Dat werd door de nazi's gestuurd hè. Was niet echt een gevalletje spontane volkswoede.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:25 schreef Cattivo het volgende:
[..]
Ik zou maar eens de datum van 9 op 10 november 1938 zoeken.
Maar sowieso, zijn veel van die autochtone kinderen ook helemaal niet weerbaar. Zag laatst nog een reportage op Duitse televisie. Ging over van die achterbuurten. Duitse kinderen in de minderheid, en de ouders klaagden dat ze gepest werden door de allochtone meerderheid. Ondertussen deden die ouders niet aan de weerbaarheid van hun eigen kinderen. Ze zouden eens kunnen beginnen met een assertiviteitscursus en wat vechtsporten.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:24 schreef riazop het volgende:
[..]
De meeste Duitse autochtonen spuit de WELVAART hun oren uit. Die gaan zich niet mengen, die kijken wel uit.
Het gaat vooral over de kleine groepje autochtone losers. Zij die niet mee hebben kunnen graaien van de welvaart...
Tja straks als extreem rechts aan de macht is..quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat werd door de nazi's gestuurd hè. Was niet echt een gevalletje spontane volkswoede.
Popoquote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:25 schreef riazop het volgende:
[..]
In voetbalstadions doet popo niet anders. Ondanks een overmacht aan vijandigen
Dan komen ze je halen?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:28 schreef Cattivo het volgende:
[..]
Tja straks als extreem rechts aan de macht is..
https://en.wikipedia.org/wiki/Rostock-Lichtenhagen_riotsquote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:27 schreef deedeetee het volgende:
Ik geloof dat we hier in het verleden aardig wat rellen hebben gehad waarbij geweld niet werd geschuwd en de stenen uit de straat getrokken werden. Hoe zit dat in Duitsland ? Hebben ze dat daar ook ?
GOEDE observatiequote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:28 schreef Wintar het volgende:
[..]
Maar sowieso, zijn veel van die autochtone kinderen ook helemaal niet weerbaar. Zag laatst nog een reportage op Duitse televisie. Ging over van die achterbuurten. Duitse kinderen in de minderheid, en de ouders klaagden dat ze gepest werden door de allochtone meerderheid. Ondertussen deden die ouders niet aan de weerbaarheid van hun eigen kinderen. Ze zouden eens kunnen beginnen met een assertiviteitscursus en wat vechtsporten.
Zie je in Nederland overigens ook. Allochtone kinderen doen relatief meer aan vechtsport. Goede zaak. Ik ben zelf ook niet zo opgevoed overigens, maar ik zou mijn kinderen altijd zoveel mogelijk weerbaarheid bijbrengen.
Ondersteuning van ? door denken. Deden ze toen ook. Ik mag hopen dat Merkel en co iets gaan bedenken om het tegen te houden.quote:
Ik zeg, kunnen, in geval van een 'burgeroolog' waar jij het over hebt. Ik geloof daar niet zo in. Om eerdere genoemde redenen dus.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:25 schreef john2406 het volgende:
[..]
Ik dacht altijd ze zijn niet allemaal zo, en jij beweert in dat stukje
Het tegenover gestelde.
Sta maar een voor de rechter als straatvechter of als een weerloze die iemand doodslaat.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:28 schreef Wintar het volgende:
[..]
Zie je in Nederland overigens ook. Allochtone kinderen doen relatief meer aan vechtsport. Goede zaak. Ik ben zelf ook niet zo opgevoed overigens, maar ik zou mijn kinderen altijd zoveel mogelijk weerbaarheid bijbrengen.
?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:31 schreef john2406 het volgende:
[..]
Sta maar een voor de rechter als straatvechter of als een weerloze die iemand doodslaat.
Waar heb ik het over burgeroorlog gehad?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:29 schreef Wintar het volgende:
[..]
Ik zeg, kunnen, in geval van een 'burgeroolog' waar jij het over hebt. Ik geloof daar niet zo in. Om eerdere genoemde redenen dus.
Anders lees je even terug.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:33 schreef john2406 het volgende:
[..]
Waar heb ik het over burgeroorlog gehad?
O en dan heb ik het daarover?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:35 schreef Wintar het volgende:
[..]
Anders lees je even terug.Ik reageerde op iemand die daarover begon, en jij haakte daar op in.
Ja en dan mee achter de tent brommers kiek'n. Echt vergelijkbaar...quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:10 schreef riazop het volgende:
[..]
BROEK UIT, BROEK UIT !! is een typisch boerenkreet hoor
Naar Nederland komen dan ook alleen de apothekers, ingenieurs en microbiologen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:18 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Vreemd dat we dit hier in NL nog niet gezien hebben. Althans, niet op zulke grote schaal.
1 op 1 of 100 voor 1?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:37 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ja en dan mee achter de tent brommers kiek'n. Echt vergelijkbaar...
Rape culture is een erg groot woord, maar het is wel waar dat seksueel geweld ook in onze maatschappij een groot probleem is dat veelste veel wordt weggewuifd.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja, ik zie steeds voor bijkomen dat Dld zelf ook gewoon een rape culture heeft. NL idem, want 1 op 3 NLse vrouwen is verkracht/seksueel lastig gevallen.
Die nemen wel alleen mensen met een beperking aan, of een diversiteitslabeltje.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:25 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Nou meteen een baan vragen bij de aivd dus, meneer de sherlock holmes.
En dan wat? Ik heb het net gedaan. Daar krijg je spijt van.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:31 schreef john2406 het volgende:
[..]
Sta maar een voor de rechter als straatvechter of als een weerloze die iemand doodslaat.
Denk je niet dat de ene een zwaardere straf krijgt als de ander?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:53 schreef Jaroon het volgende:
[..]
En dan wat? Ik heb het net gedaan. Daar krijg je spijt van.
Dat is niet wat ik bedoelde.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:28 schreef Eufonie het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/Rostock-Lichtenhagen_riots
De Nederlandse ook hoor. Wellicht dat het nu nog meevalt, maar als die stroom gelukzoekers niet snel op droogt hebben wij hier binnen afzienbare tijd dezelfde soort taferelen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:14 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Heftig dus. Duitse samenleving wordt met een groot probleem opgezadeld iig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |