Dit heb ik ook! Hoewel er wel "El Topo" op een muurtje bij de paintballopdracht stond, dus mijn aandacht was meteen gewektquote:Op maandag 15 februari 2016 22:57 schreef Cee het volgende:
Top aflevering weer, vooral die eerste opdracht was erg spannend om naar te kijken. Wat zat dat weer slim in elkaar, zowel qua uitvoering als hoe het in beeld was gebracht met de helm-cams en de shots op,die zenuwstang.Ik merk dat ik vergeleken met onze versie hier meer kijk naar hoe de opdrachten worden uitgevoerd, hoe de kandidaten onderling met elkaar omgaan en veel minder bezig ben met het zoeken naar mol-acties en hints.
Vandaar dat ik echt geen flauw idee heb wie het zou kunnen zijn. Cathy ligt er te dik op en iedereen verdenkt Thibaud, dus het zou wellicht Issabel of Gilles kunnen zijn.
Nouja, dat moment op de berg in aflevering 2 geloof ik, bewees het tegendeel. Blijkbaar toch veel mensen die náást het spel wel heel erg gedreven zijn op het vullen van hun mollenboekjequote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:41 schreef Waterdrinker het volgende:
Moeten de kandidaten echt meteen na de executie naar huis zonder afscheid te nemen, of zal er nog gewoon een afscheidsmomentje zonder camera's zijn?
Ik merk wel dat de sfeer heel anders aanvoelt, veel informeler. Art is veel afstandelijker (wat ik ook wel wat vind hebben). Wat iemand hier eerder al zei: 't is eigenlijk net een schoolreisje.
Bruno pakt wel vrij veel (onnodig) geld. Mijn gevoel zegt nog dat Gilles het is.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 00:01 schreef Maartel het volgende:
Ik blijf nog even bij Hanne maar Bruno wordt een flinke tweede. Bij het proeven vond ik 'm vooral heel erg sturend met zijn 'jij vindt dat deze wijn het niet is, hè?'. Alles bij Thibaud neerleggen maar ondertussen zo wel op een fout antwoord afsturen.
Tja, Bruno zat inderdaad steeds in de positie om 'iets' te verpesten. Maar waar hij mogelijkheden had waar Thibaud een voorzet deed (bij de schilderijen om het te laten mislukken) ging hij hier niet op in.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:22 schreef noodgang het volgende:
Bruno vond ik tot deze aflevering verdacht, nu haalde hij persoonlijk onnodig geld binnen bij de schilderijen en bij het poortje. Ik heb geen idee eigenlijk wie de mol is
Leuke reeks tot nu toe wel
Maar dan denk jij dat zijn moeder dus ook wist dat hij de mol was? Of gewoon dat hij de puzzel al kende, zodat hij haar betere aanwijzingen kon geven? Ik ben namelijk heel benieuwd of de familieleden van hun kandidaat wist of het wel of niet de mol wasquote:Op woensdag 2 maart 2016 06:50 schreef Loekie1 het volgende:
Het leek mij dat Gilles geoefend had met het schieten. Hij zat als mol op de perfecte plaats als schutter: de vrijstelling voor de mol en tevens geld uit de pot houden. Daarvoor mocht hij de tangramopdracht goed doen, wat hem uit de verdachtenhoek plaatst. Ideaal klusje voor de mol om zo'n tangramoefening van tevoren te leren.
Moeder wist van niks natuurlijk. Misschien dat ze hem na deze opdracht is gaan verdenken.quote:Op woensdag 2 maart 2016 11:49 schreef Meke het volgende:
[..]
Maar dan denk jij dat zijn moeder dus ook wist dat hij de mol was? Of gewoon dat hij de puzzel al kende, zodat hij haar betere aanwijzingen kon geven? Ik ben namelijk heel benieuwd of de familieleden van hun kandidaat wist of het wel of niet de mol was
Werkt die link hierboven niet? Bij mij nog wel in elk geval.. post nr 81quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:15 schreef Anastasis het volgende:
Waar kan je dit kijken als je geen televisie hebt? Via de site van Vier.be word ik geblokt
Extensie Hola aan je browser toevoegen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:15 schreef Anastasis het volgende:
Waar kan je dit kijken als je geen televisie hebt? Via de site van Vier.be word ik geblokt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |