SPOILER: Bonushulks in ere hersteld: een ode aan RaymondK en Dreamerbulk.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De OP staat hier
[ Bericht 1% gewijzigd door VMSDKR op 01-01-2016 20:08:08 ]
Turkije wordt het nieuwe Rijk.quote:De president kreeg donderdag de vraag voorgelegd of het mogelijk is een dergelijk systeem in te voeren zonder de gecentraliseerde rol van de staat aan te tasten. "Er zijn voorbeelden van in de wereld. Je ziet het als je kijkt naar Hitlers Duitsland", antwoordde Erdogan.
In welke context moet ik het plaatsen dan?quote:Op vrijdag 1 januari 2016 20:35 schreef clumsy_clown het volgende:
beetje shocking hoe hard het verdraait wordt
quote:Op vrijdag 1 januari 2016 20:39 schreef Klokov het volgende:
[..]
In welke context moet ik het plaatsen dan?
quote:Op vrijdag 1 januari 2016 20:29 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik ben niet Pro-Erdogan, maar heb net gezien wat hij daadwerkelijk zei en dat is bepaald niet wat in het nieuwsitem geïnsinueerd wordt.
Hij noemt het als een voorbeeld van hoe er een unitair presidentschap in het verleden is geweest als antwoord op de vraag van de journalist of het een mogelijkheid is. het is een halve zin zonder dat hij er een waarde aan geeft, en vervolgens zegt hij dat er verschillende anderen zijn geweest. Heeft het veel langer over Amerika bijvoorbeeld, en zegt ook dat dat, een unitair presidentschap, niet de succesvolste regeringswijze lijkt te zijn.
quote:
quote:Op woensdag 30 december 2015 17:41 schreef Weissman het volgende:
me motto is nog steeds;
eat pussy & make money
haterz overal
Hahaha klokiequote:Op vrijdag 1 januari 2016 21:46 schreef Klokov het volgende:
Volgens mij kom je daar alleen in als je een shot heroine zet.
Rock solid, geen verandering dus. Ben jij al gedomesticeerd Henk?quote:Op vrijdag 1 januari 2016 22:59 schreef fathank het volgende:
[..]
Hahaha klokie
Hoe is het met de vrouw?
Goed te doen ja? Zag hem staan op kickass...quote:
Ik vind helemaal mooi.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 02:09 schreef Montelly het volgende:
[..]
Goed te doen ja? Zag hem staan op kickass...
KLB is voor fuccbois vriendquote:Op zaterdag 2 januari 2016 04:14 schreef Sapstengel het volgende:
Nou die unbans was wel een succes voor KLB, bagger is daar groter dan ooit.
ik heb zo'n hekel aan paul giamatti, alles waar hij in zit sla ik het liefst overquote:
Naah. Wel een nieuwe baan dus spannende tijden komen eraan.quote:Op vrijdag 1 januari 2016 23:40 schreef Klokov het volgende:
[..]
Rock solid, geen verandering dus. Ben jij al gedomesticeerd Henk?
2 dagen, 5 uur, 26 minuten en 15 secondenquote:Op zaterdag 2 januari 2016 12:20 schreef kaasplankje het volgende:
Als er een autoalarm staat te loeien hoelang duurt het dan voor de accu leeg is?
oke cool dan zitten we al op de helft ofzoquote:Op zaterdag 2 januari 2016 12:21 schreef Champy het volgende:
[..]
2 dagen, 5 uur, 26 minuten en 15 seconden
waarom uberhaupt daar kijkenquote:Op zaterdag 2 januari 2016 04:14 schreef Sapstengel het volgende:
Nou die unbans was wel een succes voor KLB, bagger is daar groter dan ooit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |