Jij kent Treehut nog niet, die is hier pas 18 maanden of zo.. Geniaal met zn post , maar soms ook onbegrijpelijkquote:
Ow, maar even wandelen naar de Appie vind ik niet zo erg met dit weer, maar echt wandelen in natuurgebied... dat vind ik niks. Maar ja, de Oostvaardersplassen hier is ook 1 grote kale vlakte dus voelt al snel alsof het vriestquote:Op woensdag 6 januari 2016 18:57 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ben rond 16.30 u. nog naar de AH gefietst en het was toen 9 °C, nagenoeg geen wind, droog en nergens ijzel, best een lekker weertje voor de winter, mij hoor je niet klagen.
Ja hallo... ik ben net onder mijn rots vandaan gekomen. Moet de nieuwelingen nog een beetje leren kennenquote:Op woensdag 6 januari 2016 18:57 schreef chufi het volgende:
[..]
Jij kent Treehut nog niet, die is hier pas 18 maanden of zo.. Geniaal met zn post , maar soms ook onbegrijpelijk
Inlines zijn wel leuk voor wat langere tochtjes, maar ben zelf meer een fan van old-skool roller quad skates. Die cruisen zo lekker en zijn ook geschikter voor dansen.quote:Op woensdag 6 januari 2016 18:49 schreef Doedezemaar het volgende:
Mijn inline skates heb ik al jaren niet aangehad, ga het wel weer voorzichtig oppakken, jaartje geleden nog wel op de ijsbaan gestaan, was heerlijk
Kom eens wandelen met mw. MM.quote:Op woensdag 6 januari 2016 18:53 schreef Doedezemaar het volgende:
Bij mij zette de ouderdom dan wel erg vroeg in, meer dan 20 jaar geleden. Binnen mijn grenzen probeer ik toch een beetje actief te blijven, voornamelijk met wandelen.
Is dat wat, die Oostvaardersplassen?quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:01 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ow, maar even wandelen naar de Appie vind ik niet zo erg met dit weer, maar echt wandelen in natuurgebied... dat vind ik niks. Maar ja, de Oostvaardersplassen hier is ook 1 grote kale vlakte dus voelt al snel alsof het vriest
[..]
Ja hallo... ik ben net onder mijn rots vandaan gekomen. Moet de nieuwelingen nog een beetje leren kennen
Eh.. nee, Oostvaardersplassen heeft niet echt horeca. Boat House aan Almere kant is dan nog relatief aan de rand ervan. Wel erg gezellig in de zomermaanden. Je kunt er ook BBQ'en op een speciale "boot" wat echt gaaf is om te doen.quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:18 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Is dat wat, die Oostvaardersplassen?
Zit er bijv. ook ergens een horeca punt?
En hallo, ik ben MadMaster, nieuw sinds 2000 of zo...
Dank voor de info, qua natuur trekken de Oostvaardersplassen me wel, maar ik moet wel altijd een doel hebben (lees een bak koffie met tosti of zo op het eind)...quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:23 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Eh.. nee, Oostvaardersplassen heeft niet echt horeca. Boat House aan Almere kant is dan nog relatief aan de rand ervan. Wel erg gezellig in de zomermaanden. Je kunt er ook BBQ'en op een speciale "boot" wat echt gaaf is om te doen.
ow, en die nieuweling uitspraak ging niet over jou MM.. Jou (de naam tenminste) (her)ken ik nog wel
Oostvaardersplassen wandelen is leuker aan Lelystad kant. Dan kun je tenminste nog door de stukken heen wandelen en de "beroemde" kuddes paarden tegenkomen of je verschansen in 1 van de vogel observatie hokken. Ze zijn alleen de nodige horeca vergeten.quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:25 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dank voor de info, qua natuur trekken de Oostvaardersplassen me wel, maar ik moet wel altijd een doel hebben (lees een bak koffie met tosti of zo op het eind)...
Komt meer door je avatar die je volgens mij al jaren hebt. Mijn naam kun je mogelijk meer kennen van de actie "Laat Ondertitels Vrij" waarbij Danny nog op de frontpage een artikel aan besteed heeft. Ik was er alleen ver voor die tijd al waarbij ik vooral met Chufi en FANN heb gebabbeld.quote:En jouw geheugen is kennelijk beter dan dat van mij...
In Lelystad kom ik regelmatig, ik neem mijn eigen bammetjes dan wel mee...quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:32 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Oostvaardersplassen wandelen is leuker aan Lelystad kant. Dan kun je tenminste nog door de stukken heen wandelen en de "beroemde" kuddes paarden tegenkomen of je verschansen in 1 van de vogel observatie hokken. Ze zijn alleen de nodige horeca vergeten.
Sorry, maar de frontpage bezoek ik nooit, dus die actie heb ik gemist.quote:Komt meer door je avatar die je volgens mij al jaren hebt. Mijn naam kun je mogelijk meer kennen van de actie "Laat Ondertitels Vrij" waarbij Danny nog op de frontpage een artikel aan besteed heeft. Ik was er alleen ver voor die tijd al waarbij ik vooral met Chufi en FANN heb gebabbeld.
Als je een verrekijker hebt, moet je die niet vergeten mee te nemen. Dan zie je echt heel veel geweldige flora & faunaquote:Op woensdag 6 januari 2016 19:44 schreef MadMaster het volgende:
[..]
In Lelystad kom ik regelmatig, ik neem mijn eigen bammetjes dan wel mee...
Ik kwam ook elders hoor. motor en auto gebeuren maar ook in R&P en andere topics. Had er een tijd geleden geen zin meer in omdat ik verward werd met iemand anders (vervelend persoon denk ik) die ik dus niet ben. Kwam dit keer even om de hoek kijken omdat 40+ heropend werd en zie daar, nog een aantal van de oude garde die leuk zijn.quote:[..]
Sorry, maar de frontpage bezoek ik nooit, dus die actie heb ik gemist.
En 40+ bezoek ik pas een jaar of 2. Een relatieve newbie onder de oldbies dus wat dat betreft...
quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:54 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Als je een verrekijker hebt, moet je die niet vergeten mee te nemen. Dan zie je echt heel veel geweldige flora & fauna
[..]
Ik kwam ook elders hoor. motor en auto gebeuren maar ook in R&P en andere topics. Had er een tijd geleden geen zin meer in omdat ik verward werd met iemand anders (vervelend persoon denk ik) die ik dus niet ben. Kwam dit keer even om de hoek kijken omdat 40+ heropend werd en zie daar, nog een aantal van de oude garde die leuk zijn.
* MadMaster legt verrekijker klaar...quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:54 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Als je een verrekijker hebt, moet je die niet vergeten mee te nemen. Dan zie je echt heel veel geweldige flora & fauna
[..]
Ik kwam ook elders hoor. motor en auto gebeuren maar ook in R&P en andere topics. Had er een tijd geleden geen zin meer in omdat ik verward werd met iemand anders (vervelend persoon denk ik) die ik dus niet ben. Kwam dit keer even om de hoek kijken omdat 40+ heropend werd en zie daar, nog een aantal van de oude garde die leuk zijn.
Ik kom van oorsprong uit Alkmaar, maar wel veel in Amsterdam bij mijn oom en tante gelogeerd.quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:55 schreef MadMaster het volgende:
[..]
* MadMaster legt verrekijker klaar...
Vraagje: Kom jij oorspronkelijk uit Amsterdam?
Ik zag je jeugdfoto en dat gezicht kwam me bekend voor...
Ja, jij ook hahahaquote:
Sta op de corveelijstquote:
Dan heb je waarschijnlijk niet bij mij op de middelbare school gezeten, wat ik aanvankelijk dacht.quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:57 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ik kom van oorsprong uit Alkmaar, maar wel veel in Amsterdam bij mijn oom en tante gelogeerd.
Ik zit ook pas 1.5 jr. op Fok!quote:Sorry, maar de frontpage bezoek ik nooit, dus die actie heb ik gemist.
En 40+ bezoek ik pas een jaar of 2. Een relatieve newbie onder de oldbies dus wat dat betreft...
Middelbare school... tja... daar heb ik er heel veel verschillende van gezien. En nee, niet in Amsterdam. Ben wel eens op Leidseplein en museumplein geweest, maar niet noemenswaardig. Terrasjes en cafeetjes bezoekenquote:Op woensdag 6 januari 2016 20:00 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dan heb je waarschijnlijk niet bij mij op de middelbare school gezeten, wat ik aanvankelijk dacht.
Leidseplein bezoeker dan misschien?
Dan verwar ik je met iemand anders, alleen weet ik dus niet met wie...quote:Op woensdag 6 januari 2016 20:02 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Middelbare school... tja... daar heb ik er heel veel verschillende van gezien. En nee, niet in Amsterdam. Ben wel eens op Leidseplein en museumplein geweest, maar niet noemenswaardig. Terrasjes en cafeetjes bezoeken
Stond je aan dichte deur?quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:59 schreef Treehut362 het volgende:
[..]
Sta op de corveelijst
maar
Ging niet door want d'r was niemand.
Jawelquote:
En het was ook op de goede dag?quote:Op woensdag 6 januari 2016 20:04 schreef Treehut362 het volgende:
[..]
Jawel
best wel lekker buiten overigens
Was jij niet diegene van dat gemiep over alimentatie terwijl ze gewoon een baan had en geen kinderen, en die een meet thuis zou organiseren maar niet over de brug kwam?quote:Op woensdag 6 januari 2016 19:54 schreef Mickeys het volgende:
Ik kwam ook elders hoor. motor en auto gebeuren maar ook in R&P en andere topics. Had er een tijd geleden geen zin meer in omdat ik verward werd met iemand anders (vervelend persoon denk ik) die ik dus niet ben. Kwam dit keer even om de hoek kijken omdat 40+ heropend werd en zie daar, nog een aantal van de oude garde die leuk zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |