Ik zou dat niet erg vinden. Beter dan wat wij nu hebben.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:42 schreef Pascalus het volgende:
[ afbeelding ]
volgend jaar weer zoiets, toch?
Als de tering een shirt had....quote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:46 schreef DonRaja het volgende:
Deze was trouwens ook zeldzaam lelijk:
[ afbeelding ]
Onze Ed ?quote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:45 schreef DonRaja het volgende:
Welke keeper heeft in dit gedrocht gespeeld?
[ afbeelding ]
Ed Konijn .quote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:49 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel, om de aandacht van z'n hoofd af te leiden.
Ado, keeperstrainer jeugdquote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:51 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Ed Konijn .
Maar een topgozer, je ziet hem niet meer tegenwoordig. Waar is tie?
Zal inmiddels wel een verzamelobject zijn.. die ontwerper moet wel onder invloed zijn geweestquote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:46 schreef DonRaja het volgende:
Deze was trouwens ook zeldzaam lelijk:
[ afbeelding ]
Dit grijze shirt sloeg inderdaad ook helemaal nergens op.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:42 schreef Pascalus het volgende:
[ afbeelding ]
volgend jaar weer zoiets, toch?
Eens, alleen een sponsor er mooi/niet storend opzetten is dan erg lastig.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:47 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Ook een mooi shirt ja. Ik vind die 'half-half shirts' altijd wel mooi. Past bij Feyenoord.
Dat Jeep-shirt is prachtig. En zoals gezegd, meestal helpt een sponsorlogo een shirt niet. Maar soms hoeft het geen afbreuk te doen en een enkele keer geeft het extra kracht.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 15:23 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Eens, alleen een sponsor er mooi/niet storend opzetten is dan erg lastig.
Bijv zoiets prachtig in eenvoud is onmogelijk.
[ afbeelding ]
Met het oog op die lastige lijnen vind ik de sponsor van PSV ook op een prachtige manier op het thuisshirt verwerkt. Het zou mooi zijn als wij ook umbro krijgen, ipv dat kutAdidas.
[ afbeelding ]
Het helpt ook wel mee dat Philips er niet zo'n debiel groot lohgo bijhoeft, zoals Opel.
Net had je nog een hele andere mening, koekwausquote:Op zaterdag 20 februari 2016 15:36 schreef BadderHaring het volgende:
En zoals gezegd, meestal helpt een sponsorlogo een shirt niet.
Het doet altijd afbreuk aan het shirt. De enige keer ooit in de geschiedenis bij Feyenoord dat het wel leuk was, was toen onze Dierentuin erop verscheen.quote:Maar soms hoeft het geen afbreuk te doen en een enkele keer geeft het extra kracht.
Opel is het bewijs hoe aids een shirtsponsor is.quote:Opel had beter alleen het logo kunnen doen, zonder de naam. En dan wel iets kleiner, inderdaad. Het logo opzich is namelijk wel krachtig.
Esthetisch helpt het vaak niet, maar het hoort er wel op. Volgens mij is dat wat ik de hele tijd al zeg.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 15:57 schreef groteknakworst het volgende:
[..]
Net had je nog een hele andere mening, koekwaus
[..]
Het doet altijd afbreuk aan het shirt. De enige keer ooit in de geschiedenis bij Feyenoord dat het wel leuk was, was toen onze Dierentuin erop verscheen.
[..]
Opel is het bewijs hoe aids een shirtsponsor is.
Vind het niet eens zo lelijk. Honderd keer beter dan wat we nu hebben. Ik meen ergens gelezen te hebben dat we volgend jaar weer grijs/rood krijgen. Maar dat zal wel weer zo'n slap op niets gebaseerd gerucht zijn.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 15:05 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Dit grijze shirt sloeg inderdaad ook helemaal nergens op.
Koekwaus is schelden?quote:Op zaterdag 20 februari 2016 16:04 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Esthetisch helpt het vaak niet, maar het hoort er wel op. Volgens mij is dat wat ik de hele tijd al zeg.
Bovendien is schelden om zoiets wel wat zielig.
Nee, maar onnodig is het wel, zeker als het wordt veroorzaakt door je eigen gebrek aan leesvermogen.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 16:54 schreef groteknakworst het volgende:
[..]
Koekwaus is schelden?Overgevoelige brabanter?
Ik had het vorige topic niet meer gelezen. Ben jij gek, ik ga even teruglezen.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 16:56 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Nee, maar onnodig is het wel, zeker als het wordt veroorzaakt door je eigen gebrek aan leesvermogen.
Nogmaals, qua esthetiek ben ik het vrijwel altijd met je eens. Maar het is nu eenmaal een gegeven dat je een shirtsponsor hebt.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 17:02 schreef groteknakworst het volgende:
[..]
Ik had het vorige topic niet meer gelezen. Ben jij gek, ik ga even teruglezen.
Overigens blijft het ridicuul wat je zegt. Een shirtsponsor verkracht een shirt per definitie.
quote:"Tja, ik snap de vergelijkingen wel die nu komen, maar ik vind het heel moeilijk om het te bevestigen of te ontkennen. De resultaten van Feyenoord na de winterstop zijn niet goed. Maar hoe het binnen de club gaat, dat is ook zó belangrijk. Daar heb ik helemaal geen zicht op", aldus Cocu in een interview met het Algemeen Dagblad.
"Van Hiddink wist ik: die kijkt met een helikopterview naar hoe alles zat bij ons. Mij lukte dat toen niet. Ik denk dat je als trainer sowieso al meer door een koker kijkt, maar je blikveld wordt helemáál nauw als je net begint en het elftal draait niet." Door de inbreng van Hiddink verruimde Cocu zijn blik en kreeg hij een betere ‘wisselwerking’ met de spelersgroep.
We hebben inmiddels alle kleuren wel gehad. Ik vond zelf de shirts in de periode 2001-2005 erg mooi.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 16:32 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Vind het niet eens zo lelijk. Honderd keer beter dan wat we nu hebben. Ik meen ergens gelezen te hebben dat we volgend jaar weer grijs/rood krijgen. Maar dat zal wel weer zo'n slap op niets gebaseerd gerucht zijn.
Dat was de Kappa-periode toch? Tot 2010 ofzo hebben die de shirts gemaakt, dacht ik.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 17:50 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
We hebben inmiddels alle kleuren wel gehad. Ik vond zelf de shirts in de periode 2001-2005 erg mooi.
Die zwarte in 2001-2002 en het lichtblauwe Europese shirt.
Die groene in 2002-2003, simpel maar toch mooi.
Die groen-witte 2003-2004, beste uitshirt wat we gehad hebben.
En tot slot die blauw-witte die Donraja al aanhaalde.
Je kan, heel vreemd, misschien ook proberen om gewoon normaal tegen elkaar te doen.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 16:54 schreef groteknakworst het volgende:
[..]
Koekwaus is schelden?Overgevoelige brabanter?
Ja klopt, maar vanaf 2005 vond ik het wat minder. Ook nog prima hoor, maar vanaf 2010 vind ik het helemaal niets.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 17:53 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat was de Kappa-periode toch? Tot 2010 ofzo hebben die de shirts gemaakt, dacht ik.
Dit vind ik nou echt een topselectie. Kan ik me uitstekend in vindenquote:Op zaterdag 20 februari 2016 18:56 schreef V-for-Vendetta het volgende:
http://www.lunaticnews.nl/feyenoord/shirts/
Hier een mooi overzicht van de wat oudere shirts
Mijn favorieten
Thuis:
[ afbeelding ]
11/12
[ afbeelding ]
05/06
Uit:
[ afbeelding ]
03/04
[ afbeelding ]
08/09
Jep, ik ben weer gewoon van de partij.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 19:41 schreef Scrummie het volgende:
Serieus zin in morgen.
Wat een kutclub.
quote:Lex Immers is op dreef bij zijn nieuwe club Cardiff City. De Feyenoord-huurling was zaterdagmiddag wederom trefzeker. Ditmaal scoorde Immers tijdens het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Het was al zijn tweede treffer in drie duels voor de formatie uit Wales. Na afloop van de wedstrijd, die in 4-1 voor Cardiff eindigde, werd de Hagenaar uitgeroepen tot Man of the Match.
Op de een of andere manier heb ik wel het idee dat je wel wat positieve verandering terug gaat zien in het veld dankzij Advocaatquote:Op zaterdag 20 februari 2016 19:41 schreef Scrummie het volgende:
Serieus zin in morgen.
Wat een kutclub.
Oh goed, want dat is dan een beetje tegenwicht voor het nieuws dat Nelom weer speeltquote:Op zaterdag 20 februari 2016 20:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Op de een of andere manier heb ik wel het idee dat je wel wat positieve verandering terug gaat zien in het veld dankzij Advocaat
Tsja. Van Beek hoef ik ook niet te zien hoorquote:Op zaterdag 20 februari 2016 20:50 schreef Jihawti het volgende:
[..]
Oh goed, want dat is dan een beetje tegenwicht voor het nieuws dat Nelom weer speelt
Ik ben eigenlijk wel klaar met de hele selectie op Vermeer na...quote:Op zaterdag 20 februari 2016 20:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Tsja. Van Beek hoef ik ook niet te zien hoor
Mwah Tapia en Gustafson mag je gewoon eerlijk een kans geven. Botteghin ook nog wel. Verder heb je wel gelijk jaquote:Op zaterdag 20 februari 2016 21:44 schreef Jihawti het volgende:
[..]
Ik ben eigenlijk wel klaar met de hele selectie op Vermeer na...
Het was lichtelijk gechargeerd iddquote:Op zaterdag 20 februari 2016 22:29 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Mwah Tapia en Gustafson mag je gewoon eerlijk een kans geven. Botteghin ook nog wel. Verder heb je wel gelijk ja
Het is ook idioot dat sommige mensen hier beweren dat een Janssen hetzelfde niveau zou hebben als Kramer als hij bij Feyenoord zou spelen.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 22:36 schreef Kuiver het volgende:
En Vincent Janssen blijft maar scoren![]()
Feyenoord is echt een amateuristische bende geworden als je dat soort spitsen laat gaan en wel 3 miljoen aftikt voor 3 Kramer.
Immers ook gewoon weer gescoord, de reden dat Koeman en Rutten hem opstelde is omdat hij gewoon een toegevoegde waarde was, Gio stelt hem niet op omdat hij net zoveel verstand van tactiek heeft als de gemiddelde FR12 bezoeker
Lekker interessant. Dat is absoluut niet het niveau spitsen dat je moet najagen.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 22:36 schreef Kuiver het volgende:
En Vincent Janssen blijft maar scoren![]()
Dat soort spitsen laten gaan: primaquote:Feyenoord is echt een amateuristische bende geworden als je dat soort spitsen laat gaan en wel 3 miljoen aftikt voor 3 Kramer.
Immers kan er geen tering van. Mooi dat hij opgetyft is. Ga een beetje een vliegende start in de Championship gebruiken om Immers goed te praten, donder op zegquote:Immers ook gewoon weer gescoord, de reden dat Koeman en Rutten hem opstelde is omdat hij gewoon een toegevoegde waarde was, Gio stelt hem niet op omdat hij net zoveel verstand van tactiek heeft als de gemiddelde FR12 bezoeker
Iteraties:quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:06 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Het is ook idioot dat sommige mensen hier beweren dat een Janssen hetzelfde niveau zou hebben als Kramer als hij bij Feyenoord zou spelen.
Wat is volgens jou wel het niveau wat je moet nastreven dan? AZ scoort 10x in de laatste 2 wedstrijden. Wij in de laatste 10 wedstrijden. Kramer raakt geen kut, loopt nog geen 20 meter. Janssen is bij zowat elke aanval betrokken.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:52 schreef groteknakworst het volgende:
[..]
Iteraties:
Te Vrede: 1.0
Kramer: 1.0.1
Kazim: 1.0.5
Janssen: 1.1
Allemaal niveau grafaids dat je niet moet willen nastreven.
Feyenoord speelt in de Eredivisie hoor niet de Premier League.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:52 schreef groteknakworst het volgende:
[..]
Iteraties:
Te Vrede: 1.0
Kramer: 1.0.1
Kazim: 1.0.5
Janssen: 1.1
Allemaal niveau grafaids dat je niet moet willen nastreven.
De beste spits?quote:Op zondag 21 februari 2016 00:59 schreef Kuiver het volgende:
[..]
Feyenoord speelt in de Eredivisie hoor niet de Premier League.
Janssen is momenteel de beste spits van de eredivisie, als hij die reeks bij ons had neergezet was het de nieuwe Guidetti/Pelle geweest maar omdat hij dat nu bij AZ doet kan hij er ineens niks van.
Triest dat AZ een competenter bestuur en technische staf heeft dan Feyenoord. Kon je ook zien aan de situatie met Vlaar.
Zie liever zo'n Perreiro. Dat wordt echt een topper.quote:Op zondag 21 februari 2016 00:59 schreef Kuiver het volgende:
[..]
Janssen is momenteel de beste spits van de eredivisie,
Ja dat is geen spits Hansquote:Op zondag 21 februari 2016 01:12 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Zie liever zo'n Perreiro. Dat wordt echt een topper.
Als je hem op de plek van Kramer zet ramt ie er drie keer zoveel in. Waarom richt iedereen zich altijd op het kopen van een targetman? Zo lang je dramatische en egoistische buitenspelers blijft kopen zal dat type spits mislukken bij Feyenoord. Janssen net zo goed.quote:
Eens. Maar blijkbaar geven ze 7 miljoen liever uit aan Eredivisie-middelmaat dan aan zuid-amerikaans talentquote:Op zondag 21 februari 2016 01:18 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Als je hem op de plek van Kramer zet ramt ie er drie keer zoveel in. Waarom richt iedereen zich altijd op het kopen van een targetman? Zo lang je dramatische en egoistische buitenspelers blijft kopen zal dat type spits mislukken bij Feyenoord. Janssen net zo goed.
Kramer krijgt amper bruikbare ballen. Bij Az krijgt Janssen er meer dan 10 per wedstrijd.
Hollandse schoolquote:Op zondag 21 februari 2016 01:18 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Als je hem op de plek van Kramer zet ramt ie er drie keer zoveel in. Waarom richt iedereen zich altijd op het kopen van een targetman? Zo lang je dramatische en egoistische buitenspelers blijft kopen zal dat type spits mislukken bij Feyenoord. Janssen net zo goed.
Kramer krijgt amper bruikbare ballen. Bij Az krijgt Janssen er meer dan 10 per wedstrijd.
Onzin. Het is na de winterstop slecht gegaan omdat we voor de winterstop vaak al het geluk vd wereld hadden en na de winterstop niet meer.quote:Op zondag 21 februari 2016 03:11 schreef BlauweSporttas het volgende:
Bij FC Rijnmond zeiden ze dat het na de winterstop slecht is gegaan omdat de aankopen van vGeel meer speelminuten moesten maken. Hoe wordt daar hier over gedacht?
Bij een club die ergens voor speelt krijg je pas bruikbare ballen op het moment dat je zelf doorhebt hoe je moet bewegen en dat je ook moet werken voor je kansen.quote:Op zondag 21 februari 2016 01:18 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Als je hem op de plek van Kramer zet ramt ie er drie keer zoveel in. Waarom richt iedereen zich altijd op het kopen van een targetman? Zo lang je dramatische en egoistische buitenspelers blijft kopen zal dat type spits mislukken bij Feyenoord. Janssen net zo goed.
Kramer krijgt amper bruikbare ballen. Bij Az krijgt Janssen er meer dan 10 per wedstrijd.
Volgens mij wordt dat over 75% van de aankopen van Feyenoord gezegd voor ze bij Feyenoord spelen. Ja, die speler is daar en daar goed, die is toch veel beter dan persoon x? Vervolgens faalt 99% van die aankopen, vanwege redenen.quote:Op zondag 21 februari 2016 08:26 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Bij een club die ergens voor speelt krijg je pas bruikbare ballen op het moment dat je zelf doorhebt hoe je moet bewegen en dat je ook moet werken voor je kansen.
Janssen begrijpt dat goed, Kramer niet. Ik zeg niet dat Janssen het bij Feyenoord fantastisch zou doen trouwens, want er komt meer bij kijken. Medespelers en hun kwaliteiten bijvoorbeeld. Janssen heeft bij AZ veel betere spelers om zich heen dan hij bij Feyenoord zou hebben.
Maar dat Janssen een betere spits is dan Kramer zal toch iedereen wel duidelijk zijn.
QFTquote:Op zondag 21 februari 2016 09:49 schreef H.FR het volgende:
Zelfs havenaar is beter dan kramer, dus tja.
Zeg eerlijk: Heb jij ooit een spits gezien die zo tweebenig is als Janssen?quote:Op zondag 21 februari 2016 01:12 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Zie liever zo'n Perreiro. Dat wordt echt een topper.
Heeft Gudde de supporters serieus 'klanten' genoemd?quote:Op zondag 21 februari 2016 09:19 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Gudde straks bij de tafel van jood
Vincent Janssen is een speler uit de categorie-Kuyt: een uitstekende instelling, intelligent en een drive waardoor hij zich zal blijven ontwikkelen. Dat Feyenoord de potentie van deze jongen niet zag maar wel types als Te Vrede, Kazim en Kramer binnenhaalde is echt ongelofelijk slecht. En als je Achahbar en Janssen vergelijkt dan heeft Janssen ook meer potentie dan Achahbar. Qua drive en fysiek is Janssen meer geschikt voor topvoetbal. Achahbar is te traag en fysiek veel te zwak.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:51 schreef groteknakworst het volgende:
[..]
Lekker interessant. Dat is absoluut niet het niveau spitsen dat je moet najagen.
[..]
Dat soort spitsen laten gaan: prima
Ja. Vind het overigens een zwaktebod om Gudde de zondebok te maken. Degenen die sportief hebben gefaald zijn Van Geel en Gio. Van Geel maakt steeds meer slechte keuzes. Dat begon al toen hij vorig jaar weigerde om Vilhena naar Southampton te laten gaanquote:Op zondag 21 februari 2016 11:11 schreef Grifte het volgende:
[..]
Heeft Gudde de supporters serieus 'klanten' genoemd?
De tafel van jood? Volgens mij zijn er weinig objectievere programma's dan De Tafel van Kees.quote:Op zondag 21 februari 2016 09:19 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Gudde straks bij de tafel van jood
Pijnlijk.quote:
Beetje muggenzifterij. In zekere zin zijn supporters ook gewoon klanten van een voetbalclub natuurlijk. Een BVO is gewoon een onderneming, alleen met klanten die zich meer betrokken voelen bij een organisatie, maar puur bedrijfsmatig gezien zijn wij supporters gewoon klanten ja.quote:
Eens. De pijlen zijn gericht op de verkeerde personen.. pak liever Van Geel aanquote:Op zondag 21 februari 2016 11:42 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Beetje muggenzifterij. In zekere zin zijn supporters ook gewoon klanten van een voetbalclub natuurlijk. Een BVO is gewoon een onderneming, alleen met klanten die zich meer betrokken voelen bij een organisatie, maar puur bedrijfsmatig gezien zijn wij supporters gewoon klanten ja.
We spreken informeel ook nog steeds over de klantenservice bij Feyenoord toch?
Ik snap dat supporters zich ergeren aan Gudde, maar het op alle slakken zout leggen komt een beetje gezocht en sneu over.
Eens.quote:Op zondag 21 februari 2016 11:42 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Beetje muggenzifterij. In zekere zin zijn supporters ook gewoon klanten van een voetbalclub natuurlijk. Een BVO is gewoon een onderneming, alleen met klanten die zich meer betrokken voelen bij een organisatie, maar puur bedrijfsmatig gezien zijn wij supporters gewoon klanten ja.
We spreken informeel ook nog steeds over de klantenservice bij Feyenoord toch?
Ik snap dat supporters zich ergeren aan Gudde, maar het op alle slakken zout leggen komt een beetje gezocht en sneu over.
Er zijn altijd nog Feyenoorders met een hardnekkig calimero-complexquote:Op zondag 21 februari 2016 11:28 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
De tafel van jood? Volgens mij zijn er weinig objectievere programma's dan De Tafel van Kees.
Het is gewoon een vrij merkwaardige woordkeuze van iemand die sowieso al niet uitblinkt in zijn communicatieve vaardigheden. Zette zichzelf weer eens weg als lulletje rozenwater op TV. Een regelrechte schande dat zo'n marionet die nooit iets heeft gepresteerd het 'gezicht' van Feyenoord is.quote:Op zondag 21 februari 2016 11:42 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Beetje muggenzifterij. In zekere zin zijn supporters ook gewoon klanten van een voetbalclub natuurlijk. Een BVO is gewoon een onderneming, alleen met klanten die zich meer betrokken voelen bij een organisatie, maar puur bedrijfsmatig gezien zijn wij supporters gewoon klanten ja.
We spreken informeel ook nog steeds over de klantenservice bij Feyenoord toch?
Ik snap dat supporters zich ergeren aan Gudde, maar het op alle slakken zout leggen komt een beetje gezocht en sneu over.
Dat hij communicatief en qua uitstraling erg matig is daar is iedereen het wel over eens.quote:Op zondag 21 februari 2016 11:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Het is gewoon een vrij merkwaardige woordkeuze van iemand die sowieso al niet uitblinkt in zijn communicatieve vaardigheden. Zette zichzelf weer eens weg als lulletje rozenwater op TV. Een regelrechte schande dat zo'n marionet die nooit iets heeft gepresteerd het 'gezicht' van Feyenoord is.
Groen-wit.quote:Op zondag 21 februari 2016 11:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Kijk je vanmiddag Feyenoord in het paars-groen?
In plaats van Gudde, terecht overigens, te bekritiseren over zijn communicatie en gebrek aan zelfreflectie, zou ik liever zien dat er een diepte analyse komt van het transferbeleid van Van Geel en het functioneren van de scouting.quote:Op zondag 21 februari 2016 11:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Het is gewoon een vrij merkwaardige woordkeuze van iemand die sowieso al niet uitblinkt in zijn communicatieve vaardigheden. Zette zichzelf weer eens weg als lulletje rozenwater op TV. Een regelrechte schande dat zo'n marionet die nooit iets heeft gepresteerd het 'gezicht' van Feyenoord is.
Lekker naar de schuimsaan gaan!quote:Op zondag 21 februari 2016 12:00 schreef MPC60 het volgende:
Onze chauffeur heeft z'n kniebanden afgescheurd tijdens het keepen.Nu rij ik met iemand mee die al om 3 uur bij de Kuip wil zijn.
Extra tijd om te zuipen dusquote:Op zondag 21 februari 2016 12:00 schreef MPC60 het volgende:
Onze chauffeur heeft z'n kniebanden afgescheurd tijdens het keepen.Nu rij ik met iemand mee die al om 3 uur bij de Kuip wil zijn.
Voor wie, is alleen nog maar de vraagquote:
Beetje een Ajax-houding. De club meer zien als bedrijf dan een voetbalclub.quote:Op zondag 21 februari 2016 12:18 schreef Tortugal het volgende:
Hoe kun je nou ooit Feyenoordsupporters 'klanten' noemen. Die vent leeft in een andere wereld.
Daarvoor heb ik te weinig gezien van Janssen. Ik vind het belangrijker dat een spits niet statisch is (dus geen fan van Kramer) en niet de bal constant van zijn voeten af laat springen of te veel kansen nodig heeft (dus geen fan van De Jong).quote:Op zondag 21 februari 2016 11:06 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Zeg eerlijk: Heb jij ooit een spits gezien die zo tweebenig is als Janssen?
Als de klanten het product Feyenoord ook objectief zouden bekijken, zouden ze massaal een claim hebben neergelegd dat het niet voldoet aan de verwachting..quote:Op zondag 21 februari 2016 11:42 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Beetje muggenzifterij. In zekere zin zijn supporters ook gewoon klanten van een voetbalclub natuurlijk. Een BVO is gewoon een onderneming, alleen met klanten die zich meer betrokken voelen bij een organisatie, maar puur bedrijfsmatig gezien zijn wij supporters gewoon klanten ja.
We spreken informeel ook nog steeds over de klantenservice bij Feyenoord toch?
Ik snap dat supporters zich ergeren aan Gudde, maar het op alle slakken zout leggen komt een beetje gezocht en sneu over.
Aan die twee voorwaarden voldoet Janssen ook. Maar tweebenigheid is voor een moderne spits gewoon een vereiste. Meteen kunnen schieten als er een gaatje is, en niet eerst naar je andere been terug hoeven kappen.quote:Op zondag 21 februari 2016 12:33 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Daarvoor heb ik te weinig gezien van Janssen. Ik vind het belangrijker dat een spits niet statisch is (dus geen fan van Kramer) en niet de bal constant van zijn voeten af laat springen of te veel kansen nodig heeft (dus geen fan van De Jong).
Als ik maartenfr12 moet geloven is Lewandowski er niks bij.quote:
Niet overdrijven.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Als ik maartenfr12 moet geloven is Lewandowski er niks bij.
quote:Op zondag 21 februari 2016 13:08 schreef Haringkop het volgende:
Achabar kan ook met links en rechts schieten!
Ziyech dus.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:15 schreef Bronson_ het volgende:
Feyenoord mist gewoon een middenvelder die er 15 maakt en een spits 4 keer per wedstrijd vrij voor de keeper zet.
Immers dus.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:15 schreef Bronson_ het volgende:
Feyenoord mist gewoon een middenvelder die er 15 maakt en een spits 4 keer per wedstrijd vrij voor de keeper zet.
quote:Op zondag 21 februari 2016 13:15 schreef Bronson_ het volgende:
Feyenoord mist gewoon een middenvelder die er 15 maakt en een spits 4 keer per wedstrijd vrij voor de keeper zet.
De Bruyne was niet beschikbaar.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:15 schreef Bronson_ het volgende:
Feyenoord mist gewoon een middenvelder die er 15 maakt en een spits 4 keer per wedstrijd vrij voor de keeper zet.
Is een stille tocht niet toepasselijker?quote:Op zondag 21 februari 2016 13:20 schreef onlogisch het volgende:
Lopen er vanmiddag nog mensen van hier mee met die protestmars?
Niet vergeten je middelvingertje uit te printen hè. Anders loop je er zo verloren bij.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:20 schreef onlogisch het volgende:
Lopen er vanmiddag nog mensen van hier mee met die protestmars?
Korneev heeft ook nooit écht de kans gehad bij Feyenoord. Was ook altijd wisselspeler.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:11 schreef Scrummie het volgende:
Over Achahbar gesproken, ik zag wat beelden van Korneev in zijn tijd hier. Doet me heel erg denken qua techniek en hoe hij beweegt aan Achahbar.
Mijn tekstquote:Op zondag 21 februari 2016 13:15 schreef Bronson_ het volgende:
Feyenoord mist gewoon een middenvelder die er 15 maakt en een spits 4 keer per wedstrijd vrij voor de keeper zet.
Dat was ook een aardige overeenkomst ja.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:28 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Korneev heeft ook nooit écht de kans gehad bij Feyenoord. Was ook altijd wisselspeler.
Nep-supporter.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:59 schreef Katoenplukkert het volgende:
Ik heb zowaar geen zin meer om naar het stadion te gaan met dit kutweer.
Zonde van al die seizoenskaarten en de bezochte afgelopen verloren thuiswedstrijden dan, lol.quote:
Da's de nieuwe spelersbus?quote:Op zondag 21 februari 2016 15:31 schreef onlogisch het volgende:
Ze zijn in ieder geval goed voorbereid
[ afbeelding ]
Jezus, wat een dingquote:Op zondag 21 februari 2016 15:31 schreef onlogisch het volgende:
Ze zijn in ieder geval goed voorbereid
[ afbeelding ]
Gezellige jongens die ME-ers. Smeerlappen. Ze doen ee volgens mij alles aan om het te laten escaleren.quote:Op zondag 21 februari 2016 15:56 schreef Caland het volgende:
'Attentie, hier spreekt de politie, jullie zijn ingesloten. Als jullie de bevelen niet opvolgen, kan geweld worden gebruikt.' #feyrod
Protest verliep vreedzaam, opeens slaat de sfeer om na interventie van de ME http://twitter.com/Dennis(...)973881819136/photo/1
twitter:Lunatic_News twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:01:11De Pers schijnt nu buitengesloten te worden bij de protesterende supporters, politiestaat op haar best #Feyenoord @ADnl @DennisVanEersel reageer retweet
Natuurlijk ligt het aan de ME... Je had natuurlijk helemaal geen vergunning nodig voor zo'n demonstratiequote:Op zondag 21 februari 2016 15:59 schreef H.FR het volgende:
[..]
Gezellige jongens die ME-ers. Smeerlappen. Ze doen ee volgens mij alles aan om het te laten escaleren.
Wat een monsterlijke voertuigen hebben ze trouwens meegebracht.
Die vergunning is dan ook afgegeven.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:02 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Natuurlijk ligt het aan de ME... Je had natuurlijk helemaal geen vergunning nodig voor zo'n demonstratie
Niet volgens het ADquote:Op zondag 21 februari 2016 16:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Die vergunning is dan ook afgegeven.
Vraag me af waar dat groepje dan precies heen moet volgens de MEtwitter:FR1908Nieuws twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:02:32Protestactie. #Feyenoord #Guddeweg https://t.co/PTl87wha6I reageer retweet
Ach tyf toch opquote:Op zondag 21 februari 2016 16:02 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Natuurlijk ligt het aan de ME... Je had natuurlijk helemaal geen vergunning nodig voor zo'n demonstratie
Daar hebben ze die arrestantenbussen voor.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:04 schreef Caland het volgende:
Vraag me af waar dat groepje dan precies heen moet volgens de MEtwitter:FR1908Nieuws twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:02:32Protestactie. #Feyenoord #Guddeweg https://t.co/PTl87wha6I reageer retweet
Daar sta je dan. Wat een filmpjetwitter:FR1908Nieuws twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:05:50Alles afgesloten door de ME. #Guddeweg https://t.co/3hr3eCE5Qg reageer retweet
In tegenstelling tot jij, ga ik er van uit dat de politie daar een reden voor heeft.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:06 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ach tyf toch opis/was toch gewoon een vreedzame actie, waarbij men nu zomaar wordt ingesloten en bedreigd.
quote:Op zondag 21 februari 2016 16:06 schreef RvLaak het volgende:
[..]
In tegenstelling tot jij, ga ik er van uit dat de politie daar een reden voor heeft.
Fantastische reden.twitter:Lunatic_News twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:06:12ME komt dus met de kutsmoes dat de proteststoet te vroeg zou zijn vertrokken #politiestaat #Feyenoord idioterie ten top! reageer retweet
Lekker objectieve bronquote:Op zondag 21 februari 2016 16:07 schreef Caland het volgende:
[..]Fantastische reden.twitter:Lunatic_News twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:06:12ME komt dus met de kutsmoes dat de proteststoet te vroeg zou zijn vertrokken #politiestaat #Feyenoord idioterie ten top! reageer retweet
zyech propper ginkel Wijnaldum Veijenovicquote:Op zondag 21 februari 2016 13:15 schreef Bronson_ het volgende:
Feyenoord mist gewoon een middenvelder die er 15 maakt en een spits 4 keer per wedstrijd vrij voor de keeper zet.
Nee de politie is objectiefquote:
niets mis mee dus, weer een hoop gejank om nietsquote:Op zondag 21 februari 2016 16:09 schreef H.FR het volgende:
Ingesloten fans worden gecontroleerd, naam genoteerd en naar huis gestuurd.
De buurtagent wel ja. En trouwens, je kunt gewoon zien dat er niks was en journalisten bevestigen dat.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:09 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik geloof eerder een agent dan een supporter
Als Aboutaleb toestemming heeft gegeven voor een demonstratie is het zeker geen gejank om niks.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:10 schreef RvLaak het volgende:
[..]
niets mis mee dus, weer een hoop gejank om niets
Wel als ze een kaartje hebben. Er zijn er heus zat bij die even die verhuisdoos over de hekken wilden mikken en dan naar hun plek. Niks mis mee.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:10 schreef RvLaak het volgende:
[..]
niets mis mee dus, weer een hoop gejank om niets
Een ME'er ook... Een supporter om een objectieve mening vragen is ongeveer net zo betrouwbaar als Windows MEquote:Op zondag 21 februari 2016 16:10 schreef H.FR het volgende:
[..]
De buurtagent wel ja. En trouwens, je kunt gewoon zien dat er niks was en journalisten bevestigen dat.
Je hebt gewoon niet zoveel te willen als uit het verleden blijkt dat 9 van de 10 protestacties in zinloos geweld uitmonden. Dat is het (volkomen terechte) lot van een Feyenoord-supporter.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Als Aboutaleb toestemming heeft gegeven voor een demonstratie is het zeker geen gejank om niks.
Heb jij een (objectieve) bron voor die vergunning? Mijn bron voor geen vergunning heb ik je al gegeven.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Als Aboutaleb toestemming heeft gegeven voor een demonstratie is het zeker geen gejank om niks.
Dan moet je dus vooraf geen toestemming geven.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:12 schreef Merkie het volgende:
[..]
Je hebt gewoon niet zoveel te willen als uit het verleden blijkt dat 9 van de 10 protestacties in zinloos geweld uitmonden. Dat is het (volkomen terechte) lot van een Feyenoord-supporter.
En dat ook, uiteraardquote:Op zondag 21 februari 2016 16:12 schreef Merkie het volgende:
[..]
Je hebt gewoon niet zoveel te willen als uit het verleden blijkt dat 9 van de 10 protestacties in zinloos geweld uitmonden. Dat is het (volkomen terechte) lot van een Feyenoord-supporter.
Misschien niet inderdaad, maar dit is gewoon logisch.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan moet je dus vooraf geen toestemming geven.
Vraag het dan de journalisten die e.e.a. bevestigenquote:Op zondag 21 februari 2016 16:12 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Een ME'er ook... Een supporter om een objectieve mening vragen is ongeveer net zo betrouwbaar als Windows ME
Ach hou toch op.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:06 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ach tyf toch opis/was toch gewoon een vreedzame actie, waarbij men nu zomaar wordt ingesloten en bedreigd.
Nee. Als je toestemming voor een demonstratie geeft moeten er redenen zijn om het te onderbreken.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:13 schreef Merkie het volgende:
[..]
Misschien niet inderdaad, maar dit is gewoon logisch.
Als je alleen vooringenomen kn reageren hou dan gewoon je bek dicht.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:14 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ach hou toch op.
Meest waarschijnlijke scenario: De protestmars verliep vreedzaam, maar ik las hierboven dat men niet mocht doorlopen naar het Maasgebouw (dat is wel verklaarbaar waarom).
Supporters gingen vervolgens "in discussie" en iedereen met meer dan één hersencel weet dat "in discussie" gaan met ME-ers niet verstandig is, en van het één kwam het ander (ME-ers zijn discussie zat en beginnen met irritante lui weg te duwen, dat roept vervolgens agressie en verontwaardiging op bij de grote groep en dan zijn de poppen aan het dansen).
De situatie die je wist dat zou komen.
Eigen schuld volgens rvlaak.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:13 schreef renwan het volgende:
Zit ik opeens midden in de ellende godverdomme. Nu veilig op X
Volgens wat ik heb begrepen, was er helemaal geen toestemming. Heb je daar een (objectieve) bron voor?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee. Als je toestemming voor een demonstratie geeft moeten er redenen zijn om het te onderbreken.
Waarom blijf je dat herhalen terwijl er al een bron is gegeven waarin staat dat die toestemming er niet was?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee. Als je toestemming voor een demonstratie geeft moeten er redenen zijn om het te onderbreken.
Cognitieve dissonantie?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:16 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Waarom blijf je dat herhalen terwijl er al een bron is gegeven waarin staat dat die toestemming er niet was?
Oke man. Goed uit je duim gezogen. Kijk nu eens wat dennis van eersel er over roept. Vreedzaam en opeens ingesloten.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:14 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ach hou toch op.
Meest waarschijnlijke scenario: De protestmars verliep vreedzaam, maar ik las hierboven dat men niet mocht doorlopen naar het Maasgebouw (dat is wel verklaarbaar waarom).
Supporters gingen vervolgens "in discussie" en iedereen met meer dan één hersencel weet dat "in discussie" gaan met ME-ers niet verstandig is, en van het één kwam het ander (ME-ers zijn discussie zat en beginnen met irritante lui weg te duwen, dat roept vervolgens agressie en verontwaardiging op bij de grote groep en dan zijn de poppen aan het dansen).
De situatie die je wist dat zou komen.
Ging nergens over, net op tijd bij de hekken van de kassa dekking kunnen zoeken.quote:
Waarom zou dat vooringenomen zijn?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:15 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als je alleen vooringenomen kn reageren hou dan gewoon je bek dicht.
Ze wilden naar het Maasgebouw. Wanneer is dat ooit goed afgelopen?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:17 schreef H.FR het volgende:
[..]
Oke man. Goed uit je duim gezogen. Kijk nu eens wat dennis van eersel er over roept. Vreedzaam en opeens ingesloten.
Dat is nog het meest schrijnende van alle jaquote:Op zondag 21 februari 2016 09:49 schreef H.FR het volgende:
Zelfs havenaar is beter dan kramer, dus tja.
Maar blijkbaar is per definitie negatief zijn over de aanwezige agenten wel okquote:Op zondag 21 februari 2016 16:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Waarom zou dat vooringenomen zijn?
Ik ken m'n pappenheimers inmiddels. Ik kom ook al jaren in De Kuip.
Lijkt mij het meest waarschijnlijke scenario, en vind ik niet persé op voorhand negatief of vooringenomen over de protesterende supporters hoor.
quote:Op zondag 21 februari 2016 16:12 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Heb jij een (objectieve) bron voor die vergunning? Mijn bron voor geen vergunning heb ik je al gegeven.
http://www.feyenoordpings(...)-van-aboutaleb-.htmlquote:Op zondag 21 februari 2016 16:16 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Waarom blijf je dat herhalen terwijl er al een bron is gegeven waarin staat dat die toestemming er niet was?
Sowieso Televaagquote:Op zondag 21 februari 2016 16:19 schreef Grifte het volgende:
[..]
[..]
http://www.feyenoordpings(...)-van-aboutaleb-.html
Bron is Valentijn Driessen/Telegraaf, die op deze site gequote wordt.
En je hebt geen idee waar je over lult.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Waarom zou dat vooringenomen zijn?
Ik ken m'n pappenheimers inmiddels. Ik kom ook al jaren in De Kuip.
Lijkt mij het meest waarschijnlijke scenario, en vind ik niet persé op voorhand negatief of vooringenomen over de protesterende supporters hoor.
Goed inhoudelijk argument.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:23 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En je hebt geen idee waar je over lult.
Nee jijquote:
Heeft Rijnmond al een volledig beeld gegeven dan?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:27 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee jij. Man, zelfs Rijnmond roept andere dingen dan jij, die zijn er, is media. Maar tomatenboer weet het beter
.
Tyfstraal toch op man. Dat bedoelde ik dus met vooringenomenheid.
Strikt genomen vanuit de visie van een BVO zijn wij dat toch ook?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:28 schreef Caland het volgende:
Tomatenboer vond het ook heel normaal dat Gudde het had over klanten.
Lijkt me de enige juiste benaming.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:28 schreef Caland het volgende:
Tomatenboer vond het ook heel normaal dat Gudde het had over klanten.
Face it? Hou er nou mee op, die vooringenomenheid.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:28 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Heeft Rijnmond al een volledig beeld gegeven dan?
Face it, beschreven scenario is veelal de oorzaak (en niet persé negatief tav supporters, want er zijn altijd enkelingen de aanleiding voor ingrijpen van de ME op een hele groep).
Ik weet heus wel dat de ME vaak onterecht of onrechtvaardig ingrijpt (zo kan ik me voor Feyenoord - Ajax een massale arrestatie herinneren waar ook opa's en kinderen tussen zaten en waar supporters later door de ombudsman in het gelijk zijn gesteld).
Vind je het nou echt zo vreemd dat Feyenoord-supporters geen 137e kans krijgen van de ME?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Face it? Hou er nou mee op, die vooringenomenheid.
Ja. En dat zou iedereen moeten vinden, als er niets aan de hand is.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:31 schreef Merkie het volgende:
[..]
Vind je het nou echt zo vreemd dat Feyenoord-supporters geen 137e kans krijgen van de ME?
Goed dat je ingaat op mijn genuanceerde betoog.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Face it? Hou er nou mee op, die vooringenomenheid.
twitter:Markla94 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:31:31Stille agenten dagen voor m'n neus een jongen uit, agent op paard slaat op hem in, jongen valt en wordt opgepakt. reageer retweet
twitter:Markla94 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:33:15ME'ers roepen: "kom dan, kankerjoden! Ik sla je helemaal de kanker" reageer retweet
Jij bent vooringenomen, daar ga ik niet op in.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:32 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Goed dat je ingaat op mijn genuanceerde betoog.
Hier is schijnbaar alleen plaats voor zwart - wit meninkjes.
twitter:Markla94 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:31:31Stille agenten dagen voor m'n neus een jongen uit, agent op paard slaat op hem in, jongen valt en wordt opgepakt. reageer retweet
Volgens Tomatenboer en co. niet meer dan normaal.twitter:Markla94 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:33:15ME'ers roepen: "kom dan, kankerjoden! Ik sla je helemaal de kanker" reageer retweet
Seems legitquote:Op zondag 21 februari 2016 16:33 schreef Scrummie het volgende:
twitter:Markla94 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:31:31Stille agenten dagen voor m'n neus een jongen uit, agent op paard slaat op hem in, jongen valt en wordt opgepakt. reageer retweet
twitter:Markla94 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:33:15ME'ers roepen: "kom dan, kankerjoden! Ik sla je helemaal de kanker" reageer retweet
Als je mijn post heb gelezen had je kunnen weten dat ik helemaal niet vooringenomen ben.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Jij bent vooringenomen, daar ga ik niet op in.
Kloptquote:Op zondag 21 februari 2016 16:35 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als je mijn post heb gelezen had je kunnen weten dat ik helemaal niet vooringenomen ben.
Er is hier maar één vooringenomen, en dat ben jij - richting mij in dit geval.
Voorzitter van de FSV. Vast geen objectieve bron volgens tomatenboer en co.twitter:RonSmit1969 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:37:01Echt belachelijk voor woorden, niets aan de Hans endan zo provoceren. Bij klantenservice al charge uit het niets pdf https://t.co/nncZ0addBC reageer retweet
Mooi, zijn we daar over eens. Dan is een fatsoenlijke discussie op inhoudelijke argumenten niet met jou mogelijk.quote:
OMG, hij zei KLANTENSERVICE!quote:Op zondag 21 februari 2016 16:38 schreef Caland het volgende:
Voorzitter van de FSV. Vast geen objectieve bron volgens tomatenboer en co.twitter:RonSmit1969 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:37:01Echt belachelijk voor woorden, niets aan de Hans endan zo provoceren. Bij klantenservice al charge uit het niets pdf https://t.co/nncZ0addBC reageer retweet
Dat geld richting jou ook, met je vooringenomenheid.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:38 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mooi, zijn we daar over eens. Dan is een fatsoenlijke discussie op inhoudelijke argumenten niet met jou mogelijk.
Maar dat wist ik eigenlijk al.
*geldtquote:Op zondag 21 februari 2016 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat geld richting jou ook, met je vooringenomenheid.
Ik ben niet vooringenomen.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat geld richting jou ook, met je vooringenomenheid.
Als Roda wint gaan we pas wat meemakenquote:Op zondag 21 februari 2016 16:28 schreef Bolasie het volgende:
Gaat weer lekker daar![]()
Altijd genieten.
Begrijpend lezen is niet jullie sterkste kant hé.quote:Op zondag 21 februari 2016 16:42 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat ben je wel, met je vooringenomen face.
Nu ga ik voetbal kijken.
Zo is datquote:Op zondag 21 februari 2016 16:43 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Als Roda wint gaan we pas wat meemaken
Dat gaat Feyenoord wss niet tegenhoudenquote:Op zondag 21 februari 2016 16:45 schreef Wiebeldak het volgende:
Windkracht 7 buiten. Niet te veel hoge voorzetten dus.
Holy shitquote:Op zondag 21 februari 2016 16:33 schreef Scrummie het volgende:
twitter:Markla94 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:31:31Stille agenten dagen voor m'n neus een jongen uit, agent op paard slaat op hem in, jongen valt en wordt opgepakt. reageer retweet
twitter:Markla94 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:33:15ME'ers roepen: "kom dan, kankerjoden! Ik sla je helemaal de kanker" reageer retweet
Niks mis mee, maakt ze niet minder betrouwbaar in dit soort situaties.quote:
Waar kan ik die pdf vinden?quote:Op zondag 21 februari 2016 16:38 schreef Caland het volgende:
Voorzitter van de FSV. Vast geen objectieve bron volgens tomatenboer en co.twitter:RonSmit1969 twitterde op zondag 21-02-2016 om 16:37:01Echt belachelijk voor woorden, niets aan de Hans endan zo provoceren. Bij klantenservice al charge uit het niets pdf https://t.co/nncZ0addBC reageer retweet
Nou ja, er is niets gebeurd dus het was wel 'vreedzaam' zeg maarquote:Op zondag 21 februari 2016 17:01 schreef Bronson_ het volgende:
Vreedzaam protest waarbij de helft hun gezicht bedekt om niet herkent te worden.
"Het is windkracht 7, dus laten we vooral die ene spits die alle aanvoer door de lucht moet hebben opstellen. Enne, dan laten we die verzorgen door Bilul en Nedom, wereldkampioenen kutvoorzetten geven."quote:
Wel kans op eerste winst sinds maanden.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:07 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Tamelijk bizar dat er nog zo veel mensen zijn komen opdagen. Ik zou er echt niet aan moeten denken om in dit weer naar een elftal vol gehandicapten te moeten kijken
Meid toch, het is me wat.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:07 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Tamelijk bizar dat er nog zo veel mensen zijn komen opdagen. Ik zou er echt niet aan moeten denken om in dit weer naar een elftal vol gehandicapten te moeten kijken
Het waait tering hard maar dan alsnog kan dat veel beter.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:08 schreef PizzaGeit het volgende:
Ik wordt echt kotsmisselijk van al die poepvoorzetten
Kijk en dat is precies het verschil tussen het legioen en de nepsupporters...quote:Op zondag 21 februari 2016 17:07 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Tamelijk bizar dat er nog zo veel mensen zijn komen opdagen. Ik zou er echt niet aan moeten denken om in dit weer naar een elftal vol gehandicapten te moeten kijken
Dat valt nog te bezien.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:08 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wel kans op eerste winst sinds maanden.
Ook met windkracht 7?quote:Op zondag 21 februari 2016 17:09 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik ken een Rotterdammer die dat heel goed kan!
Plus dat hij zelf wegwaait door zijn gewicht.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:13 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Die kan er niet zo heel veel van inderdaad
Jahanbakhsh.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:14 schreef Kuiver het volgende:
[..]
Heeft toch 4 miljoen gekost?
Had je veel beter Jakenshebash kunnen halen
Idd, wanneer heeft Feyenoord voor het laatst eigenlijk een kans gecreëerd en daadwerkelijk uit gescoord?quote:
Ik kan het mij niet meer herinneren.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:17 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Idd, wanneer heeft Feyenoord voor het laatst eigenlijk een kans gecreëerd en daadwerkelijk uit gescoord?
Same here, vandaar de vraagquote:Op zondag 21 februari 2016 17:17 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ik kan het mij niet meer herinneren.
Tanane was maar 2,5quote:Op zondag 21 februari 2016 17:14 schreef Kuiver het volgende:
[..]
Heeft toch 4 miljoen gekost?
Had je veel beter Jakenshebash kunnen halen
Okquote:Op zondag 21 februari 2016 17:21 schreef Caland het volgende:
Volgens mij heeft Dickie tegen Kramer gezegd dat hij wat balvaster moet worden.
quote:
Hij zit niet in het vakquote:Op zondag 21 februari 2016 17:28 schreef Wiebeldak het volgende:
Bilal zit niet in de wedstrijd. Hij zit niet in het hele seizoen.
Je begint terug te verlangen naar de Schaak.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:29 schreef Cara het volgende:
Bilal zit niet in de wedstrijd zegt de commentator dan. Is dit de eerste Feyenoord-wedstrijd die hij dit seizoen becommentarieert?
oja die doet ook meequote:Op zondag 21 februari 2016 17:30 schreef kapiteintje het volgende:
Tapia mag ook wel wat meer lef tonen dan de obligate passjes over 5 meter.
Die had je sowieso nooit weg mogen doen als je Kramer koopt.quote:Op zondag 21 februari 2016 17:30 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Je begint terug te verlangen naar de Schaak.
En terechtquote:Op zondag 21 februari 2016 17:31 schreef Wiebeldak het volgende:
En alsnog ga ik nu even heel veel bier halen.
quote:Op zondag 21 februari 2016 17:32 schreef Montelly het volgende:
Nou jongens voorsprong is er...nu weggeven nog.
Zal wel 1-2 worden let maar op![]()
want dit is Feyenoord, die doen dat gewoon.
Denk ik ookquote:Op zondag 21 februari 2016 17:32 schreef Montelly het volgende:
Nou jongens voorsprong is er...nu weggeven nog.
Zal wel 1-2 worden let maar op![]()
want dit is Feyenoord, die doen dat gewoon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |