dit dus. Ik scroll gretig door iig als die autootjes langskomen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 08:37 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Het interesseert me persoonlijk echt geen reet, maar als jij er trots op bent en ze graag wil showen ga dan vooral je gang!
Ik ben sowieso wel fan van het enthousiasme
twitter:autosport twitterde op donderdag 25-02-2016 om 23:50:26Total distance covered in first #F1 test, by driver, team and engine. We've given Renault the 'Tag Heuer' laps... https://t.co/8d4j1bctzy reageer retweet
Jamaar ze hebben zelf exclusiviteit belooft aan McLaren de eerste tijd.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 14:45 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ afbeelding ]twitter:autosport twitterde op donderdag 25-02-2016 om 23:50:26Total distance covered in first #F1 test, by driver, team and engine. We've given Renault the 'Tag Heuer' laps... https://t.co/8d4j1bctzy reageer retweet
Afgelopen 4 dagen, samengevat.
Zo wordt ook in één oog opslag duidelijk hoe weinig data Honda kan verzamelen tov Mercedes en Ferrari (ook al reden 2 Ferrari teams met de 2015 spec rond).
Dat is maar de helft van het verhaal. Het is niet zonder meer makkelijk om de infrastructuur en het personeel op haar plek te hebben voor meer klanten, al helemaal niet voor een nieuw team. Exclusiviteit kan net zo goed een noodzaak zijn geweest voor Honda.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 14:52 schreef JimmyManna het volgende:
[..]
Jamaar ze hebben zelf exclusiviteit belooft aan McLaren de eerste tijd.
als Sainz wat?quote:Op zaterdag 27 februari 2016 17:01 schreef Bluurgh het volgende:
Ik betrapte me erop direct te kijken of Max meer rondjes had gereden als Sainz (en natuurlijk)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
quote:Op zaterdag 27 februari 2016 17:59 schreef Beach het volgende:
[..]
als Sainz wat?Ga toch een kuil graven!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik weet niet hoor, ik las maandag de BBC over de testdag en toen waren ze heel enthousiast dat Hamilton het niet over zijn kant liet gaan en een snellere tijd neerzette dan Vettel, toen Vettel daarna weer sneller was en later ook Raikkonen werden de tijden steeds minder belangrijk en en het aantal rondjes steeds belangrijker. Ze zitten daar nou eenmaal een beetje in een denkraam waarbji Hamilton altijd de beste is.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 10:35 schreef JopJuh het volgende:
Hier lijstje met een gok indien gecorrigeerd voor banden en fuel.
Waarschijnlijk toch weer een saai jaar. Nu maar hopen op STR.
http://m.bbc.co.uk/sport/formula1/35663546
quote:Op zaterdag 27 februari 2016 20:27 schreef Benoves het volgende:
Man man man die reclame van de Oh, Verstappen! weken... Elke keer als ik die op de radio hoorIk hoop maar dat hij daar heel veel geld voor gekregen heeft
En dan is het ook nog eens op TVquote:Op zaterdag 27 februari 2016 20:27 schreef Benoves het volgende:
Man man man die reclame van de Oh, Verstappen! weken... Elke keer als ik die op de radio hoorIk hoop maar dat hij daar heel veel geld voor gekregen heeft
Het coureurs kampioenschap kan Toto helemaal niet gestolen worden. Die man wil alles winnen. Als met constructeurs pakt en Vettel de rijders titel is Toto niet tevreden.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 19:33 schreef Dauthi het volgende:
Vanuit het oogpunt van Toto en het Team Mercedes zijn Hamilton en Rosberg ingehuurd om het kampioenschap voor Teams binnen te slepen. Dat is de hoofdzaak en zolang dat niet binnen is mogen de coureurs helemaal niet vrij rijden. Degene die voor ligt na een paar bochten krijgt de a-status die race, de nummer 2 dient zich daar maar aan te schikken, en ze moeten als 1 en 2 over de finish komen.
Het Driver Championship kan Toto gestolen worden. Daarom is de rol van Niki Lauda ook zo belangrijk, want hij vormt een belangrijke buffer tussen de belangen van Toto en die van de coureurs.
Ja, maar het kan hem gestolen worden of het Hamilton is of Rosberg.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 20:52 schreef JimmyManna het volgende:
[..]
Het coureurs kampioenschap kan Toto helemaal niet gestolen worden. Die man wil alles winnen. Als met constructeurs pakt en Vettel de rijders titel is Toto niet tevreden.
Oh dat denk ik zeker. Hij zal weinig voorkeur hebben inderdaad.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 22:34 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Ja, maar het kan hem gestolen worden of het Hamilton is of Rosberg.
Nou, van mij mag het. Ik kan geen reden bedenken waarom ik zou moeten hopen van niet.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 22:46 schreef Nattekat het volgende:
Laten we allemaal hopen dat Max nooit zijn opvolger wordt...
Ik zie hem liever in een Ferrari of Red Bull stappen. En tegen de tijd dat dat gebeurt, voert Mercedes waarschijnlijk niet meer de boventoon.quote:Op zondag 28 februari 2016 00:35 schreef JimmyManna het volgende:
[..]
Nou, van mij mag het. Ik kan geen reden bedenken waarom ik zou moeten hopen van niet.
Maar Red Bull of Ferrari wel? Bij Red Bull zou ik eerst willen weten welke motor daar in gaat de komende jaren en Ferrari is de traditionele underachiever. Voor mij is Merc de komende tien jaar een topkandidaat voor nog veel titels.quote:Op zondag 28 februari 2016 00:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik zie hem liever in een Ferrari of Red Bull stappen. En tegen de tijd dat dat gebeurt, voert Mercedes waarschijnlijk niet meer de boventoon.
Maar Red Bull is geen team dat voor de commercie mee doet?quote:Op zondag 28 februari 2016 08:16 schreef Meike26 het volgende:
We vergeten hierbij dat Mercedes geen raceteam is, maar puur een commercieel merk is om de merknaam Mercedes te promoten. Als Mercedes de dominantie verliest, gaan ze aan gezichtsverlies lijden en dan kan Stuttgart met al zijn aandeelhouders heel snel de stekker uit het project trekken. Misschien nog wel als leverancier, maar geen works team meer. Zodra Hamilton aankondigt te stoppen (wat ook binnen een paar jaar gebeurt kan zijn) en Max niet naar het team lijkt te gaan, is er weer reden in Stutgart om te twijfelen aan de levensvatbaarheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |