Oh ja dat is de grote frustratie van zowel spelers als iedereen die op de tribune zit (en niet in een loge). Die lui lopen dan tergend langzaam, ondanks aanmoedigingen van de scheidsrechter, naar hun plek terwijl de spelers staan te wachten.quote:Op dinsdag 9 februari 2016 18:29 schreef Dale__Cooper het volgende:
Nou volg ik de reguliere ATP-toernooien niet echt goed, maar ik heb in Rotterdam altijd het idee dat - zeker de betere plekken - alleen maar gevuld zijn met ABN Amro-gasten en zakenpartners en dat die meer aan het netwerken zijn tijdens de wedstrijd dan dat ze daadwerkelijk kijken.
Maar goed, is dat compleet stil zijn en stilzitten niet iets van vroeger? Bij darten hebben ze het ook wel aan kunnen passen. Goed een compleet andere sport, maar toch.quote:Op dinsdag 9 februari 2016 18:41 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Oh ja dat is de grote frustratie van zowel spelers als iedereen die op de tribune zit (en niet in een loge). Die lui lopen dan tergend langzaam, ondanks aanmoedigingen van de scheidsrechter, naar hun plek terwijl de spelers staan te wachten.
Je zegt het zelf, compleet andere sport. Ik ga ook wel eens naar een voetbalwedstrijdje, en bedacht me gisteren hoe mensen in een tennisstadion zouden reageren als je tegen een lijnrechter ageert als te doen gebruikelijk in een voetbalstadionquote:Op dinsdag 9 februari 2016 18:45 schreef franklop het volgende:
[..]
Maar goed, is dat compleet stil zijn en stilzitten niet iets van vroeger? Bij darten hebben ze het ook wel aan kunnen passen. Goed een compleet andere sport, maar toch.
Mja kijk er zijn natuurlijk wel grenzen, maar die complete stilte vind ik echt zo overdreven.quote:Op dinsdag 9 februari 2016 18:49 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Je zegt het zelf, compleet andere sport. Ik ga ook wel eens naar een voetbalwedstrijdje, en bedacht me gisteren hoe mensen in een tennisstadion zouden reageren als je tegen een lijnrechter ageert als te doen gebruikelijk in een voetbalstadion
Ik vind die (grote) verschillen tussen sport(beleving)en juist wel mooiquote:Op dinsdag 9 februari 2016 18:51 schreef franklop het volgende:
[..]
Mja kijk er zijn natuurlijk wel grenzen, maar die complete stilte vind ik echt zo overdreven.
Ooit bij de davis cup geweest?quote:Op dinsdag 9 februari 2016 18:49 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Je zegt het zelf, compleet andere sport. Ik ga ook wel eens naar een voetbalwedstrijdje, en bedacht me gisteren hoe mensen in een tennisstadion zouden reageren als je tegen een lijnrechter ageert als te doen gebruikelijk in een voetbalstadion
en de tweede eraf met 6-4quote:Op dinsdag 9 februari 2016 18:29 schreef franklop het volgende:
Ondertussen doen Haase en De Bakker nu waar ze goed in zijn; staan setje achter (6-3) tegen Muller/Zimonjic
Tering, die is wel heel ziekquote:
wtfquote:
http://nos.nl/artikel/208(...)toernooi-hebben.htmlquote:"Ook daar zijn de licenties schaars en dan wil ik minimaal een licentie-2, dan kun je top-10-speelsters halen. Het moet wel gelijkwaardig zijn aan de heren, anders werkt het niet", zegt Krajicek.
http://www.linkeballen.nl(...)4/Vette-varkens.aspxquote:Richard Krajicek linkequote al in 1993: ‘’80% van de vrouwen zijn luie, vette varkens.’’ Een uitspraak die hij later nuanceerde: ‘’Stom van mij. Bij nader inzien is dat hoogstens 75%’’. Toen Richard op Wimbledon rondliep zag hij types als Arantxa Sanchez-Vicario en Mariaan de Swardt en zei hij hardop wat zijn collega’s dachten.
Ja, die.quote:
Dat was ook wel een erg goede!quote:Op donderdag 11 februari 2016 17:06 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, die.
Sorry, ik had even moeten kijken. Keek alleen naar de post drecte boven de mijne.![]()
Ik vind hem maar een vies hoofd hebben. En dan die kettigen. Lijkt me echt zo'n verwaand joch wat nooit vrienden heeft gehad.quote:Op donderdag 11 februari 2016 22:22 schreef luckass het volgende:
Zverev. Zie m pas voor het eerst live spelen eigenlijk
, ik ben fan
.
Tof spelletje heeft ie. Vind het wel een wat degelijkere versie van Dolgopolovquote:Op donderdag 11 februari 2016 22:30 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ik vind hem maar een vies hoofd hebben. En dan die kettigen. Lijkt me echt zo'n verwaand joch wat nooit vrienden heeft gehad.
quote:Op donderdag 11 februari 2016 16:41 schreef Federer-fan het volgende:
Mooi punt van Dustin Brown: http://portal.vixlet.com/(...)dnhMQjRBVXduUU5rSCJ9
Denk dat hij kapot is eigenlijk nu..vorige week ook diep gegaan.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 00:15 schreef Kansenjongere het volgende:
Ik ga zaterdagavond, hoop dat Zverev er dan nog in zit.
Volgens mij is z'n backhand zelfs beter dan z'n forehandquote:Op vrijdag 12 februari 2016 12:37 schreef Spetie het volgende:
Ik was er toevallig gisteravond bij. Heerlijke pot tennis gezien. Zverev heeft zo'n beetje alles wat een toekomstige topper moet hebben. Uitstekende service, waarbij de tweede ook altijd boven de 160 was en zelfs een aantal keren boven de 190. Zijn forehand is sterk, zijn backhand degelijk en hij heeft een leuk onvoorspelbaar spelletje. Aanvallend kan het nog wel wat beter, verdedigend zit het wel goed. Daarnaast beweegt hij ook nog eens goed voor iemand van 1.98 m. Oh ja en met de vechtlust zit het ook wel goed.
Del Potro lijkt nog het meest op hem, als je hem met iemand moet vergelijk vind ik.
Zeker echt genietenquote:Op vrijdag 12 februari 2016 21:23 schreef Norrage het volgende:
Kohli speelt echt absurd goed vanaf 3-3 2e set.
Naja, die ruimte hebben ze wel in Ahoy toch.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 22:19 schreef luckass het volgende:
Vraag me nog steeds af hoe ze dat willen doen in Ahoy.
Toernooien van die omvang hebben toch allemaal wel minstens 2 stadionbanen en een hoop semi-grote bijbanen.
Dan moeten veel partijen en de gemeente Rotterdam grootschalig en intensief mee werken aan die plannen. Krajicek kan veel willen maar als hij die partijen niet aan zijn zijde heeft dan gaat het hem niet worden.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 22:19 schreef luckass het volgende:
Vraag me nog steeds af hoe ze dat willen doen in Ahoy.
Toernooien van die omvang hebben toch allemaal wel minstens 2 stadionbanen en een hoop semi-grote bijbanen.
Jahoor: Mahut heeft een erg leuk aanvallend spel! Altijd genieten om naar te kijken! Gisteren speelde hij ook weer topquote:Op zaterdag 13 februari 2016 09:28 schreef PippenScottie het volgende:
Iemand al enthousiast voor Mahut-Klizan?
Natuurlijk, mooi voor de kenner.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:39 schreef tennisboy het volgende:
[..]
Jahoor: Mahut heeft een erg leuk aanvallend spel! Altijd genieten om naar te kijken! Gisteren speelde hij ook weer top
Hewitt won op zijn 16e al een ATP toernooi. Zal inderdaad wel Amerikaan zijn, zoals Scottie ook al aangeeft.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 09:09 schreef Szura het volgende:
Taylor Fritz in de halve finales in Memphis, de jongste (18 jaar en 3 maanden) halvefinalist op een ATP-toernooi sinds Chang in 1989. Nu tegen Berankis, dus een finale is bepaald niet onmogelijk.
Andere halve finale is Nishikori - Querrey.
Ja, inderdaad. Wat me dan opvalt, is dat mensen echt om álles lachen. Een koprol? Lachen. Stil blijven staan na een volley? Lachen. Een bal wegschoppen? Lachen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |