Inderdaad die laatste drie maanden voor het inleveren van mijn PhD thesis dat ik een vriend had hebben mijn PhD in zijn geheel mogelijk gemaakt.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:16 schreef krulbrullie het volgende:
[..]
Zeker, dat is ook wat ik wil. Gewoon iemand om iets mee te gaan doen. Maakt niet uit wat. Als ze met meerdere mannen omgaat, vind ik dat ook geen probleem.
[..]
Nog even terugkomend hierop. Als dit waar zou zijn, waarom bedankt dan elke student of PhD student in zijn scriptie zijn vriendin / haar vriend? Meestal is in het voorwoord ruimte hiervoor en dan zeggen "Als laatste en zeker niet het onbelangrijkste, wil ik mijn vriend / vriendin bedanken voor hun onvoorwaardelijke steun als ik het even niet meer zag zitten." Meestal in het Engels dan, maar goed, de boodschap is duidelijk.
Nou, dat heb ik nooit gehad. Ik heb mijn scriptie in mijn eentje geschreven. Is ook mogelijk, maar ik kijk er niet naar uit om mijn PhD in mijn eentje te gaan schrijven.
Oftewel 4 op de 5 is aan het werk. Dat zijn behoorlijke cijfers.quote:Op maandag 18 januari 2016 13:55 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Zou je denken, maar mijn sector ligt enorm op zijn gat en 1 op de 5 zit werkloos thuis (ook veel afgestudeerde studenten van mijn en andere opleidingen, werkervaringsplekken e.d.). Dus dat komt mijn motivatie niet ten goede.
Ook dat is overal zo.quote:Ook telt ervaring meer dan je papiertje als ik de vacatureteksten mag geloven, want bijna nergens vragen ze om een afgeronde studie. Je hebt het in je of niet in deze sector
Op de dedication pagina van mijn proefschrift staat gewoon "this is for me".quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:42 schreef MissGump het volgende:
[..]
Inderdaad die laatste drie maanden voor het inleveren van mijn PhD thesis dat ik een vriend had hebben mijn PhD in zijn geheel mogelijk gemaakt.
Kom op zeg, het dankwoord is gewoon de mogelijkheid om in gedrukte vorm een keer iets liefs te zeggen tegen iedereen in je leven.
Maar die 'happy people' kunnen net zo goed een scriptie niet halen of ongemotiveerd zijn. Waarom denk jij toch zo dat een vriendin gelijk staat aan motivatie en geluk. Het komt echt wel goed hoor, maar je moet echt nodig eens in de spiegel kijken.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:31 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Je bent in die periode al op jezelf aangewezen (jij moet m schrijven) dus geen geliefde en geen vrienden sta je er ècht alleen voor en als je dan om je heen wel happy people ziet...
Muah, dat vind ik wat overdreven. Zo zeldzaam is een 25-jarige student ook weer niet. Het is wat anders als er gigantische gaten in een CV zitten of als iemand acht jaar over één opleiding heeft gedaan.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:43 schreef avotar het volgende:
Je bent 25 en nog steeds aan het studeren. Ik neem regelmatig sollicitatie gesprekken af en beoordeel CV's voor vacatures intern. Iemand die met 25 net klaar is met school, moet voor mij al met een goed verhaal komen.
Schuld niet maar heb weinig zelfvertrouwen. Zie dus niet in wat ik te bieden heb of wat mensen waarderen in mij omdat ik met niemand meer contact heb. Groepjes studenten die elkaar groeten, groeten mij niet want ze kennen mij niet en ik dring mezelf niet op.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:58 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Maar die 'happy people' kunnen net zo goed een scriptie niet halen of ongemotiveerd zijn. Waarom denk jij toch zo dat een vriendin gelijk staat aan motivatie en geluk. Het komt echt wel goed hoor, maar je moet echt nodig eens in de spiegel kijken.
Zou je alsjeblieft eens kunnen reageren op de volgende vraag: Waarom leg jij de schuld telkens bij anderen?
Aan zelfvertrouwen valt zeker wat te doen. Heb je wel eens een SWOT-analyse van jezelf gemaakt? Ik denk dat je genoeg talenten en goede punten hebt, maar dat je je teveel concentreert op je eenzaamheid en anti-socialiteit.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:02 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Schuld niet maar heb weinig zelfvertrouwen. Zie dus niet in wat ik te bieden heb of wat mensen waarderen in mij omdat ik met niemand meer contact heb. Groepjes studenten die elkaar groeten, groeten mij niet want ze kennen mij niet en ik dring mezelf niet op.
Dus moet je professionele hulp zoeken.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:02 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Schuld niet maar heb weinig zelfvertrouwen. Zie dus niet in wat ik te bieden heb of wat mensen waarderen in mij omdat ik met niemand meer contact heb. Groepjes studenten die elkaar groeten, groeten mij niet want ze kennen mij niet en ik dring mezelf niet op.
Het idee van de scriptie is juist dat je die zelfstandig schrijft. Tuurlijk is het fijn als een mogelijke relatie het tolereert dat je nachtenlang werkt aan je scriptie/onderzoek, maar dat is een fijne bijkomstigheid en geen must. Ik snap ook wel dat je doelt op steun van anderen, maar JIJ moet uiteindelijk die scriptie schrijven.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:31 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Je bent in die periode al op jezelf aangewezen (jij moet m schrijven) dus geen geliefde en geen vrienden sta je er ècht alleen voor en als je dan om je heen wel happy people ziet...
Om dezelfde reden als dat bv ouders worden bedankt fo gewone vrienden. Omdat ze je geholpen hebben of je chagrijnige staat hebben geaccepteerd of als bedankje dat ze je nog lief vidnen ondanks dat je geen tijd had omdat je zo druk was met je scriptie.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:16 schreef krulbrullie het volgende:
Nog even terugkomend hierop. Als dit waar zou zijn, waarom bedankt dan elke student of PhD student in zijn scriptie zijn vriendin / haar vriend? Meestal is in het voorwoord ruimte hiervoor en dan zeggen "Als laatste en zeker niet het onbelangrijkste, wil ik mijn vriend / vriendin bedanken voor hun onvoorwaardelijke steun als ik het even niet meer zag zitten." Meestal in het Engels dan, maar goed, de boodschap is duidelijk.
Nou, dat heb ik nooit gehad. Ik heb mijn scriptie in mijn eentje geschreven. Is ook mogelijk, maar ik kijk er niet naar uit om mijn PhD in mijn eentje te gaan schrijven.
Mijn man knikt altijd liefquote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Om dezelfde reden als dat bv ouders worden bedankt fo gewone vrienden. Omdat ze je geholpen hebben of je chagrijnige staat hebben geaccepteerd of als bedankje dat ze je nog lief vidnen ondanks dat je geen tijd had omdat je zo druk was met je scriptie.
Je PhD zal je ook in je eentje moeten schrijven, een partner gaat dat eecht niet voor je doen Die zal hoogstens het eens doorlezen of als praatpaal fungeren. Maar dat kan een vriendschap ook voor je doen.
Groeten als in goedendag bij de bushalte e.d. wel ja. Maar op andere locaties zijn mensen vaak in gezelschap met elkaar en als ik ze niet ken dring ik mij niet op, want die mensen kennen elkaar al.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:05 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Aan zelfvertrouwen valt zeker wat te doen. Heb je wel eens een SWOT-analyse van jezelf gemaakt? Ik denk dat je genoeg talenten en goede punten hebt, maar dat je je teveel concentreert op je eenzaamheid en anti-socialiteit.
En groet jezelf wel mensen? Neem je überhaupt wel eens het eerste initiatief? Er is niets zo irritant aan mensen die altijd maar afwachten.
Dit is al zovaak gezegd, maar meneer negeert liever de realistische oplossingen en blijft liever klagen op het forumquote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:14 schreef DoubleDip het volgende:
Gast, ga gewoon eens schrijven, of er ten minste aan zitten. Want klagen op een forum kan je nuttige tips opleveren, maar in de tussentijd had je ook gewoon aan die scriptie kunnen zitten.
Misschien maar eens een ban aanvragen en schrijven met die handel? *hint*
Maar wat wil je nu eigenlijk horen? Dat je gelijk hebt en je beter je school even kunt laten voor wat het is? Dat de hoogste prioriteit nu toch wel het vinden van een vriendin is? Het liefste eentje die constant haar bek houdt en jou gelijk geeft? Iemand die er voor moet zorgen dat jij gemotiveerd raakt? Dat als je dat uiteindelijk eens voor elkaar hebt je dan pas moet beginnen met je scriptie, laten we zeggen over vijf jaar?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:11 schreef Deezertje het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd of ik ooit nog eens herkend wordt haha. Maar das ook het probleem: aan de buitenkant zie je niks aan mij. Brave student die netjes lijkt te werken.
Ik heb mijn doctoraat geschreven terwijl het uitging met mijn toenmalige vriendin. Je stopt dan gewoon al je woede en frustratie in dat dingquote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:08 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Mijn man knikt altijd liefen zegt 'het komt wel goed schatje'. Meer kan 'ie ook niet doen.
Zeg ik ook niet dat het zelfzaam is. Maar er moet een verhaal bijhoren. Die vertraging komt ergens door.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:02 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Muah, dat vind ik wat overdreven. Zo zeldzaam is een 25-jarige student ook weer niet. Het is wat anders als er gigantische gaten in een CV zitten of als iemand acht jaar over één opleiding heeft gedaan.
Edit: Maar de tijd begint wel te tikken, dat vind ik wel.
Ja ach, ik praat ook tegen dovemansoren. Maar goed, ik zal maar niet vragen of ie al begonnen is.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:15 schreef Zandkasteel het volgende:
[..]
Dit is al zovaak gezegd, maar meneer negeert liever de realistische oplossingen en blijft liever klagen op het forum
Die motivatie zou Deezertje ook moeten hebben. Even laten zien dat hij niemand nodig heeft en in staat is het zelf op te lossen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:28 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik heb mijn doctoraat geschreven terwijl het uitging met mijn toenmalige vriendin. Je stopt dan gewoon al je woede en frustratie in dat ding
Dan is het haar schuld want <insert smoes>quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:24 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
En stel Deezer heeft straks een vriendin en het valt tegen (wat ik vrijwel zeker weet), wat is dan het plan? Nieuwe vriendin zoeken of aan jezelf gaan werken?
Veel te positief jij.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 16:01 schreef Toto69 het volgende:
Man man man die Deezer tochneem toch eens adviezen aan, anders lezen we deze topics in 2020 nog.
Heb je al een onderwerp Deezer?quote:
Ja en ook al interviews gehouden.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 16:25 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Heb je al een onderwerp Deezer?
Waar gaat het over?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 16:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja en ook al interviews gehouden.
Al geweest..quote:Op vrijdag 22 januari 2016 16:42 schreef j1nxnl het volgende:
Nou dat word niets meer vandaag met dat scriptie. Ga dan maar alvast naar de film.![]()
![]()
Als je je verleden niet los laat kun je ook niet bouwen aan je toekomst.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 09:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dus ik moet maar accepteren dat ik niet weet wanneer ik liefde tegenkom en ondertussen mezelf moet motiveren om studie af te ronden terwijl er niemand op mij wacht? Het klikt ongelooflijk needy en kansloos, maar een relatie/geliefde als stok achter de deur houden om 't toch maar te doen werkt bij mij. Geen vooruitzicht op liefde/relaties in een tijd dat je toch al op jezelf bent aangewezen werkt dan niet mee.
Ongeacht vriend of niet, niemand maakt in de laatste drie maanden in zijn geheel een PhD mogelijk, terwijl er vier à vijf jaar voor staan. Ik schreef dat in je eentje een scriptie schrijven wel mogelijk is, maar dat het me niet het meest gunstige of wenselijke scenario lijkt.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:42 schreef MissGump het volgende:
Inderdaad die laatste drie maanden voor het inleveren van mijn PhD thesis dat ik een vriend had hebben mijn PhD in zijn geheel mogelijk gemaakt.
Het zou toch meer dan een formaliteit zijn, mag ik hopen. Zij gaat mij helpen in de meer moeilijke periodes. Zij leert mij relativeren, zij fleurt mij op, leidt de aandacht af omdat zij andere bezigheden heeft, vertelt over haar problemen of juist leuke alledaagse dingen die ze meemaakt, of overtuigt me om de knop om te zetten en iets leuks te gaan doen. Althans dat hoop ik en zou ik andersom in ieder geval wel doen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:42 schreef MissGump het volgende:
Kom op zeg, het dankwoord is gewoon de mogelijkheid om in gedrukte vorm een keer iets liefs te zeggen tegen iedereen in je leven.
Wat zoek je eigenlijk precies, een vriendin of een dienster?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:08 schreef krulbrullie het volgende:
Het zou toch meer dan een formaliteit zijn, mag ik hopen. Zij gaat mij helpen in de meer moeilijke periodes. Zij leert mij relativeren, zij fleurt mij op, leidt de aandacht af omdat zij andere bezigheden heeft, vertelt over haar problemen of juist leuke alledaagse dingen die ze meemaakt, of overtuigt me om de knop om te zetten en iets leuks te gaan doen. Althans dat hoop ik en zou ik andersom in ieder geval wel doen.
Vooral je eigen geluk / succes af laten hangen van een ander.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:08 schreef krulbrullie het volgende:
[..]
Ongeacht vriend of niet, niemand maakt in de laatste drie maanden in zijn geheel een PhD mogelijk, terwijl er vier à vijf jaar voor staan. Ik schreef dat in je eentje een scriptie schrijven wel mogelijk is, maar dat het me niet het meest gunstige of wenselijke scenario lijkt.
[..]
Het zou toch meer dan een formaliteit zijn, mag ik hopen. Zij gaat mij helpen in de meer moeilijke periodes. Zij leert mij relativeren, zij fleurt mij op, leidt de aandacht af omdat zij andere bezigheden heeft, vertelt over haar problemen of juist leuke alledaagse dingen die ze meemaakt, of overtuigt me om de knop om te zetten en iets leuks te gaan doen. Althans dat hoop ik en zou ik andersom in ieder geval wel doen.
Vergeet niet wat een beetje liefde/aandacht of een knuffel kan doenquote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:15 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Vooral je eigen geluk / succes af laten hangen van een ander.
Leuk voor ze, maar er over blijven mekkeren gaat niets voor je doen. Sommige mensen winnen ook de loterij en gooien hun leven ineens om, daar zit ik ook niet dagen over te miepen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:30 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Vergeet niet wat een beetje liefde/aandacht of een knuffel kan doen
En een hoop jongens hebben hun leven ineens (positief) omgegooid nadat ze een leuke meid hebben leren kennen, dus het werkt wel.
Je gaat er niet ineens zin van krijgen om je best te doen voor je studie hoor.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:30 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Vergeet niet wat een beetje liefde/aandacht of een knuffel kan doen
En een hoop jongens hebben hun leven ineens (positief) omgegooid nadat ze een leuke meid hebben leren kennen, dus het werkt wel.
Als je echt van haar houdt wil je haar niet teleurstellen en zorg ik er wel voor dat ik wat aan mijn studie doe, anders gooit zij wellicht de handdoek in de ring hequote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:34 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Je gaat er niet ineens zin van krijgen om je best te doen voor je studie hoor.
Ah joh. Je zal het wel merken wanneer je ooit een vriendin krijgt. Maar het kost je vooral veel tijd.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:37 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als je echt van haar houdt wil je haar niet teleurstellen en zorg ik er wel voor dat ik wat aan mijn studie doe, anders gooit zij wellicht de handdoek in de ring heEn ik zie het om mij heen, mensen die dagen tikken en dan ineens een belletje krijgen van hun geliefde en daarna weer helemaal happy de zaal inlopen of dat hun vriendin ff een knuffel komt brengen... dat pept je wel op.
Als het ook maar iets verschil maakt, zou ik eerder zeggen dat het juist heel gunstig is om geen vriend te hebben, kun je namelijk een stuk meer aandacht aan je PhD besteden. En helderder denken omdat je niet op een roze wolk zit die je alleen aan hem doet denken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:08 schreef krulbrullie het volgende:
[..]
Ongeacht vriend of niet, niemand maakt in de laatste drie maanden in zijn geheel een PhD mogelijk, terwijl er vier à vijf jaar voor staan. Ik schreef dat in je eentje een scriptie schrijven wel mogelijk is, maar dat het me niet het meest gunstige of wenselijke scenario lijkt.
Je mist het punt volledig, deze opsomming die je nu geeft heeft geen zak met een PhD doen te maken. De meeste steun (als je het zo wil noemen) heb je als je in een goed/leuk lab zit waarschijnlijk van je collega PhDers, die, als je een beetje een gezellig persoon bent, vaak ook je vrienden worden. Zij weten namelijk wat er speelt. Sorry maar uit je hele post blijkt dat je geen clou hebt van zowel een PhD doen als een vriendin hebben.quote:Het zou toch meer dan een formaliteit zijn, mag ik hopen. Zij gaat mij helpen in de meer moeilijke periodes. Zij leert mij relativeren, zij fleurt mij op, leidt de aandacht af omdat zij andere bezigheden heeft, vertelt over haar problemen of juist leuke alledaagse dingen die ze meemaakt, of overtuigt me om de knop om te zetten en iets leuks te gaan doen. Althans dat hoop ik en zou ik andersom in ieder geval wel doen.
Jullie gaan mij vast niet geloven, maar weekend doe ik nooit wat... is weekendquote:Op zaterdag 23 januari 2016 11:06 schreef motorbloempje het volgende:
ga eens aan je scriptie werken zeg.
Niksen... series kijken.., , lezen, zoeken naar hobby's. ik krijg het er niet in dat ik in het weekend aan de bak moet.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 11:12 schreef ElDinosaur het volgende:
Zo kom je er wel in het leven. Wat doe je dan de hele dag in het weekend? Behalve hier mekkeren?
En met mij nog vele miljoenen Nederlanders helaas. Zie niet iedere dag als een nieuwe dag, maar iedere dag als de daadwerkelijke dag: zaterdag, zondag, maandag..quote:
Al die vele miljoenen Nederlanders (quote:Op zaterdag 23 januari 2016 11:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
En met mij nog vele miljoenen Nederlanders helaas. Zie niet iedere dag als een nieuwe dag, maar iedere dag als de daadwerkelijke dag: zaterdag, zondag, maandag..
Jij reageert altijd veel en snel, wat doe jij eigenlijk in je leven? Serieus benieuwd!quote:Op zaterdag 23 januari 2016 11:19 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Al die vele miljoenen Nederlanders () zitten niet in hun scriptieperiode. Geef jezelf eens een schop onder je kont en ga aan de slag. Dan ben je er sneller vanaf en kan je verder met je leven.
Betrapt.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 11:41 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Jij reageert altijd veel en snel, wat doe jij eigenlijk in je leven? Serieus benieuwd!
Weet je wat? Zet je leven volledig op hold tot je een vriendin hebt. Ga niets meer doen aan je studie, geen actie om op jezelf te gaan, geen vrienden maken, niet proberen een leuk leven te regelen voor jezelf zonder vriendin, maar doe niets. Wacht af.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 11:04 schreef Deezertje het volgende:
Een voorbeeld: studiegenoot gooit er met de pet naar tot ie ineens in het derde jaar een meid leert kennen. Ineens heeft ie wél motivatie, ziet het leven door een roze bril met plezier tegemoet en rond een paar vakken, stages en scripties af. Vervolgens een baan, vriendin is ook bezig met zelfde studie af te ronden (jaar lager) en ze zoeken samen een stekje. Hij had dat steuntje duidelijk nodig, want iedereen in de klas had 'm al opgegeven als eeuwige student. Bullshit of niet, het kan je levensvisie ineens veranderen als je maar wilt of ziet waar je het voor doet.
That's the spirit. Dan krijgen we nog 100000 topics hier denk ik.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Weet je wat? Zet je leven volledig op hold tot je een vriendin hebt. Ga niets meer doen aan je studie, geen actie om op jezelf te gaan, geen vrienden maken, niet proberen een leuk leven te regelen voor jezelf zonder vriendin, maar doe niets. Wacht af.
Nop, vrijheid. Maar te veel is niet goed. Ik zou scriptie ook moeten zien als een baan: vijf dagen per week overdag werken en avonden en weekend vrij. Maar waar ik vroeger standaard om 7u opstond wordt ik nu pas rond 8u wakker en ga de deur op zijn vroegst om 10u uit...quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:13 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
That's the spirit. Dan krijgen we nog 100000 topics hier denk ik.
Het weekend is (juist) een goede mogelijkheid om wat aan je scriptie te doen. Je hebt nog geen baan dus ga eens wat doen dan ipv aandacht zoeken en zeuren. De enige die jezelf tegenhoudt ben jij.
Trouwens, je woont toch thuis? Krijg je nooit een schop onder je kont van je ouders ofzo?
(Ik ga weer verder hoor. Aan de studie. Zou jij ook moeten doen.)
Precies. Zie je scriptie als een baan, maar wel eentje van 6-7 dagen in de week.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:16 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nop, vrijheid. Maar te veel is niet goed. Ik zou scriptie ook moeten zien als een baan: vijf dagen per week overdag werken en avonden en weekend vrij. Maar waar ik vroeger standaard om 7u opstond wordt ik nu pas rond 8u wakker en ga de deur op zijn vroegst om 10u uit...
Die jongens hebben zichzelf niet dag in dag uit lopen pijnigen met een gedachte dat hun leven niet tekort schiet.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 10:30 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Vergeet niet wat een beetje liefde/aandacht of een knuffel kan doen
En een hoop jongens hebben hun leven ineens (positief) omgegooid nadat ze een leuke meid hebben leren kennen, dus het werkt wel.
Inb4 mensen die je suggestie serieus nemen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Weet je wat? Zet je leven volledig op hold tot je een vriendin hebt. Ga niets meer doen aan je studie, geen actie om op jezelf te gaan, geen vrienden maken, niet proberen een leuk leven te regelen voor jezelf zonder vriendin, maar doe niets. Wacht af.
Ja, in de haast was ik wat smileys vergeten. Dank!quote:Op zaterdag 23 januari 2016 13:01 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Inb4 mensen die je suggestie serieus nemen.
*houdt sarcasme bordje omhoog
Heb je het over mij? Dat was geen date ritselen hoor..quote:Op zaterdag 23 januari 2016 13:10 schreef DoubleDip het volgende:
En dan een date proberen te fixen via DM.![]()
Yeah right. Moest aan een zekere quote denken, iets met Mercurius en een natte tissue.
(Eigenlijk was mijn eerste reactie gewoonmaar serieus, geef jezelf een schop onder je kont en maak die scriptie af)
Ik denk vaak negatief. Als ik oordopjes bestel en ze komen niet op zaterdag aan denk ik meteen: 'kut, pas op zijn vroegst weer dinsdag binnen en dus woensdagmorgen pas gebruiken'. Komt omdat ik geen alternatief heb, twee setjes bestellen (zodat ik de volgende keer dus niet zonder zit) vind ik weer nutteloos want je weet niet hoe lang 't duurt voordat ze kapot gaan.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:31 schreef Koral het volgende:
[..]
Die jongens hebben zichzelf niet dag in dag uit lopen pijnigen met een gedachte dat hun leven niet tekort schiet.
Dat maakt bij bijzonder onaantrekkelijk. Vind je zelf ook niet dat de aandacht die je aan dit onderwerp geeft buitenproportioneel is? En evenzo de dingen die je wel tevreden kunnen stellen te veel als gewoon worden beschouwd?
Accepteer dat je leven meer solitair is. Zitten ook voordelen aan. Je hoeft niet continue met iemand rekening te houden. Bedenk zelf nog meer voordelen en laat ze minimaal even vaak in je bewustzijn komen als de tekortkomingen. Dat geeft je hopelijk meer gemoedsrust, en zonnigere kijk op het leven en verbeterd je aantrekkingskracht. Stop met dagdromen.
Qua studie: van buiten zijn het voornamelijk je zintuigen die kunnen afleiden. Van binnen je gedachtes en emoties. Maak van je studie even die 'safe-heaven' dat je je gedachtes en emoties los kunt laten. Even los laten waar je dag in dag uit mee bezig bent.
Wanhoop doet een vagina harder opdrogen dan een natte tissue op Mercurius.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 13:10 schreef DoubleDip het volgende:
En dan een date proberen te fixen via DM.![]()
Yeah right. Moest aan een zekere quote denken, iets met Mercurius en een natte tissue.
(Eigenlijk was mijn eerste reactie gewoonmaar serieus, geef jezelf een schop onder je kont en maak die scriptie af)
Je geeft teveel ruimte aan het negatieve. Al heel lang. Sta jezelf niet meer toe dat te doen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:00 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Heb je het over mij? Dat was geen date ritselen hoor..
[..]
Ik denk vaak negatief. Als ik oordopjes bestel en ze komen niet op zaterdag aan denk ik meteen: 'kut, pas op zijn vroegst weer dinsdag binnen en dus woensdagmorgen pas gebruiken'. Komt omdat ik geen alternatief heb, twee setjes bestellen (zodat ik de volgende keer dus niet zonder zit) vind ik weer nutteloos want je weet niet hoe lang 't duurt voordat ze kapot gaan.
Dank Fatoeman, die was het inderdaad. Geniale quote.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:00 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Heb je het over mij? Dat was geen date ritselen hoor..
[quote]Op zaterdag 23 januari 2016 14:55 schreef Fatoeman het volgende:
[..]
Wanhoop doet een vagina harder opdrogen dan een natte tissue op Mercurius.
Geen dank
Hoezo is dat nou weer onbeleefd?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:16 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Dank Fatoeman, die was het inderdaad. Geniale quote.![]()
Deezertje: wat was het dan wel? Het leek mij vrij duidelijk namelijk. Anders stel je niet van die persoonlijke vragen via DM. (Tip: vraag een vrouw nooit hoe oud ze is, da's onbeleefd)
Op zichzelf niet, alleen als iemand die je verder niet kent je aanspreekt en vraagt 'hoe oud ben je? woon je alleen?' etc. dan ben ik best geneigd dat te bestempelen als onbeleefd. Of ligt dat aan mij dan?quote:
Nee hoor, vrij onbeleefd.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:30 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Op zichzelf niet, alleen als iemand die je verder niet kent je aanspreekt en vraagt 'hoe oud ben je? woon je alleen?' etc. dan ben ik best geneigd dat te bestempelen als onbeleefd. Of ligt dat aan mij dan?
Nee niet eens, nu je het zegt.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:31 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Nee hoor, vrij onbeleefd.
Niet eens hoi ofzo?
Nee, weekend = weekend.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:17 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Nee niet eens, nu je het zegt.
Maar goed, we gaan offtopic. TS heb je al aan je scriptie gewerkt vandaag?
Lijkt me een goede motivatie om morgen van 9 tot 5 aan je scriptie te werken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:38 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee, weekend = weekend.
Lekker autistisch, i know.
Komt niks uit mijn handen ook al zou ik het best willen of had ik de tijd beter kunnen besteden..
Heb je wilde weekend plannen?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:38 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee, weekend = weekend.
Lekker autistisch, i know.
Komt niks uit mijn handen ook al zou ik het best willen of had ik de tijd beter kunnen besteden..
Toen ik nog opdrachten/toetsen op school had plande ik zowat alles doordeweeks dus ik heb nooit echt in de weekenden eraan gewerkt omdat het simpelweg niet werkt bij mij. Alleen het lezen van een boek werkte, want daar hoef je fysiek niet veel voor te doen en ik vind lezen op zich best leuk als het interessant is.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:39 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Heb je wilde weekend plannen?
Zo nee, dan zijn het gewoon dagen als iedere andere dag en kan je best aan je scriptie werken. Sterker nog, bezig zijn voor school/studie in het weekend is alles behalve ongewoon.
Dat het eerst niet zo was wil niet zeggen dat je er niks aan kan doen. Als je vandaag niks hebt gedaan dan kan je dat compenseren door morgen extra hard te werken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:42 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Toen ik nog opdrachten/toetsen op school had plande ik zowat alles doordeweeks dus ik heb nooit echt in de weekenden eraan gewerkt omdat het simpelweg niet werkt bij mij. Alleen het lezen van een boek werkte, want daar hoef je fysiek niet veel voor te doen en ik vind lezen op zich best leuk als het interessant is.
De bieb is tot 23:00 uur openquote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:19 schreef R-K het volgende:
Of ga 's ochtends naar een openbare bibliotheek (zonder mobiel, want afleiding) en ga niet eerder de bibliotheek uit dan voor sluitingstijd. Zorg dan er voor dat je niet op FOK kijkt op de computer waaraan je zit en voila, je gaat kilometers vooruit met je scriptie.
Je zet maandag je wekker op 7:00, ga dan naar de bieb zonder mobiel en ga dan werken aan je scriptie tot 23:00. Volgende dag herhaal je het kunstje totdat je die zooi af hebt.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:25 schreef Deezertje het volgende:
[..]
De bieb is tot 23:00 uur open
Ik zit er vrijwel braaf iedere dag (ik wil dus wel werken, maak elke dag dat goede voornemen door er heen te gaan) maar komt niks uit mijn handen door rare gedachten waar ik toch geen controle over heb, zaken die er niet toe doen... en de rest van de mensen zit ook lekker op FB de hele dag, maar daar heb ik niks mee te maken uiteraard.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:29 schreef R-K het volgende:
[..]
Je zet maandag je wekker op 7:00, ga dan naar de bieb zonder mobiel en ga dan werken aan je scriptie tot 23:00. Volgende dag herhaal je het kunstje totdat je die zooi af hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:33 schreef Deezertje het volgende:
[..]Daar gaat het fout, je moet niet naar de universiteitsbibliotheek, maar naar een oudelullenbibliotheek (de lokale dorpsbibliotheek). Er is in de UB te veel afleiding die je niet kan weerstaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is er best stil, maar idd veel vrouwelijk schoon en veel sociaal gedoe waardoor je zelf weer geconfronteerd wordt dat je nergens bij hoort op dit momentquote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:35 schreef R-K het volgende:
[..]
Daar gaat het fout, je moet niet naar de universiteitsbibliotheek, maar naar een oudelullenbibliotheek (de lokale dorpsbibliotheek). Er is in de UB te veel afleiding die je niet kan weerstaan.
Wat voor rare gedachtes waar je geen controle over hebt?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:25 schreef Deezertje het volgende:
[..]
De bieb is tot 23:00 uur open
Ik zit er vrijwel braaf iedere dag (ik wil dus wel werken, maak elke dag dat goede voornemen door er heen te gaan) maar komt niks uit mijn handen door rare gedachten waar ik toch geen controle over heb, zaken die er niet toe doen... en de rest van de mensen zit ook lekker op FB de hele dag, maar daar heb ik niks mee te maken uiteraard.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:33 schreef Deezertje het volgende:
[..]Scriptie schrijven stond hier ook gelijk aan kluizenaarschap. 6 dagen per week 10 uur aan mijn scriptie en dan op zaterdagavond wat leuks doen. Ga gewoon aan de slag. Oogkleppen op, wanneer je klaar bent, heb je weer ruimte voor je sociale needsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kan dit niet onderschrijven omdat ik gewoonweg de ervaring niet heb, maar door contact met buitenlandse studentes begon ik ook anders naar het leven te kijken. Het heeft mijn leven verrijkt en heeft me heel anders naar dingen leren kijken. Iets dat nooit uit mezelf zou zijn gebeurd en waar ik zelf nooit op zou zijn gekomen. Dan kan je wel een scriptie in elkaar pennen en tig artikelen en boeken doorlezen, maar soms werkt contact met mensen heel verhelderend en verfrissend. Dat iemand dus zich optrekt aan zijn vriendin kan ik me dan ook goed voorstellen. Je kan elkaar ondersteunen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 11:04 schreef Deezertje het volgende:
Een voorbeeld: studiegenoot gooit er met de pet naar tot ie ineens in het derde jaar een meid leert kennen. Ineens heeft ie wél motivatie, ziet het leven door een roze bril met plezier tegemoet en rond een paar vakken, stages en scripties af. Vervolgens een baan, vriendin is ook bezig met zelfde studie af te ronden (jaar lager) en ze zoeken samen een stekje. Hij had dat steuntje duidelijk nodig, want iedereen in de klas had 'm al opgegeven als eeuwige student. Bullshit of niet, het kan je levensvisie ineens veranderen als je maar wilt of ziet waar je het voor doet.
En je vrienden? Studievrienden/collega's? Dit probleem hoeft natuurlijk niet door een relatie 'opgelost' te worden, met een stel vrienden waar je je verhaal kwijt kunt kom je al heel ver. Ver genoeg in veel gevallen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:25 schreef krulbrullie het volgende:
[..]
Ik kan dit niet onderschrijven omdat ik gewoonweg de ervaring niet heb, maar door contact met buitenlandse studentes begon ik ook anders naar het leven te kijken. Het heeft mijn leven verrijkt en heeft me heel anders naar dingen leren kijken. Iets dat nooit uit mezelf zou zijn gebeurd en waar ik zelf nooit op zou zijn gekomen. Dan kan je wel een scriptie in elkaar pennen en tig artikelen en boeken doorlezen, maar soms werkt contact met mensen heel verhelderend en verfrissend. Dat iemand dus zich optrekt aan zijn vriendin kan ik me dan ook goed voorstellen. Je kan elkaar ondersteunen.
Als je alleen bent, komt een klap veel harder aan. Zo is mijn PhD voorstel afgelopen week afgekeurd. Ik ken hier niemand meer en kan bij niemand terecht. De enige afleiding was wat muziek, boeken en wat drank. Ik koos voor dat laatste, want anders zit ik echt elke zin heel nuchter en droogjes te analyseren. Dat komt vermoed ik omdat ik alleen leef. Als je alleen leeft dan ben je heel erg bewust van elke beslissing omdat jij de enige bent die daar invloed op heeft. Zodoende ga ik elke beslissing heel bewust afwegen. Als je samen iets gaat doen, veronderstel ik dat je je soms meer laat meeslepen door de ander. Je gaat mee met de flow van de ander, je trekt die ander over de streep en gaat niet meer alles zo overdenken. Even de beslissing uit handen geven als ik vastzit of juist de knoop doorhakken als die ander moeite heeft met een afweging te maken.
Ik weet niet, dit kan net zo goed in het topic - stap 1. Misschien is dit teveel topickaap. Mogelijk dat de andere loners cq. maagden cq. vrijgezellen het anders zien, maar dit is waar ik naar op zoek ben.
Kan kloppen, maar ik zet in op één persoon. Vrouwen vind ik dan genuanceerder mee te praten dan met mannen, doorgaans dan. Met één persoon kan ik meer diepgaande gesprekken mee hebben, in een groep raak ik het overzicht kwijt tegen wie ik wat kan zeggen. Bovendien in een groep merk altijd dat mensen zich graag willen profileren om erbij te horen en krijg je in het ergste geval haantjesgedrag. Eén op één vind ik het meest spontane en diepgaande, plus dan zijn mensen eerlijker. Dit heb vroeger ook heel goed gemerkt dat een persoon in een groep anders was dan als je diezelfde persoon onder vier ogen sprak. Dat was dan chiller en vaak zijn mensen 1 op 1 ook eerlijker over hun gevoelens. In een groep merk ik altijd meer oppervlakkige stoerdoenerij. Overigens een paar personen (hooguit 3) vind ik ook prima, maar groepen van 10 of 20 man zijn niet aan mij besteed.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:38 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
En je vrienden? Studievrienden/collega's? Dit probleem hoeft natuurlijk niet door een relatie 'opgelost' te worden, met een stel vrienden waar je je verhaal kwijt kunt kom je al heel ver. Ver genoeg in veel gevallen.
Ik herken 't wel: soms is je laten meesleuren helemaal niet zo gek. Je doet dingen die je anders niet zou doen en daardoor kom je uit je comfortzone. In je eentje maak je rampscenario's die helemaal niet hoeven te kloppen en blijft 't voor je gevoel veilig. Volgende week afspreken met een dame is heel spannend, maar ik heb er juist zin in.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:43 schreef krulbrullie het volgende:
[..]
Kan kloppen, maar ik zet in op één persoon. Vrouwen vind ik dan genuanceerder mee te praten dan met mannen, doorgaans dan. Met één persoon kan ik meer diepgaande gesprekken mee hebben, in een groep raak ik het overzicht kwijt tegen wie ik wat kan zeggen. Bovendien in een groep merk altijd dat mensen zich graag willen profileren om erbij te horen en krijg je in het ergste geval haantjesgedrag. Eén op één vind ik het meest spontane en diepgaande, plus dan zijn mensen eerlijker. Dit heb vroeger ook heel goed gemerkt dat een persoon in een groep anders was dan als je diezelfde persoon onder vier ogen sprak. Dat was dan chiller en vaak zijn mensen 1 op 1 ook eerlijker over hun gevoelens. In een groep merk ik altijd meer oppervlakkige stoerdoenerij. Overigens een paar personen (hooguit 3) vind ik ook prima, maar groepen van 10 of 20 man zijn niet aan mij besteed.
Ik zie dat ik sommige dingen herhaal, maar goed.
Kunnen deze berichten worden overgeheveld naar datingtopic - stap 1? Om topickaap te vermijden.
Precies, laten meesleuren betekent soms dat je niet echt volledig bewust bent wat kan gebeuren, maar achteraf heb je dan zo'n gevoel dat het anders was dan normaal en dat is gewoon verfrissend. Een soort achtbaan waarbij je niet weet hoe de rit eruit ziet en dat het op het einde enorm cool was, om maar even in kindertaal te stellen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:51 schreef Deezertje het volgende:
Ik herken 't wel: soms is je laten meesleuren helemaal niet zo gek. Je doet dingen die je anders niet zou doen en daardoor kom je uit je comfortzone. In je eentje maak je rampscenario's die helemaal niet hoeven te kloppen en blijft 't voor je gevoel veilig. Volgende week afspreken met een dame is heel spannend, maar ik heb er juist zin in.
Dat is inmiddels een retorische vraag ben ik bang. Al hoop ik dat het dat binnenkort niet meer is, maar dat zal wel een illusie zijn.quote:Op maandag 25 januari 2016 14:42 schreef Ludachrist het volgende:
Hoeveel uur heb je vandaag aan je scriptie besteed, Deezer?
Dit, maar ik wilde niet als eerste reagerenquote:Op maandag 25 januari 2016 17:31 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Dat is inmiddels een retorische vraag ben ik bang. Al hoop ik dat het dat binnenkort niet meer is, maar dat zal wel een illusie zijn.
TS reageert niet, hij zal wel aan de scriptie zitten. *kuch*quote:Op maandag 25 januari 2016 19:53 schreef Fatoeman het volgende:
[..]
Dit, maar ik wilde niet als eerste reageren
Goh, gisteren blijkbaar ook al. Hij heeft niet gereageerd verder op de vragen die hem werden gesteldquote:Op maandag 25 januari 2016 19:58 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
TS reageert niet, hij zal wel aan de scriptie zitten. *kuch*
Ik heb reeds een planning gemaakt..quote:Op maandag 25 januari 2016 22:41 schreef DoubleDip het volgende:
TS je had dit topic toch geopend omdat je tips nodig had? Nou je hebt er behoorlijk wat gehad, ga je er nou nog wat mee doen of niet? Of blijf je alleen maar jammeren hoe kut je single leven is?
2016, 2017 of 2018?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 00:03 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb reeds een planning gemaakt..
Nee de komende 2 weken knallen. Alles wat afkomt is mooi meegenomen. Nu in de trein met twee meiden die hun versierperikelen met jongens bespreken. Conclusie: als je niet op feetjes komt en small talk kan hoef je nergens op te rekenen... En als een meid jou leuk vindt laat ze dat echt wel weten want ze wil geen valse hoop kweken door wel met je te praten.quote:
Man man manquote:Op dinsdag 26 januari 2016 00:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee de komende 2 weken knallen. Alles wat afkomt is mooi meegenomen. Nu in de trein met twee meiden die hun versierperikelen met jongens bespreken. Conclusie: als je niet op feetjes komt en small talk kan hoef je nergens op te rekenen... En als een meid jou leuk vindt laat ze dat echt wel weten want ze wil geen valse hoop kweken door wel met je te praten.
quote:Op dinsdag 26 januari 2016 00:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee de komende 2 weken knallen. Alles wat afkomt is mooi meegenomen. Nu in de trein met twee meiden die hun versierperikelen met jongens bespreken. Conclusie: als je niet op feetjes komt en small talk kan hoef je nergens op te rekenen... En als een meid jou leuk vindt laat ze dat echt wel weten want ze wil geen valse hoop kweken door wel met je te praten.
Nee,maar het was wel tekenend om te zien hoe hun brein werkt. Ze gingen elkaar whatsapp gesprekken voorlezen en vertellen dat een jongen gevoelens voor haar had maar dat helemaal haar type niet was. Ze valt op grote gozers met lang haar. Ze zei: het is een hele aardige jongen maar zó niet mijn type. Ik durf hem niet te kwetsen, kan ie niet aan. Verder heel veel over afgelopen feestjes waar ze waren met huisgenoten.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:03 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
En laat me raden, jij extrapoleert de uitspraken van die meiden naar vrouwen in het algemeen?
Small talk kun je gelukkig oefenen.
Ik daag je uit!quote:Op dinsdag 26 januari 2016 00:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee de komende 2 weken knallen. Alles wat afkomt is mooi meegenomen. Nu in de trein met twee meiden die hun versierperikelen met jongens bespreken. Conclusie: als je niet op feetjes komt en small talk kan hoef je nergens op te rekenen... En als een meid jou leuk vindt laat ze dat echt wel weten want ze wil geen valse hoop kweken door wel met je te praten.
Scriptie, maar ik voel mij ook compleet eenzaam. Het gevoel dat je nergens bijhoort, er niet als een echte man van mijn leeftijd uitziet etc. Dat iedere poging van contact met dames hopeloos en bij voorbaat kansloos lijkt.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:48 schreef Postbus100 het volgende:
Anders stel je even prioriteiten: scriptie of een vriendin? Wat is momenteel het belangrijkste? Je kan niet beiden tegelijkertijd krijgen....
Ik ga zo ontbijten en dan de deur uit!quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:21 schreef DoubleDip het volgende:
Hou eens op en ga aan je scriptie werken.
Om aan je scriptie te werken hoop ik? Mooi!quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:22 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik ga zo ontbijten en dan de deur uit!
Maar je bent toch te autistisch om 's avonds aan je scriptie te werken? Waarom begin je dan 's ochtends niet wat eerder?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:22 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik ga zo ontbijten en dan de deur uit!
Waarschijnlijk is hij ook 'geen ochtendmens'.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:26 schreef Chai het volgende:
[..]
Maar je bent toch te autistisch om 's avonds aan je scriptie te werken? Waarom begin je dan 's ochtends niet wat eerder?
Omdat ik de motivatie/drive mis. Normaal had ik les of stage. Moest ik wel om half 7 mijn bed uit. Nu kraait er geen haan naar.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:26 schreef Chai het volgende:
[..]
Maar je bent toch te autistisch om 's avonds aan je scriptie te werken? Waarom begin je dan 's ochtends niet wat eerder?
Het is ook allemaal niet makkelijk. Voor hem. Met hem.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:27 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is hij ook 'geen ochtendmens'.
Als je zo slecht bent in zelfstandig werken ben je dat papiertje ook niet waard.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:27 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat ik de motivatie/drive mis. Normaal had ik les of stage. Moest ik wel om half 7 mijn bed uit. Nu kraait er geen haan naar.
Zou me best wel schamen als ik zo deed en mijn ouders zouden het kunnen zien.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:29 schreef Chai het volgende:
[..]
Als je zo slecht bent in zelfstandig werken ben je dat papiertje ook niet waard.
Ik zit gewoon niet lekker in mijn vel en werk graag samen. Niet om werk af te schuiven, maar omdat sociaal contact mij op de been houdt. Ik zou dus nooit een baan kiezen waar ik niet met andere collega's zou werken. Heb al geen vriendschappen gehad sinds de basisschool, dus deed overal maar een beetje mee maar pasten nooit echt in de groep.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:29 schreef Chai het volgende:
[..]
Als je zo slecht bent in zelfstandig werken ben je dat papiertje ook niet waard.
Die zijn met hun eigen leven en werk bezig, net zoals de rest van de wereld. Ze kunnen me niet helpen met scriptie en straffen heeft geen zin meer op deze leeftijd.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:33 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Zou me best wel schamen als ik zo deed en mijn ouders zouden het kunnen zien.
Ik snap ook wel dat ze niet ingrijpen. Maar ze moeten toch door hebben dat jij al tijden een beetje zit te slacken terwijl je wel bij hen in huis blijft rondhangen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:36 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Die zijn met hun eigen leven en werk bezig, net zoals de rest van de wereld. Ze kunnen me niet helpen met scriptie en straffen heeft geen zin meer op deze leeftijd.
Als je lekker genoeg in je vel zit om te FOK!ken kun je ook wel iets aan je scriptie doen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik zit gewoon niet lekker in mijn vel en werk graag samen. Niet om werk af te schuiven, maar omdat sociaal contact mij op de been houdt. Ik zou dus nooit een baan kiezen waar ik niet met andere collega's zou werken. Heb al geen vriendschappen gehad sinds de basisschool, dus deed overal maar een beetje mee maar pasten nooit echt in de groep.
Stop nou met het zelfmedelijden. Gewoon aan je scriptie werken. Punt.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik zit gewoon niet lekker in mijn vel en werk graag samen. Niet om werk af te schuiven, maar omdat sociaal contact mij op de been houdt. Ik zou dus nooit een baan kiezen waar ik niet met andere collega's zou werken. Heb al geen vriendschappen gehad sinds de basisschool, dus deed overal maar een beetje mee maar pasten nooit echt in de groep.
Ik denk dat hij aan randje fietsen doet, zo kun je eindeloos doorfappen zonder dat je postorgastische dip krijgt.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:39 schreef motorbloempje het volgende:
Voorlopig ben je nog steeds niet op weg naar de bibliotheek en zit je weer te fappen op de reacties op je eindeloze gezwelg.
Dat je niet moe van jezelf wordt zeg.
Dat hebben ze ook wel, maar alternatief is gedwongen uit huis en dat willen ze niet weer meemaken.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:37 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik snap ook wel dat ze niet ingrijpen. Maar ze moeten toch door hebben dat jij al tijden een beetje zit te slacken terwijl je wel bij hen in huis blijft rondhangen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ECHT WEL!!!quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:36 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Die zijn met hun eigen leven en werk bezig, net zoals de rest van de wereld. Ze kunnen me niet helpen met scriptie en straffen heeft geen zin meer op deze leeftijd.
Ik denk dat zijn ouders in de categorie enablers vallen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:50 schreef j1nxnl het volgende:
[..]
ECHT WEL!!!
Als je mijn kind had geweest, had ik je een deadline gesteld. Of je zorgt dat je het afmaakt, of je zoekt maar een baantje en hoepelt lekker op (jezelf)
Beetje als een lui stuk varken op je louweren zitten op mijn kosten, dacht het even niet!!!!
quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:48 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat hebben ze ook wel, maar alternatief is gedwongen uit huis en dat willen ze niet weer meemaken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt._!!!
Ja jullie zijn allebei lamme takken, maar dat jij zo bent is gewoon het gevolg van je eigen keuzes waar je volledig verantwoordelijk voor bent.
Neem de regie nou eens in eigen handen.
Kan en mag je allemaal vinden, maar opleiding en werk zijn geen therapie. Zeggen dat je niet zonder samenwerken kan of wil, is toegeven dat je op het HBO niet op je plek zit. Dan mag je de hersencapaciteit wel hebben, maar dan mis je de zelfstandigheid om de scriptie en de opleiding af te ronden.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik zit gewoon niet lekker in mijn vel en werk graag samen. Niet om werk af te schuiven, maar omdat sociaal contact mij op de been houdt. Ik zou dus nooit een baan kiezen waar ik niet met andere collega's zou werken. Heb al geen vriendschappen gehad sinds de basisschool, dus deed overal maar een beetje mee maar pasten nooit echt in de groep.
Behalve jijzelf dus. Als je als volwassene behandelt wil worden, dan kun je je niet blijven verschuiven en moet je verantwoording nemen voor wat je wel of niet wil doen, inclusief de consequenties die daar aan vast hangen. Dat is zeg maar je straf.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:36 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Die zijn met hun eigen leven en werk bezig, net zoals de rest van de wereld. Ze kunnen me niet helpen met scriptie en straffen heeft geen zin meer op deze leeftijd.
quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:48 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat hebben ze ook wel, maar alternatief is gedwongen uit huis en dat willen ze niet weer meemaken.Het is niet besmettelijk, hoogstens aanstekelijk. Zou je ook als extra motivator kunnen zien, aangezien jij met mensen wil samenwerken en zijn tactiek daar niet bij helpt..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bijschakelen is 1 woord. Hoe wil je nou serieus genomen worden als je de Nederlandse taal niet beheerst?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:51 schreef krulbrullie het volgende:
Is het dan ook dat je niet geïnteresseerd bent in jouw vakgebied? De inhoud van je scriptie kan je toch naar eigen voorkeur invullen, mits binnen de eisen van het vakgebied uiteraard. Ik heb zelf ook scripties van anderen doorgelezen om tot de conclusie te komen dat ze allemaal op elkaar gelijken en weinig opbrachten. Ik heb toen een andere weg ingeslagen, bij andere vakgebieden afgekeken en vervolgens was de materie dermate vernieuwend dat ik het uiteindelijk op een conferentie mocht presenteren en het gepubliceerd is in een scientific journal. Volledig tegen mijn eigen verwachtingen in omdat ik aan de uni soms ook totale desinteresse had. Maar het schrijven van mijn scriptie zorgde wel voor een soort geldingsdrang waardoor de werkethos omhoog ging.
Nu mijn voorstel voor een PhD voorlopig is afgekeurd, laat ik me ook volledig hangen. Dus dan vraag ik me af of jij ook de motivatie hebt verloren door negatieve tussentijdse beoordelingen tijdens evaluatie gesprekken? Zou dat de reden zijn dat je de motivatie kwijt bent? Ik had in het begin van mijn scriptie ook niet de meest optimale werkethos en drive met als gevolg matige beoordelingen. Maar zoals gezegd heb ik halverwege het traject een tandje bij geschakeld en gekeken hoe ik het beter kon doen dan mijn voorgaande studiegenoten.
Je schrijft namelijk ook dat het sociale aspect mist, maar mogelijk dat het ook samenhangt omdat de competitie er niet meer is. In werkgroepen moet je immers een bijdrage leveren, nu in je eentje valt die stimulans ineens weg. Dus ook al is de materie niet interessant, dan kan een soort van geldingsdrang om het beter te doen dan andere studenten, misschien helpen.
Lastig wel hoor, als mijn zoon autistisch zou zijn, met niet de sociale skills om een leven op te bouwen, zou ik hem ook niet zomaar op straat flikkeren.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:51 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik denk dat zijn ouders in de categorie enablers vallen.
Het gaat toch niet om zijn Autisme. Het gaat om zijn luie instelling.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:59 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Lastig wel hoor, als mijn zoon autistisch zou zijn, met nek de sociale skills om een leven p te bouwen, zou ik hem ook niet zomaar op straat flikkeren.
Deezer, praten jullie thuis wel eens? Weten ze dat je zo verschrikkelijk op zoek bent?
Klopt, dat had ik oorspronkelijk ook, maar dat werd rood onderlijnd. Probeer maar uit.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:58 schreef habitue het volgende:
[..]
Bijschakelen is 1 woord. Hoe wil je nou serieus genomen worden als je de Nederlandse taal niet beheerst?
Dat begrijp ik, maar ik zou mijn sociaalvaardige luie zoon, met een hoop vrienden etc., makkelijker uit huis schoppen dan de autistische, die alleen misschien helemaal in een isolement raakt.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:00 schreef j1nxnl het volgende:
[..]
Het gaat toch niet om zijn Autisme. Het gaat om zijn luie instelling.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |