Waarom zijn de linksen altijd uit op totale ontmanteling van Nederland?quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:24 schreef Kaas- het volgende: Als ze ineens allemaal onder een lawine terecht komen vergroot dat wel enorm de kans dat we gewoon een republiek worden.
quote:
Wie is links dan?quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:28 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Waarom zijn de linksen altijd uit op totale ontmanteling van Nederland?
Tevens voeg je willekeurige Engelse woorden in de zinnen van je.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:30 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Ik herhaal gewoon random meningen en stadpunten tegenwoordig, dat weet je wel.
Dat is nog wel het leukst om te doen. Tevens een self fulfilling prophecy.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:31 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Tevens voeg je willekeurige Engelse woorden in de zinnen van je.
Ik ben ongelooflijk haribo.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:32 schreef Heilwasser het volgende:
Kaas- is D66'er, dus onuitstaanbaar midden.
Ja door lieden als Euribob, Robin en Klopkoekie.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:31 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat is wel verfrissend dan. Meestal wordt me het tegenovergestelde verweten.
En Karl Marx.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:33 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ja door lieden als Euribob, Robin en Klopkoekie.
Telt niet inderdaad. Maar jij valt ook wel een beetje onder het rijtje mensen van wie zo'n uitspraak niet telt, christengekkie van me.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:33 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ja door lieden als Euribob, Robin en Klopkoekie.
Hij ziet eruit als een persoon die veel in de zon werkt.quote:
Oke Silvio.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 18:38 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Hij ziet eruit als een persoon die veel in de zon werkt.
We missen Silvio allemaal. Tijdens zijn bewind was Europa nog helemaal in orde.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |