Haha ja dat zou ook wel weer typisch zijn ja.quote:
Huxley's orgy-porgy toekomstquote:Op zondag 14 februari 2016 15:44 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Heb lang gedacht dat we naar een Huxley-style control zouden gaan, maar als je nu het wereldtoneel bekijkt lijkt me Orwell een stuk realistischer.
Behalve wat Jemenitische boeren op sandalen en AK47.quote:Op zondag 14 februari 2016 15:21 schreef ClapClapYourHands het volgende:
, maar daar buiten zal niemand S-A wat kunnen maken.
Bedenk me net dat inderdaad SA aan het voorbereiden was op airstrikes. Hoop het niet, maar de shit kan aan zijn nu.quote:Op zondag 14 februari 2016 16:02 schreef Infection het volgende:
[..]
Enig idee van wie die vliegtuigen zouden kunnen zijn?
Als het de f16's zijn geweest hebben ze vast jammen gebruikt. Het laat maar weer zien dat die Russische troep niks waar is tegen een modern leger.quote:Op zondag 14 februari 2016 16:07 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Filmpje Incirlik Air Base
http://beyazgazete.com/vi(...)r-haberi-445391.html
De Russen schieten niet zomaar (meer) vilegtuigen uit de lucht. Dat probeerden ze in Oekraine en heeft toch een flinke deuk geslagen in de internationale betrekkingenquote:
Hoe ontiegelijk dom ben jij nou eigenlijk?quote:
twitter:designieure twitterde op zondag 14-02-2016 om 15:17:07#Syria#Russia/n News Reports #SAA Is Shelling Back Into #Turkey: https://t.co/pjoLk1pIET reageer retweet
sanctie op tomaten uit TRquote:Op zondag 14 februari 2016 16:10 schreef Pielemenneke het volgende:
Ik geloof ook niet dat de Russen meteen beginnen met schieten, ik denk meer dat er een strategie achter zit.
quote:Op zondag 14 februari 2016 16:12 schreef Atak het volgende:
Poetin zei dat hij alles zou neerschieten als het Syrië binnenkomt. Weer een enorme gezichtsverlies voor die megalomane gek in de Kremlin. Ik ben geen fan van Erdo maar hij zet Poetin wel goed op zijn plek.
quote:Op zondag 14 februari 2016 16:12 schreef Atak het volgende:
Poetin zei dat hij alles zou neerschieten als het Syrië binnenkomt. Weer een enorme gezichtsverlies voor die megalomane gek in de Kremlin. Ik ben geen fan van Erdo maar hij zet Poetin wel goed op zijn plek.
Ja er vliegt van alles over de twitter tafelquote:Op zondag 14 februari 2016 16:15 schreef Infection het volgende:
Nog weinig te vinden over de vliegtuigen die zogenaamd de SAA gebombardeerd hebben. Volgensmij een hoax.
Vergelijk Rusland eens met Turkije,quote:Op zondag 14 februari 2016 16:11 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Volgens mij gaan NL en Qatar een sleutelrol spelen in Syrië, en dit allemaal om de monopolie van Rusland op gas te kunnen beëindigen, zodat Rusland niet steeds dreig dreig kan meer doen van, anders gooi ik de gaskraan dicht.
[..]
sanctie op tomaten uit TR
Is dat het geval nu dan?quote:Op zondag 14 februari 2016 16:12 schreef Atak het volgende:
Poetin zei dat hij alles zou neerschieten als het Syrië binnenkomt. Weer een enorme gezichtsverlies voor die megalomane gek in de Kremlin. Ik ben geen fan van Erdo maar hij zet Poetin wel goed op zijn plek.
Joh. Als dat echt zou zijn zou het binnen no-time op alle media kanalen staan.quote:Op zondag 14 februari 2016 16:15 schreef Infection het volgende:
Nog weinig te vinden over de vliegtuigen die zogenaamd de SAA gebombardeerd hebben. Volgensmij een hoax.
Te veel Command & Conquer gespeeldquote:Op zondag 14 februari 2016 16:17 schreef Pielemenneke het volgende:
[..]
Vergelijk Rusland eens met Turkije,
Als Rusland wil veegt het het Turkije compleet van de kaart (dat is niet omdat ik pro-Rusland ben, verre van zelfs, maar gewoon de realiteit.) met als gevolg dat het zaakje volledig escaleert.
De Russen hebben geen enkel belang bij die escalatie en het lijkt mij dan ook logisch dat ze hier niet meteen als een dolle hond op reageren maar verder denken.
twitter:NorthernStork twitterde op zondag 14-02-2016 om 15:55:25Unconfirmed: Turkey Armed Forces: 10 F16 warplanes flying near Turkish-Syrian borders to support forces fighting PYD terrorists https://t.co/knaiIctgEG reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |