Nouja, die uitspraak is ook wel een van de redenen dat mensen hem met Hitler vergelijken denk ik, dus zo gek is dat eigenlijk niet.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:21 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik keur beide af. Ik zou beide zaken tot de huiselijke sfeer willen beperken. Het hoort niet thuis in de publieke sfeer.
Waar het mij om gaat is de consistentie die sommige mensen missen: wel Wilders afkeuren vanwege zijn uitspraak, maar tegelijkertijd goedkeuren dat mensen iemand met Hitler vergelijken.
Dat hebben we vooral aan wapenontwikkeling (langeafstandrakketten, nucleaire en chemische wapens enz) te danken. Niet omdat wij vredelievend ofzo zijn geworden. Als er tegenwoordig een wereldoorlog uitbreekt wordt dat een ramp voor zowel de mensheid als onze leefomgeving.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:29 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Dan snap je niet wat een wereldoorlog inhoudt.
WOII wat beter bestuderen zal veel helpen. We zijn nog nooit verder van een wereldoorlog geweest. Conflicten in het MO betekenen niets, die zijn er altijd. Criminele bendes betekenen ook niets, die zijn er altijd.
Vluchtelingenstromen hetzelfde.
Maar die mensen die op Wilders stemmen vinden het dan ook niet leuk dat ze niet ongestoord mogen roepen dat al die vluchtelingen gedeporteerd moeten worden, en het liefst nog meer dan dat natuurlijk. Want dat mag niet ivm policor. Daarom hebben ze dat policor ook uitgevonden.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:21 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik keur beide af. Ik zou beide zaken tot de huiselijke sfeer willen beperken. Het hoort niet thuis in de publieke sfeer.
Waar het mij om gaat is de consistentie die sommige mensen missen: wel Wilders afkeuren vanwege zijn uitspraak, maar tegelijkertijd goedkeuren dat mensen iemand met Hitler vergelijken.
Dus jij vindt dat beide moet kunnen in de publieke sfeer?quote:Op maandag 11 januari 2016 12:22 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Nouja, die uitspraak is ook wel een van de redenen dat mensen hem met Hitler vergelijken denk ik, dus zo gek is dat eigenlijk niet.
Dat minder minder minder vind ik prima, ik heb wat meer moeite met wat Wilders eerder zei dat Den Haag een stad met minder Marokkanen moet worden. Verder is het veel vervelender als jouw gedrag wordt vergeleken met wat van de strafwet mag. Dat is totaal iets anders dan een vergelijking met Hitler.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:14 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Als je dat prima vindt, vind je de ''Minder, minder, minder'' uitspraak van Wilders dan ook prima? Zo niet, waarom niet?
Ja hoor, als Wilders dat wil roepen moet hij dat vooral doen. Hij moet er echter, net als die vrouw van de Hitler-vergelijking, wel rekening mee houden dat er weldegelijk grenzen zijn aan wat je wel en niet mag zeggen van de wet.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:25 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat beide moet kunnen in de publieke sfeer?
De vergelijking met Hitler lijkt me op z'n minst belediging. Beide overschrijden de wettelijke grenzen. Het zou me dan ook niets verbazen als Wilders aangifte doet tegen deze vrouw.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:26 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat minder minder minder vind ik prima, ik heb wat meer moeite met wat Wilders eerder zei dat Den Haag een stad met minder Marokkanen moet worden. Verder is het veel vervelender als jouw gedrag wordt vergeleken met wat van de strafwet mag. Dat is totaal iets anders dan een vergelijking met Hitler.
Door een vergelijking wordt niemand beledigd en als er overeenkomsten zijn en dat is de waarheid is het alleen pijnlijk maar nog steeds niet strafbaar.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:30 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
De vergelijking met Hitler lijkt me op z'n minst belediging. Beide overschrijven de wettelijke grenzen.
Het voordeel is wel dat een échte wereldoorlog lekker snel voorbij is dit keer. Met een paar uurtjes moeten we het grootste deel van de aarde toch wel onleefbaar kunnen hebben gemaakt.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:23 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Dat hebben we vooral aan wapenontwikkeling (langeafstandrakketten, nucleaire en chemische wapens enz) te danken. Niet omdat wij vredelievend ofzo zijn geworden. Als er tegenwoordig een wereldoorlog uitbreekt wordt dat een ramp voor zowel de mensheid als onze leefomgeving.
Hele groepen de stempel "criminelen en terroristen" geven mag wel, maar zelf een stempel krijgen, nee, dat mag dan weer niet?quote:Op maandag 11 januari 2016 12:30 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
De vergelijking met Hitler lijkt me op z'n minst belediging. Beide overschrijden de wettelijke grenzen. Het zou me dan ook niets verbazen als Wilders aangifte doet tegen deze vrouw.
De 'vrijheid van meningsuiting' geldt dan ook enkel voor Wilders.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Hele groepen de stempel "criminelen en terroristen" geven mag wel, maar zelf een stempel krijgen, nee, dat mag dan weer niet?
De nieuwe politieke correctheid.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Hele groepen de stempel "criminelen en terroristen" geven mag wel, maar zelf een stempel krijgen, nee, dat mag dan weer niet?
Als je goed leest zie je dat ik beide afkeur.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Hele groepen de stempel "criminelen en terroristen" geven mag wel, maar zelf een stempel krijgen, nee, dat mag dan weer niet?
Oh, dan zijn we het dus gewoon eens. Saai.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:47 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Als je goed leest zie je dat ik beide afkeur.
Aboutaleb inzetten als boegbeeld zou een gouden zet zijn van de PvdA. En Samsom snel afvoeren, die draaikont.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:21 schreef Toefjes het volgende:
[..]
D66 heeft het verziekt gelukkig. Ik leerde D66 kennen als een leuke, vrije partij in de jaren 90, ten tijde van van Mierlo. Het stokpaardje was het referendum. Als je ziet hoe krampachtig en apatisch Pechtold daarmee omgaat, verloochend bij alles waar die partij ooit voor heeft gestaan.
PVDA is inderdaad einde oefening, maar ze hebben nog een joker achter de hand: Aboutaleb. Die kan zich ontpoppen tot een game changer t.o.v. de huidige peilingen. En dat is tevens de enige reddingsboei die de PVDA lijkt te hebben nog.
Men laat altijd Hitler zien die als een waanzinnige schreeuwt. Men weet niet dat Hitler een uiterst innemende persoon was die zelfs generaals kon overtuigen dat er toch hoop was in een uitzichtsloze situatie. Hitler had charisma en werd door het grootste deel van het volk als een god vereert. Dat is het gevaar van dictators, hun vriendelijkheid, charisma en de geliefdheid bij het volk.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:54 schreef empa1010 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)er_vergeleken__.html
Dan even dit... zolang dit 'soort' mensen er zijn stevenen we straks af op Fortuyn 2.0 scenario's. Man man man
Toen Pechtold een paar keer achter elkaar herhaalde "Europa is goed voor Nederland" (na weer 1 of ander desastreus gebeuren, weet niet meer precies wat) wilde ik een baksteen door de televisie gooien. Alleen heb ik geen bakstenen in mijn woonkamer liggen. En sommige interviews heeft hij trouwens ook bizar grote pupillen was me opgevallen. Volgens mij ook flink aan de 'doping' om zich staande te kunnen houden (wat er bij Wilders trouwens ook af en toe erg dik bovenop ligtquote:Op maandag 11 januari 2016 12:54 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Aboutaleb inzetten als boegbeeld zou een gouden zet zijn van de PvdA. En Samsom snel afvoeren, die draaikont.
D66 was ooit heerlijk vernieuwd inderdaad, met het referendum en de gekozen burgemeester. Mooie frisse wind. Allemaal in de prullenbak gegaan om maar op het pluche te kunnen. Ruggengraatloos.
quote:Op maandag 11 januari 2016 12:57 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Men laat altijd Hitler zien die als een waanzinnige schreeuwt. Men weet niet dat Hitler een uiterst innemende persoon was die zelfs generaals kon overtuigen dat er toch hoop was in een uitzichtsloze situatie. Hitler had charisma en werd door het grootste deel van het volk als een god vereert. Dat is het gevaar van dictators, hun vriendelijkheid, charisma en de geliefdheid bij het volk.
Een vergelijking met Hitler is eigenlijk een compliment, maar dat bedoelen de zielige figuren die Wilders met Hitler vergelijken natuurlijk niet. Zij hopen op een autistische linkse figuur die Wilders omlegt, zodat hun stoel in het nep-parlement weer voor 4 jaar verzekert is
Even tot 10 tellen en dat ding gewoon uitzetten!quote:Op maandag 11 januari 2016 13:02 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Toen Pechtold een paar keer achter elkaar herhaalde "Europa is goed voor Nederland" (na weer 1 of ander desastreus gebeuren, weet niet meer precies wat) wilde ik een baksteen door de televisie gooien. Alleen heb ik geen bakstenen in mijn woonkamer liggen. En sommige interviews heeft hij trouwens ook bizar grote pupillen was me opgevallen. Volgens mij ook flink aan de 'doping' om zich staande te kunnen houden (wat er bij Wilders trouwens ook af en toe erg dik bovenop ligt)
Hitler was wel een begenadigd spreker, iets wat je van de GBL niet bepaald kan zeggen.quote:Op maandag 11 januari 2016 13:07 schreef Ludachrist het volgende:
[..]______________________!!!!!!!!!!!!!!!!!! Een vergelijking met Hitler is eigenlijk een compliment
!!!
Hoe kom je erop.
Zo zeg. Jij bent wel lekker geindoctrineerd door Wilders om zo ALLE Islamiten over 1 kam te scheren en in een hoekje te zetten. Doe je dat ook zo met bv Christenen of Boeddhisten? Of Money gelovigen?quote:Op maandag 11 januari 2016 10:00 schreef TC03 het volgende:
[..]
Hoe kom je aan die 95%?
Voor zover ik weet is de overgrote meerderheid islamitisch. Die passen in mijn ogen niet in onze samenleving tenzij het tegendeel bewezen is. De islamitische cultuur is nou eenmaal niet gestoeld op waarden als vrijheid en gelijkheid.
Ik weet er vrij weinig van, denk dat ik alleen de negatieve dingen opgenomen heb ervan.quote:Op maandag 11 januari 2016 13:09 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Hitler was wel een begenadigd spreker, iets wat je van de GBL niet bepaald kan zeggen.
Mooi verschil te zien hier. Karskens schrijft een column met inhoud en deze man of vrouw schrijft een column over 1 persoon om hem belachelijk te maken. Wie is er nou een journalist die je serieus moet nemen en wie is er de naam journalist niet waardig?quote:Op maandag 11 januari 2016 10:29 schreef 99.999 het volgende:
In de NRC vandaag een tegengeluid van een vaste columnist.
http://www.nrc.nl/next/2016/01/11/oorlog-1576769
[..]
Hij heeft het niet zo op Karskens geloof ik
Hitler's voorganger was Paul von Hindenburg.quote:Op maandag 11 januari 2016 13:11 schreef john2406 het volgende:
[..]
Ik weet er vrij weinig van, denk dat ik alleen de negatieve dingen opgenomen heb ervan.
Maar was zijn bedoeling niet 1 Europa?
Volgens mij zijn voorganger had dezelfde interesses. Napoleon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |