ik reageerde vooral op het feit dat er door het kabinet gesproken wordt over een deal met Turkjie, en dat Turkije eerst inspanningen moet leveren om door te gaan voor een veilig land, omdat we dan pas zaken zouden kunnen doen.quote:Op zondag 14 februari 2016 14:44 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Je bent niet handig met computers, de oorspronkelijk bron is de BBC (was een muisklik)
http://www.bbc.com/news/uk-33584706
Overigens beoordeeld de UNHCR de opvang in Turkije als humaan
.
[ afbeelding ]
Klopt dat kwam uit de PVDA koker toen plan Samson gelanceerd werd.quote:Op zondag 14 februari 2016 14:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
ik reageerde vooral op het feit dat er door het kabinet gesproken wordt over een deal met Turkjie, en dat Turkije eerst inspanningen moet leveren om door te gaan voor een veilig land, omdat we dan pas zaken zouden kunnen doen.
Vreemd, de journalist die dat vraaggesprek begeleidde had het er ook steeds over, dat je ze niet terug kon sturen naar het onveilige Turkije. Ik denk dat jouw mening in dat licht ook iets minder belangrijk is dan de mening van de mensen die iets te zeggen hebben.quote:Op zondag 14 februari 2016 14:54 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Klopt dat kwam uit de PVDA koker toen plan Samson gelanceerd werd.
Ik lees der Spiegel online en daar kom ik dat eigenlijk niet tegen, de Duitsers vinden volgens mij alles buiten Duitsland een prima opvang locatie.
VVD hoor ik er ook niet over.
Ik denk dat Koerden wel een wat mindere tijd hebben momenteel maar hoofdmoot van de migranten Libanezen, Syriërs, Pakistanen, Irakezen, Iraniërs etc. eerder gevaar lopen dat ze door een smokkelaar opgelicht worden dan dat er fysiek gevaar dreigt.
Oke een journalist heeft het voor het zeggenquote:Op zondag 14 februari 2016 14:56 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Vreemd, de journalist die dat vraaggesprek begeleidde had het er ook steeds over, dat je ze niet terug kon sturen naar het onveilige Turkije. Ik denk dat jouw mening in dat licht ook iets minder belangrijk is dan de mening van de mensen die iets te zeggen hebben.
Nou, dan kan de veerdienst gaan beginnen toch?quote:Op zondag 14 februari 2016 15:03 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Oke een journalist heeft het voor het zeggen![]()
Informeer je eens wat breder, de NAVO gaat controleren waar schepen proberen over te steken en waarschuwen de Turkse kustwacht die ze mee terug neemt.
Hennis: 'De Turken hebben al aangegeven dat als er mensen worden aangetroffen en opgepikt, ze teruggaan naar Turkije. Mensen die opgepikt worden moeten terug naar waar ze vandaan komen. Want anders ben je zelf weer een veerdienst aan het organiseren. Dat zet geen zoden aan de dijk.'
http://www.volkskrant.nl/(...)ngenstroom~a4242653/
Ongeveer hetzelfde als terug sturen dus naar het ONVEILIGE Turkije
Ik hoop dat jouw journalist het er mee eens is anders gaat het niet door.
Niemand gaat meer dwars liggen als de EU gaat terug sturen, de grenzen zijn bereikt.
Welnee, die fout maken ze niet meer.quote:Op zondag 14 februari 2016 15:05 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nou, dan kan de veerdienst gaan beginnen toch?
Ja, maar wat gaan ze nu doen om de stroom in te perken? Wel jammer dat de Oost-Europese landen niet meer mee doen zeg. Dat scheelt alles.quote:Op zondag 14 februari 2016 15:09 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Welnee, die fout maken ze niet meer.
[ afbeelding ]
.
Frankrijk heeft vandaag als tweede land een plafond ingesteld aan het aantal migranten, de Oost-Europeanen doen niet meer mee en in Duitsland is met draagvlak onder de bevolking weg
.
[ afbeelding ]
Vandaag overleggen Polen, Tsjechië Hongarije en Slowakije wat ze kunnen doen om Macedonie te helpen hun grens nog beter te bewaken, daar willen ze wel aan mee doen.quote:Op zondag 14 februari 2016 15:11 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ja, maar wat gaan ze nu doen om de stroom in te perken? Wel jammer dat de Oost-Europese landen niet meer mee doen zeg. Dat scheelt alles.
Het is misschien verstandiger dat wij met de Oost Europeanen mee gaan doen...quote:Op zondag 14 februari 2016 15:11 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ja, maar wat gaan ze nu doen om de stroom in te perken? Wel jammer dat de Oost-Europese landen niet meer mee doen zeg. Dat scheelt alles.
Ondanks de beweringen van links en 'mensenrechten'organisaties dat een hek niet werkt blijkt het Hongaarse hek toch een groot succes te zijn. En dat beginnen andere landen ook te zien.quote:Op zondag 14 februari 2016 15:22 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Bulgarije is ook al een heel eind met zijn hek, hier Cameron op inspectie langs de grens Bulgarije-Turkije
.
Hekken ftw.quote:Op zondag 14 februari 2016 16:05 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Het is misschien verstandiger dat wij met de Oost Europeanen mee gaan doen...
[..]
Ondanks de beweringen van links en 'mensenrechten'organisaties dat een hek niet werkt blijkt het Hongaarse hek toch een groot succes te zijn. En dat beginnen andere landen ook te zien.
Studio Powned checkte de feiten ter plaatse (vanaf 16:25) http://www.npo.nl/studio-powned/11-02-2016/POW_03065135
Waar zijn nu die plofkoppen van twee maanden terug die zeker wisten dat het niet haalbaar was?quote:
Het hek is voor het Europese probleem waarschijnlijk een stuk minder effectief dan voor het Hongaarse probleem. Ze zullen de weg van de minste weerstand kiezen, dus pas als overal een hek staat gaan ze op zoek naar manieren om er doorheen te komen.quote:Op zondag 14 februari 2016 16:15 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Waar zijn nu die plofkoppen van twee maanden terug die zeker wisten dat het niet haalbaar was?
Klopt en daarom zie je Frankrijk en Oostenrijk al een voorschot nemen op deze doorbraken en die hebben een asiel plafond ingesteld, een zeer effectieve methode die buurlanden dwingt hetzelfde te doen willen ze niet overspoelt worden.quote:Op zondag 14 februari 2016 21:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het hek is voor het Europese probleem waarschijnlijk een stuk minder effectief dan voor het Hongaarse probleem. Ze zullen de weg van de minste weerstand kiezen, dus pas als overal een hek staat gaan ze op zoek naar manieren om er doorheen te komen.
Maar dat proberen ze in Hongarije ook nog steeds. Maar het hek wordt gewoon ontzettend goed bewaakt met sensoren, honden en warmtecamera's. Als je wilt komt er niemand meer in maar dan moet je wel willen. En die wil is er niet bij de Europese politiek integendeel zelfs. De economische en politieke elite hebben de massa-immigratie om een of andere reden nodig en komen daarom alleen maar met zogenaamde maatregelen die helemaal niets oplossen.quote:Op zondag 14 februari 2016 21:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het hek is voor het Europese probleem waarschijnlijk een stuk minder effectief dan voor het Hongaarse probleem. Ze zullen de weg van de minste weerstand kiezen, dus pas als overal een hek staat gaan ze op zoek naar manieren om er doorheen te komen.
Och ja, Polen 2012quote:Op zondag 14 februari 2016 22:49 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Buster steekt zijn hand over het slagboompje en we schrikken ons rot. Ineens klinkt er een luid alarm en pas toen zagen we de sensors, camera's en luidsprekers in de bomen. We zijn snel ingestapt en in de achteruitkijkspiegel zagen we de quads met grensbewakers al komen aanscheuren.
Ik zit er een jaartje naast, ik dacht 2011.quote:Op zondag 14 februari 2016 23:09 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Och ja, Polen 2012
Dat duurde wel een uurtje voor mijn hartslag van 1500 p/m weer normaal was.
De socialisten zijn tegen hekken juist omdat ze zo effectief zijn, het houd hun toekomstige kiezers buiten de deur en als ik de peilingen zo zie hebben ze die wel nodig.
Leuke anekdote. Ik heb iets soortgelijks meegemaakt. Er zijn genoeg plekken in Europa waar de grens wél wordt bewaakt en het kan dus ook gewoon.quote:Op zondag 14 februari 2016 22:49 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Maar dat proberen ze in Hongarije ook nog steeds. Maar het hek wordt gewoon ontzettend goed bewaakt met sensoren, honden en warmtecamera's. Als je wilt komt er niemand meer in maar dan moet je wel willen. En die wil is er niet bij de Europese politiek integendeel zelfs. De economische en politieke elite hebben de massa-immigratie om een of andere reden nodig en komen daarom alleen maar met zogenaamde maatregelen die helemaal niets oplossen.
En Rusland bewijst zelfs dat het elke centimeter van haar immense grens kan bewaken zonder hek. Dat hebben ik en Buster24 in 2011 zelf meegemaakt aan de Pools-Russische grens. Geen mensen, dorp en zelfs geen lantaarnpaal te bekennen alleen maar bomen en wildernis, We waren echt in de middle of nowhere op een zandweggetje met een klein slagboompje. Buster steekt zijn hand over het slagboompje en we schrikken ons rot. Ineens klinkt er een luid alarm en pas toen zagen we de sensors, camera's en luidsprekers in de bomen. We zijn snel ingestapt en in de achteruitkijkspiegel zagen we de quads met grensbewakers al komen aanscheuren.
Als Rusland het kan zonder hek dan kunnen wij het zeker met hek. Maar de wil is er niet bij de elite. Zomaar roepen dat het toch geen zin heeft is niet erg realistisch. Rusland en Hongarije bewijzen onomstotelijk dat het wel werkt. Een Europees hek zou een echte daadwerkelijke oplossing zijn. Nu moeten we alleen nog politici aanstellen die ook een daadwerkelijke oplossing willen.
Dat gebeurt nu zelfs al bij het Hongaarse hek. Kwestie van goed bewaken en keihard straffen. Maar stroomdraad en greppels er bij doen levert veel veiligheid op voor weinig geld.quote:Op zondag 14 februari 2016 21:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het hek is voor het Europese probleem waarschijnlijk een stuk minder effectief dan voor het Hongaarse probleem. Ze zullen de weg van de minste weerstand kiezen, dus pas als overal een hek staat gaan ze op zoek naar manieren om er doorheen te komen.
Die zitten nog steeds op Fok! en duiken zo nu en dan op in een topic om iedereen die geen niet-westerse immigratie wil af te zeiken.quote:Op zondag 14 februari 2016 16:15 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Waar zijn nu die plofkoppen van twee maanden terug die zeker wisten dat het niet haalbaar was?
Dat hek moet veel hoger, zoals het hek in Israël. Hier klimmen ze zo overheen. Dubbel hek, er tussenin stroomdraad. En een greppel.quote:Op zondag 14 februari 2016 15:22 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Vandaag overleggen Polen, Tsjechië Hongarije en Slowakije wat ze kunnen doen om Macedonie te helpen hun grens nog beter te bewaken, daar willen ze wel aan mee doen.
[ afbeelding ]
.
http://www.spiegel.de/pol(...)egeln-a-1077102.html
.
Macedonië is al een fort maar met hulp van die 4 landen is het bijna onneembaar.
Bulgarije is ook al een heel eind met zijn hek, hier Cameron op inspectie langs de grens Bulgarije-Turkije
.
[ afbeelding ]
Dit was te verwachten en is goed nieuws.quote:Op zondag 14 februari 2016 15:09 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Welnee, die fout maken ze niet meer.
[ afbeelding ]
.
Frankrijk heeft vandaag als tweede land een plafond ingesteld aan het aantal migranten, de Oost-Europeanen doen niet meer mee en in Duitsland is met draagvlak onder de bevolking weg
.
[ afbeelding ]
Je hoeft niet meteen een hek te plaatsen. Je kan eerst het recht op asiel afschaffen in Nederland en illegalen opsluiten en uitzetten.quote:Op zondag 14 februari 2016 09:39 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat denkt niemand. Tenzij je het hebt over de types die het liefst overal hekken plaatsen. Die zijn inderdaad bijzonder naïef.
Kijk om er je reet mee af te vegen is het papier niet geschikt maar bij het oud papier zoals Oostenrijk, Frankrijk, Polen etc. nu doen is prima.quote:Op maandag 15 februari 2016 00:56 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Nee, dat kan niet. Tenzij je uit de EU wil stappen en alle VN-verdragen aan je fascistische reet wil afvegen.
Of het zijn in Brussel complete idioten of beide.quote:Op maandag 15 februari 2016 00:04 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Deze kwestie is zo ongelofelijk simpel op te lossen dat overduidelijk is dat het laten overspoelen van Europa door Afrikanen en moslims een bewust opgezet plan is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |