quote:Khadija Arib (PvdA) gekozen als nieuwe Kamervoorzitter
Khadija Arib (PvdA) is woensdagavond gekozen als nieuwe voorzitter van de Tweede Kamer. De strijd ging tussen de Kamerleden Khadija Arib (PvdA), Martin Bosma (PVV), Ton Elias (VVD) en Madeleine van Toorenburg (CDA). Er moest maar liefst vier keer gestemd worden tot de definitieve winnaar bekend werd.
Uitslag ronde 3twitter:geertwilderspvv twitterde op woensdag 13-01-2016 om 21:33:32Wat een NEPPARLEMENT! De beste kandidaat - Martin Bosma - wordt het niet en we eindigen met een Marokkaanse Kamervoorzitter. #nepparlement reageer retweet
Tofik Debielquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:44 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]twitter:TofikDibi twitterde op woensdag 13-01-2016 om 21:35:15JAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! GOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLL!!!! KHADDDIIIJJAAAAAAAAAA!!! JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! https://t.co/AZO4YpeVS4 reageer retweet
Wiequote:Op woensdag 13 januari 2016 21:44 schreef rubbereend het volgende:
[..]
de PVV gedoogde ook een kabinet met iemand met een dubbel paspoort, maar toen was de macht belangrijker
Dit. Ze moeten het er uiteindelijk mee doen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:42 schreef MrBadGuy het volgende:
Aantal stemmen van de diverse rondes is precies tegengesteld aan de kwaliteit van de kandidaten. Nou ja, zoals gezegd, elk parlement krijgt de voorzitter die ze verdient
Je wist dat het zou gaan gebeuren.quote:
Ze is niet lesbischquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:43 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Als ze al moslima is, is ze wel een lesbische, dus heel erg streng in de leer zal ze niet zijn.
Nee, niet het komende half jaar. En daarna is het te kort op de volgende verkiezingen, dus vervroegen doen ze toch niet.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:45 schreef rubbereend het volgende:
En dan valt het kabinet over een paar maanden
Wie kan ze nu al niet uitstaan?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:45 schreef KingRadler het volgende:
Arib kan haar nu al niet uit staan.
Integreren of niet, nationaliteiten zijn geen consumptieproduct. Die krijg je bij je geboorte en daarna zou deze vast moeten liggen. Al dat importvolk maar selectief shoppen met paspoorten. Dat moet eens afgelopen zijn! Gewoon geen Nederlandse nationaliteiten meer uitdelen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:43 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Die uitspraak valt gewoon onder haar recht op vrije meningsuiting. En op zich is ze gewoon Tweede Kamerlid en heeft ze een eed afgelegd bij haar aantreden.
Dus al die sentimenten over haar dubbele nationaliteit zijn nogal bizar. En teksten als "nep-Nederlander" helemaal. Die zijn zelfs ronduit schadelijk voor mensen met een dubbele nationaliteit die wél goed integreren, zoals bij Arib het geval is.
Eens.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:45 schreef Mani89 het volgende:
De druiven zijn wel erg zuur in dit topic. Ik vond het een feest van de democratie!
Ik denk dat ze de eed als kamerlid al heeft afgelegd bij het aantreden.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:45 schreef UltraR het volgende:
Gaat ze nu de eed afleggen op de koran...?
Wat een kul. Als hij nou een geldige stem had uitgebracht in plaats van te twitteren dan had hij wat meer recht van spreken. De PVV heeft bewust als fractie ongeldig gestemd om die tweet te kunnen versturen. De PVV heeft daarmee Arib in de voorzitterszetel geholpen. Als ze Arib onaanvaardbaar vinden dan hadden ze maar een stem tegen haar moeten uitbrengen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:35 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De enige juiste analyse
Dat is onderhand wel te hopen. Iets met 'laatste stuiptrekkingen' en 'wie het laatst lacht...'quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:45 schreef rubbereend het volgende:
En dan valt het kabinet over een paar maanden
Wij staan achter Bernie Sanders.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef Mani89 het volgende:
Nu weer de focus op de volgende verkiezing.
[ afbeelding ]
dat vraag ik me ook afquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:47 schreef opperkleurder het volgende:
Bosma blijft toch wel ondervoorzitter?
Natuurlijk, hij zit in het presidium.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:47 schreef opperkleurder het volgende:
Bosma blijft toch wel ondervoorzitter?
Pauw zit thuis op zijn woonboot.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef Pearlbitch het volgende:
Zo.. Arib nu als een speer in de auto naar Hilversum. Zal straks wel bij Pauw zitten.
Dan moet Pauw wel ondertiteling regelen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef Pearlbitch het volgende:
Zo.. Arib nu als een speer in de auto naar Hilversum. Zal straks wel bij Pauw zitten.
Ze hoeft geen eed af te leggen. Dat heeft ze in 2012 gedaan, toen ze opnieuw als Kamerlid werd geïnstalleerd.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:45 schreef UltraR het volgende:
Gaat ze nu de eed afleggen op de koran...?
Can you feel the Bern Roland?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:47 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Wij staan achter Bernie Sanders.
Mocht Hillary winnen dan achter Trump. Make America great once again.
quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:44 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]twitter:TofikDibi twitterde op woensdag 13-01-2016 om 21:35:15JAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! GOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLL!!!! KHADDDIIIJJAAAAAAAAAA!!! JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! https://t.co/AZO4YpeVS4 reageer retweet
In Trump we trust.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef Mani89 het volgende:
Nu weer de focus op de volgende verkiezing.
[ afbeelding ]
Kortzichtige racisten in dit topic schijnen zich nogal druk te maken over haar religie, maar dat ze zo'n 80 mannen in volle glorie staat de zoenen wordt dan weer niet genoemd. Wanneer er eindelijk een gematigde moslima in de schijnwerpers kom te staan is het nog niet goed?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:45 schreef UltraR het volgende:
Gaat ze nu de eed afleggen op de koran...?
Ja, want onnodige babysterfte bestrijden is slecht natuurlijkquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:47 schreef DrDentz het volgende:
Begin 2006 presenteerde ze een voorstel om onnodige babysterfte in Nederland, met name onder allochtone vrouwen, te voorkomen
Arib helpt dus mee Europa via de baarmoeder te veroveren.
Dat zou je toch bijna wel denken als ze dergelijke boeken schrijft: http://www.uitgeverijbalans.nl/boeken/Allah-heeft-ons-zo-gemaakt/quote:
Is dit zo? Wat een oenige partij blijft die PVV ookquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef idefixide het volgende:
[..]
Wat een kul. Als hij nou een geldige stem had uitgebracht in plaats van te twitteren dan had hij wat meer recht van spreken. De PVV heeft bewust als fractie ongeldig gestemd om die tweet te kunnen versturen. De PVV heeft daarmee Arib in de voorzitterszetel geholpen. Als ze Arib onaanvaardbaar vinden dan hadden ze maar een stem tegen haar moeten uitbrengen.
Nee. Arib had meer dan 75 stemmen, dus hoe dan ook de absolute meerderheid ongeacht wat de PVV verder doet.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef idefixide het volgende:
[..]
Wat een kul. Als hij nou een geldige stem had uitgebracht in plaats van te twitteren dan had hij wat meer recht van spreken. De PVV heeft bewust als fractie ongeldig gestemd om die tweet te kunnen versturen. De PVV heeft daarmee Arib in de voorzitterszetel geholpen. Als ze Arib onaanvaardbaar vinden dan hadden ze maar een stem tegen haar moeten uitbrengen.
Ik hoop dat Trump wint namens de Republikeinen. Obama's werk is nog lang niet af.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef Mani89 het volgende:
Nu weer de focus op de volgende verkiezing.
[ afbeelding ]
Ik vind het vooral een beetje sneu, allemaal.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef Intellectueel het volgende:
Ik kan zo genieten van al die frustraties hier. Geweldig. Zo wordt een onbeduidende woensdagavond toch weer leuk..
Babysterfte voorkomen niets op tegen, je richten op allochtonen is discriminatie en heel fout.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:47 schreef DrDentz het volgende:
Begin 2006 presenteerde ze een voorstel om onnodige babysterfte in Nederland, met name onder allochtone vrouwen, te voorkomen
Arib helpt dus mee Europa via de baarmoeder te veroveren.
Klopt, maar wij moeten juichen voor Berniegod.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ik hoop dat Trump wint namens de Republikeinen. Obama's werk is nog lang niet af.
Lets make America great again Guus.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ik hoop dat Trump wint namens de Republikeinen. Obama's werk is nog lang niet af.
Haha inderdaadquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef Intellectueel het volgende:
Ik kan zo genieten van al die frustraties hier. Geweldig. Zo wordt een onbeduidende woensdagavond toch weer leuk..
Boeit niemand dat ze moslim is. Ze is gewoon een dom, stotterend wicht. Totaal ongeschikt.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:47 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Kortzichtige racisten in dit topic schijnen zich nogal druk te maken over haar religie, maar dat ze zo'n 80 mannen in volle glorie staat de zoenen wordt dan weer niet genoemd. Wanneer er eindelijk een gematigde moslima in de schijnwerpers kom te staan is het nog niet goed?
Wat een onzin zegquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Babysterfte voorkomen niets op tegen, je richten op allochtonen is discriminatie en heel fout.
Het is zinvoller om zwangerschappen bij allochtonen terug te brengen, want ze vermenigvuldigen zich heel snel waardoor Europa via de baarmoeder wordt veroverd (helaas zien weinig mensen dit in).
Dat zou bijzonder zijn, aangezien Pauw niet uitzendt en Jinek op tv is.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:46 schreef Pearlbitch het volgende:
Zo.. Arib nu als een speer in de auto naar Hilversum. Zal straks wel bij Pauw zitten.
België is drietalig, waardoor het kan gebeuren dat een autochtoon gebrekkig Nederlands spreekt.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:47 schreef Merode32 het volgende:
Ach belgie had nog niet zo lang geleden een premier die op zijn eerste dag een tekst in het nederlands ging lezen vanaf een papiertje, onverstaanbaar.
Wij doen belgie dus gewoon na.
Dat bedoel ik.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Babysterfte voorkomen niets op tegen, je richten op allochtonen is discriminatie en heel fout.
Het is zinvoller om zwangerschappen bij allochtonen terug te brengen, want ze vermenigvuldigen zich heel snel waardoor Europa via de baarmoeder wordt veroverd (helaas zien weinig mensen dit in).
Joram is een vreemde naam.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:50 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dat zou bijzonder zijn, aangezien Pauw niet uitzendt en Jinek op tv is.
Wie er trouwens sowieso wél bij Jinek zit, is Joram van Klaveren.
Hoezo nee? Wat de uiteindelijke uitslag is hierin niet relevant. De PVV heeft vermoedelijk geen geldige stem uitgebracht maar zit wel te klagen dat Arib gewonnen heeft. Zo werkt het niet. Had dan tegengestemd en als Arib dan toch wint dan kan je daarover klagen. Nu had ze aan 68 al genoeg en niet 75.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:48 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Nee. Arib had meer dan 75 stemmen, dus hoe dan ook de absolute meerderheid ongeacht wat de PVV verder doet.
Nonsens, het gaat hier bij veel van je maatjes volop over haar afkomst en geloof.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:50 schreef Confetti het volgende:
[..]
Boeit niemand dat ze moslim is. Ze is gewoon een dom, stotterend wicht. Totaal ongeschikt.
Omdat een Nederlands parlement uitsluitend uit 100% Nederlanders moet bestaan zonder dubieuze dubbele nationaliteiten.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik vind het vooral een beetje sneu, allemaal.
Ik snap niet dat mensen kritiek op de islam, op moslims, integratie, immigratie en dergelijke niet kunnen scheiden van een goed-geïntegreerde politica die gewoon haar werk doet en het vertrouwen van haar collega's krijgt om Kamervoorzitter te zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.gr grFeyenoord Rotterdam
En wat is Ton Elias dan?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:50 schreef Confetti het volgende:
[..]
Boeit niemand dat ze moslim is. Ze is gewoon een dom, stotterend wicht. Totaal ongeschikt.
Hopelijk niet.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:51 schreef Ringo het volgende:
Heeft de PVV-fractie haar gefeliciteerd, net als de rest, zoals het hoort?
Geef maar gewoon toe dat je er moeite hebt dat een allochtoon een dergelijke rol mag vervullen. Niet verschuilen achter allerlei drogredenen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:50 schreef Confetti het volgende:
[..]
Boeit niemand dat ze moslim is. Ze is gewoon een dom, stotterend wicht. Totaal ongeschikt.
Heb je hier een bron voor? Nederlandse CBS-cijfers laten een andere trend zien en dat het konijnengedrag van allochtonen iets van de jaren '90 was.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Babysterfte voorkomen niets op tegen, je richten op allochtonen is discriminatie en heel fout.
Het is zinvoller om zwangerschappen bij allochtonen terug te brengen, want ze vermenigvuldigen zich heel snel waardoor Europa via de baarmoeder wordt veroverd (helaas zien weinig mensen dit in).
Of grenzen sluiten en alle asielzoekers, illegalen en mensen zonder permanente status uitzetten. En kindregelingen volledig afschaffen of omgekeerd evenredig maken aan inkomen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:50 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Dat bedoel ik.
Je zou dan ook moeten zorgen dat er meer tattas geboren worden. De balans raakt zoek en daar helpt Arib aan mee.
Een ongeschikte vetklep.quote:
Idd. Daarom dem.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Lets make America great again Guus.
Op Twitter zal het wel weer losgaan. Geweldig.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Haha inderdaad. totaal geen verrassende uitslag maar al het boze volk slaat weer finaal op hol. Erg vermakelijk
Een slecht (en leugenachtig) verliezer.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:50 schreef Confetti het volgende:
Boeit niemand dat ze moslim is. Ze is gewoon een dom, stotterend wicht. Totaal ongeschikt.
quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:52 schreef Falco het volgende:
[..]
Heb je hier een bron voor? Nederlandse CBS-cijfers laten een andere trend zien en dat het konijnengedrag van allochtonen iets van de jaren '90 was.
Maar het parlement moet toch de nederlandse stemgerechtigden vertegenwoordigen? Dus ook die met een dubbele nationaliteit?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:51 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Omdat een Nederlands parlement uitsluitend uit 100% Nederlanders moet bestaan zonder dubieuze dubbele nationaliteiten.
twitter:RolandvanVliet1 twitterde op woensdag 13-01-2016 om 21:53:191e debat Arib gaat zo over opzeggen verdrag met Marokko, tja reageer retweet
Wat mij betreft gekke reactie. Bosma was een uitstekende vz om ook deze parlementaire periode af te maken wmb. Steekt met kop en schouders uit boven de rest. Of vind jij van niet dan? Wrs wordt PVV volgende periode de grootste, kan hij mooi blijven zitten ook.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Haha inderdaad. totaal geen verrassende uitslag maar al het boze volk slaat weer finaal op hol. Erg vermakelijk
Waarschijnlijk niet.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:51 schreef Ringo het volgende:
Heeft de PVV-fractie haar gefeliciteerd, net als de rest, zoals het hoort?
Volgens mij hebben ze ook die prinsenvlag hangen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:53 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Maar het parlement moet toch de nederlandse stemgerechtigden vertegenwoordigen? Dus ook die met een dubbele nationaliteit?
Ik vind het overigens veel dubieuzer dat er een paritj in het parlement zit, die openlijk Israël steunt en niet de nederlandse vlag in de fractiekamer heeft hangen, maar de israëlische.
Want dat komt niet in grote getallen voor? Mensen gaan nu en masse niet los op social media op deze aanstelling?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:52 schreef opperkleurder het volgende:
In een land waar mensen uit Marokko kamervoorzitter of burgemeester van de tweede stad van het land kunnen worden wil ik van niemand meer horen dat ze vanwege hun afkomst geen stageplaats kunnen krijgen.
Ze liepen zoals ik zag meteen wegquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:51 schreef Ringo het volgende:
Heeft de PVV-fractie haar gefeliciteerd, net als de rest, zoals het hoort?
Bah... waarom is iedereen mij toch steeds voor vandaag?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:53 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:RolandvanVliet1 twitterde op woensdag 13-01-2016 om 21:53:191e debat Arib gaat zo over opzeggen verdrag met Marokko, tja reageer retweet
twitter:emvdg twitterde op woensdag 13-01-2016 om 16:15:37Als Arib wordt gekozen, is haar eerste debat dat over het mogelijk opzeggen vh verdrag inzake sociale zekerheid tussen Nederland en Marokko reageer retweet
Dat is sowieso al bij uitstek een medium voor onrendabelen. Daar zal men dus wel lekker boos zijn inderdaadquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:52 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Op Twitter zal het wel weer losgaan. Geweldig.
Zeker een minpunt van de PVV. Mede daarom heb ik lange tijd niet op deze club gestemd. Daarnaast hebben ze een volslagen idioot in de fractie (Graus).quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:53 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Maar het parlement moet toch de nederlandse stemgerechtigden vertegenwoordigen? Dus ook die met een dubbele nationaliteit?
Ik vind het overigens veel dubieuzer dat er een paritj in het parlement zit, die openlijk Israël steunt en niet de nederlandse vlag in de fractiekamer heeft hangen, maar de israëlische.
nee in belgie dienen alle openbare personen tweetalig te zijn.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:50 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
België is drietalig, waardoor het kan gebeuren dat een autochtoon gebrekkig Nederlands spreekt.
Nederland is tweetalig. Een Fries accent mag dus nog, maar meer ook niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |