Opgegeven kan een dubbele betekenis hebben he.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 16:28 schreef NaRegenDeZon het volgende:
Mondygo is door consumenten opgegeven als nominee voor de de Zoover Awards, categorie online reisbureau!
Dit is inderdaad een leuke. Goedlopende friettent/wok die geld wil voor een autootje. Niets mis mee zo te zien. Hopelijk heeft hij een AOVquote:Op dinsdag 16 februari 2016 16:10 schreef Speekselklier het volgende:
Om effe van dat convertable af te zijn nog een nieuwkomer bij FNC
16-2-2016
WORDT GEFUND 5%
FNC
Snack to Take
¤ 15.000,00
5.98%(nom)
6.15%(eff)
24mnd
A
Klein bedrag, korte looptijd, Risicoclassificatie A
Wel vreemd dat ik de zaak niet op internet kan vinden.
Wel een WOK-TO-TAKE.
Vorige week mijn eerste projectje op FNC gedaan dus nog geen contracten gezien.
Hoe is de persoonlijke aansprakelijkheid regeld bij FNC?
Hij zit in mijn mandje....quote:Op dinsdag 16 februari 2016 16:38 schreef obligataire het volgende:
[..]
Dit is inderdaad een leuke. Goedlopende friettent/wok die geld wil voor een autootje. Niets mis mee zo te zien. Hopelijk heeft hij een AOV
Ten aanzien van zekerheden bij FC:
Op Funding Circle kunnen alleen kredietaanvragen worden gedaan door bedrijven waarvan de directeuren en eigenaars bereid zijn om met hun persoonlijke vermogen garant te staan voor de aflossing van het krediet, in de vorm van een persoonlijke garantstelling.
10 jongeren met hun scooter, samen nog niet 1 fte. Ze verdienen misschien meer aan de fooien dan aan het werk?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 16:40 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Hij zit in mijn mandje....
Wel bijzonder, 10 man personeel en dit zijn de personeelskosten:
2015 ¤ 0
2014 ¤ 15.700
2013 ¤ 17.600
Inderdaad wel een aardige, bedrijfje met positief eigenvermogen , lening met concreet doel, en een korte looptijd. Kan niet mis gaan zou je zeggen.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 16:10 schreef Speekselklier het volgende:
Om effe van dat convertable af te zijn nog een nieuwkomer bij FNC
16-2-2016
WORDT GEFUND 5%
FNC
Snack to Take
¤ 15.000,00
5.98%(nom)
6.15%(eff)
24mnd
A
Klein bedrag, korte looptijd, Risicoclassificatie A
Wel vreemd dat ik de zaak niet op internet kan vinden.
Wel een WOK-TO-TAKE.
Vorige week mijn eerste projectje op FNC gedaan dus nog geen contracten gezien.
Hoe is de persoonlijke aansprakelijkheid regeld bij FNC?
Handelsnamen zijn Wok-to-Take WokwTake en Snack-to-Take volgens KvK (Marktstraat 18 Almere)quote:Op dinsdag 16 februari 2016 16:10 schreef Speekselklier het volgende:
Om effe van dat convertable af te zijn nog een nieuwkomer bij FNC
16-2-2016
WORDT GEFUND 5%
FNC
Snack to Take
¤ 15.000,00
5.98%(nom)
6.15%(eff)
24mnd
A
Klein bedrag, korte looptijd, Risicoclassificatie A
Wel vreemd dat ik de zaak niet op internet kan vinden.
Wel een WOK-TO-TAKE.
Vorige week mijn eerste projectje op FNC gedaan dus nog geen contracten gezien.
Hoe is de persoonlijke aansprakelijkheid regeld bij FNC?
Ik heb zelf wel eens zo'n toets ingevuld. CF past blijkbaar totaal niet bij me. Gewoon opnieuw invullen en een ander antwoord proberen.quote:[..]
Wat nou als iemand de investeringstoets zeer slecht invult...
Wordt hem dan de investering geweigerd? En wat is de grens van waaraf investeren als verantwoord gezien wordt?
Stel iemand geeft met de toets aan dat CF eigenlijk totaal niet bij hem past.... wat dan?
Top. Deze ga ik ook doenquote:Op dinsdag 16 februari 2016 17:00 schreef marathon2000 het volgende:
[..]
Handelsnamen zijn Wok-to-Take WokwTake en Snack-to-Take volgens KvK (Marktstraat 18 Almere)
Ik doe ook mee.
Ik ben niet uitgenodigd; kennelijk was mijn investeringsbedrag niet genoeg?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 09:59 schreef dyna18 het volgende:
Wie gaat er vanavond naar de investeerders en genodigden bijeenkomst van De Leckere?
Ik ga er ook heen en het lijkt me zeker een leuke avond worden.
Een rondleiding door het bedrijf, biertjes proeven, hapje erbij van de BBQ.
Het zou leuk zijn mensen van hier te ontmoeten.
Dit lees ik er over op de site "na conversie, zijn de certificaten van aandelen vrij overdraagbaar. Er is geen notariële akte benodigd bij de verkoop van certificaten. Wel moeten kopers en verkopers van certificaten de Stichting Administratiekantoor inlichten inzake de overdracht van certificaten. De koper van certificaten van aandelen moet akkoord gaan met de administratievoorwaarden van de STAK"quote:Op dinsdag 16 februari 2016 15:47 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
ik heb de uitleg ook gelezen die vind ik op zich niet slecht of misleidend. Wat ik wel mis in de uitleg is hoe je je eventueel verkregen aandelen kan verkopen. Daar is totaal geen regeling voor. Dus ja daar zit je dan met 0.00weinig van een bedrijf met een waarde die je niet kan verzilveren. Daar moet dus duidelijkheid over komen. Ik heb de vraag gesteld bij GvE ben benieuwd naar het antwoord.
En had de AFM zich ook maar gericht op het voorkomen en afhandelen van defaults ipv die onzinnige toetsquote:Op dinsdag 16 februari 2016 20:28 schreef bleyenburg het volgende:
Hadden ze maar wat meer aandacht gegeven aan de afhandeling van lopende zaken
Ja, de AFM had op zijn minst de platforms moeten verplichten om op hun site te vermelden hoeveel defaults ze hebben. Dat is informatie waar investeerders iets aan hebben. Die betuttelende toets daar zit niemand op te wachten.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 20:37 schreef rockenfeller het volgende:
[..]
En had de AFM zich ook maar gericht op het voorkomen en afhandelen van defaults ipv die onzinnige toets
Even alles in de spoiler voor de zekerheid omdat er wat pitchspecifieke informatie in staat:quote:Op dinsdag 16 februari 2016 22:31 schreef crowd-fundi het volgende:
Biltong (KOM) lijkt wat realistischer te worden.
In de pitch is nog te lezen: Als we ons richten op 1% van de Nederlanders (168000 personen) moeten we 8400 kg Biltong laten produceren. Maar we gaan in onze prognose uit van slechts 4225 kg per maand.
Nu staan er bij de Q&A cijfers uit een onderzoek. Wellicht kopen 7 op de 10000 Nederlanders 1 pakje per week. Dan heb je het over 600 kg per week, 2400 kg per maand.
Dus geen 8400 kg, ook geen 4225 kg maar max. 2500 kg.
Hoe lekker ik het ook vind, ik geloof er niet meer zo heel erg in.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hetzelfde probleem als symbid heeft inderdaad. Ik hou me er ook nog niet mee bezig, ondanks dat ik op symbid wel eens interessante bedrijfjes zag, omdat ik gewoon geen enkele manier zie om die aandelen weer om te zetten naar geld. Lijkt bijna alsof je doneert aan een bedrijf..quote:Op dinsdag 16 februari 2016 20:02 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Dit lees ik er over op de site "na conversie, zijn de certificaten van aandelen vrij overdraagbaar. Er is geen notariële akte benodigd bij de verkoop van certificaten. Wel moeten kopers en verkopers van certificaten de Stichting Administratiekantoor inlichten inzake de overdracht van certificaten. De koper van certificaten van aandelen moet akkoord gaan met de administratievoorwaarden van de STAK"
Ik begrijp er uit dat je dus zelf een koper moet zien te vinden of moet proberen de certificaten terug te verkopen aan het bedrijf. Dit zal dus moeilijk worden mits het bedrijf zal groeien tot een mega concern.
Jammer. Het is me niet precies duidelijk geworden wie allemaal uitgenodigd waren.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 18:47 schreef Rottie99 het volgende:
[..]
Ik ben niet uitgenodigd; kennelijk was mijn investeringsbedrag niet genoeg?
quote:Op dinsdag 16 februari 2016 22:41 schreef MT10 het volgende:
[..]
Even alles in de spoiler voor de zekerheid omdat er wat pitchspecifieke informatie in staat:10% van de kenners zou het kopen? Dat vind ik een nogal hoge schatting. En die mensen kopen het dan ook nog maandelijks. Als ik in een supermarkt loop ken ik een heel groot deel van de producten. Maar loop toch met maar 1 tas eten naar buiten. Dat is misschien 0.001% van de producten die ik ken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een product dat door 10% van de klanten wordt verkocht is denk ik de natte droom van elke fabrikant.Tot nooit .......
Je maakt exact dezelfde redenering die ik ook maakte, precies daarom vraag ik me af of er meer achter zo'n marktonderzoek zit dan gewoon maar wat random uit de lucht gegrepen getallen..quote:Op dinsdag 16 februari 2016 22:53 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
10% van de kenners zou het kopen? Dat vind ik een nogal hoge schatting. En die mensen kopen het dan ook nog maandelijks. Als ik in een supermarkt loop ken ik een heel groot deel van de producten. Maar loop toch met maar 1 tas eten naar buiten. Dat is misschien 0.001% van de producten die ik ken.
Het is nog erger. Hij verwacht 7 op de 10000. En die zouden het ook nog wekelijks kopen.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 23:04 schreef Speekselklier het volgende:
Als 1 op de 1000 kenners het geregeld koopt mag je al niet klagen denk ik.
Dan praat je over 0.1% in plaats van 10%. Reken de omzet dan nog maar eens uit.
Wekelijks, heb je zo'n pakje wel eens geprobeert weg te krijgen in een week.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 23:11 schreef crowd-fundi het volgende:
[..]
Het is nog erger. Hij verwacht 7 op de 10000. En die zouden het ook nog wekelijks kopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |