Het gaat er niet om of dat het bestaat. Ik heb het voor de zekerheid nog even opgezocht en er wordt over gediscussiëerd of dat het ooit is waargenomen (je kan soms conceptueel met iets werken wat niet bestaat, zie bijvoorbeeld complexe getallen (een ingewikkelde discussie die we niet hier moeten voeren, je kan stellen dat het bestaat maar je kan natuurlijk niet echt de wortel van een negatief getal nemen)) dus dat houd ik in het midden. Antimaterie bestaat, dat wil niet zeggen dat we er een relevante hoeveelheid van kunnen opwekken op een bepaalde plaats op een bepaalde tijd.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 15:57 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Wut? Het bestaan van negatieve energie is helemaal niet speculatief.
Deze mevrouw heeft hier veel meer verstand van dan jij of ik.quote:Op maandag 11 januari 2016 21:06 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Hier nog wat meer informatie over het mogelijke reizen met een warpmotor.
Als je wil speculeren dan moet je dat feitelijk onderbouwd doen.
Area 51 + geheime vliegtuigen + rijke fantasie => UFO's + geloof in aliens die ons komen bezoeken zonder zichzelf voor te stellen en zonder ons duidelijk hun vliegtuigen te laten zien.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 17:29 schreef Stompzinnig het volgende:
Wat ik wel wil weten:
Als aliens over zulke superieure techniek beschikken dat ze naar onze planeet kunnen reizen, en dat kunnen verbergen, waarom laten ze zich dan toch af en toe zien, zoals bij die 'mass sightings'?
Maken ze foutjes, willen ze ons pesten?
Als ze mensen bewust zouden willen maken van hun bestaan dan zouden ze zich toch massaal laten zien? En niet alleen aan een of ander redneckdorp?
Als de USA met vliegende schotels zou vliegen en ons zou aanvallen dan zouden we het wel weten.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 15:14 schreef Suncatcher het volgende:
Stel dat er een bekende van jullie een UFO heeft gezien. Hoe zou jij met al je 'kennis' dat verklaren?
Ik zou het puur wetenschappelijk houden. Om te beginnen het onderzoek van Nikola Tesla naar de ether en magnetische velden. Nikola Tesla die in de jaren 30 een lecture hield over hoe elektromagnetische velden gebruikt kunnen worden om vliegtuigen op volstrekt 'buitenaardse en onlogische wijze' te laten vliegen waar ook onderzoekers bij waren die later een vliegende schotel aan het ontwikkelen waren voor nazi duitsland. Amerika heeft na de oorlog veel technologie en wetenschappers uit duitsland gehaald en is daarmee verder gegaan. Nasa is ook op die manier ontstaan. De vliegende schotel die gemaakt is door nazi duitsland had ook allemaal rare symbolen, uit bijgeloof door de thule society.
Vanuit puur wetenschappelijke oogpunt zou je kunnen zeggen dat het Roswell incident wel degelijk heeft plaatsgevonden. Er was een coverup, maar het waren geen Aliens. Het was een poging om zo snel mogelijk de technologie uit het woestijn weg te halen, gezien er vele spionnen van Rusland actief waren in de VS. Het verhaal van Aliens en het belachelijk maken van mensen die iets gezien zouden hebben, " je gelooft toch niet in marsmannetjes?" kan verzonnen zijn om deze technologie zo lang mogelijk verborgen te houden
Dit allemaal heel simpel uitgelegd natuurlijk. Occam's razor enzo.
Maar het is ook goed mogelijk dat de waarheid ergens in het midden ligt. Ik blijf open minded.
Wat wel lachwekkend is, is dat er vele landen meedoen aan het JSF project dat, die indruk wordt de laatste 70 jaar gewekt, al vanaf dag 1 compleet ineffectief blijkt te zijn mocht het verhaal over de vliegende schotels waar zijn. Feitelijk kun je stellen dat wij nog oorlogje willen voeren met zeppelins (de f16s / JSF) terwijl Amerika rondvliegt met straaljagers (vliegende schotels)
Dat snap ik. Ik vraag ook niet om een verklaring van waarom mensen in aliens op aarde geloven.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:17 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Area 51 + geheime vliegtuigen + rijke fantasie => UFO's + geloof in aliens die ons komen bezoeken zonder zichzelf voor te stellen en zonder ons duidelijk hun vliegtuigen te laten zien.
Misschien willen mensen het graag geloven?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:27 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]
Dat snap ik. Ik vraag ook niet om een verklaring van waarom mensen in aliens op aarde geloven.
Lees je alsjeblieft een beetje in over het fenomeen voordat je zulke uitspraken doet, het bewijsmateriaal spreekt je simpel weg gewoon tegen.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik kan me trouwens voorstellen dat dit ook voor een UFO werd aangezien toen het nog geheim was.
Ik kan het niemand kwalijk nemen.
[ afbeelding ]
En anders deze wel.
[ afbeelding ]
en deze gezien de extreme hoogte waarvan elke piloot en ingenieur die niet betrokken was bij het project dacht dat die nog niet gehaald kon worden: [ afbeelding ]
Dit zijn de UFO's. Dit en optische effecten en misschien zo nu en dan hallucinaties.
Ik moet me inlezen op die vage complottheoriewebsites? Ik heb eerder even naar wat zogenaamd bewijs gekeken, uit die brieven bleek niets. Ik weet dat zulke complottheoriewebsites erg overtuigend kunnen zijn voor de naïeve lezers maar aan hard bewijs ontbreekt het.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:42 schreef alwaysbenice het volgende:
[..]
Lees je alsjeblieft een beetje in over het fenomeen voordat je zulke uitspraken doet, het bewijsmateriaal spreekt je simpel weg gewoon tegen.
Ze hebben het daar slechts over zwaar achterhaalde technologie die in de meeste gevallen nog werkt op fossiele brandstof maar die nog steeds torenhoog uitsteekt boven van dat van andere landen. En dat mag jij best zien. Straks gaan er nog schoolklassen heen. De nieuwe kinky spulletjes echter die werken op kernenergie, magnetisme, zero-gravity.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:47 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Kijk er volledig naar en laat dan weten wat je ervan vindt. Op dat moment zal ik weer reageren.
Je zegt het zelf al: "Don't bother me with the facts, my mind is made up."quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:47 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik moet me inlezen op die vage complottheoriewebsites? Ik heb eerder even naar wat zogenaamd bewijs gekeken, uit die brieven bleek niets. Ik weet dat zulke complottheoriewebsites erg overtuigend kunnen zijn voor de naïeve lezers maar aan hard bewijs ontbreekt het.
Kijk jij nou maar naar deze documentaire, de enige reden om het niet te doen is omdat je bang bent dat de feiten je geloof tegenspreken.
Kijk er volledig naar en laat dan weten wat je ervan vindt. Op dat moment zal ik weer reageren.
Dat zal helaas voor de meeste complottheoriegekkies hier gelden.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 22:00 schreef alwaysbenice het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al: "Don't bother me with the facts, my mind is made up."
Blijkbaar moet ik jouw geheugen even opfrissen, deze draad begon fatsoenlijk in het meer volwassen subforum NWS, helaas besloot een moderator om de draad hier te plaatsen. Voor nu vind ik het vermakelijk hoe hardnekkig sommige mensen hier zich vastklampen aan hun geloof en hoe hardnekkig ze de feiten negeren.quote:Als je er geen interesse in hebt, wat doe je hier dan?
Jij gelukkig niets. Het complot dat er intelligente aliens bestaan die voor de lol onze planeet bezoeken zou niet bestaan zonder Area 51.quote:En wat heb ik met area 51 te maken?
Het is aannemelijk dat ze ook aan vliegtuigen werken waar wij nog niets over weten (niet met magnetisme of zero-gravity). Ik zou daar niet iets al te spectaculair van verwachten, het is nu niet zo dat de rest van de wereld niet goede wetenschappers en bedrijven heeft die iets vernieuwends kunnen bedenken. Een grote shock qua technologische ontwikkeling was de eerste straaljager die Duitsland ontwierp. Dat zag niemand aankomen maar ja, daar zat je in het hart (qua geogafische ligging en geschiedenis) van de technologische ontwikkeling en wetenschap. Het zou me verbazen als ze momenteel een vliegtuig hebben wat net zo'n groot verschil maakt met bijv. de F22, de JSF en de huidige beste bommenwerpers en spionagevliegtuigen die wel bekend zijn.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:04 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Ze hebben het daar slechts over zwaar achterhaalde technologie die in de meeste gevallen nog werkt op fossiele brandstof maar die nog steeds torenhoog uitsteekt boven van dat van andere landen. En dat mag jij best zien. Straks gaan er nog schoolklassen heen. De nieuwe kinky spulletjes echter die werken op kernenergie, magnetisme, zero-gravity.
Jij bent helaas te dom om zelfs dát te kunnen vatten. Haha. Ik ben klaar met reageren op jou. Je vroeg me iets. Ik stuurde je op die vraag links en daar heb je niet meer op gereageerd. Dusquote:Op zondag 17 januari 2016 16:58 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Een lezing van een astrofysicus over de warpdrive, het wordt compleet genegeerd. Een feitelijk correcte documentaire over Area 51 op National Geographic, het wordt compleet genegeerd.
Gaap. Dat hoor ik al 40 jaar. Elk jaar.quote:Op woensdag 20 januari 2016 00:27 schreef Monomeism het volgende:
Blijven we wakker? Gisteren in The Daily Star.
2016 – the year the world will be told the TRUTH about the existence of aliens
[ afbeelding ]
Ach gut. Ik hoor dit pas 3 jaar en ben gvd één van de weinigen in mijn radius. Dus je bent 40 jaar lang in de ban van ufo's geweest in een tijd dat bijna niemand zich hier mee bezig hield. Hahaquote:Op woensdag 20 januari 2016 20:40 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Gaap. Dat hoor ik al 40 jaar. Elk jaar.
Niet narrow minded. Gewoon helemaal nérgens weet van (willen) hebben over het onderwerp, er desondanks over heen debunken en terwijl dus overkomen als een mongool. Als je het al over een 'circus' denkt te hebben vol met ufo-gekkies moet je minstens het programma, de namen en rugnummers van de clowns inclusief hun hele repertoire goed kennen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 18:09 schreef Suncatcher het volgende:Ik raad alle sceptici hier aan om hetzelfde te doen. Maar ik heb zo'n vermoeden dat sommige hier zo narrow minded zijn dat ze het niet aandurven.
Niet om iets af te doen aan je waarnemingen... maar hoe bepaal je eigenlijk van iets waarvan je niet weet wat het is hoe hoog het precies vliegt?quote:Op donderdag 21 januari 2016 18:09 schreef Suncatcher het volgende:
Dit was een object dat net zo helder was als een ster, ver boven het ruim waar vliegtuigen vliegen.
Je hebt ook minimaal een gen3 nachtkijker nodig. Mij iets te duur.quote:Op donderdag 21 januari 2016 18:44 schreef alwaysbenice het volgende:
dat is een trick of the eye. Maar who knows, zeker niet onwaarschijnlijk.
Ik kijk zeer regelmatig naar de sterretjes en daar gebeurt zo vaak iets dat ik zelf niet kan verklaren. Mijn kennis wat betreft het heelal is immers net als die van jou vrij beperkt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 18:09 schreef Suncatcher het volgende:
Ik raad alle sceptici hier aan om hetzelfde te doen. Maar ik heb zo'n vermoeden dat sommige hier zo narrow minded zijn dat ze het niet aandurven, of dat ze weer durven te beweren dat het maar een weer ballon was
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |