Offtopic.. Ik heb vannach gedroomd dat jij in de kids top 20 zat om te praten over doeken en N.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 7 maart 2016 07:19 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Offtopic.. Ik heb vannach gedroomd dat jij in de kids top 20 zat om te praten over doeken en N.
quote:Op zondag 6 maart 2016 20:58 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Emeibaby bij verse baby, present!
Ik vond (en vind) m super. Mijn baby was een kleintje, maar paste er echt al met een maand prima in (eerder had ik m niet). Ik zeg doen!
Dan vrees ik dat ik dezequote:Op zondag 6 maart 2016 20:58 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
ja![]()
Ik vond en vind die super fijn. Je kunt ze helemaal instellen dat ze vanaf dag een al goed past.
Wurm past er nog in.
Staat nog op ons lijstje om de toddler straks aan te schaffen
Mooiquote:Op maandag 7 maart 2016 15:26 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
[..]
Dan vrees ik dat ik dezemaar moet gaan bestellen.
Ze zijn er afquote:Op maandag 7 maart 2016 18:07 schreef Moppert het volgende:
Er staan artippoppes op marktplaats. prachtige doeken maar als je ze koopt zal je zeker weten geen doek ontvangen.. ze zijn gewoon veel meer waard dan dat en de verkoper gebruikt andermans foto's
Bedankt voor de tip, ik ga morgen even op de uitkijk staan.quote:Op maandag 7 maart 2016 16:54 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Morgen komt de Tula!(als de goeie pakjesman er is, die het in de schuur legt bij de kruiwagen
)
quote:Op maandag 7 maart 2016 18:20 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, ik ga morgen even op de uitkijk staan.
quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:04 schreef Cholula het volgende:
Ik kreeg van een Kindsknopf voor mijn verjaardag van mijn lief! Supertof!
Hoe creëer je dat? Ze heeft ook niet erg dikke billen trouwens.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:05 schreef Mariposas het volgende:
Hij is leuk!! Ik heb alleen het idee dat je iets meer een zitje zou kunnen creëren. Ze lijkt nu een beetje plat tegen je aangedrukt als het ware.
De band denk ik wat hoger in je taille doen, en haar wat meer op het rugpand zetten...quote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:13 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Hoe creëer je dat? Ze heeft ook niet erg dikke billen trouwens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |