Nee, gewoon een parlementaire democratie met twee kamers lijkt me. En met met een kiesdrempel van vijf procent.quote:Op zondag 10 januari 2016 21:55 schreef Perrin het volgende:
Een op nieuwe media gestoelde meritocratie dan wel, he?
Het is ook eng. Vandaag las ik alweer dat mensen het over een plaag hebben als ze de situatie in Keulen bespreken. Wanneer men bevolkingsgroepen dat soort titels gaat geven lijkt de geschiedenis zich te gaan herhalen.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:24 schreef Kosmoproleet het volgende:
Maar goed, de PVV'ers en anderen laten zich de afgelopen tijd wel kennen, zeker nu er aan de macht wordt geproefd.
Lijkt me toch,de toekomst van Nederland in acht nemend, iets om waakzaam voor te zijn.
Aan de andere kant, vrees ik ook dat, Europa-wijd , niet tegen het mediageweld is op te botsen. Zeker nu de regulier media ook het wantrouwen aan het voeden zijn door te stellen dat bepaalde dingen onder de tafel geveegd zouden worden, terwijl het al dagenlang nergens anders over gaat. Dus ik vrees dat we de opkomst en bewind van deze partijen(of het beleid voorgesteld door deze partijen)in de nabije toekomst moeten ondergaan.
Door het wantrouwen op deze manier te voeden (van AD tot NRC) groeit de menigte die de instituties wantrouwt alleen maar en daarbinnen neemt de radicalisering ook toe.
Ik zag dat in een NYT-column werd genoemd dat de enige manier om rampspoed te voorkomen alle gezonde jonge mannen van vreemde origine (asielzoekers? Of iedereen?, ik weet het niet) te deporteren. Dingen die je voorheen alleen op stormfront zou lezen.
Wat dat betreft vrees ik dus dat een plan B over alternatieve verblijfslanden niet per se een overbodige luxe is of een maatregel tegen rampspoed in ver dystopia, maar eerder iets wat handig is om te hebben, want je weet maar nooit. Het is allemaal erg verhit en verhard momenteel.
Op zijn minst de POL SC, of bedoelde je die juistquote:Op zondag 10 januari 2016 22:13 schreef Kosmoproleet het volgende:
Nieuwe media, wat hebben ze ons opgeleverd behalve massahysterie?
Als je stemt op een partij die profijt heeft van angst en ellende, dan moet je toch even bij jezelf te rade gaan.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:14 schreef Tem het volgende:
[..]
Het is ook eng. Vandaag las ik alweer dat mensen het over een plaag hebben als ze de situatie in Keulen bespreken. Wanneer men bevolkingsgroepen dat soort titels gaat geven lijkt de geschiedenis zich te gaan herhalen.
Daarnaast zijn er wel verschrikkelijke fouten gemaakt in Keulen door zaken onder de pet te houden. Het werkt voornamelijk averechts. Die peilingen van de PVV is direct daar naar toe te herleiden. Mensen worden angstig en dat is in het voordeel van Wilders. Echt ontzettend dom hoe politici met dat hele vluchtelingen issue omgaan.
Terwijl juist politici hier enig verstand van zouden moeten hebben, zou je zeggen.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:14 schreef Tem het volgende:
[..]
Echt ontzettend dom hoe politici met dat hele vluchtelingen issue omgaan.
Waarschijnlijk zien ze het zelf zo niet. Eerder dat Wilders de stem van het volk verkondigt.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als je stemt op een partij die profijt heeft van angst en ellende, dan moet je toch even bij jezelf te rade gaan.
Een hoop mensen hebben dan ook reden om angstig te zijn; weinig weerbaar, duur voor hun kwaliteiten, te hoge verplichtingen en dan ook nog eens de pech te zijn geboren in een land dat zo gelijk is in een wereld vol ongelijkheid dat het bijna onafwendbaar is om slechter uit te zijn in de decennia die zullen volgen.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als je stemt op een partij die profijt heeft van angst en ellende, dan moet je toch even bij jezelf te rade gaan.
Ook niet zo gek als ie de enige is die niet zegt: deze problemen horen nu eenmaal bij het opengrenzenfeestje en ohja, ze gaan nog erger worden.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:19 schreef Tem het volgende:
[..]
Waarschijnlijk zien ze het zelf zo niet. Eerder dat Wilders de stem van het volk verkondigt.
Ik vind het ergens tegenstrijdig dat er constant wordt gehint naar een wegmoffelcultuur terwijl er juist zo extreem veel aandacht is.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:14 schreef Tem het volgende:
[..]
Het is ook eng. Vandaag las ik alweer dat mensen het over een plaag hebben als ze de situatie in Keulen bespreken. Wanneer men bevolkingsgroepen dat soort titels gaat geven lijkt de geschiedenis zich te gaan herhalen.
Daarnaast zijn er wel verschrikkelijke fouten gemaakt in Keulen door zaken onder de pet te houden. Het werkt voornamelijk averechts. Die peilingen van de PVV is direct daar naar toe te herleiden. Mensen worden angstig en dat is in het voordeel van Wilders. Echt ontzettend dom hoe politici met dat hele vluchtelingen issue omgaan.
quote:Op zondag 10 januari 2016 21:53 schreef Gutmensch het volgende:
Welkom bij de gelegenheid tot onbelemmerd gespui van politieke ideeën en populistisch geblaat zonder financiële justificatie. Ook geschikt voor al het politieke non-nieuws, bestuurlijke ongehoorzaamheid en alleen maar grappig bedoelde complottheorieën. Iedereen is welkom, vooral Europese federalisten.
Wie zegt dat allemaal dan?quote:Op zondag 10 januari 2016 22:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ook niet zo gek als ie de enige is die niet zegt: deze problemen horen nu eenmaal bij het opengrenzenfeestje en ohja, ze gaan nog erger worden.
Wat hij wel zegt is ook niet realistisch.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ook niet zo gek als ie de enige is die niet zegt: deze problemen horen nu eenmaal bij het opengrenzenfeestje en ohja, ze gaan nog erger worden.
Als je in Nederland wordt geboren, ben je inderdaad een pechvogel.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:21 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Een hoop mensen hebben dan ook reden om angstig te zijn; weinig weerbaar, duur voor hun kwaliteiten, te hoge verplichtingen en dan ook nog eens de pech te zijn geboren in een land dat zo gelijk is in een wereld vol ongelijkheid dat het bijna onafwendbaar is om slechter uit te zijn in de decennia die zullen volgen.
Alsjeblieft niet.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:25 schreef Perrin het volgende:
Misschien zullen we t binnenkort zien, met kabinet Wilders I.
Ach, ik wil het niet helemaal afdoen alsof dat allemaal verzonnen is. Ik geloof best dat zo'n lokale bestuurder uit alle goede wil onhandige beslissingen heeft genomen.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:23 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Ik vind het ergens tegenstrijdig dat er constant wordt gehint naar een wegmoffelcultuur terwijl er juist zo extreem veel aandacht is.
Ik betwijfel in hoeverre er echt pogingen waren om dit onder de tapijt te vegen. En in hoeverre het een mooi sensationeel verhaal is over overheidsinstellingen die dit zogenaamd willen verbergen, zodat media nu echt los kunnen gaan over integratie/islam en dergelijke. Op Nu.NL/Ad.NL zijn de remmen echt los, ook in de nieuwsberichten zelfs. In het VK en NRC lees je zeer vergaande columns.
En alsnog wordt er gesproken van een cultuur van goedpraten en wegmoffelen. Zo lijkt het noodzakelijk dat media het zo groots moeten brengen. Ze creëren zelf het beeld dat hun onheilsprofeterij onmisbaar is.
Ja, dat kan inderdaad.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:28 schreef Tem het volgende:
[..]
Ach, ik wil het niet helemaal afdoen alsof dat allemaal verzonnen is. Ik geloof best dat zo'n lokale bestuurder uit alle goede wil onhandige beslissingen heeft genomen.
Best ver denk ik.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:29 schreef KoosVogels het volgende:
Toch ben ik best nieuwsgierig naar hoe ons land eruit zou komen te zien als de PVV de absolute meerderheid zou veroveren. Wat zou Wilders doen met zoveel macht? Hoe ver zal hij gaan?
Als de groep mensen die de instituties wantrouwen te groot wordt, wordt het wat mij betreft inderdaad zeker gevaarlijk.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:30 schreef Tem het volgende:
Het is alleen wel gevaarlijk hoe daar dan weer gebruik van wordt gemaakt. Je krijgt het zie je wel effect, terwijl het vaak nogal complexer ligt.
Polen achterna.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:29 schreef KoosVogels het volgende:
Toch ben ik best nieuwsgierig naar hoe ons land eruit zou komen te zien als de PVV de absolute meerderheid zou veroveren. Wat zou Wilders doen met zoveel macht? Hoe ver zal hij gaan?
Die zit al jaren te wachten op zijn kans.quote:
Laat maar.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:29 schreef KoosVogels het volgende:
Toch ben ik best nieuwsgierig naar hoe ons land eruit zou komen te zien als de PVV de absolute meerderheid zou veroveren. Wat zou Wilders doen met zoveel macht? Hoe ver zal hij gaan?
Dat de Duitse media er zo gretig over berichten, komt doordat zij aanvankelijk werden verweten onderdeel te zijn van het complot.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:29 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Ja, dat kan inderdaad.
Maar meer dan dat zal het ook niet zijn.
Gelukkig ben ik geen niet-westerse allochtoon.quote:
Ja, op mij komt het over als een knieval voor onheilsprofeten danwel een goede smoes om lekker los te gaan. 'we moeten wel'quote:Op zondag 10 januari 2016 22:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat de Duitse media er zo gretig over berichten, komt doordat zij aanvankelijk werden verweten onderdeel te zijn van het complot.
Het zou een schande zijn. Daarmee geef je als land de middelvinger aan iedere immigrant die ooit is binnengekomen. Dat gaat enorm polariserend werken en wordt een ellende.quote:
Grote verrassing: de meeste rechtse mensen zijn best sympathiek. Evenals linkse mensen.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:36 schreef robin007bond het volgende:
Wat een sympathieke vent is Teeven eigenlijk.
Oh, maar voor 41 zetels waard aan kiezers denkt dat we dan in het paradijs op aarde terecht komen.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:36 schreef Tem het volgende:
[..]
Het zou een schande zijn. Daarmee geef je als land de middelvinger aan iedere immigrant die ooit is binnengekomen. Dat gaat werkt enorm polariserend en wordt een ellende.
Ze zijn vooral bezig hun straatje schoon te vegen. Ook de media hadden aanvankelijk immers niet bericht over de misstanden in Keulen.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:36 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Ja, op mij komt het over als een knieval voor onheilsprofeten danwel een goede smoes om lekker los te gaan. 'we moeten wel'
Elke avond het 8 uur Powned-journaal.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:38 schreef Kosmoproleet het volgende:
Hoe zouden NPO1/2/3 eruit zien met een mediawet van de PVV?
2 en 3 worden afgeschaft. NPO 1 draait om voetbal, lingo, het Sinterklaasjournaal (met zwarte piet) en het Nederlandse Muziekfeest op 't plein. De eindredacteur van het Journaal en van Sesamstraat wordt rechtstreeks benoemd door de minister-president en we eindigen de uitzenddag net als vroeger met het Wilhelmus.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:38 schreef Kosmoproleet het volgende:
Hoe zouden NPO1/2/3 eruit zien met een mediawet van de PVV?
Een absolute meerderheid in zowel de Tweede als Eerste Kamer is hier gelukkig praktisch onmogelijk dus zo enorm veel schade kan Wilders ook weer niet aandoen.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:36 schreef Tem het volgende:
[..]
Het zou een schande zijn. Daarmee geef je als land de middelvinger aan iedere immigrant die ooit is binnengekomen. Dat gaat enorm polariserend werken en wordt een ellende.
Één net met de hele dag TROS muziekfeest op het plein.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:38 schreef Kosmoproleet het volgende:
Hoe zouden NPO1/2/3 eruit zien met een mediawet van de PVV?
I know. Rutte vind ik ook sympathiek. Maar als crimefighter heb je toch een ander beeld dan een sympathieke man.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:37 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Grote verrassing: de meeste rechtse mensen zijn best sympathiek. Evenals linkse mensen.
Ik vind het sowieso een intrigerend en vrij openhartig gesprek.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:36 schreef robin007bond het volgende:
Wat een sympathieke vent is Teeven eigenlijk.
Wil hij niet de PO afschaffen?quote:Op zondag 10 januari 2016 22:38 schreef Kosmoproleet het volgende:
Hoe zouden NPO1/2/3 eruit zien met een mediawet van de PVV?
De crux zit hem uiteraard in het vervangen van de redacteur van Sesamstraat.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:44 schreef Kosmoproleet het volgende:
Nou Janneke, Tem, dat klinkt allemaal nog best onschuldig.
Zal toch wel?quote:Op zondag 10 januari 2016 22:42 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Een absolute meerderheid in zowel de Tweede als Eerste Kamer is hier gelukkig praktisch onmogelijk dus zo enorm veel schade kan Wilders ook weer niet aandoen.
Nouja, de mensen die ik ken in het strafrechtwereldje zijn doorgaans wel sympathiek.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:43 schreef robin007bond het volgende:
[..]
I know. Rutte vind ik ook sympathiek. Maar als crimefighter heb je toch een ander beeld dan een sympathieke man.
Dat niet, wel is het moeilijk om beter te scoren dan er op basis van je afkomst te verwachten valt. En geluk = realiteit - verwachtingen.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als je in Nederland wordt geboren, ben je inderdaad een pechvogel.
Ik heb juist het idee dat het debat nu pas op gang komt.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:57 schreef robin007bond het volgende:
De sfeer van het publieke debat is wel flink verpest vind ik.
Teh horror. Maar bij een absolute meerderheid van de PVV wordt dit land echt onleefbaar. Een absolute meerderheid van welke partij dan ook zou bijzonder slecht zijn.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:40 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
2 en 3 worden afgeschaft. NPO 1 draait om voetbal, lingo, het Sinterklaasjournaal (met zwarte piet) en het Nederlandse Muziekfeest op 't plein. De eindredacteur van het Journaal en van Sesamstraat wordt rechtstreeks benoemd door de minister-president en we eindigen de uitzenddag net als vroeger met het Wilhelmus.
Tsja.. Ik vind het gewoon naar allemaal. Positieve dingen worden helemaal niet gemeld.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:58 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik heb juist het idee dat het debat nu pas op gang komt.
Dom geschreeuw kun je ook opschrijven natuurlijk.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:01 schreef Perrin het volgende:
Er zijn best veel opzienbarende columns in kranten, de social media staan er vol van. Het is maar wat je wil zien..
Ik wil ook een katern!quote:Op zondag 10 januari 2016 23:05 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dom geschreeuw kun je ook opschrijven natuurlijk.
Dat zal niemand op fok ontkennenquote:Op zondag 10 januari 2016 23:05 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dom geschreeuw kun je ook opschrijven natuurlijk.
Gelukkig ben jij de wijsheid zelve in deze, Robin.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:06 schreef robin007bond het volgende:
By the way, Geert Wilders is officieel retarded verklaard. Hij wil enkel samenwerken met VVD als Rutte weggaat. Net alsof de VVD dan compleet anders is. De partijvoorzitter bepaalt veel meer de partijlijn dan de fractievoorzitter en het is enkel een poppetje dat vervangen zou worden. Echt enkel voor de bühne dit.
Oké ik heb niet veel recht van spreken inderdaad, maar toch.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:07 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Gelukkig ben jij de wijsheid zelve in deze, Robin.
Gelukkig ben jij nog zo aardig en lief om je onkunde te erkennen. Ik heb een medebestuurslid dat zich exact voor doet zoals jij.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:08 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Oké ik heb niet veel recht van spreken inderdaad, maar toch.
quote:Op zondag 10 januari 2016 23:11 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Gelukkig ben jij nog zo aardig en lief om je onkunde te erkennen. Ik heb een medebestuurslid dat zich exact voor doed zoals jij.
Oh jee. En diegene denkt echt dat hij overal de wijsheid zelve is zonder enige reflectie?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:11 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Gelukkig ben jij nog zo aardig en lief om je onkunde te erkennen. Ik heb een medebestuurslid dat zich exact voor doed zoals jij.
We moeten gewoon internet minder vrij maken. Inloggen met je bsn en ter verantwoording kunnen worden geroepen voor elke uitspraak die je online doet. Net als in het echte leven.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:09 schreef Janneke141 het volgende:
Maar het klopt wel.
Het dom geschreeuw, al dan niet in schriftelijke vorm, heeft de overhand, aan welk extremum van het spectrum het geschreeuw zich dan ook bevindt. De genuanceerdere opinies, die normaal gesproken tot werkbaarder oplossingen leiden, sneeuwen totaal onder.
Het is wij tegen hun, zwart tegen wit. Daar mogen we het mee doen.
Brrr.. Dat is eng man.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:15 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
We moeten gewoon internet minder vrij maken. Inloggen met je bsn en ter verantwoording kunnen worden geroepen voor elke uitspraak die je online doet. Net als in het echte leven.
Internet is anders wel de oorzaak van de uitholling van onze democratie. En waarom zouden online andere regels gelden dan in het normale dagelijkse leven?quote:
24 uur met Fred Teeven heeft je wat inspiratie opgeleverd begrijp ik?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:17 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Internet is anders wel de oorzaak van de uitholling van onze democratie. En waarom zouden online andere regels gelden dan in het normale dagelijkse leven?
Hoe ga je dan porno kijken?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:15 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
We moeten gewoon internet minder vrij maken. Inloggen met je bsn en ter verantwoording kunnen worden geroepen voor elke uitspraak die je online doet. Net als in het echte leven.
Laat die mensen gewoon hun frustratie uiten, dan kunnen wij het ook bestrijden met woorden.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:17 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Internet is anders wel de oorzaak van de uitholling van onze democratie. En waarom zouden online andere regels gelden dan in het normale dagelijkse leven?
quote:Op zondag 10 januari 2016 23:18 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
24 uur met Fred Teeven heeft je wat inspiratie opgeleverd begrijp ik?
Net als nu. De porno die ik kijk is niet strafbaar om te bekijkenquote:
Blowen of bowlen? Heel eerlijk gezegd heeft blowen weinig effect bij me, behalve de spacecake destijds die veel te zwaar viel.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:16 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ongeveer. Robin, wanneer gaan we eens bowlen?
Nee, hij komt sympathiek over, maar ik vind het een waardeloze politicus.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:18 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
24 uur met Fred Teeven heeft je wat inspiratie opgeleverd begrijp ik?
Dan nog is het toch niet fijn dat het allemaal wordt geregistreerd? Brrr.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:19 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Net als nu. De porno die ik kijk is niet strafbaar om te bekijken
De mijne volgens mij doorgaans ook niet, maar het "ik heb toch niets te verbergen"-adagium zou je idealiter niet als argument horen buiten autoritaire conservatieven om.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:19 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Net als nu. De porno die ik kijk is niet strafbaar om te bekijken
Precies. Komt echt uit hele onverwachte hoek dit.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:22 schreef Kaas- het volgende:
[..]
De mijne volgens mij doorgaans ook niet, maar het "ik heb toch niets te verbergen"-adagium zou je idealiter niet als argument horen buiten autoritaire conservatieven om.
Te weinig populistisch voor jou als SP'er waarschijnlijkquote:Op zondag 10 januari 2016 23:22 schreef robin007bond het volgende:
Remlof, het spijt me, maar je bent echt een beetje foplinks. Veel te autoritair.
Ik vind een links-conservatief in de SC opzich wel verfrissend, hoeveel bestaan er daar nu van in Nederland?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:23 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Precies. Komt echt uit hele onverwachte hoek dit.
Zo conservatief ben ik niet, maar ik wil onze samenleving wel leefbaar houden, al moet dat ten koste van een paar vrijheden.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:25 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik vind een links-conservatief in de SC opzich wel verfrissend, hoeveel bestaan er daar nu van in Nederland?
Zoek alsjeblieft op wat populisme betekent man.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:24 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Te weinig populistisch voor jou als SP'er waarschijnlijk
Dit had zo uit de mond van een SGP'er kunnen komen hoor.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:26 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Zo conservatief ben ik niet, maar ik wil onze samenleving wel leefbaar houden, al moet dat ten koste van een paar vrijheden.
Haha. Ik zou bijna gaan denken dat je dit serieus meent.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:26 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Zo conservatief ben ik niet, maar ik wil onze samenleving wel leefbaar houden, al moet dat ten koste van een paar vrijheden.
Voor mij betekent het "proberen stemmen te winnen met onuitvoerbare ideeën".quote:Op zondag 10 januari 2016 23:27 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Zoek alsjeblieft op wat populisme betekent man.
Dat is waar. De meesten hebben geleerd van de falende autoritaire socialistische staten.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:25 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik vind een links-conservatief in de SC opzich wel verfrissend, hoeveel bestaan er daar nu van in Nederland?
Wie is het hier die met een onuitvoerbaar idee komt?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:29 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Voor mij betekent het "proberen stemmen te winnen met onuitvoerbare ideeën".
Ik meen dit serieus. Van mij mag iedereen ter verantwoording worden geroepen voor wat hij of zij op internet publiceert, net zoals dat nu al is in de gedrukte media.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:29 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Haha. Ik zou bijna gaan denken dat je dit serieus meent.
Anonimiteit op internet is juist een groot goed. En als de PVV ooit aan de macht komt en we hebben jouw systeem, ben je dan nog steeds zo blij? Dan roepen ze alle "policors" ter verantwoording.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:31 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik meen dit serieus. Van mij mag iedereen ter verantwoording worden geroepen voor wat hij of zij op internet publiceert, net zoals dat nu al is in de gedrukte media.
Bedtijdquote:
Het grote verschil tussen jou en mij is dat ik heel goed weet hoe een leven zonder internet is. En ik zie gewoon dat de "vrijheid" die we op internet hebben leidt tot onzinnige dingen als een referendum over het associatieverdrag met Oekraïne. Wtf?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:34 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Anonimiteit op internet is juist een groot goed. En als de PVV ooit aan de macht komt en we hebben jouw systeem, ben je dan nog steeds zo blij? Dan roepen ze alle "policors" ter verantwoording.
De vrijheden die jij wilt beperken zijn vrijheden die ook voor jou en mij belangrijk zijn. Als echte vrijheidsstrijder kom ik ook op voor de Henk die even zijn gal loopt te spuien. Want diezelfde vrijheid staat mij ook in staat mijn mening te uiten.
Dude, je gaat compleet niet in op wat ik zeg. Als de PVV aan de macht zou komen zouden ze datzelfde mechanisme van jou gebruiken voor het omgekeerde. En jou willen laten verantwoorden voor je mening.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:56 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Het grote verschil tussen jou en mij is dat ik heel goed weet hoe een leven zonder internet is. En ik zie gewoon dat de "vrijheid" die we op internet hebben leidt tot onzinnige dingen als een referendum over het associatieverdrag met Oekraïne. Wtf?
Iedereen valt ze op de inhoud aan, maar Paper_Tiger en de Henken slikken wat ze schrijven toch als zoete koek. En daardoor kan juist die nationaalsocialistische PVV aan de macht komen.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:02 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dude, je gaat compleet niet in op wat ik zeg. Als de PVV aan de macht zou komen zouden ze datzelfde mechanisme van jou gebruiken voor het omgekeerde. En jou willen laten verantwoorden voor je mening.
Maar dat terzijde:
What the fuck man. Je kunt zelf toch ook weerwoord bieden aan dubieuze blogjes? Val ze op de inhoud aan, maar verbiedt ze niet.
De links/rechts-terminologie faalt. Té simpel.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:03 schreef robin007bond het volgende:
Het sneue is dat de meeste mensen "links" tegenwoordig associëren met remlof-links en niet met socialisme.
Ik ben helemaal niet zo links, nooit geweest ook. Just left of center.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:03 schreef robin007bond het volgende:
Het sneue is dat de meeste mensen "links" tegenwoordig associëren met remlof-links en niet met socialisme.
Citeer je nu een Chinees staatspersbericht of is dit van jezelf?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:56 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Het grote verschil tussen jou en mij is dat ik heel goed weet hoe een leven zonder internet is. En ik zie gewoon dat de "vrijheid" die we op internet hebben leidt tot onzinnige dingen als een referendum over het associatieverdrag met Oekraïne. Wtf?
Daarmee ondermijnt het de parlementaire democratie. Die referenda kan je nog uit de wet schrappen (doe dat alstublieft snel!) maar de obscure blogjes die leugens verkopen als waarheid aan de minder intellectuelen richten ook heel veel schade aan. Die moeten op de één of andere manier aangepakt kunnen worden.
En zo heeft ieder zijn mening. Zo werkt dat in een samenleving. Ik heb liever wat mensen die dubieuze blogjes lezen dan dat onze vrijheden beroofd worden.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:05 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Iedereen valt ze op de inhoud aan, maar Paper_Tiger en de Henken slikken wat ze schrijven toch als zoete koek. En daardoor kan juist die nationaalsocialistische PVV aan de macht komen.
Eerlijk gezegd valt mijn mond hiervan open.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:09 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Citeer je nu een Chinees staatspersbericht of is dit van jezelf?
Mwah. Waar vind jij het in tekort komen? Bij labeltjes plakken is er altijd een risico dat het wat simpel wordt.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:05 schreef Tchock het volgende:
[..]
De links/rechts-terminologie faalt. Té simpel.
Ja natuurlijk is het grote gevaar dat een dubieuze regering een dergelijke wet tegen de democratie gaat gebruiken. Daarom had ik mijn standpunt al afgezwakt en beperkt tot het uit de lucht halen van blogs die leugens verspreiden.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:10 schreef robin007bond het volgende:
[..]
En zo heeft ieder zijn mening. Zo werkt dat in een samenleving. Ik heb liever wat mensen die dubieuze blogjes lezen dan dat onze vrijheden beroofd worden.
Maar goed, je reageert nog steeds niet op het feit dat hetzelfde mechanisme ook voor andere zaken gebruikt kan worden als er iemand anders achter de knopjes zit.
En eerlijk gezegd: wat jij zegt is misschien nog wel dubieuzer dan wat blogjes geschreven door zelfbenoemde experts op internet. Het voorstel zou niet misstaan in een fascistische staat.
Zelfs China koppelt je internet niet aan een nummer.
Remlof durft dat denk ik ook wel, maar heeft gewoon niet door dat hij debiele dingen roept.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:11 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd valt mijn mond hiervan open.
Als ik wat stoms zeg en ik word dik door jullie gepowned, dan durf ik ook wel te zeggen dat ik gewoon even een retard was.
Zo'n referendum voorkom je gewoon door die optie uit de wet te slopen. Dat het nu kan neem ik D66 ten zeerste kwalijk en is ook de reden dat ik niet snel op die partij zal stemmen.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:14 schreef Kaas- het volgende:
GeenStijl is trouwens niet echt anoniem, dus ik vraag me af hoe remlof precies had willen voorkomen dat er een referendum zou komen door van Jan Roos te verwachten dat hij met z'n BSN inlogt op internet. En nu lijk je ook al te willen bepalen welke meningen wel/niet mogen op internet.
Eerder deze week bleek je in allemaal complottheorieën te geloven omtrent Keulen. Onder die gekke voorstellen van jou zou je daarvoor dus opgepakt worden. Ik vind daarentegen dat het jou vrij staat om zulke knettergekke onzin op internet te plempen.
Oké, cool. Je hebt het in ieder geval afgezwakt.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:15 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ja natuurlijk is het grote gevaar dat een dubieuze regering een dergelijke wet tegen de democratie gaat gebruiken. Daarom had ik mijn standpunt al afgezwakt en beperkt tot het uit de lucht halen van blogs die leugens verspreiden.
Dat is inderdaad les 1 uit het boekje "Dictator worden voor dummies": mensen met onwelvallige meningen de mond snoeren.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:15 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ja natuurlijk is het grote gevaar dat een dubieuze regering een dergelijke wet tegen de democratie gaat gebruiken. Daarom had ik mijn standpunt al afgezwakt en beperkt tot het uit de lucht halen van blogs die leugens verspreiden.
Ik ben trouwens ook voor het registreren van het DNA van elke burger bij de geboorte. Slaap lekker.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:18 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Oké, cool. Je hebt het in ieder geval afgezwakt.![]()
Maar dan nog zouden ook blogjes met jouw mening verwijderd kunnen worden als een regering daar een andere mening over heeft.
Anyway, ik moet echt slapen nu. 7:00 op.
Fijne nacht gewenst. Gelukkig is er geen chip in mijn hersenen die kijkt of ik wel de juiste dingen droom.
Echt he.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:19 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat is inderdaad les 1 uit het boekje "Dictator worden voor dummies": mensen met onwelvallige meningen de mond snoeren.
Jeetje, je geloofde dat dus echt. Dan ben je aardig afgegleden sinds je hier voor het laatst was en beschouw ik je vanaf heden als een BNW-aluhoedje.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:18 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Zo'n referendum voorkom je gewoon door die optie uit de wet te slopen. Dat het nu kan neem ik D66 ten zeerste kwalijk en is ook de reden dat ik niet snel op die partij zal stemmen.
En het is ondertussen wel duidelijk dat de massale aanrandingen in diverse Europese steden georkestreerd was. En hoe jij daarvoor opgepakt zou kunnen worden is mij een raadsel.
Brrrrrr. Ook best eng. Welterusten!quote:Op maandag 11 januari 2016 00:20 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik ben trouwens ook voor het registreren van het DNA van elke burger bij de geboorte. Slaap lekker.
Jij bent ook een slechte linkse Robin. Sinds Mao, Stalin en vele anderen weet je toch dat een beetje goede linkse ook gevaarlijk autoritair hoort te zijn?quote:
Te lang op Facebook gezeten, zo gaat dat.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:15 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Remlof durft dat denk ik ook wel, maar heeft gewoon niet door dat hij debiele dingen roept.
Alleen als het aantoonbaar onjuist is.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:19 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat is inderdaad les 1 uit het boekje "Dictator worden voor dummies": mensen met onwelvallige meningen de mond snoeren.
Och, gewoon wat roestig door de lange FOK!-afwezigheid. Op Facebook is iedereen het eens.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:21 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jeetje, je geloofde dat dus echt. Dan ben je aardig afgegleden sinds je hier voor het laatst was en beschouw ik je vanaf heden als een BNW-aluhoedje.
Gewoon aanmelden op FOK! met voor en achternaam was geen optie? Lead by example, enzo.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:23 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Alleen als het aantoonbaar onjuist is.
Het probleem is gewoon dat het internet nu een soort wilde westen is zonder wetten en handhaving maar dat wel een grote impact heeft op het publieke debat in de zin van dat het een hele grote roeptoeter is voor de hardste schreeuwers.
En dat vind ik een heel kwalijke zaak.
Jij denkt dat vluchtelingen spontaan uit zichzelf massaal onze vrouwen zijn gaan aanranden?quote:Op maandag 11 januari 2016 00:21 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jeetje, je geloofde dat dus echt. Dan ben je aardig afgegleden sinds je hier voor het laatst was en beschouw ik je vanaf heden als een BNW-aluhoedje.
Lijkt mij prima, op Feestboek staan de meesten ook met hun echte naam.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:24 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Gewoon aanmelden op FOK! met voor en achternaam was geen optie? Lead by example, enzo.
Ga slapen.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:25 schreef Euribob het volgende:
Tijd voor een Nederlandse versie anno 2016.
Nederland ontwaak!
Dus eigenlijk heb je liever Facebook dan FOK?quote:Op maandag 11 januari 2016 00:26 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Lijkt mij prima, op Feestboek staan de meesten ook met hun echte naam.
Remlof kunnen we nu toevoegen aan het duo Ryan3 en Elfletterig.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:21 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jeetje, je geloofde dat dus echt. Dan ben je aardig afgegleden sinds je hier voor het laatst was en beschouw ik je vanaf heden als een BNW-aluhoedje.
Het is niet echt te vergelijken, maar het laatste half jaar was ik veel op Feestboek en niet op FOK!. FB draait om personen, of in ieder geval entiteiten en niet om topics.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:27 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dus eigenlijk heb je liever Facebook dan FOK?
"IS neemt China inclusief nucleaire arsenaal over". Yay.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:31 schreef Euribob het volgende:
Met een beetje pech dit jaar nog een Chinese economie die implodeert. Ben benieuwd of dat olie op het vuur gaat gooien.
Volgens mij gaat het dan juist niet om de inhoud maar om wie het hardste kan schreeuwen.quote:Op maandag 11 januari 2016 01:01 schreef Pokkelmans het volgende:
Het mooie aan anonieme discussie vind ik juist dat het dan werkelijk om de inhoud draait. Voorheen bezocht ik vooral anonieme fora. Daar maakte je niet eens een account aan, maar kreeg elke post een nummer, waardoor je ook niet een bepaalde "reputatie" opbouwde of je gebonden hoefde te voelen door eerdere uitspraken.
Dat is niet mijn ervaring.quote:Op maandag 11 januari 2016 01:07 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het dan juist niet om de inhoud maar om wie het hardste kan schreeuwen.
Dat is dan ook niet het type forum dat ik beschreef.quote:Op maandag 11 januari 2016 01:32 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ben je onlangs nog in NWS geweest?
Kon je het niet merken aan de aard van zijn posts?quote:Op maandag 11 januari 2016 06:02 schreef Friek_ het volgende:
Wacht even, is Gutmensch remlof? Waarom krijg ik nooit een briefing over dit soort zaken.
Ja, zie het achteraf pas. Ineens een of ander links-conservatief geluid in het POLcafé.quote:Op maandag 11 januari 2016 06:03 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Kon je het niet merken aan de aard van zijn posts?
Een PvdA-aluhoedje. Dat kan er maar één zijn.quote:Op maandag 11 januari 2016 06:07 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ja, zie het achteraf pas. Ineens een of ander links-conservatief geluid in het POLcafé.
De bridgeclub.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:28 schreef Euribob het volgende:
[..]
Remlof kunnen we nu toevoegen aan het duo Ryan3 en Elfletterig.
Hulde. Privacy is vrijheid en gelijkheid. Het kan dus wel.quote:Op maandag 11 januari 2016 07:45 schreef robin007bond het volgende:
Goedemorgen mensen. Een privacyvriendelijke dag toegewenst.
Een greep uit mijn inspirstielinksen zijn nu: Noam Chomsky, David Graeber, Varoufakis, toch ook wel Marx een beetje, Thomas Sankara, Bakunin en Oscar Wilde.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:22 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij bent ook een slechte linkse Robin. Sinds Mao, Stalin en vele anderen weet je toch dat een beetje goede linkse ook gevaarlijk autoritair hoort te zijn?
Slaap lekker trouwens, ik ga ook gauw want moet vroeg eruit.
Die man heeft toch wel zeldzaam gefaald in zijn missie.quote:Op maandag 11 januari 2016 08:09 schreef GSbrder het volgende:
Varoufakis is ook autoritair, als het 't geld van niet-grieken betreft mist hij elk democratisch fundament.
Maar hij schopt wel lekker om zich heen natuurlijk.quote:Op maandag 11 januari 2016 08:11 schreef Reya het volgende:
[..]
Die man heeft toch wel zeldzaam gefaald in zijn missie.
De boel verergerd en zichzelf buitenspel gezet.quote:Op maandag 11 januari 2016 08:11 schreef Reya het volgende:
[..]
Die man heeft toch wel zeldzaam gefaald in zijn missie.
Persoonlijk zal hij er niet slechter van worden, in ieder geval.quote:Op maandag 11 januari 2016 08:12 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar hij schopt wel lekker om zich heen natuurlijk.
Hij doet het nu prima met boekjes verkopen en in het schnabbelcircuit.quote:Op maandag 11 januari 2016 08:13 schreef Reya het volgende:
[..]
Persoonlijk zal hij er niet slechter van worden, in ieder geval.
Laten we Varoufakis inhuren als goochelaar op Robin's volgende verjaardag.quote:Op maandag 11 januari 2016 08:14 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hij doet het nu prima met boekjes verkopen en in het schnabbelcircuit.
quote:Op maandag 11 januari 2016 00:28 schreef Euribob het volgende:
[..]
Remlof kunnen we nu toevoegen aan het duo Ryan3 en Elfletterig.
Zijn er op Fok mensen die wel normaal zijn dan?quote:Op maandag 11 januari 2016 09:07 schreef KoosVogels het volgende:
Remlof is ook goed van het padje af.
Lekker graaien en toch de linksen achter je scharen. Altijd een puike prestatie.quote:Op maandag 11 januari 2016 08:13 schreef Reya het volgende:
[..]
Persoonlijk zal hij er niet slechter van worden, in ieder geval.
Jij.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:08 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zijn er op Fok mensen die wel normaal zijn dan?
Ja, Koos V.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:08 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zijn er op Fok mensen die wel normaal zijn dan?
Ook Georgina is normaal.quote:
Ja hoor.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:08 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zijn er op Fok mensen die wel normaal zijn dan?
Ik snap niet dat je zo intelligent en naïef tegelijkertijd kunt zijn. Nog nooit meegemaakt.quote:Op maandag 11 januari 2016 08:11 schreef Reya het volgende:
[..]
Die man heeft toch wel zeldzaam gefaald in zijn missie.
Egotripperij allicht? Varoufakis geilt wel erg op zichzelf, zelfs voor een politicus.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:14 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik snap niet dat je zo intelligent en naïef tegelijkertijd kunt zijn. Nog nooit meegemaakt.
Omdat ik denk dat die aantandingen op oudejaarsavond georkestreerd zijn? Umkayquote:Op maandag 11 januari 2016 09:07 schreef KoosVogels het volgende:
Remlof is ook goed van het padje af.
Waarbij hij ook openlijk al zijn troeven liet zien. Mal figuur...quote:Op maandag 11 januari 2016 09:15 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Egotripperij allicht? Varoufakis geilt wel erg op zichzelf, zelfs voor een politicus.
Ja, dat kan een uitleg zijn. Maar de eerste les van de politiek is toch wel dat het niet altijd (of misschien zelfs nooit) draait om rationele argumentatie - ook in het publicatiecircus van de wetenschap niet, trouwens.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:15 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Egotripperij allicht? Varoufakis geilt wel erg op zichzelf, zelfs voor een politicus.
Omdat je denkt dat extreemrechts die Arabieren heeft georganiseerd ja. Mafketeltje.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:16 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Omdat ik denk dat die aantandingen op oudejaarsavond georkestreerd zijn? Umkay
Dequote:Op maandag 11 januari 2016 09:16 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Omdat ik denk dat die aantandingen op oudejaarsavond georkestreerd zijn? Umkay
En omdat je het internet aan banden wil leggen, ouwe Poetin die je er bent.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:16 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Omdat ik denk dat die aantandingen op oudejaarsavond georkestreerd zijn? Umkay
IS heeft wat geld uitgedeeld aan mannen om heibel te trappen op oudejaarsavond. Het enige dat ze nog konden doen nadat hun geplande aanslagen waren verijdeld.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En omdat je het internet aan banden wil leggen, ouwe Poetin die je er bent.
Door wie zijn die aanrandingen volgens jou trouwens georkestreerd?
Nee. Gewoon nee.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:21 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
IS heeft wat geld uitgedeeld aan mannen om heibel te trappen op oudejaarsavond. Het enige dat ze nog konden doen nadat hun geplande aanslagen waren verijdeld.
Maar dus wel met het gewenste effect.
Ok dus je zit op de lijn Wilders die zegt dat elke mannelijke vluchteling een "testosteronbom" is?quote:
Mal verhaal Remlof.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:21 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
IS heeft wat geld uitgedeeld aan mannen om heibel te trappen op oudejaarsavond. Het enige dat ze nog konden doen nadat hun geplande aanslagen waren verijdeld.
Maar dus wel met het gewenste effect.
Jij denkt echt dat vluchtelingen spontaan massaal rotzooi gaan trappen in het land dat ze opvangt?quote:
Fraaie drogreden.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:23 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ok dus je zit op de lijn Wilders die zegt dat elke mannelijke vluchteling een "testosteronbom" is?
De kans dat dit door IS is georkestreerd lijkt me minimaal.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:26 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Jij denkt echt dat vluchtelingen spontaan massaal rotzooi gaan trappen in het land dat ze opvangt?
Een beetje vijftigjes laten uitdelen en wat toefluisteren is niet zo heel moeilijk natuurlijk.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:27 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De kans dat dit door IS is georkestreerd lijkt me minimaal.
Er is totaal geen bewijs voor, remlof.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:28 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Een beetje vijftigjes laten uitdelen en wat toefluisteren is niet zo heel moeilijk natuurlijk.
Ja, en Nederland islamiseert dankzij de massa-immigratie.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:21 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
IS heeft wat geld uitgedeeld aan mannen om heibel te trappen op oudejaarsavond. Het enige dat ze nog konden doen nadat hun geplande aanslagen waren verijdeld.
Maar dus wel met het gewenste effect.
Het is wel weer een schoolvoorbeeld van iemand die niet kan verkroppen dat de realiteit niet strookt met zijn wereldbeeld.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er is totaal geen bewijs voor, remlof.
En mocht het wel waar zijn, dan is het bijzonder zorgwekkend dat zoveel jonge moslimmannen voor een paar euro's het beest uit gaan lopen hangen.
Ze waren ook grotendeels dronken. Dat past ook maar matig bij de IS-lijn.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er is totaal geen bewijs voor, remlof.
En mocht het wel waar zijn, dan is het bijzonder zorgwekkend dat zoveel jonge moslimmannen voor een paar euro's het beest uit gaan lopen hangen.
Tsja, ik vind het ook bijzonder vervelend dat het is gebeurd, vooral omdat ik regelmatig in de bres spring voor vluchtelingen. Ik voel echter weinig behoefte om mijn ogen te sluiten voor de realiteit.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is wel weer een schoolvoorbeeld van iemand die niet kan verkroppen dat de realiteit niet strookt met zijn wereldbeeld.
Wat ik van een docu heb begrepen is dat die IS-strijders moeilijk aan de drugs en drank zitten.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:36 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ze waren ook grotendeels dronken. Dat past ook maar matig bij de IS-lijn.
99.999 kan dit echt vele malen beter.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:23 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ok dus je zit op de lijn Wilders die zegt dat elke mannelijke vluchteling een "testosteronbom" is?
Met een handvol woorden iemand een donkerbruine kleur aansmeren of stevig tergen is een bepaalde gave.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:15 schreef Reya het volgende:
[..]
99.999 kan dit echt vele malen beter.
Een donkerbruine kleur aansmeren klinkt toch eerder als iets wat Kaas- en de zijnen doen.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Met een handvol woorden iemand een donkerbruine kleur aansmeren of stevig tergen is een bepaalde gave.
quote:Op maandag 11 januari 2016 10:22 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Een donkerbruine kleur aansmeren klinkt toch eerder als iets wat Kaas- en de zijnen doen.
Niet eens heel ver gezocht. Wanneer er gelijktijdig op verschillende plekken rellen ontstaan dan zit daar over het algemeen een aanleiding achter. Het was al bekend dat de fanatieke islambroeders naar aanloop van oudejaaravond paupers en andere moslims zaten op te zwepen om herrie te trappen. Iedereen dacht aan een bomaanslag van een klein groepje fanatiekelingen, maar iets groters zat er natuurlijk ook aan te komen.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:21 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
IS heeft wat geld uitgedeeld aan mannen om heibel te trappen op oudejaarsavond. Het enige dat ze nog konden doen nadat hun geplande aanslagen waren verijdeld.
Maar dus wel met het gewenste effect.
Bah.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:22 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Een donkerbruine kleur aansmeren klinkt toch eerder als iets wat Kaas- en de zijnen doen.
Het gros van de gatengravers is tegenwoordig particulier en werkt ook vaak in opdracht van particulierenquote:Op maandag 11 januari 2016 10:29 schreef Janneke141 het volgende:
Ambtelijke problemen op maandagochtend. Hilariteit voor de neutrale toeschouwer.
Het bordenmannetje heeft aan de rechterkant van de straat borden 'niet parkeren ivm werkzaamheden' neergezet.
De kuiltjesgraafmannetjes staan met al hun spullen klaar om aan de linkerkant de stoep open te gooien. Er wordt druk overlegd en getelefoneerd.
Wie een kuil graaft voor een ander...quote:Op maandag 11 januari 2016 10:32 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het gros van de gatengravers is tegenwoordig particulier en werkt ook vaak in opdracht van particulieren.
Maar dit soort misverstanden is inderdaad wel boeiend om te volgen
Iemand moet de man van de bordjes én de man van de putjes toch hebben aangestuurd, zou je zeggen. Ambtenaar of niet.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:32 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het gros van de gatengravers is tegenwoordig particulier en werkt ook vaak in opdracht van particulieren.
Maar dit soort misverstanden is inderdaad wel boeiend om te volgen
Of ze lezen een tekening verkeerd.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Iemand moet de man van de bordjes én de man van de putjes toch hebben aangestuurd, zou je zeggen. Ambtenaar of niet.
Maar ik zie geen busjes met reclame of logo's, en de mannen in de oranje pakken zijn ook niet herkenbaar. Niet echt wat je verwacht van een commerciële partij.
Ze staan er trouwens nog. Ome Dirk van nummer 73 komt zich er nu ook maar eens mee bemoeien.
Een rekenfout met grote gevolgen.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Of ze lezen een tekening verkeerd.
Klopt, er zal 1 opdrachtgever zijn. Overigens zijn juist de publieke netbeheerders (voor water, gas, elektra en riolering) vrij herkenbaar qua busjes en kleding e.d. Bij de netbeheerders voor communicatienetwerken en hun aannemers (vaak ook ZZP'ers e.d.) is dat iets minder het geval.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Iemand moet de man van de bordjes én de man van de putjes toch hebben aangestuurd, zou je zeggen. Ambtenaar of niet.
Maar ik zie geen busjes met reclame of logo's, en de mannen in de oranje pakken zijn ook niet herkenbaar. Niet echt wat je verwacht van een commerciële partij.
Ze staan er trouwens nog. Ome Dirk van nummer 73 komt zich er nu ook maar eens mee bemoeien.
Bij kabels gaat er uiteindelijk gewoon zand overquote:Op maandag 11 januari 2016 10:37 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Rekenfouten kun je nog recht rekenen
Walgelijke lui inderdaad. De Assad-clan is zo gruwelijk als IS.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:23 schreef robin007bond het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)an-voedsel~a4222017/
Hoe misselijk kunnen mensen soms zijn.
Precies, niemand die het ziet.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:40 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Bij kabels gaat er uiteindelijk gewoon zand over
Hehe, eindelijk eens iemand die wel gewoon leest wat ik schrijf.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:30 schreef Ryon het volgende:
[..]
Niet eens heel ver gezocht. Wanneer er gelijktijdig op verschillende plekken rellen ontstaan dan zit daar over het algemeen een aanleiding achter. Het was al bekend dat de fanatieke islambroeders naar aanloop van oudejaaravond paupers en andere moslims zaten op te zwepen om herrie te trappen. Iedereen dacht aan een bomaanslag van een klein groepje fanatiekelingen, maar iets groters zat er natuurlijk ook aan te komen.
Dat betekent niet dat de hele mensenmassa uit jihadisten bestaat. Wel dat de aanstichters van die groep uit die hoek kunnen komen. Net zoals bij "normaal" hooliganisme zijn maar een paar kapiteins nodig om honderden meelopers in beweging te krijgen.
Is wel zo gezellig.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:41 schreef Janneke141 het volgende:
Nu komen er ook nog twee mannetjes van Bureau Toezicht bijstaan. Geen idee wat die nu weer komen doen. Zal ik ze zometeen gewoon allemaal koffie aan gaan bieden?
Heb je een vrije dag?quote:Op maandag 11 januari 2016 10:41 schreef Janneke141 het volgende:
Nu komen er ook nog twee mannetjes van Bureau Toezicht bijstaan. Geen idee wat die nu weer komen doen. Zal ik ze zometeen gewoon allemaal koffie aan gaan bieden?
Gratis papaver uit Iran.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:40 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Wat ik van een docu heb begrepen is dat die IS-strijders moeilijk aan de drugs en drank zitten.
Ja, ik werk er maar vier. Althans, ik sta maar voor vier dagen onder contract.quote:
Docenten? Altijd.quote:
In de lokale Hoofdstraat is een paar jaar terug het riool vervangen. Daar werden ook gelijk buiten gebruik gestelde leidingen geruimd. Daar kwam heel wat oud koper en ijzer voor de gehaktballenpot onder vandaanquote:Op maandag 11 januari 2016 10:41 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Precies, niemand die het ziet.
Slecht geregeld. Gewoon een contract voor 5 dagen nemen.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:43 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, ik werk er maar vier. Althans, ik sta maar voor vier dagen onder contract.
Ja. Of de aanleiding is de jaarwisseling, wanneer vele mensen de straat op gaan en zich volgieten met allerlei dranken. De betreffende nieuwkomers willen begrijpelijk ook meedoen in het festijn.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:30 schreef Ryon het volgende:
[..]
Niet eens heel ver gezocht. Wanneer er gelijktijdig op verschillende plekken rellen ontstaan dan zit daar over het algemeen een aanleiding achter. Het was al bekend dat de fanatieke islambroeders naar aanloop van oudejaaravond paupers en andere moslims zaten op te zwepen om herrie te trappen. Iedereen dacht aan een bomaanslag van een klein groepje fanatiekelingen, maar iets groters zat er natuurlijk ook aan te komen.
Dat betekent niet dat de hele mensenmassa uit jihadisten bestaat. Wel dat de aanstichters van die groep uit die hoek kunnen komen. Net zoals bij "normaal" hooliganisme zijn maar een paar kapiteins nodig om honderden meelopers in beweging te krijgen.
En dan werk ik er zes. Nee, dank je.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:44 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Slecht geregeld. Gewoon een contract voor 5 dagen nemen.
Minder dan honderd procent werken is enkel een redelijke deal als je je werk goed kunt afbakenen. Bij hbo+ lukt dat meestal maar matig.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:44 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Slecht geregeld. Gewoon een contract voor 5 dagen nemen.
Hoax, je zit in het onderwijs, daar gaan juffies om 16:00 uur naar huis omdat ze de was moeten doen.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En dan werk ik er zes. Nee, dank je.
Daarom is MBO-administratief als 50plusser in de financiele sector de hemel.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:46 schreef Reya het volgende:
[..]
Minder dan honderd procent werken is enkel een redelijke deal als je je werk goed kunt afbakenen. Bij hbo+ lukt dat meestal maar matig.
Nou, dan zal ik wel iets verkeerd doen. Dank je dat je me daar even op wijst.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:48 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Hoax, je zit in het onderwijs, daar gaan juffies om 16:00 uur naar huis omdat ze de was moeten doen.
SP'ers zijn niet altijd even tactisch en subtielquote:HOOGEVEEN - SP-raadslid Bianca Behr uit Hoogeveen heeft zich niet populair gemaakt op sociale media. Het raadslid plaatste op Twitter foto’s van Adolf Hitler, Donald Trump en Geert Wilders met als begeleidende tekst: "Zoek de verschillen."
"Deze SP-mevrouw is zeer, zeer ernstig in de war. Mogelijk grondig geschiedenis bijspijkeren", reageert Harald van Hasselt. Arnold Hendrik vindt dat Behr beter op kan stappen als raadslid. “Dit kunt u niet maken", schrijft hij. Een aantal andere mensen vindt dat Behr zich diep moet schamen.
Een enkeling nam het voor Behr op. "Ik zie alléén maar overeenkomsten, géén verschillen! Ook niet qua karakter en zienswijze", schrijft Twittergebruiker DOORNroos.
Behr heeft haar tweet inmiddels verwijderd.
http://www.rtvdrenthe.nl/(...)ers-met-Adolf-Hitler
Manke vergelijking bovendien. Trump is een rijke kapitalist. Hitler was een arme schilder.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:52 schreef 99.999 het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
SP'ers zijn niet altijd even tactisch en subtiel
Daarnaast is Trump niet links, in tegenstelling tot de twee andere sujetten.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:54 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Manke vergelijking bovendien. Trump is een rijke kapitalist. Hitler was een arme schilder.
Uiteindelijk werd Hitler ook een rijke kapitalist. Die heeft zijn vermogen flink uit weten te bouwen nadat hij het schilderen opgaf.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:54 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Manke vergelijking bovendien. Trump is een rijke kapitalist. Hitler was een arme schilder.
Die invasie van Rusland was toch maar een matige investering; beetje een onrendabel pauperland binnenvallenquote:Op maandag 11 januari 2016 10:55 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Uiteindelijk werd Hitler ook een rijke kapitalist. Die heeft zijn vermogen flink uit weten te bouwen nadat hij het schilderen opgaf.
Ja doordat iedereen verplicht z'n broddelwerkje moest lezen. Z'n naaste nazi-vrienden hebben heel wat meer geroofd meen ik.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:55 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Uiteindelijk werd Hitler ook een rijke kapitalist. Die heeft zijn vermogen flink uit weten te bouwen nadat hij het schilderen opgaf.
Alle 3 hebben ze van die vreemde kapsels.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:52 schreef 99.999 het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
SP'ers zijn niet altijd even tactisch en subtiel
Je gaat door voor de koelkast.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:58 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Alle 3 hebben ze van die vreemde kapsels.
Die mening deel ik. Snorren zijn vrij ondergewaardeerd.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:02 schreef Heilwasser het volgende:
Toch jammer dat snorren uit zijn onder de meeste wereldleiders.
Graag gedaan.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:49 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nou, dan zal ik wel iets verkeerd doen. Dank je dat je me daar even op wijst.
quote:Op maandag 11 januari 2016 11:02 schreef Heilwasser het volgende:
Toch jammer dat snorren uit zijn onder de meeste wereldleiders.
Heeft u nog zo'n mooie jaren 80 snor?quote:Op maandag 11 januari 2016 11:03 schreef Ryon het volgende:
[..]
Die mening deel ik. Snorren zijn vrij ondergewaardeerd.
Deze look.quote:
quote:Op maandag 11 januari 2016 11:07 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Heeft u nog zo'n mooie jaren 80 snor?
Dijkhoff doet zijn best.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:10 schreef Janneke141 het volgende:
Het wachten is op baarden. Gewoon een hipster als premier.
quote:Op maandag 11 januari 2016 11:10 schreef Janneke141 het volgende:
Het wachten is op baarden. Gewoon een hipster als premier.
Omdat het een Brabo is?quote:Op maandag 11 januari 2016 11:12 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Dat is ongeveer de enige VVD'er die ik wel zie zitten.
En de nieuwe voorzitter van de Tweede Kamer dan?quote:Op maandag 11 januari 2016 11:12 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Dat is ongeveer de enige VVD'er die ik wel zie zitten.
Dat is een onderkin, geen baard.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:14 schreef Ryon het volgende:
[..]
En de nieuwe voorzitter van de Tweede Kamer dan?
[ afbeelding ]
Baarden, blegh.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:14 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Omdat ie een baard heeft natuurlijk
Kaak kweken, pompom.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:17 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Blote billen gezichten, blegh.
Tjah, in zijn geval denk ik meteen dat hij te arm en te smoezelig is om een scheermesje te kopen.quote:
Hij zal vast wel gaan pleiten voor een scheermessensubsidie. Zou die ook voor moslims gaan gelden dan?quote:Op maandag 11 januari 2016 11:18 schreef Ryon het volgende:
[..]
Tjah, in zijn geval denk ik meteen dat hij te arm en te smoezelig is om een scheermesje te kopen.
Gingerbaard.quote:
Ik heb kaak+baard, 1+1=3.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:17 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Kaak kweken, pompom.
Dan heb je dat niet.
Zielloos, aldus Allah.quote:
Onzin, je zegt net dat jouw baardloos gezicht op blote billen lijktquote:
Lazarus. Die stond weer op toch?quote:
Dit had ik vrijdag al op mijn Facebookpagina geplaatst. Vind je het geen fantastich nummer? En achteraf gezien ook voorspellend.quote:
Ik vind z'n oude nummers beter, maar Lazarus blijkt nu dus gewoon z'n postmortem nummer te zijnquote:Op maandag 11 januari 2016 11:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Dit had ik vrijdag al op mijn Facebookpagina geplaatst. Vind je het geen fantastich nummer? En achteraf gezien ook voorspellend.
Ja, hoe bijzonder is dat.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:39 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik vind z'n oude nummers beter, maar Lazarus blijkt nu dus gewoon z'n postmortem nummer te zijn
Hehe.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:22 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Een donkerbruine kleur aansmeren klinkt toch eerder als iets wat Kaas- en de zijnen doen.
Niemand heeft interesse!! OMG!!quote:Op maandag 11 januari 2016 11:40 schreef Kosmoproleet het volgende:
http://www.healthunity.pw(...)and-heeft-interesse/
Ik wist niet dat het primaire doel van mitochondrieen het bestrijden van kanker was, zo leer je elke dag iets nieuws via de nieuwe media.
Maar dat bestaat binnenkort niet meer.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:48 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Daarom is MBO-administratief als 50plusser in de financiele sector de hemel.
Minimale inspanning, minimale verantwoordelijkheid, minimale overuren en veel vakantiedagen.
Complot gesmeed door Andreas Blühm om meer bezoekers naar zijn tentoonstelling te lokken.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Was het bekend dat hij ziek was? Ik zag dit echt niet aankomen.
Altijd die Groningers weerquote:Op maandag 11 januari 2016 11:51 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Complot gesmeed door Andreas Blühm om meer bezoekers naar zijn tentoonstelling te lokken.
Rutte moe het land dus ook al verlaten. Wordt wel rustig hier als straks de GBL aan de macht komt.twitter:geertwilderspvv twitterde op zondag 10-01-2016 om 17:04:23De PVV wil NL teruggeven aan de Nederlanders. Grenzen dicht voor asiel en islam, uit de EU en onze miljarden hier besteden. En zonder Rutte! reageer retweet
Oh, en hier wordt dan actief schande van gesproken? Ik dacht dat je in dit land alles mocht zeggen? Blijkbaar niet als het kritiek op heersende gedachtes betreft.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:52 schreef 99.999 het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
SP'ers zijn niet altijd even tactisch en subtiel
Ach ja, de nieuwe politieke correctheid.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:53 schreef Euribob het volgende:
[..]
Oh, en hier wordt dan actief schande van gesproken? Ik dacht dat je in dit land alles mocht zeggen? Blijkbaar niet als het kritiek op heersende gedachtes betreft.
Dan is die beste man al met pensioen.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Maar dat bestaat binnenkort niet meer.
Onze miljarden.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:53 schreef Ryon het volgende:
Rutte moe het land dus ook al verlaten. Wordt wel rustig hier als straks de GBL aan de macht komt.twitter:geertwilderspvv twitterde op zondag 10-01-2016 om 17:04:23De PVV wil NL teruggeven aan de Nederlanders. Grenzen dicht voor asiel en islam, uit de EU en onze miljarden hier besteden. En zonder Rutte! reageer retweet
Vroeger moest pedofilie kunnen, nu is dat pedojagen.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:54 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ach ja, de nieuwe politieke correctheid.
Het is politiek volgens mij even onhandig als de gemiddelde schofferingsactie van Wilders. Maar als deze SP-nobody hier blij van wordt, ik zal er niet wakker van liggen.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:53 schreef Euribob het volgende:
[..]
Oh, en hier wordt dan actief schande van gesproken? Ik dacht dat je in dit land alles mocht zeggen? Blijkbaar niet als het kritiek op heersende gedachtes betreft.
Hoe wil je Nederland teruggeven aan de Nederlanders?quote:Op maandag 11 januari 2016 11:53 schreef Ryon het volgende:
Rutte moe het land dus ook al verlaten. Wordt wel rustig hier als straks de GBL aan de macht komt.twitter:geertwilderspvv twitterde op zondag 10-01-2016 om 17:04:23De PVV wil NL teruggeven aan de Nederlanders. Grenzen dicht voor asiel en islam, uit de EU en onze miljarden hier besteden. En zonder Rutte! reageer retweet
Voor de PVV'er is alles boven de duizend natuurlijk een ondenkbaar groot bedrag.quote:
Nou, dan moeten we het weer afpakken van de moslims.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:57 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Hoe wil je Nederland teruggeven aan de Nederlanders?
Geert zou zelfs de gasbaten nog aan het volk geven. Oh wacht.quote:
Eigenlijk is de GBL een soort van Robin Hood dus. Geld afpakken van de EU en dat (terug)geven aan arme en boze blankmenschen.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:58 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Voor de PVV'er is alles boven de duizend natuurlijk een ondenkbaar groot bedrag.
Ach, ik denk dat een foto van Janmaat vergeleken als Hitler vroeger toch minder ophef zou hebben veroorzaakt. Men zou instemmend knikken en weer verder gaan met waar men mee bezig was.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:57 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het is politiek volgens mij even onhandig als de gemiddelde schofferingsactie van Wilders. Maar als deze SP-nobody hier blij van wordt, ik zal er niet wakker van liggen.
Welnee, een uitkering+toeslagen is al gauw 2k netto.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:58 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Voor de PVV'er is alles boven de duizend natuurlijk een ondenkbaar groot bedrag.
Een spotprent van Jezus met een bom in z'n tulband ook.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:59 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ach, ik denk dat een foto van Janmaat vergeleken als Hitler vroeger toch minder ophef zou hebben veroorzaakt. Men zou instemmend knikken en weer verder gaan met waar men mee bezig was.
Minus vaste lasten van tien abonnementen, dure boodschappen en sigaretten.quote:Op maandag 11 januari 2016 12:00 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Welnee, een uitkering+toeslagen is al gauw 2k netto.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |