quote:Op donderdag 4 februari 2016 16:53 schreef danos het volgende:
niets komt in de buurt van F.C. De Kampioenen
Ah die was leuk inderdaad. Tikkeltje roze hier, tikkeltje roze daar.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 15:31 schreef Berkery het volgende:
Ik moet eerlijk bekennen dat ik van de top 10 maar heel weinig kenEn die paar die ik wel ken 'heb ik wel eens gezien'.
Maar ik roep nog even de Familie Knots, als zodanig
Cobra 11 blijft de beste Duitse Krimi.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 10:18 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja Tatort, Derrick, Onze Ouwe en Commissaris Rex vond ik erg leuke series.
Familie Knotsquote:Op vrijdag 5 februari 2016 15:31 schreef Berkery het volgende:
Ik moet eerlijk bekennen dat ik van de top 10 maar heel weinig kenEn die paar die ik wel ken 'heb ik wel eens gezien'.
Maar ik roep nog even de Familie Knots, als zodanig
Zegt mij wel wat eens even opzoeken.quote:Op donderdag 4 februari 2016 23:46 schreef Price het volgende:
"Prettig Geregeld" met Peter Faber en Anne Wil Blankers.
Hands up makker!quote:
Q&Q trouwens ookquote:Op maandag 1 februari 2016 20:46 schreef Tanin het volgende:
Unit 13
Ernstige Delicten
Legende van de Bokkenrijders
Ookquote:
Toen Was Geluk Heel Gewoon?quote:Op zaterdag 6 februari 2016 14:58 schreef Odaiba het volgende:
Je had ook altijd zo'n wekelijkse sitcom op de publieke omroep met die 2 opa's enzo, kom gewoon niet meer op die naam xD
Jaaa ik weet volgens mij wat je bedoelt maar ik kan ook niet op de naam komen. Volgens mij met Johnny Kraaijkamp Sr en Junior?quote:Op zaterdag 6 februari 2016 15:02 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Nee, die was het niet
Er zaten al maar zeggen 3 generaties in dat huis.
Bingo! Bedanktquote:Op zaterdag 6 februari 2016 15:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Jaaa ik weet volgens mij wat je bedoelt maar ik kan ook niet op de naam komen. Volgens mij met Johnny Kraaijkamp Sr en Junior?
Oppassen?
Toch waren de verhaallijnen altijd leuk en divers.quote:Op maandag 1 februari 2016 14:50 schreef Karina het volgende:
TS begint:
Baantjer toch wel op nummer 1, leuke karakters en de voorspelbaarheid vond ik altijd wel grappig. Baantjer die in het café zit en opeens een 'lampje' boven zijn hoofd kreeg: OH JAAAA!
Senior en Junior is Zonnetje in Huis volgens mij, Oppassen is met 2 opa's (Bol en Buis)quote:Op zaterdag 6 februari 2016 15:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Jaaa ik weet volgens mij wat je bedoelt maar ik kan ook niet op de naam komen. Volgens mij met Johnny Kraaijkamp Sr en Junior?
Oppassen? Andere acteurs maar die bedoelde ik.
Hier dus ook geen Unit 13.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 16:38 schreef goh het volgende:
Even een aanvulling op de top 10 die in de OP staat.
Dit zijn de nummers 11 t/m 25, volgens (14.000) lezers Veronica Magazine:
11. In de Vlaamsche Pot
12. Toen was geluk nog heel gewoon
13. ’t Zonnetje in huis
14. Kees & Co
15. Oppassen
16. Kinderen geen bezwaar
17. Rozengeur & Wodka Lime
18. Nieuwe buren
19. Voetbalvrouwen
20. Bellicher
21. Vuurzee
22. Moeder, ik wil bij de revue
23. Feuten
24. Meiden van de Wit
25. De co-assistent
Bron: Veronica Magazine
Ik heb misschien wat fouten gemaakt met wel/niet hoofdletters. Voel je vrij om te corrigeren als je dat nodig vindt.
Ja dat klopt precies.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 16:10 schreef Tanin het volgende:
Senior en Junior is Zonnetje in Huis volgens mij, Oppassen is met 2 opa's (Bol en Buis)
Kan ook afhangen van de lijst met series waar uit gekozen kon worden.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 17:31 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hier dus ook geen Unit 13.Blijkbaar heeft FOK! een andere doelgroep dan Veronica...
Verkiezing van niks dus.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 20:55 schreef goh het volgende:
[..]
Kan ook afhangen van de lijst met series waar uit gekozen kon worden.
Ik heb de lijst gevonden met series waar op gestemd kon worden:
http://www.veronicamagazine.nl/serietop25
Er kon niet op Unit 13 gestemd worden, want die staat er niet tussen.
Er kon gekozen worden uit ruim 50 series.
Bureau Kruislaan staat er bijvoorbeeld wel tussen. Dat is een serie die net iets ouder is dan Unit 13, met een paar acteurs die ook in Unit 13 speelden.
Bureau Kruislaan staat overigens niet in de top 25 van de Veronica Magazine lezers.
Dat was echt zo gruwelijk kut, nep en slecht geacteerd.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 21:33 schreef Hochwinter het volgende:
Vrienden voor het leven.![]()
Dat is ook vandaag de dag nog leuk om te zien, als tijdsdocument.
Het was over de top, maar daardoor juist briljant. Vooral die vader van de hoofdpersoon.quote:Op zondag 7 februari 2016 09:28 schreef danos het volgende:
[..]
Dat was echt zo gruwelijk kut, nep en slecht geacteerd.
Heette die serie niet 'de garage'? Tycho Gernandt zat er ook in.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:42 schreef Nober het volgende:
Nova van Dijk zat ook ooit in een serie als autogaragehandelaar maar kan die serie niet vinden, Joost Buitenweg (Lex uit SamSam) deed ook mee. Of ik heb dit allemaal gedroomd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |