abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_160430783
quote:
11s.gif Op vrijdag 4 maart 2016 22:25 schreef greavy het volgende:
Zo. Volgende DB Gruppenreise-ticket is aangevraagd. Met 14 personen enkele reis Köln Hbf - Arnhem in september :D
Gaan eerst met de RE via Venlo naar Wuppertal voor de Schwebebahn, National Express naar Köln, dan bij Gaffel am Dom Köln een happie eten en dan naar huis
Jeetje, 14 man in 1 boeking? Kost dat wel niet?
pi_160430866
Vorige week zondag en vandaag weer eens buiten wezen spelen met wisselend succes:

De fraaie "Raillogix" 1619 van Captrain was zondag 28 februari 2016 op weg met een lege uit GEFCO wagens bestaande autotransporttrein uit Zeebrugge naar Bad Bentheim en passeert hier in een heerlijk voorjaarszonnetje te Borne.

HSL Logistik is er maar druk mee, of dan met name met lok 1832. Het is inmiddels de enige nog rijvaardige lok van HSL in Nederland en dus rijdt de lok meer dan dat ze stil staat. Tijd om te wassen is er dus niet. Gelukkig scheen de zon in tegenstelling tot vorige week zondag vandaag wel waardoor het vuil op de lok nog enigzins meevalt. Het was tevens mijn eerste zonplaat van het rijdende dambord dus dan hoor je mij sowieso niet klagen. Met een bijzonder fraaie gemengd gekleurde ketelwagentrein passeert de trein hier ter hoogte van Zenderen op weg naar Bad Bentheim op zondag 28 februari 2016.

Ondanks het kille weer van vandaag met veel natte sneeuw en soms zelfs ijsregen zijn de lichtomstandigheden prima te noemen wanneer de door DB Cargo ingehuurde Strukton 303003 met trein 62291 uit Amersfoort op vrijdag 4 maart 2016 het viaduct onder de A28 passeert en hier het heerlijke winterbos bij Leusden doorkruist op weg naar het enkele honderden meters verderop gelegen terrein van autodistributeur Pon.

Ondanks het sjoemeldebacle van Volkswagen worden nog meerdere malen per week beladen autotreinen uit Wolfsburg naar Nederland getransporteerd. Daarbij verzorgt een DB Cargo 189'er voor de tractie tussen verdeelstation Osnabrück Rbf en Amersfoort. Een van de in Amersfoort gestationeerde Strukton Deutz lokken vertrekt zo'n twee uur na aankomst van de trein uit Duitsland over het Ponlijntje naar Leusden. De Deutz lokken hebben geen ATB en assisteren daarom in de weekenden bij buitendienststellingen op de hoofdbaan, waar ze normaliter niet op eigen kracht mogen komen. Voor rangeerwerk in Amersfoort en het rijden van de relatief zware beladen autotreinen naar Leusden voldoen ze juist prima waardoor het vervoer tussen Amersfoort en Leusden is uitbesteed aan Strukton. Een voordeel voor DB Cargo dat zo geen eigen diesellok (en personeel) meer nodig heeft voor het korte ritje naar Pon.

Op vrijdag 4 maart 2016 reed Rheincargo na enkele weken niet gereden te hebben weer eens een Bauer-containertrein uit Zwitserland naar Veendam. Door de buitendienststelling bij Hoogeveen komend weekend reed de trein op vrijdag in plaats van zaterdag zoals eerder dit jaar steevast gebeurde. De trein rijdt via de grensovergang Bad Bentheim en moet dus kopmaken op Zwolle Rangeer om zijn weg te kunnen vervolgen naar Veendam. Door een sein- en wisselstoring bij Weesp moest de Internationale trein naar Berlijn worden omgeleid via Zwolle en was het reguliere doorgangsspoor 11 bezet. Hierdoor werd Rheincargo DE 678 met de "gele wand" vanuit de richting Deventer over spoor 2 door Zwolle geleid en ontstond na vertrek van de IC's richting Lelystad en Amersfoort deze parallel-ausfahrt met DDZ 7528 naar Utrecht onder de kap van Zwolle gedurende een natte sneeuwbui.

Na kopmaken op Zwolle Rangeer mocht de trein vrij snel zijn weg vervolgen naar Onnen en Veendam. Ondanks dat er officieel maar 1 goederenpad per uur tussen Zwolle en Onnen ligt (namelijk rond :30 minuten over het uur in Zwolle) mocht de trein toch rond 15:00 uit Zwolle vertrekken richting Meppel. Hier wachtte ik de trein wederom op en na het passeren van de nodige reizigerstreinen richting Groningen en Leeuwarden passeerde de DE 678 van Rheincargo met de met vuile grond beladen Bauer-containertrein naar Veendam hier het station van Meppel.
  vrijdag 4 maart 2016 @ 23:24:33 #103
418719 Prins_Pils
Lekkere pauper.
pi_160431010
Tof *O*

Het schaakbord én de 1304 zijn beide van HSL? Waarom hebben ze niet dezelfde kleurstelling eigenlijk?
doei
  vrijdag 4 maart 2016 @ 23:43:54 #104
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_160431352
Zo gaat de NS-FLIRT eruit zien:



Bron: L1

Vanaf december 2016 moeten er 25 in dienst zijn.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 4 maart 2016 @ 23:52:18 #105
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_160431520
Dat is fors meer dan ik dacht? Order voor Arriva vertraagd vanwege het protest van Veolia en daarom productie voor de NS naar voren gehaald?
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 5 maart 2016 @ 00:00:52 #106
31936 Dr_Flash
CoinMeister
pi_160431744
quote:
11s.gif Op vrijdag 4 maart 2016 23:52 schreef Peterselieman het volgende:
Dat is fors meer dan ik dacht? Order voor Arriva vertraagd vanwege het protest van Veolia en daarom productie voor de NS naar voren gehaald?
Wishful thinking. Komt geen bliksem van terecht. En zo wel, dan zijn meteen de 8 % tariefstijgingen komend najaar verklaard.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 5 maart 2016 @ 00:16:40 #107
31936 Dr_Flash
CoinMeister
pi_160432054
Nummers interesseren me geen reet, maar 4 maart 2016 is weer een nieuw record. En ik hoop dat er nog wat meer gevallen bij gaan komen O+

Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_160432268
Voor de gene die dat leuk vind. Dit weekend is de IC Vlissingen - Lelystad gekoppeld aan de IC Lelystad - Leeuwarden/Groningen door werkzaamheden op de zuidas. In de reisplanner zijn het 2 apparte treinen met overstap maar vertrekken kort na elkaar op het zelfde perron. Wil je dus in een wiebelende kl*te VIRM van Vlissingen naar Groningen zonder overstap dan is dit je weekend :')
Bedankt DOEI!
pi_160432281
Dat was toch standaard zo of is dat weer losgelaten buiten de brede spits?
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
pi_160432354
Krijg je dit soort leuke routestrips van: http://wiki.ovinnederland.nl/wiki/Treinserie_12600_(2015)
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
pi_160432364
En ja het is dus nog steeds standaard: http://wiki.ovinnederland.nl/wiki/Treinserie_12600_(2016)
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
pi_160432394
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 00:35 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Dat was toch standaard zo of is dat weer losgelaten buiten de brede spits?
Nee, de 12700 (leeuwarden - Den Haag) en 700 (Groningen - Den Haag) beginnen normaal niet in lelystad. Maar omdat er niks over de zuidas rijdt dit weekend rijdt de trein uit Vlissingen door na Lelystad.
Bedankt DOEI!
pi_160432425
Dan moet je niet over Groningen/Leeuwarden beginnen maar specifieker zijn want nu geef je verkeerde informatie. Er staat toch echt Leeuwarden in je eerste post.
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
  zaterdag 5 maart 2016 @ 00:56:14 #114
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_160432492
Ik hoor de omroepberichten nu al...

"Welkom aan boord van deze intercity naar Leeuwarden, wij zullen onderweg voor u stoppen in Vlissingen Souburg, Middelburg, Arnemuiden, Goes, Kapelle-Biezelinge, Kruiningen-Yerseke, Krabbendijke, Rilland-Bath, Bergen op Zoom, Roosendaal, Dordrecht, Rotterdam Blaak, Rotterdam Centraal, Schiedam Centrum, Delft, Den Haag HS, Den Haag Laan van NOI, Leiden Centraal, Schiphol Airport, Amsterdam Lelylaan, Amsterdam Sloterdijk, Amsterdam Centraal, Almere Centrum, Lelystad Centrum, Zwolle, Meppel, Steenwijk, Wolvega, Heerenveen, Akkrum, Grou-Jirnsum en Leeuwarden."
pi_160432507
Wat klopt niet? Ik had het toch over Leeuwarden/Groningen? Volg je niet helemaal. Alleen de aller eerste ritten sochtends en de laatste s'avonds zijn gekoppeld ja.
Bedankt DOEI!
pi_160432553
www.somda.nl daar vind je de rest van de nummertjesneukers. Ik ga naar bed.
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
  zaterdag 5 maart 2016 @ 01:34:06 #117
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_160432982
SNCF heeft bij wijze van proef de robot "Pepper" weggezet in een paar stations in Pays de la Loire. Pepper kent zelfs een dansje: de Locomotion.

quote:
9 Décembre 2015 - " Pepper " c'est un charmant robot a forme humaine qui renseigne les voyageurs des TER de la SNCF dans les gares de Nort-sur-Erdre, en Loire-Atlantique, Les Sables d'Olonne en Vendée, et Saumur dans le Maine et Loire. " Pepper " ne vend pas de billet, mais donne de precieux renseignements sur les itineraires et la ville. En plus, il danse parfaitement . Sa presnce experimentale pendant trois mois est une premiere mondaile selon la Direction Regionale SNCF des Pays de La Loire.
  zaterdag 5 maart 2016 @ 05:28:46 #118
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_160433662
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 maart 2016 23:15 schreef Zug-Chef het volgende:

[..]

Jeetje, 14 man in 1 boeking? Kost dat wel niet?
Met een Gruppen&Spar maar ¤15,30 per persoon. Totaal ¤214,20.
pi_160433922
Begint al meteen goed op Lelystad. Lege virm is voorgereden voor de richting Amsterdam. De trein uit Zwolle moet hem alleen nog maar een kusje geven. Alleen is die 10 minuten te laat. Snappen sommige reizigers niet aangezien er al een trein klaar staat
Bedankt DOEI!
pi_160433978
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 maart 2016 23:43 schreef James1988 het volgende:
Zo gaat de NS-FLIRT eruit zien:

[ afbeelding ]

Bron: L1

Vanaf december 2016 moeten er 25 in dienst zijn.
Goed nieuws, dan zijn ze zeker vanaf begin oktober beschikbaar voor dagplan of bijsturing :Y
pi_160434009
Defecte bovenleiding in Weesp, oei!
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 08:33:18 #122
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160434020
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 maart 2016 21:00 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Exact. Terug is trouwens met de EC omdat er geen RJ rijdt om 16:00. Duurt wel tien minuten langer :'( :D
Ik las dat door werkzaamheden aan de bovenleiding de EC en RJ gecombineerd rijden op München-Salzburg.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zaterdag 5 maart 2016 @ 08:33:44 #123
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_160434023
quote:
6s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 01:34 schreef James1988 het volgende:
in een paar stations in Pays de la Loire.
Statistisch waarschijnlijk de beste plek waar hij niet meteen gejat of in elkaar getrapt wordt.
pi_160434082
Hoogeveen heeft nu al haar zin gekregen?
Bedankt DOEI!
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 08:48:29 #125
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160434112
Werkzaamheden...
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_160434141
Snap ik ook wel ;-)
Tussen meppel en Leeuwarden is de bovenleiding ook kapot trouwens. Daar rijden voorlopig ook weinig treinen
Bedankt DOEI!
pi_160434438
Wat een gekloot weer. Lijkt wel telkens als je op pad wil in het weekend dat er iets gebeurd tussen Leeuwarden en Zwolle en zo vanmorgen dus ook weer. Waarom gebeurt dat nou nooit als ik voor mn werk die kant op ga....
pi_160434552
Zo.
Tijdje niet meer gepost hier. Draai onmeunig vroege diensten tegenwoodig. Wegbekendheid op de Friese baanvakken inmiddels ook. Donderdag een mooie dienst gedraaid in Leeuwarden. Harlingen haven, Stavoren, Stavoren, Harlingen haven. Heerlijk!

Komende week 3 vroege diensten en 1 cursusdag, en dan 5-6 dagen vrij. Ook wel lekker.
  Moderator zaterdag 5 maart 2016 @ 09:58:36 #129
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160434577
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 09:55 schreef Monopoly het volgende:
Zo.
Tijdje niet meer gepost hier. Draai onmeunig vroege diensten tegenwoodig. Wegbekendheid op de Friese baanvakken inmiddels ook. Donderdag een mooie dienst gedraaid in Leeuwarden. Harlingen haven, Stavoren, Stavoren, Harlingen haven. Heerlijk!

Komende week 3 vroege diensten en 1 cursusdag, en dan 5-6 dagen vrij. Ook wel lekker.
Ha Mono!
Je hangt veel bij de conducteur in het café of niet? ;)
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_160434582
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 09:58 schreef derLudolf het volgende:

[..]

Ha Mono!
Je hangt veel bij de conducteur in het café of niet? ;)
Contacten leggen voor de grote overstap natuurlijk :D
  Moderator zaterdag 5 maart 2016 @ 10:04:40 #131
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160434616
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 09:59 schreef Monopoly het volgende:

[..]

Contacten leggen voor de grote overstap natuurlijk :D
Beter cao bij de NS? Of meer variatie of wat?
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_160434624
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:04 schreef derLudolf het volgende:

[..]

Beter cao bij de NS? Of meer variatie of wat?
Het gaat mij eigenlijk meer om het vakmanschap. Meer materieelsoorten. Of ik nou de hele dag naar Roodeschool rijd, of naar Amsterdam, maakt mij op zich niet zoveel uit, voorin de trein zitten en mijn werk doen op een goede, veilige, punctuele en comfortabele manier, daar krijg ik mijn spreekwoordelijke kick van :P

Maar inderdaad, de CAO is een stuk beter, het salaris ook.
  Moderator zaterdag 5 maart 2016 @ 10:10:46 #133
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160434658
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:06 schreef Monopoly het volgende:

[..]

Het gaat mij eigenlijk meer om het vakmanschap.
Zorg dan dat je bij HSL op zo'n 1300 komt :+
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_160434684
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:10 schreef derLudolf het volgende:

[..]

Zorg dan dat je bij HSL op zo'n 1300 komt :+
Da's zo ver weg van huis. Lijkt me wel prima spul om mee te rijden.
  zaterdag 5 maart 2016 @ 10:13:30 #135
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_160434686
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:06 schreef Monopoly het volgende:
Het gaat mij eigenlijk meer om het vakmanschap.
Dat snap ik :P

pi_160434694
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:13 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Dat snap ik :P

[ afbeelding ]
^O^ Jij snapt het :+

Mijn doel is om bij de elitegroep te komen van machinisten, welke vervoerder ik ook werk. Wil bij de beste horen. Elke dag bij leren, geen probleem. Kijk er wel naar uit om een nieuwe stap te maken. Eerst maar wachten tot de vacatures online komen.
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 10:23:11 #137
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160434788
Dag vakantiestation :W



Wat ik niet zal missen zijn de Regioshuttles trouwens, daar stikt het er hier van...



[ Bericht 31% gewijzigd door dennistd op 05-03-2016 10:28:18 ]
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zaterdag 5 maart 2016 @ 10:42:38 #138
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_160434998
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:23 schreef dennistd het volgende:
Dag vakantiestation :W

[ afbeelding ]

Wat ik niet zal missen zijn de Regioshuttles trouwens, daar stikt het er hier van...

[ afbeelding ]
Uitstappen joh, in Waldkirch staat een hele grote railsfabriek

pi_160435107
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:13 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Dat snap ik :P

[ afbeelding ]
U riep?
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 11:03:25 #140
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160435253
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:42 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Uitstappen joh, in Waldkirch staat een hele grote railsfabriek

[ afbeelding ]
hmm, dat wist ik niet... Nou ja, zal van buiten toch wel weinig te zien zijn
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zaterdag 5 maart 2016 @ 11:06:11 #141
317899 ZwarteKater
Absoluut niet wit!
pi_160435298
Jeuj. Na +30 te hebben vanwege die lijnbreuk bij meppel komt er nog sowieso +20 bij in zwolle door het ontbreken van een 2e hc. Ggwp ns.

En nu wordt de hele trein die stampvol zit opgeheven. -_-
{content}
  zaterdag 5 maart 2016 @ 11:12:32 #142
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_160435416
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 11:03 schreef dennistd het volgende:

[..]

hmm, dat wist ik niet... Nou ja, zal van buiten toch wel weinig te zien zijn
Soms willen ze nog wel eens een achtbaan opgebouwd hebben...
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 11:24:44 #143
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160435576
Oh, zulk soort rails... Ik dacht aan spoorrails.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_160435644
Staaltje omroepwerk van arriva: "station Lichtenvoorden-groenlo, u kunt hier overstappen op de bus naar Lichtenvoorden en *je verwacht het niet* Groenlo"
Bedankt DOEI!
  zaterdag 5 maart 2016 @ 11:39:33 #145
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_160435768
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 11:30 schreef desbarts het volgende:
Staaltje omroepwerk van arriva: "station Lichtenvoorden-groenlo, u kunt hier overstappen op de bus naar Lichtenvoorden en *je verwacht het niet* Groenlo"
pi_160435834
NS_online twitterde op zaterdag 05-03-2016 om 11:40:37 Zutphen-Dieren: geen treinen door een beschadigde spoorbrug. https://t.co/axyyfHaEPO #zpdr reageer retweet
Is dit weer een aanvaring? kwam net binnen


edit: is om 14:00 verholpen volgens http://www.ns.nl/reisinformatie/actuele-situatie-op-het-spoor
🐱
  zaterdag 5 maart 2016 @ 11:45:57 #147
370431 drakin
vurig typje
pi_160435841
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 08:52 schreef desbarts het volgende:
Snap ik ook wel ;-)
Tussen meppel en Leeuwarden is de bovenleiding ook kapot trouwens. Daar rijden voorlopig ook weinig treinen
En daar kwam ik dus net in terecht.
Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea
pi_160436178
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 11:45 schreef GekkePoes het volgende:
NS_online twitterde op zaterdag 05-03-2016 om 11:40:37 Zutphen-Dieren: geen treinen door een beschadigde spoorbrug. https://t.co/axyyfHaEPO #zpdr reageer retweet
Is dit weer een aanvaring? kwam net binnen


edit: is om 14:00 verholpen volgens http://www.ns.nl/reisinformatie/actuele-situatie-op-het-spoor
Ik lees op twitter dat het inderdaad een aanvaring is. Scheepverkeer is niet gestremd dus de brug zal er nog wel hangen
Bedankt DOEI!
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 16:26:10 #149
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_160441789
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 09:55 schreef Monopoly het volgende:
Zo.
Tijdje niet meer gepost hier. Draai onmeunig vroege diensten tegenwoodig. Wegbekendheid op de Friese baanvakken inmiddels ook. Donderdag een mooie dienst gedraaid in Leeuwarden. Harlingen haven, Stavoren, Stavoren, Harlingen haven. Heerlijk!

Komende week 3 vroege diensten en 1 cursusdag, en dan 5-6 dagen vrij. Ook wel lekker.
Dan zie je eigenlijk dat die treinen 'te groot' zijn voor die baanvakken. Het 'past' op een of andere manier niet helemaal :+
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 16:35:32 #150
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_160442061
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 08:52 schreef desbarts het volgende:
Snap ik ook wel ;-)
Tussen meppel en Leeuwarden is de bovenleiding ook kapot trouwens. Daar rijden voorlopig ook weinig treinen
Dat is ook goed misgegaan vandaag. Een VIRM stuk op een bovenleidingloze brug. De Plan V die gestuurd waren om het stel weg te slepen gingen ook stuk, waardoor er een loc uit Veendam via Groningen en Leeuwarden redding moest komen brengen.

Gezien de treintijden tussen Groningen en Leeuwarden is deze in een extra treinpad rond .45 uit Groningen vertrokken. Dat is het enig mogelijke treinpad zonder andere treinen in de weg te zitten.
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 16:46:00 #151
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160442343
Zit ik toch ineens in een Velaro :o
Wel jammer dat de lounge van de ICE 3 (achter de machinist) vervangen is door een Dienstabteil...
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_160442715
Weet iemand of de prijzen van Interrail hoger liggen in de zomer dan in juni? Je kan Interrail max 3 maanden van te voren boeken...
pi_160442744
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 16:46 schreef dennistd het volgende:
Zit ik toch ineens in een Velaro :o
Wel jammer dat de lounge van de ICE 3 (achter de machinist) vervangen is door een Dienstabteil...
Nice, istie stiller dan ICE3M?
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 17:11:04 #154
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160442949
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 17:01 schreef b2py het volgende:
Weet iemand of de prijzen van Interrail hoger liggen in de zomer dan in juni? Je kan Interrail max 3 maanden van te voren boeken...
De Interrail zelf kost hetzelfde volgens mij, hoewel er zoaf en toe wel acties zijn buiten het hoogseizoen.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 17:12:34 #155
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160442993
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 17:02 schreef b2py het volgende:

[..]

Nice, istie stiller dan ICE3M?
Heb het idee van wel, maar tot nu toe alleen Mannheim-Frankfurt Flughafen gedaan, we gaan zo de NBS op. Met 6 minuten vertaging dus mogelijk 330km/h :?
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Moderator zaterdag 5 maart 2016 @ 17:13:35 #156
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160443010
Ben net over de blokjes loc gereden *) (a50 hmp141)
Kranplätze müssen verdichtet sein
  zaterdag 5 maart 2016 @ 17:32:29 #157
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_160443422
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 17:12 schreef dennistd het volgende:

[..]

Heb het idee van wel, maar tot nu toe alleen Mannheim-Frankfurt Flughafen gedaan, we gaan zo de NBS op. Met 6 minuten vertaging dus mogelijk 330km/h :?
Lijkt me niet als de baanvaksnelheid 300 is? Sneller rijden doet DB alleen in Frankrijk
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 17:37:17 #158
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160443542
Ik dacht dat bij vertragingen 330 gereden mocht worden. Maar we hebben maar even de 304 aangetikt, en verder steeds 260-270-280....
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_160443627
Wel nice, mooi ding is het! _O_
pi_160443698
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 17:11 schreef dennistd het volgende:

[..]

De Interrail zelf kost hetzelfde volgens mij, hoewel er zoaf en toe wel acties zijn buiten het hoogseizoen.
Thanks :Y
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 17:43:23 #161
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160443708
Het nieuwe portal is ook wel mooi:



En buiten de tunnels is het lekker stil, maar in de tunnels nog steeds een bak herrie...
De wifi blijft trouwens gewoon internet doorgeven in de tunnels, prima dus ^O^
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_160443864
Met die Portal kan NS ook wel meer doen ja..
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 17:50:45 #163
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160443875
Wel jammer dat de schermen geen aansluitingen weergeven...


PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_160444169

Vanochtend raakte VIRM 9518 bij de Smildevaartbrug net na Meppel defect. De Plan V's 479 en 455 schoten te hulp om de trein weg te slepen, maar ook dat mocht niet baten: zij raakten ook defect. Vervolgens kwam de 6411 van DB Cargo de defecte sleep vanuit Veendam via Groningen en Leeuwarden ophalen. Zodoende kon onderstaande foto van de sleep net voor Meppel gemaakt worden op de inmiddels zonnige zaterdag 5 maart 2016.
pi_160444306
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 17:43 schreef dennistd het volgende:
Het nieuwe portal is ook wel mooi:

[ afbeelding ]
Is dat nou een portal of een website?
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 18:16:11 #166
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160444412
Al de tweede trein waar ik een ander plekje opgezocht heb dan mijn reservering: in de Velaro bleek ik een Wandsitzplatz te hebben (zo jammer dat ze die bij een nieuwe trein zo maken...) en in de IC naar Münster zag ik dat de laatste wagen een ongemoderniseerde Apmz is (Großraum 1e klas), waar ik anders een minder goed zittende gemoderniseerde wagen had.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 18:17:21 #167
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160444438
quote:
10s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 18:11 schreef Maegrim het volgende:

[..]

Is dat nou een portal of een website?
Het is een website ingericht als portal. Niet te verwarren met portaal, als in twee masten met een dwarsbalk ;)
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zaterdag 5 maart 2016 @ 18:31:00 #168
31936 Dr_Flash
CoinMeister
pi_160444810
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 18:04 schreef b2py het volgende:
[ afbeelding ]

Vanochtend raakte VIRM 9518 bij de Smildevaartbrug net na Meppel defect. De Plan V's 479 en 455 schoten te hulp om de trein weg te slepen, maar ook dat mocht niet baten: zij raakten ook defect. Vervolgens kwam de 6411 van DB Cargo de defecte sleep vanuit Veendam via Groningen en Leeuwarden ophalen. Zodoende kon onderstaande foto van de sleep net voor Meppel gemaakt worden op de inmiddels zonnige zaterdag 5 maart 2016.
Wauw _O_ Dat is echt een zeldzame samenstelling ^O^
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 20:11:37 #169
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160447209
In Münster stond net iemand heel geīnteresseerd de CTA waarop de trein naar 'Bielefeld' aangegeven stond te bekijken. Blijkbaar was ie erover verbaasd dat de Duitsers zo ver in het complot zitten dat er zelfs treinen naar deze denkbeeldige plaats rijden...
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_160447220
Door werkzaamheden bij Hoogeveen moest op zaterdag 5 maart 2016 de Dolime-trein uit Hermalle (B) naar Veendam worden omgeleid via Leeuwarden en zo zag op deze eerste zaterdag van maart in 2016 Friesland weer eens een goederentrein. Voor het mooie kwam ie eigenlijk een uur te laat al reed de trein -180 t.o.v. de oorspronkelijke planning. DB Cargo nam naast de 1611, die de trein van Sittard naar Zwolle reed, vanaf Zwolle ook de geel grijze 6455 mee. Met ATB-NG lok 6411 op kop kwam het geheel zonder stop een (te) snel donker wordend Leeuwarden door.

Het is overigens vrij bijzonder te noemen dat DB Cargo er voor gekozen heeft om op zaterdag via Leeuwarden te rijden. Voorgaande jaren, toen Husa en RRF de trein reden, werd bij een buitendienststelling tussen Meppel en Onnen in het weekend het hele patroon gedurende een week met een dag vervroegd waardoor de beladen trein op vrijdag al naar het Noorden reed en men zo geen last had van de buitendienststelling.

Het had natuurlijk fijner geweest als dit met daglicht had gereden of dat de treindienstleider de hier licht vertraagde trein aan de kant had gezet in Leeuwarden om Arriva voor te laten gaan, want over de punctualiteit van laatstgenoemde vervoerder na passage van de Dolime-trein deze avond zullen we het maar niet hebben. Wie weet komt er gedurende het aanstaande zomerseizoen nog een mogelijkheid als het 's avonds wat langer licht is.
  Redactie Sport zaterdag 5 maart 2016 @ 20:14:12 #171
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160447276
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 20:11 schreef Zug-Chef het volgende:
of dat de treindienstleider de hier licht vertraagde trein aan de kant had gezet in Leeuwarden om Arriva voor te laten gaan, want over de punctualiteit van laatstgenoemde vervoerder na passage van de Dolime-trein deze avond zullen we het maar niet hebben.
Geen Ziggy^3 op de post vanavond zeker :P
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_160458068
Heeft iemand hotel-tips voor Stuttgart? En kan ik in een paar uur van Basel SBB naar SNCF? Gisteren toch maar een enkele reis München-Basel SBB-Stuttgart gekocht omdat ik nog geen hotel voor zaterdag had en zondag om drie uur uit Stuttgart naar Keulen ga.
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
pi_160458141
Basel SBB en Basel SNCF is hetzelfde station. Je moet alleen de landsgrens in het stationsgebouw door.
pi_160458194
Oh sorry ik bedoelde eigenlijk dat ik de échte grens over wil, niet slechts een stukje uitgeleend aan Frankrijk in dat rare verdrag, dus ik wil naar die stad die daar om de hoek ligt zeg maar.
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
pi_160458254
Ok. Aan de Franse kant rijdt het OV niet zo vaak, dus als je maar beperkte tijd hebt kun je het maar beter van te voren goed uitzoeken.

Maar een rondje met de bus naar Huningue, met de loopbrug naar Weil am Rhein en dan terug naar Basel (of het rondje andersom) zou toch in een paar uur wel moeten kunnen.
  zondag 6 maart 2016 @ 09:42:17 #176
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_160458359
Een goede drie kwartier geleden keek ik eens naar de actuele vertrektijden (geen idee waarom eigenlijk), tot mijn verbazing zag ik dat Breda zou worden aangedaan door een Thalys. Even verder doorklikken maakte me duidelijk waarom: Rotterdam Centraal was deze zondagochtend tot 9:30 helemaal gesloten voor treinverkeer vanwege werkzaamheden. Binnenlandse reizigers werden vervoerd met bussen, maar de eerste Thalys van de dag zou worden omgeleid via Utrecht en Breda.

Vol goede moed, gewapend met niets meer dan mijn mobiele telefoon die dienst zou doen als camera, toog ik naar het station om een foto te maken van deze fraaie trein.... maar helaas, de trein was een paar minuten te vroeg en kwam in westelijke richting door het station gestoven nog voor ik mijn telefoon te pakken had.

Ook was de ochtendzon net door de wolken gekomen, waardoor het hoe dan ook een boutplaat zou zijn geworden. Een treinspottertje (ik gok zo'n 11 jaar oud) die wel op tijd op het station was, liet me zien hoe de zon zijn foto totaal had verneukt.

Om toch niet helemaal met lege handen naar huis te gaan heb ik de tijdelijke brug beklommen om daar deze foto te maken van een intercity naar Eindhoven en een sprinter naar Utrecht:

  zondag 6 maart 2016 @ 09:52:48 #177
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_160458444
5 Maart 2016 - Deze dag wilden wij de Rheingold naar Papenburg en Emden fotograferen met stoomtractie. Dit betrof nu de 01 150, die de 3 toegesnelde Nederlandse fotografen bij Salzbergen passeert.
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 10:27:50 #178
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160458744
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 09:52 schreef greavy het volgende:
[ afbeelding ]
5 Maart 2016 - Deze dag wilden wij de Rheingold naar Papenburg en Emden fotograferen met stoomtractie. Dit betrof nu de 01 150, die de 3 toegesnelde Nederlandse fotografen bij Salzbergen passeert.
Cool
Kranplätze müssen verdichtet sein
  Redactie Sport zondag 6 maart 2016 @ 10:45:30 #179
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160458926
Komende zaterdag een rode Rheingold naar Papenburg, met de E10 1309 op kop: https://www.facebook.com/AKEEisenbahntouristik
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 11:08:53 #180
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160459236
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 10:45 schreef dennistd het volgende:
Komende zaterdag een rode Rheingold naar Papenburg, met de E10 1309 op kop: https://www.facebook.com/AKEEisenbahntouristik
Jammer dat het zaterdag is. Op zondag zou ik wel es even gaan kijken :P
Kranplätze müssen verdichtet sein
  zondag 6 maart 2016 @ 11:38:14 #181
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_160459598
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 09:42 schreef James1988 het volgende:
Vol goede moed, gewapend met niets meer dan mijn mobiele telefoon die dienst zou doen als camera, toog ik naar het station de voortuin om een foto te maken van deze fraaie trein....
  zondag 6 maart 2016 @ 12:06:20 #182
31936 Dr_Flash
CoinMeister
pi_160460002
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 09:42 schreef James1988 het volgende:

Om toch niet helemaal met lege handen naar huis te gaan heb ik de tijdelijke brug beklommen om daar deze foto te maken van een intercity naar Eindhoven en een sprinter naar Utrecht:

[ afbeelding ]
Zo zie je pas echt goed wat een kut-spuug-schijt-lelijk station het geworden is :r Architectonische miskraam van buitencategorie.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 12:51:20 #183
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160460683
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 20:11 schreef Zug-Chef het volgende:
[ link | afbeelding ]Door werkzaamheden bij Hoogeveen moest op zaterdag 5 maart 2016 de Dolime-trein uit Hermalle (B) naar Veendam worden omgeleid via Leeuwarden en zo zag op deze eerste zaterdag van maart in 2016 Friesland weer eens een goederentrein. Voor het mooie kwam ie eigenlijk een uur te laat al reed de trein -180 t.o.v. de oorspronkelijke planning. DB Cargo nam naast de 1611, die de trein van Sittard naar Zwolle reed, vanaf Zwolle ook de geel grijze 6455 mee. Met ATB-NG lok 6411 op kop kwam het geheel zonder stop een (te) snel donker wordend Leeuwarden door.

Het is overigens vrij bijzonder te noemen dat DB Cargo er voor gekozen heeft om op zaterdag via Leeuwarden te rijden. Voorgaande jaren, toen Husa en RRF de trein reden, werd bij een buitendienststelling tussen Meppel en Onnen in het weekend het hele patroon gedurende een week met een dag vervroegd waardoor de beladen trein op vrijdag al naar het Noorden reed en men zo geen last had van de buitendienststelling.

Het had natuurlijk fijner geweest als dit met daglicht had gereden of dat de treindienstleider de hier licht vertraagde trein aan de kant had gezet in Leeuwarden om Arriva voor te laten gaan, want over de punctualiteit van laatstgenoemde vervoerder na passage van de Dolime-trein deze avond zullen we het maar niet hebben. Wie weet komt er gedurende het aanstaande zomerseizoen nog een mogelijkheid als het 's avonds wat langer licht is.
Toch een mooie foto, ondanks dat het donker is. Bijzondere samenstelling.
Kranplätze müssen verdichtet sein
pi_160460701
Het is JUIST een mooie foto vanwege de belichting.
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 12:52:52 #185
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160460712
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 18:04 schreef b2py het volgende:
[ afbeelding ]

Vanochtend raakte VIRM 9518 bij de Smildevaartbrug net na Meppel defect. De Plan V's 479 en 455 schoten te hulp om de trein weg te slepen, maar ook dat mocht niet baten: zij raakten ook defect. Vervolgens kwam de 6411 van DB Cargo de defecte sleep vanuit Veendam via Groningen en Leeuwarden ophalen. Zodoende kon onderstaande foto van de sleep net voor Meppel gemaakt worden op de inmiddels zonnige zaterdag 5 maart 2016.
Ook een mooie plaat. Moest deze loc ook nog weer terug naar Veendam of werd de 6455 daarvoor gebruikt?
Kranplätze müssen verdichtet sein
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 12:53:30 #186
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_160460726
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 12:52 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Het is JUIST een mooie foto vanwege de belichting.
Ok.
Kranplätze müssen verdichtet sein
  Redactie Frontpage / Sport zondag 6 maart 2016 @ 13:37:00 #187
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_160461578
Deze gaan we vanaf december ook in Nederland zien

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 6 maart 2016 @ 15:08:10 #188
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_160463950
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 20:14 schreef dennistd het volgende:

[..]

Geen Ziggy^3 op de post vanavond zeker :P
Nope, ik had een weekje vrij.
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  zondag 6 maart 2016 @ 15:29:21 #189
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_160464632
Het weekend van 18 t/m 21 maart gaan ze het seinhuis bij Mulheim Styrum weer in dienst stellen, die na een grote brand op 4 oktober 2015 niet meer bruikbaar was. http://www.bahn.de/blitz/(...)nfo-standard-tw_LZ01 & http://www.vrr.de/de/service/aktuelles/archiv/01016/index.html
  zondag 6 maart 2016 @ 16:35:15 #190
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_160466446
De verstoring vanochtend rond Rotterdam betrof een seinstoring waar treinen met een aanwijzing nog doorheen mochten. Echter, NSR vond "het te lastig" voor de beperkte capaciteit bij de bijsturing, dus hief al het treinverkeer tussen Rotterdam Centraal en Rotterdam Zuid maar geheel op. De Sprinters bleven wel rijden tussen Rotterdam Centraal en Gouda, en andere lijnen waren "niet getroffen". En dat terwijl de Thalys, goederentreinen en de Railpromo Austria Express gewoon door konden rijden. Klantvriendelijk weer van NS, toch?
Bron: Somda

[ Bericht 11% gewijzigd door greavy op 06-03-2016 17:07:40 ]
  zondag 6 maart 2016 @ 16:52:28 #191
392899 Okuliarnik
Demperloos
pi_160466798
Bestaat er voor het franse net een spoorkaart zoals de Eisenbahnatlas die de oosterburen hebben?
  zondag 6 maart 2016 @ 16:54:37 #192
31936 Dr_Flash
CoinMeister
pi_160466847
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 16:52 schreef Okuliarnik het volgende:
Bestaat er voor het franse net een spoorkaart zoals de Eisenbahnatlas die de oosterburen hebben?
Iets wat in de buurt komt wel.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zondag 6 maart 2016 @ 16:56:36 #193
31936 Dr_Flash
CoinMeister
pi_160466894
Kijk eens hoever je hiermee komt?

http://flipbook.rff.fr/flipbook-atlas#p=0
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Sport zondag 6 maart 2016 @ 16:56:41 #194
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_160466897
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 16:52 schreef Okuliarnik het volgende:
Bestaat er voor het franse net een spoorkaart zoals de Eisenbahnatlas die de oosterburen hebben?
Jazeker, van dezelfde makers: http://www.nvbswinkel.com(...)=2120093&cat=&page=1
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zondag 6 maart 2016 @ 16:59:52 #195
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_160466965
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 16:52 schreef Okuliarnik het volgende:
Bestaat er voor het franse net een spoorkaart zoals de Eisenbahnatlas die de oosterburen hebben?
Ja, bij Bol.com en van Stockum hebben ze zoiets: Bol.com
Zelfde ook bij Van Stockum te koop.
  zondag 6 maart 2016 @ 17:06:32 #196
256146 b2py
Beton!
pi_160467103
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 16:35 schreef greavy het volgende:
De verstoring vanochtend rond Rotterdam betrof een seinstoring waar treinen met een aanwijzing nog doorheen mochten. Echter, NSR vond "het te lastig" voor de beperkte capaciteit bij de bijsturing, dus hief al het treinverkeer tussen Rotterdam Centraal en Rotterdam Zuid maar geheel op. De Sprinters bleven wel rijden tussen Rotterdam Centraal en Gouda, en andere lijnen waren "niet getroffen". En dat terwijl de Thalys, goederentreinen en de Railpromo Austria Express gewoon door konden rijden. Klantvriendelijk weer van NS, toch?
Heb je dat zelf bedacht of schaamteloos overgenomen van elders?
  zondag 6 maart 2016 @ 17:07:17 #197
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_160467120
quote:
2s.gif Op zondag 6 maart 2016 16:56 schreef Dr_Flash het volgende:
Kijk eens hoever je hiermee komt?

http://flipbook.rff.fr/flipbook-atlas#p=0
Heuj, die online kende ik nog niet. Darkwing had toch ook zo'n PDF-file online ergens? Ik heb hem hier wel opgeslagen.
  zondag 6 maart 2016 @ 17:08:03 #198
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_160467138
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 17:06 schreef b2py het volgende:

[..]

Heb je dat zelf bedacht of schaamteloos overgenomen van elders?
Hm, ik had hem nog bewerkt maar zal niet goed gegaan zijn. Nu staat linkje erbij.
  zondag 6 maart 2016 @ 17:08:38 #199
392899 Okuliarnik
Demperloos
pi_160467151
Dat Flipbook ding is wel handig. Ik hoopte eigenlijk op het hele land in 1x in boekvorm, zoals de duitse dus. Maar ach, geldklopperij is wel iets wat de fransen goed kunnen ;) .
  zondag 6 maart 2016 @ 17:14:49 #200
256146 b2py
Beton!
pi_160467292
quote:
2s.gif Op zondag 6 maart 2016 16:56 schreef Dr_Flash het volgende:
Kijk eens hoever je hiermee komt?

http://flipbook.rff.fr/flipbook-atlas#p=0
Interessant boekwerk!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')