Zeker. Ik zit op de helft. 4 van de 8 op maar begin in te kakken. Twijfels. Morgenavond gewoon niets, maar in de middag zou eventueel nog kunnen. Denk dat ik zo in bed ga liggen met 1 halve liter en dan docu op de telefoon kijken ofzo.quote:
Zo weer 1345 ofzo intercity Groningen pauze stoptrein terug.quote:
Welk dienstnummer heb je?quote:Op vrijdag 8 januari 2016 03:48 schreef Geerd het volgende:
[..]
Zo weer 1345 ofzo intercity Groningen pauze stoptrein terug.
Stoptrein heen stoptrein terug 19.33 klaar en dan zuipen !!!!!!!
Niet tandenpoetsen?quote:Op vrijdag 8 januari 2016 03:48 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Zeker. Ik zit op de helft. 4 van de 8 op maar begin in te kakken. Twijfels. Morgenavond gewoon niets, maar in de middag zou eventueel nog kunnen. Denk dat ik zo in bed ga liggen met 1 halve liter en dan docu op de telefoon kijken ofzo.
Ik vertrouw op jou dat het goed komt met die trein.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 03:48 schreef Geerd het volgende:
[..]
Zo weer 1345 ofzo intercity Groningen pauze stoptrein terug.
Stoptrein heen stoptrein terug 19.33 klaar en dan zuipen !!!!!!!
Ja idd kun je beter vanmiddag nog een paar wegtikkenquote:Op vrijdag 8 januari 2016 03:48 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Zeker. Ik zit op de helft. 4 van de 8 op maar begin in te kakken. Twijfels. Morgenavond gewoon niets, maar in de middag zou eventueel nog kunnen. Denk dat ik zo in bed ga liggen met 1 halve liter en dan docu op de telefoon kijken ofzo.
quote:Op vrijdag 8 januari 2016 03:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
Er zouden meer Geerd's moet werken bij NS.
Heel aardig doorgetikt. Met deze snelheid gaat nummertje honderd nog voor zaterdag morgen nog geopend worden!quote:
Natuurlijk valt er dan wat te vieren. Bij het aanmaken van het 100ste topic in deze reeks schenkt het Café de eerste 100 liter bier van het huis!quote:
Waar te drinkenquote:Op vrijdag 8 januari 2016 12:12 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Natuurlijk valt er dan wat te vieren. Bij het aanmaken van het 100ste topic in deze reeks schenkt het Café de eerste 100 liter bier van het huis!
Ongetwijfeld.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 12:56 schreef renwan het volgende:
Zou 100 dan vandaag/vannacht gehaald gaan worden?
Heb wel nachtdienst dus is niet onwaarschijnlijkquote:Op vrijdag 8 januari 2016 12:58 schreef PausNicolaas het volgende:
Die 301 berichten kan renwan toch wel even knallen, die staat immers altijd op plek 1!!!!!
Allahahahahaquote:Op vrijdag 8 januari 2016 13:01 schreef renwan het volgende:
Volgens mij heeft de moskee hier verderop speakers opgehangen, ik hoor iets dat verdacht veel lijkt op een gebedslied
Allah akbar!!! Boem !!!quote:Op vrijdag 8 januari 2016 13:01 schreef renwan het volgende:
Volgens mij heeft de moskee hier verderop speakers opgehangen, ik hoor iets dat verdacht veel lijkt op een gebedslied
Zo hoort het ook. Veel zuipen in het leven maar ondertussen de zaken wel voor elkaar hebbenquote:Op vrijdag 8 januari 2016 13:58 schreef Geerd het volgende:
Morgen maar eens even beetje schoonmaken achter de bank vensterbank, alle kabels even los halen afnemen en dan zuipen
Ik heb eindelijk weer eens wat vrije tijd, dus ik zal meehelpenquote:Op vrijdag 8 januari 2016 12:56 schreef renwan het volgende:
Zou 100 dan vandaag/vannacht gehaald gaan worden?
Ja af en toe ff aan de bak.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:12 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Zo hoort het ook. Veel zuipen in het leven maar ondertussen de zaken wel voor elkaar hebben
Het nadeel van je eigen huis, schoonmakenquote:Op vrijdag 8 januari 2016 13:58 schreef Geerd het volgende:
Morgen maar eens even beetje schoonmaken achter de bank vensterbank, alle kabels even los halen afnemen en dan zuipen
Het bezoek kun je ook combineren met bier tochquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:17 schreef Monopoly het volgende:
Ik trek er straks ook nog een paar open. Krijg nog even bezoek straks, kort lullen. Daarna boodschapje en pils.
Mwoah, het is zo'n serieuze zak die komt babbelen over geld.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:19 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Het bezoek kun je ook combineren met bier toch
Hu ?? Hoe dan ?quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:19 schreef renwan het volgende:
Godver, ik koop net 6 bruine bolletjes bij de AH. Heb ik ze laten liggen![]()
quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:19 schreef renwan het volgende:
Godver, ik koop net 6 bruine bolletjes bij de AH. Heb ik ze laten liggen![]()
Nee begrijpelijkquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:20 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Mwoah, het is zo'n serieuze zak die komt babbelen over geld.
Zware tijden gehad qua geld en nu op de goede rit. Zo'n vrijwilliger is dat. Die assisteert en geeft tips enzo. Dan is het niet zo'n puik idee om keihard te pilsen
Geeft ook wel weer voldoening, schoonbed wasmachine draait huis ruikt fris smaken ze extra goed hoorquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:18 schreef renwan het volgende:
[..]
Het nadeel van je eigen huis, schoonmaken
Ja er was weer een of andere lul voor me langzaam met inpakken, daardoor kwamen de boodschappen van degene na me bij de mijne te liggen. Zo over het hoofd gezien denk ik.quote:
Vrijwilliger nog wel, heb je je zelf daarvoor opgegeven?quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:20 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Mwoah, het is zo'n serieuze zak die komt babbelen over geld.
Zware tijden gehad qua geld en nu op de goede rit. Zo'n vrijwilliger is dat. Die assisteert en geeft tips enzo. Dan is het niet zo'n puik idee om keihard te pilsen
Tering scherp nu zekerquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:23 schreef renwan het volgende:
[..]
Ja er was weer een of andere lul voor me langzaam met inpakken, daardoor kwamen de boodschappen van degene na me bij de mijne te liggen. Zo over het hoofd gezien denk ik.
Dit is sowieso niet mijn dag merk ik al, breekt net een stukje van m'n tand af![]()
Valt wel mee, voel het opsich niet. Had iets tussen m'n tanden zitten of zo voelde het tenminste. Ik een beetje aan de slag met een tandenstoker.quote:
Ja. Ik zat er nogal diep in een paar jaar geleden en zo langzaam aan kroop ik wel uit het dal maar het ging nog steeds te moeizaam. Altijd een paar tientjes tekort aan het eind van de maand enzo.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:23 schreef Geerd het volgende:
[..]
Vrijwilliger nog wel, heb je je zelf daarvoor opgegeven?
Bekend verhaal, begin er nu ook eindelijk langzaam uit te komenquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:26 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ja. Ik zat er nogal diep in een paar jaar geleden en zo langzaam aan kroop ik wel uit het dal maar het ging nog steeds te moeizaam. Altijd een paar tientjes tekort aan het eind van de maand enzo.
Slecht overzicht en had moeite om de financiele huishouding op orde te krijgen. Elke maand wel een deurwaardersbrief omdat ik weer wat over het hoofd zag.
Nu is er orde, overzicht, dicipline en geen schulden. Heb me nog nooit zo goed gevoeld als nu![]()
Nu de laatste touwtjes aantrekken, nog een beetje voorzichtiger boodschappen doen (en minder roken/tabak kopen) en dan zijn we er wel. Dan kan er ook een beetje gespaard worden.
Het maakt je alleen maar sterker. Als je de onderkant hebt gezien, dan kan je ook de bovenkant zien. Sommige mensen blijven strak op de middenlijn. Ik heb alles gezien op het moment dat ik dood ga. Dan heb je pas geleefd.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:27 schreef renwan het volgende:
[..]
Bekend verhaal, begin er nu ook eindelijk langzaam uit te komen
Klopt!quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:29 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Het maakt je alleen maar sterker. Als je de onderkant hebt gezien, dan kan je ook de bovenkant zien. Sommige mensen blijven strak op de middenlijn. Ik heb alles gezien op het moment dat ik dood ga. Dan heb je pas geleefd.
STELLETJE HOEMOESquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:30 schreef H0D3NPYL het volgende:
Dit is echt fucking lekker:
[ afbeelding ]
Het is rommel, maar als je echt honger hebt heeel lekkerquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:32 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
Wij hadden dit in de rangeerdienst gisteren. In zo'n rokerig spoorhok op het rangeerterrein deze rommel uit de magnetronWarm voer in de maag en weer doorgaan
Dan vreet ik allesquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:41 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
maar als je echt honger hebt heeel lekker
Alles is wel een beetje overdreven, maar wel veelquote:
Dat ja.quote:
Wel baas dat ze voor jou gewoon op het perron leveren!quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:44 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dat ja.![]()
Ik heb een keer een kapsalon en pizza laten bezorgen op het perron van mijn favoriete Turk. Doen ze normaal niet aan maar ze kennen mij. Midden in mijn nachtdienst om 3 uur stond hij daar op het perron te wachten. Vet lekker lopen schransen voor de TV in het rookhok tussen de sporen
Goede Turk. Lekker eten voor niet al te veel geld. Op z'n tijd moet dat kunnen. Ik probeer in elke stad waar ik woon een goede klantrelatie te hebben met een eigenaar van een fastfood etablissement. Altijd handig.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:45 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Wel baas dat ze voor jou gewoon op het perron leveren!
Dat is zeker een goed ding om te hebben. Wij hadden in een kroeg het voor elkaar gekregen dat er om 2 uur 's nachts nog pizza en kapsalons werden bezorgd voor het bar personeelquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:48 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Goede Turk. Lekker eten voor niet al te veel geld. Op z'n tijd moet dat kunnen. Ik probeer in elke stad waar ik woon een goede klantrelatie te hebben met een eigenaar van een fastfood etablissement. Altijd handig.
Hahahahaha heldendaden zijn dat. Dan weet je dat je leeftquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:49 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat is zeker een goed ding om te hebben. Wij hadden in een kroeg het voor elkaar gekregen dat er om 2 uur 's nachts nog pizza en kapsalons werden bezorgd voor het bar personeel
Je voelt je wel echt baas als mensen komen vragen aan de bar of er nog een snackbar open is en je nee moet verkopen terwijl je vijf minuten daarvoor nog een kapsalon hebt geklaptquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:49 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Hahahahaha heldendaden zijn dat. Dan weet je dat je leeft
Natuurlijke selectie. De echte mannen weten zich stand te houden in de duistere nachten. De mietjes zullen vergaan. Zo werkt het gewoon.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:50 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Je voelt je wel echt baas als mensen komen vragen aan de bar of er nog een snackbar open is en je nee moet verkopen terwijl je vijf minuten daarvoor nog een kapsalon hebt geklapt
Het verschil tussen een jonge en een man is dat een echte man ongeacht het tijdstip of situatie altijd voor goed voedsel kan zorgen!quote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:52 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Natuurlijke selectie. De echte mannen weten zich stand te houden in de duistere nachten. De mietjes zullen vergaan. Zo werkt het gewoon.
Real men united by Geerdquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:54 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Het verschil tussen een jonge en een man is dat een echte man ongeacht het tijdstip of situatie altijd voor goed voedsel kan zorgen!
Ergo: Echte man gespot
Ik blijf dan toch liever op de middenlijnquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:29 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Het maakt je alleen maar sterker. Als je de onderkant hebt gezien, dan kan je ook de bovenkant zien. Sommige mensen blijven strak op de middenlijn. Ik heb alles gezien op het moment dat ik dood ga. Dan heb je pas geleefd.
Geerdquote:Op vrijdag 8 januari 2016 14:59 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik blijf dan toch liever op de middenlijn
Zolang ze maar ABN praten, want anders krimpt 'ie spontaan naar -30 cm.quote:
Spoor 4, 5, en 6 Alfa.quote:
Als je de foto opslaat, dan wordt 'ie trouwens wel in één keer goed weergegeven. FOK! kan er gewoon niet mee omgaan.quote:
Spoorlijn expertsquote:Op vrijdag 8 januari 2016 15:26 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Spoor 4, 5, en 6 Alfa.
Gemaakt vanaf spoor 6 bravo
Pas op man ik zit al op meer dan 30 uur. Voor ik het wist vloog de tijd.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 15:07 schreef renwan het volgende:
Zo, weer tijd voor wat potjes Rocket League
Ja ga ik zo ook even naar kijkenquote:Op vrijdag 8 januari 2016 15:32 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Pas op man ik zit al op meer dan 30 uur. Voor ik het wist vloog de tijd.
Pro tip doe tutorials en leer te bootsen en schoten in de lucht te pakken. Ik maakte gisteren een schot dat zelfs het vijandelijke team zei dat ze op mijn goal fapte.
Complimenten krijgen van de tegenpartijquote:Op vrijdag 8 januari 2016 15:32 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Pas op man ik zit al op meer dan 30 uur. Voor ik het wist vloog de tijd.
Pro tip doe tutorials en leer te bootsen en schoten in de lucht te pakken. Ik maakte gisteren een schot dat zelfs het vijandelijke team zei dat ze op mijn goal fapte.
Als ik hem upload met tinypic.com draait TinyPic hem omquote:Op vrijdag 8 januari 2016 15:30 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Als je de foto opslaat, dan wordt 'ie trouwens wel in één keer goed weergegeven. FOK! kan er gewoon niet mee omgaan.
Tinypic moet sowieso eens een Android app krijgenquote:Op vrijdag 8 januari 2016 15:53 schreef Geerd het volgende:
[..]
Als ik hem upload met tinypic.com draait TinyPic hem om
Ik was net mijn presentatie aan het oefenen voor dinsdagquote:
Uuuuuhmquote:Op vrijdag 8 januari 2016 16:28 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Ik was net mijn presentatie aan het oefenen voor dinsdag
Zit gewoon over de tijd heen, dus ik moet dinsdag niet te veel uhmm'en
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |