Zo werkt dat niet, jij mag gaan bewijzen dat je niet gedronken hebt en dat kun je niet, tevens ben je weggereden na een ongeluk.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:00 schreef Bas_Jax het volgende:
Goedemorgen,
zaterdag is mijn rijbewijs ingevorderd. De reden was dat ik zou hebben gedronken tijdens het rijden,
Was tegen een parkeerde auto aangereden, ben uitgestapt en heb de schade bekeken er was helemaal niks te zien. Stond op de camera bij de supermarkt. Die man begon allemaal moeilijk te doen met politie bellen. Daar had ik geen zin om op te wachten want er was geen schade.
Ben naar huis gereden, en heb met een vriend van me het weekend ingeluid met een paar glazen vodka, had daarvoor niks gedronken. Een uur later komt er politie aan de deur of ik mee wil naar bureau,
Daar heb ik vervolgens 4 uur vastgezeten en een bloedtest moeten ondergaan. Ik heb verklaard dat ik heb gedronken maar niet gezegd dat ik gedronken had tijdens het rijden.
Heb ook al mijn alcohol thuis genuttigd. Heb vandaag meteen een klaagbrief gestuurd naar het behandelende kantoor.
Daarin de situatie uitgelegd, De poltie kan toch nooit bewijzen dat ik gedronken heb tijdens het rijden? Vind dit zulke grote onzin.
Eh in Nederland ben je toch gewoon onschuldig tot schuld bewezen is? Dus hun mogen gaan bewijzen dat hij voor het autorijden heeft gedronken.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:04 schreef hoas het volgende:
[..]
Zo werkt dat niet, jij mag gaan bewijzen dat je niet gedronken hebt en dat kun je niet, tevens ben je weggereden na een ongeluk.
TS heeft een bloedtest moeten ondergaan na het blazen. Geen idee hoe lang de afbraakperiode is van alcohol in relatie met promillage?quote:Op maandag 29 februari 2016 12:07 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Eh in Nederland ben je toch gewoon onschuldig tot schuld bewezen is? Dus hun mogen gaan bewijzen dat hij voor het autorijden heeft gedronken.
Welke man?quote:Op maandag 29 februari 2016 12:00 schreef Bas_Jax het volgende:
Goedemorgen,
zaterdag is mijn rijbewijs ingevorderd. De reden was dat ik zou hebben gedronken tijdens het rijden,
Was tegen een parkeerde auto aangereden, ben uitgestapt en heb de schade bekeken er was helemaal niks te zien. Stond op de camera bij de supermarkt. Die man begon allemaal moeilijk te doen met politie bellen.
Dom om dat niet vast te leggen...quote:Daar had ik geen zin om op te wachten want er was geen schade.
Zo werkt dat niet hier. Alcoholgebruik zorgt ervoor dat je een bewijsnadeel hebt.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:07 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Eh in Nederland ben je toch gewoon onschuldig tot schuld bewezen is? Dus hun mogen gaan bewijzen dat hij voor het autorijden heeft gedronken.
Hij heeft zoveel tegen, als je nuchter bent rijd je niet zomaar tegen auto's aan, en als je nuchter bent rijd je ook niet weg, knappe jongen die de rechter voor de gek gaat houdenquote:Op maandag 29 februari 2016 12:07 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Eh in Nederland ben je toch gewoon onschuldig tot schuld bewezen is? Dus hun mogen gaan bewijzen dat hij voor het autorijden heeft gedronken.
Jawel hoor, ervoor kan ook. Waarom maak je je er druk om als je ervoor/tijdens niet gedronken hebt?quote:Op maandag 29 februari 2016 12:00 schreef Bas_Jax het volgende:
De poltie kan toch nooit bewijzen dat ik gedronken heb tijdens het rijden?
Normaal gesproken wel ja, maar ts is doorgereden na een ongeluk. Of dit van invloed is op de manier waarop dronkenschap moet worden bewezen weet ik niet.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:07 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Eh in Nederland ben je toch gewoon onschuldig tot schuld bewezen is? Dus hun mogen gaan bewijzen dat hij voor het autorijden heeft gedronken.
Zal allemaal best, maar als jij een aanrijding veroorzaakt en de tegenpartij wil dat het wordt afgehandeld met de politie heb je dat maar te accepteren.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:19 schreef Bas_Jax het volgende:
ben niet doorgereden ben uitgestapt, Heb met die man gepraat, heb naar onze autos gekeken, was helemaal niks te zien. Maar hij had de pest in leek het wel, dus ik dacht voor uit de hand loopt ben ik weggereden. Hij moest en zou ook persee de polite erbij halen daar had ik geen zin in.
En achteraf natuurlijk dom, maar goed er was geen schade, reed als ik hem al raakte met 1 km per uur.
net op internet zelfde soort verhaal gelezen, En die man was ook in het gelijk gesteld, en die veroorzaakte zelfs een ongeluk met letsel en is weggelopen. En daarna naar de kroeg gegaan.
Je gaat sowieso problemen krijgen met het feit dat je weg bent gereden.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:19 schreef Bas_Jax het volgende:
ben niet doorgereden ben uitgestapt, Heb met die man gepraat, heb naar onze autos gekeken, was helemaal niks te zien. Maar hij had de pest in leek het wel, dus ik dacht voor uit de hand loopt ben ik weggereden. Hij moest en zou ook persee de polite erbij halen daar had ik geen zin in.
En achteraf natuurlijk dom, maar goed er was geen schade, reed als ik hem al raakte met 1 km per uur.
net op internet zelfde soort verhaal gelezen, En die man was ook in het gelijk gesteld, en die veroorzaakte zelfs een ongeluk met letsel en is weggelopen. En daarna naar de kroeg gegaan.
Je gedrag spreekt in je nadeel.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:23 schreef Bas_Jax het volgende:
Ze hebben daar helemaal niks over gezegd, omdat er geen schade is bij geen van de auto.s ik vraag me af of ik hem zelfs wel geraakt heb maar goed,
Enige wat ze mij aanrekenen is dat ik beschonken heb gereden maar dat heb ik niet gedaan.
Ben na 5 min weggereden, omdat ik helemaal klaar met die gast was, dacht als ik langer blijf loopt het uit de handquote:Op maandag 29 februari 2016 12:23 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Je gaat sowieso problemen krijgen met het feit dat je weg bent gereden.
Dat wegrijden is echt het stomste wat er is als de andere partij het wel netjes wil afhandelen.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:23 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Je gaat sowieso problemen krijgen met het feit dat je weg bent gereden.
politie heeft mijn auto gecontroleerd op schade en helemaal niks gevonden, Ik heb in al die tijd dat ik daar was ook helemaal niks daarover gehoord dat ik daarom ben aangehouden.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:24 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat wegrijden is echt het stomste wat er is als de andere partij het wel netjes wil afhandelen.
Ik mag toch hopen dat je foto's gemaakt hebt om je verhaal te ondersteunen.
Puur omdat je hier als een egocentrische zak overkomt zal je hier weinig steun vinden denk ik.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:25 schreef Bas_Jax het volgende:
[..]
politie heeft mijn auto gecontroleerd op schade en helemaal niks gevonden, Ik heb in al die tijd dat ik daar was ook helemaal niks daarover gehoord dat ik daarom ben aangehouden.
Wat zei de politie dan toen je dat zei?quote:Op maandag 29 februari 2016 12:00 schreef Bas_Jax het volgende:
Ik heb verklaard dat ik heb gedronken maar niet gezegd dat ik gedronken had tijdens het rijden.
Niet alleen daarom. Ook omdat hij het gewoon onnodig moeilijk heeft gemaakt voor zichzelf. En da's best grappigquote:Op maandag 29 februari 2016 12:27 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Puur omdat je hier als een egocentrische zak overkomt zal je hier weinig steun vinden denk ik.
Dus weggereden.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:27 schreef Bas_Jax het volgende:
Ze hebben er geen woord over gezegd. En was niet meteen weggereden was weggereden omdat die man allemaal moeilijk zat te doen, dacht als ik langer blijf loopt het uit de hand
Natuurlijk heb je gedronken vóór de aanrijding. Maar gewoon voet bij stuk houden en het loopt met een sisser af. Zij kunnen niet bewijzen. Goed dat je bent weggereden.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:29 schreef Bas_Jax het volgende:
Hadden ze niks helemaal niks op gezegd. Vond ze zowiezo al amateuristisch overkomen. Ze lieten me ook lang vastzitten omdat ik niet zei wat hun wilde horen.
Projecteren kun je leren.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:30 schreef Bas_Jax het volgende:
Precies waren echt gefrustreerde mensen. Voelde zich heel stoer tegen mij die nog nooit is aangehouden voor iets. Leek wel of ze de hele situatie al niet begrepen maar gewoon keken wat ze eruit konden halen.
Ik was ook pissed toen ze bij mij op zolder een wietkwekerij vonden. Ik kom er nooit want het is daar veel te koud dus ik wist dat niet. Op het politiebureau kreeg ik de wind van voren. Viel niet te praten met die mensenquote:Op maandag 29 februari 2016 12:29 schreef Reliekrover het volgende:
Ik kan me best voorstellen dat je hier pissed over ben.
Heb zelf weleens een boete gehad toen ik 15 was omdat ik wiet bij me zou hebben (wat echt complete bullshit was). En toen ik bij het politiebureau ging klagen over de boete kreeg ik nog de wind van voren. Viel niet met die mensen te praten.
Ik heb op Fok weleens het idee dat mensen zo hard mogelijk hun best doen om de TS af te branden terwijl hij echt een punt heeft als hij de alcohol pas thuis gedronken heeft.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:34 schreef eight het volgende:
[..]
Ik was ook pissed toen ze bij mij op zolder een wietkwekerij vonden. Ik kom er nooit want het is daar veel te koud dus ik wist dat niet. Op het politiebureau kreeg ik de wind van voren. Viel niet te praten met die mensen
... als hij beweert de alcohol pas thuis gedronken te hebben.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:35 schreef Reliekrover het volgende:
Ik heb op Fok weleens het idee dat mensen zo hard mogelijk hun best doen om de TS af te branden terwijl hij echt een punt heeft als hij de alcohol pas thuis gedronken heeft.
Als ts in beginsel het correct afhandelen van een aanrijding de voorkeur had gegeven boven een fles wodka was er nu niets aan de hand geweest.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:35 schreef Reliekrover het volgende:
[..]
Ik heb op Fok weleens het idee dat mensen zo hard mogelijk hun best doen om de TS af te branden terwijl hij echt een punt heeft als hij de alcohol pas thuis gedronken heeft.
Hij schrijft:quote:Op maandag 29 februari 2016 12:35 schreef Reliekrover het volgende:
[..]
Ik heb op Fok weleens het idee dat mensen zo hard mogelijk hun best doen om de TS af te branden terwijl hij echt een punt heeft als hij de alcohol pas thuis gedronken heeft.
Dus in een tijdsbestek van een uur is hij naar huis gereden en gelijk een paar glazen wodka achterovergeslagen. Het kan, maar ik vind dat dit alles binnen een tijdsbestek van 1 uur wel heel kort.quote:Ben naar huis gereden, en heb met een vriend van me het weekend ingeluid met een paar glazen vodka, had daarvoor niks gedronken. Een uur later komt er politie aan de deur of ik mee wil naar bureau,
TS op zijn blauwe ogen geloven dat hij niet gedronken heeft is anders wel het andere uiterste.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:35 schreef Reliekrover het volgende:
[..]
Ik heb op Fok weleens het idee dat mensen zo hard mogelijk hun best doen om de TS af te branden terwijl hij echt een punt heeft als hij de alcohol pas thuis gedronken heeft.
Ik heb op FOK! weleens het idee dat mensen zo hard mogelijk hun best doen om een trolltopic te openen.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:35 schreef Reliekrover het volgende:
[..]
Ik heb op Fok weleens het idee dat mensen zo hard mogelijk hun best doen om de TS af te branden terwijl hij echt een punt heeft als hij de alcohol pas thuis gedronken heeft.
Waarom zou hij liegen op een redelijk anoniem forum?quote:Op maandag 29 februari 2016 12:43 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
TS op zijn blauwe ogen geloven dat hij niet gedronken heeft is anders wel het andere uiterste.
Geldt ook voor betrokken voetgangers, (brom)fietsers, etc. Je moet op de plek van het ongeval blijven.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:46 schreef Reliekrover het volgende:
Ja, doorrijden na een ongeval is minder slim. Was daar zelf niet zo bekend mee omdat ik geen auto heb.
Zo heeft iemand mij ooit al eens willen verneuken.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:51 schreef Fe2O3 het volgende:
Uit de bloedtest zal blijken of TS een lulverhaal ophangt of niet. Daarom ook die test.
TS is ook niet de eerste die dit verzint trouwens, snel naar huis en daar wat drinken
Lekker opzichtig.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:54 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Zo heeft iemand mij ooit al eens willen verneuken.
Na een ongeluk konden we naar zijn huis, was vlakbij. Prima, vullen we daar de boel in. Bij hem thuis gekomen, zegt ie: "Biertje?". Nou nee, doe maar koffie.
Lamlul.
Nogalquote:
Dan zullen ze ook wel een brief naar het CBR doen over jouw alcoholgebruik en verkeersgedrag, je kunt jezelf wel eens behoorlijk in de nesten hebben gewerkt.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:30 schreef Bas_Jax het volgende:
Precies waren echt gefrustreerde mensen. Voelde zich heel stoer tegen mij die nog nooit is aangehouden voor iets. Leek wel of ze de hele situatie al niet begrepen maar gewoon keken wat ze eruit konden halen.
Alsin: Dan had je 'm op z'n bek geslagen uit frustratie of agressie?quote:Op maandag 29 februari 2016 12:24 schreef Bas_Jax het volgende:
[..]
Ben na 5 min weggereden, omdat ik helemaal klaar met die gast was, dacht als ik langer blijf loopt het uit de hand
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet? Volgens mij ligt het er vrij dik bovenop.quote:Op maandag 29 februari 2016 15:26 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Ik snap ook totaal niet waarom je weggereden bent.
Nou dat had hij eigenlijk best goed bedachtquote:Op maandag 29 februari 2016 15:32 schreef Aardbei16 het volgende:
Godver wat dom om daarna te gaan zuipen
quote:Op maandag 29 februari 2016 15:32 schreef Aardbei16 het volgende:
Godver wat dom om daarna te gaan zuipen en dan een ongeluk te krijgen
Even tussen de regels doorlezenquote:
Vooral dat verhaaltje blijven vertellen, want het rammelt aan alle kanten. Je moet kunnen lullen als brugman als je hier onderuit wilt komen.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:23 schreef Bas_Jax het volgende:
Ze hebben daar helemaal niks over gezegd, omdat er geen schade is bij geen van de auto.s ik vraag me af of ik hem zelfs wel geraakt heb maar goed,
Enige wat ze mij aanrekenen is dat ik beschonken heb gereden maar dat heb ik niet gedaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door Ridocar op 01-03-2016 04:14:19 ]Echte elektriciëns gebruiken geen jokari.
Klinkt ook niet als het meest verstandige tenzij ik je verkeerd begrijp, je had beter kunnen verklaren dat je absoluut niet gedronken had totdat je thuiskwam, in plaats van verklaren dat je gedronken hebt maar niets verklaren over wanneer precies wel en niet.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:00 schreef Bas_Jax het volgende:
Daar heb ik vervolgens 4 uur vastgezeten en een bloedtest moeten ondergaan. Ik heb verklaard dat ik heb gedronken maar niet gezegd dat ik gedronken had tijdens het rijden.
Je kan beter sowieso niet praten, tenzij je dat eerst met je advocaat hebt overlegd.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 00:17 schreef Dennism het volgende:
[..]
Klinkt ook niet als het meest verstandige tenzij ik je verkeerd begrijp, je had beter kunnen verklaren dat je absoluut niet gedronken had totdat je thuiskwam, in plaats van verklaren dat je gedronken hebt maar niets verklaren over wanneer precies wel en niet.
Waarschijnlijk welquote:Op dinsdag 1 maart 2016 03:28 schreef vaduz het volgende:
[..]
Die boodt hem aan om een fles vodka te drinken.
"Straks, in Wegmisbruikers"quote:Op dinsdag 1 maart 2016 05:27 schreef Gerard_Geit het volgende:
Hoe dom kun je zijn? Wegrijden zonder je te legitimeren omdat "de tegenpartij lastig doet" en het "anders uit de hand loopt", vervolgens flink drinken en dan van alles en nog wat verklaren tegenover de politie zonder advocaat terwijl je wordt verdacht van een misdrijf_!
"Boodt"?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 03:28 schreef vaduz het volgende:
[..]
Die boodt hem aan om een fles vodka te drinken.
Voortaan niet meer 's-nachts posten.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 10:20 schreef Ridocar het volgende:
[..]
"Boodt"?
Ik ben normaal gesproken geen taalnazi, maar dit is wel heel erg.
Koos, we keken net naar een dronken bestuurder die met zijn afgetrapte Seat Leon een hagelnieuwe Tesla S ramde en doorreed. Waarom mag dit eigenlijk niet?quote:
TS heeft de schijn tegen, maar voorlopig lijkt hij de dans te ontspringen, hoewel hij nu zijn rijbewijs kwijt is.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:35 schreef Artbij2 het volgende:
Je voelde je bedreig door de reactie van de eigenaar van de auto waar je tegen bent gereden, omdat je bang was ben je snel naar huis gereden en heb je tegen de schrik een paar vodka's gepakt. Heel normaal.
In Nederland moet een rechter kijken naar het geldige bewijs. Uit de korte intro maak ik op dat de rechter geen bewijs heeft om jou te veroordelen.
Hoe lang moet je wachten na een ongeluk dan? Tot de politie er is? DAt is onzin, die komen niet. Er was al vastgesteld dat er geen schade was, als zo';n kerel dan ook nog moeilijk doet waarom dan blijven hangen?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:52 schreef HarmoniousVibe het volgende:
Welbeschouwd lijkt het verhaal van de TS niet onderuit te kunnen worden gehaald. Een bloedproef bewijst niks, omdat dat niet aangeeft wanneer de alcohol is genuttigd.
Dat gezegd hebbende is doorrijden na het veroorzaken van een ongeluk ook strafbaar dus als je nu lullig gaat lopen doen tegen de politie dan hebben ze nog wel een andere stok om je spreekwoordelijk mee om de oren te slaan.
Soms zou ik echt willen dat iedereen in Nederland op Fok zat en de tegenpartij zich zou melden op dit topic.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:55 schreef Artbij2 het volgende:
[..]
Hoe lang moet je wachten na een ongeluk dan? Tot de politie er is? DAt is onzin, die komen niet. Er was al vastgesteld dat er geen schade was, als zo';n kerel dan ook nog moeilijk doet waarom dan blijven hangen?
100 jaar geleden was het ook echt al strafbaar om met alcohol op te rijden.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:39 schreef houdjemond het volgende:
Mijn opa gebruikte 100 jaar geleden al de "borrel thuis genomen voor de schrik" truc.
Je snapt prima wat ik bedoelquote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:03 schreef FransDeens het volgende:
[..]
100 jaar geleden was het ook echt al strafbaar om met alcohol op te rijden.
TS heeft zelf al verklaard dat hij had gedronken, dat hij dingen niet heeft gezegd doet er niets aan af.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:52 schreef HarmoniousVibe het volgende:
Welbeschouwd lijkt het verhaal van de TS niet onderuit te kunnen worden gehaald. Een bloedproef bewijst niks, omdat dat niet aangeeft wanneer de alcohol is genuttigd.
Dat gezegd hebbende is doorrijden na het veroorzaken van een ongeluk ook strafbaar dus als je nu lullig gaat lopen doen tegen de politie dan hebben ze nog wel een andere stok om je spreekwoordelijk mee om de oren te slaan.
quote:Ik heb verklaard dat ik heb gedronken maar niet gezegd dat ik gedronken had tijdens het rijden.
Hij zegt expliciet daarvóór niks gedronken te hebben.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:09 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
TS heeft zelf al verklaard dat hij had gedronken, dat hij dingen niet heeft gezegd doet er niets aan af.
[..]
Ja hier op fok maar wat van belang is is wat hij heeft verklaard bij de politie. Zijn verhaal hier over wat hij heeft verklaard is op zijn minst vreemd en zeker erg karig. Daarnaast kan het natuurlijk zijn de de politie gewoon kan bewijzen dat TS veel meer heeft gedronken dan wat hij heeft verklaard thuis te hebben gedronken of dat er andere bewijzen zijn dat TS wel gedronken heeft. De kans dat TS in benevelde toestand een domme verklaring heeft afgelegd is best aanwezig.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:37 schreef HarmoniousVibe het volgende:
[..]
Hij zegt expliciet daarvóór niks gedronken te hebben.
Dan had je de politie moeten bellen!quote:Op maandag 29 februari 2016 12:27 schreef Bas_Jax het volgende:
dacht als ik langer blijf loopt het uit de hand
Volgens mij moet je het inderdaad in die hoek zoeken, want voor een cursusje CBR is een vermoeden genoeg. En meer dan dat wordt het niet. Want die meting zegt natuurlijk niets meer.. hoe graag mensen dat hier misschien ook wel niet willen.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 17:39 schreef IkBenDeBaas het volgende:
Even buiten het strafrechtelijke proces om, ga je sowieso problemen via het bestuursrecht krijgen met het CBR. Afhankelijk van het promilage in je bloed, zul je sowieso een EMA krijgen (want je rijbewijs is ingevorderd, dus boven die grens zit je), en misschien een psychiatrisch onderzoek (op jouw kosten, circa 1.000 euro). Waarvan de kans groot is dat je deze niet met positief resultaat doorloopt, en dus minimaal een jaar zonder rijbewijs zit.
Ik denk dat je strafrechtelijk ook nat gaat overigens, maar dat hangt ern beetje e vanaf wat er in het PV staat.
Als je de waarheid spreekt is het wel zuur voor je.
Naja, op dat 'cursrusje' kan je je nog wel eens verkijken. Als TS dusdanig hoog promilage heeft, krijgt hij een onderzoek, waarin als hij die niet succesvol afsluit, hij gewoon een jaar zonder rijbewijs z it en het dan weer mag proberen voor het zelfde bedrag.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 19:42 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Volgens mij moet je het inderdaad in die hoek zoeken, want voor een cursusje CBR is een vermoeden genoeg. En meer dan dat wordt het niet. Want die meting zegt natuurlijk niets meer.. hoe graag mensen dat hier misschien ook wel niet willen.
Dat het een beetje een slinkse manier is om buiten het strafrecht een straf op te leggen is een ander verhaal.
Of hij is meegenomen? Misschien heeft hij wel meer auto's getikt, terwijl hij "nuchter" achter het stuur zat.quote:
Daar doelde ik ook op. Als het een cursus van een avondje zou zijn dan zou het niet echt een straf genoemd kunnen worden. Maar in de praktijk komt het daar wel op neer. Geen mooie ontwikkeling.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 19:57 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Naja, op dat 'cursrusje' kan je je nog wel eens verkijken. Als TS dusdanig hoog promilage heeft, krijgt hij een onderzoek, waarin als hij die niet succesvol afsluit, hij gewoon een jaar zonder rijbewijs z it en het dan weer mag proberen voor het zelfde bedrag.
En volgens die richtlijnen, val je al onder de groep misbruikers, als je een paar biertjes per maand drinkt.
http://www.onderzoeknaard(...)cbr-alcoholonderzoek
Kosten circa 1.000 euro.
Geen mooie ontwikkeling? Is juist hartstikke goed!quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:23 schreef CafeRoker het volgende:
Daar doelde ik ook op. Als het een cursus van een avondje zou zijn dan zou het niet echt een straf genoemd kunnen worden. Maar in de praktijk komt het daar wel op neer. Geen mooie ontwikkeling.
Ook als er geen schade is? En daarvoor zou de polizei moeten komen opdraven?quote:Op maandag 29 februari 2016 12:23 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Je gaat sowieso problemen krijgen met het feit dat je weg bent gereden.
Nah, niet op deze manier, zonder toetsing van een rechter. Als het CBR het vermoeden heeft, dat jij drank misbruikt mogen ze je al oproepen. Zonder dat jij ooit onder invloed gereden heb.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:32 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Geen mooie ontwikkeling? Is juist hartstikke goed!
Ik ken iemand die is al 3 jaar rijbewijs kwijt en het lukt hem niet om hem terug te krijgen ivm cokegebruik..quote:Op woensdag 2 maart 2016 23:45 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Nah, niet op deze manier, zonder toetsing van een rechter. Als het CBR het vermoeden heeft, dat jij drank misbruikt mogen ze je al oproepen. Zonder dat jij ooit onder invloed gereden heb.
Als je buurman bij bet CBR of de politie werkt, en jou een krat bier uit je auto ziet halen, kan je al de lul zijn.
Zover heb ik het nog nooit horen gaan zijn er ook bronnen van die dit bevestigen? Dat ze minder bewijs nodig hebben om hun traject te starten dan bij een juridisch traject ben ik wel bekend mee, maar enkel op basis van het voorhanden hebben van alcohol heb ik nog nooit gehoord. Wel 2 personen die ik ken die op basis van een sterke wietlucht in de auto bij een grootschalige verkeerscontrole naar het CBR mochten voor een psychologische test nadat een afgenomen test uitwees dat ze regelmatig blowden, al dan niet in verkeer (juridisch werd ze niets gemaakt omdat gebruik tijdens het rijden niet bewezen kon worden), 2 die op een scooter na het stappen met een te hoog promillage aan werden gehouden (afzonderlijke gevallen, beide gevallen enkele uren rijontzegging en een forse boete, cursus gekregen bij het CBR) mochten en een in een auto die met veel te veel op tegen de lamp liep (ppl een paar uur ontzegging en een boete en in de molen bij het CBR) maar bij alle 5 was er wel een directe constatering in het verkeer die mogelijk (mis/ge)bruik vaststelde.quote:Op woensdag 2 maart 2016 23:45 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Nah, niet op deze manier, zonder toetsing van een rechter. Als het CBR het vermoeden heeft, dat jij drank misbruikt mogen ze je al oproepen. Zonder dat jij ooit onder invloed gereden heb.
Als je buurman bij bet CBR of de politie werkt, en jou een krat bier uit je auto ziet halen, kan je al de lul zijn.
Op zich in te komen, en daarna thuis vodka gaan drinken terwijl je weet dat er een omstander de politie heeft gebeld en je kenteken heeft gezien...quote:Op donderdag 3 maart 2016 00:08 schreef SOG het volgende:
Raar verhaal...
Ik zou fotootjes schieten van zijn auto en van de situatie die dan ook weggaan. Waarom waardevolle tijd opofferen als er geen schade is??
Jaaahaaaaaaa looool wat een onzin man. Houd toch opquote:Op woensdag 2 maart 2016 23:45 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Nah, niet op deze manier, zonder toetsing van een rechter. Als het CBR het vermoeden heeft, dat jij drank misbruikt mogen ze je al oproepen. Zonder dat jij ooit onder invloed gereden heb.
Als je buurman bij bet CBR of de politie werkt, en jou een krat bier uit je auto ziet halen, kan je al de lul zijn.
Is dat illegaal dan? Neen!quote:Op donderdag 3 maart 2016 00:10 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Op zich in te komen, en daarna thuis vodka gaan drinken terwijl je weet dat er een omstander de politie heeft gebeld en je kenteken heeft gezien...
Nee hoor, maar strafrecht komt ie wel mee weg qua drank. CBR weet ik zo nog niet.quote:
Het is gewoon een heel doorzichtige truc dat te vaak wordt gebruikt. Een jaar of wat geleden zag ik een Seat Ibiza ondersteboven in een sloot liggen, bestuurder (en eventueel passagiers) zijn nergens te bekennen. Dan weet je eigenlijk al hoe het verhaal in elkaar steekt, omdat voertuigen in Nederland normaal gesproken altijd weg worden gehaald (zeker als ze niet meer op hun wielen staan).quote:
Illegaal niet, wel je eigen glazen ingooien als je het rechtsysteem van NL een beetje kent. Je bent gewoon een lul als je binnen een uur tijd je eigen lavenloos drinkt terwijl je net een aanrijding hebt gehad (welliswaar geen schade) en de politie kan verwachten.quote:
Die zaten natuurlijk nog in hun stoel te verdrinken.quote:Op donderdag 3 maart 2016 01:18 schreef Ridocar het volgende:
Een jaar of wat geleden zag ik een Seat Ibiza ondersteboven in een sloot liggen, bestuurder (en eventueel passagiers) zijn nergens te bekennen
Nah, een droge sloot en de auto was zichtbaar verlaten.quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:49 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Die zaten natuurlijk nog in hun stoel te verdrinken.![]()
Anyways, TS je bent heel dom. Volgende keer gewoon netjes bij het ongeluk blijven, foto's maken, politie bellen en ter plekke alles uitzoeken; ook al heb je geen schade.
Is hij niet TS?quote:Op maandag 7 maart 2016 11:04 schreef aeaeae het volgende:
Beetje zelfde verhaal http://www.ed.nl/algemeen(...)htmisdrijf-1.5797223
Op Temptation Island helpt Marvin (22) momenteel langzaam zijn relatie om zeep, maar ook in eigen land gaat het niet al te goed. Hij bracht dit weekend enkele uren door in de cel nadat hij een geparkeerde wagen aanreed en daarna vluchtte.
Marvin was vrijdagavond stevig gaan stappen, aldus het Nieuwsblad. Op de parkeerplaats van het café raakte hij met zijn peperdure Audi een andere wagen, tot ongenoegen van de eigenaar. Marvin vond echter dat die overdreef en reed gewoon weg toen de man voorstelde om de politie te bellen.
Alcohol
Die kon hem niet veel later, rond negen uur 's ochtends, al vinden. Uit de ademtest bleek dat Marvin te veel gedronken had. Hij moest zijn rijbewijs meteen inleveren. ,,We hebben hem meegenomen voor verhoor over enkele openstaande dossiers in andere politiezones'', liet de Brugse politie weten. ,,Die dossiers gaan over enkele diefstallen. Hij was daar nog niet verhoord, dus hebben wij dat hier gedaan.''
Na het verhoor, zo'n 2,5 uur later, mocht Marvin het politiebureau verlaten. Hij zal zich nog wel moeten verantwoorden voor de politierechtbank voor rijden onder invloed en vluchtmisdrijf. Hij riskeert een stevige boete en een rijverbod.
Als TS nuchter zou zijn wel. Maar blijkbaar doe je onder invloed rare dingen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:49 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Die zaten natuurlijk nog in hun stoel te verdrinken.![]()
Anyways, TS je bent heel dom. Volgende keer gewoon netjes bij het ongeluk blijven, foto's maken, politie bellen en ter plekke alles uitzoeken; ook al heb je geen schade.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |