart 2016 11:00 schreef seto het volgende:
bedankt voor deze informatie v1z0r maar ik ben nog niet helemaal overtuigd
zou je er iets meer over kunnen vertellen
Mag ik vragen hoe jij 4K door je Raspberry laat spelen zonder terug te moeten schalen naar 1080p? Leuk hoor al die grootspraak, maar totale onzin.quote:Op zondag 6 maart 2016 10:52 schreef V1z0R het volgende:
500mbit glasvezel alleen is 20 per maand goedkoper dan een all-in-one van 150mbit. Binnen een jaar heb je de kosten er uit van een goede raspberry pi + NAS opstelling en je kijkt alles in echte HD, of zelfs 4k als je de TV er voor hebt.
Niet dat gezeik van we hebben full HD maar om bandbreedte te besparen kijk je naar iets op max 720p aanbieders
Ik stelde dat je mogelijk 4K kan doen als je TV dat kan doen, een raspbery pi kan die doorvoersnelheid wel aan. Nooit gesteld dat je dat door een raspberry pi kan laten doen.quote:Op zondag 6 maart 2016 11:51 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Mag ik vragen hoe jij 4K door je Raspberry laat spelen zonder terug te moeten schalen naar 1080p? Leuk hoor al die grootspraak, maar totale onzin.
Dat waren nog eens tijden. Voordat je op internet ieder moment van de dag grote hoeveelheden porno kon vinden, en de hele week moest wachten totdat je op vrijdagavond een half uurtje naar ballonnenporno of een van die andere gare stukjes kon kijken.quote:
rechtsonderquote:Op zondag 6 maart 2016 13:33 schreef stinkie het volgende:
Gescramblede porno zenders die je vie mozaïek nog wel kon kijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |