Het is gewoon bloedheet op dat podium.quote:Op dinsdag 29 december 2015 21:04 schreef Falco het volgende:
Sohee, al dat zweet. Is darten nou echt zo'n fysiek zware sport
Volgens mij is het Meowth.quote:Op dinsdag 29 december 2015 21:04 schreef Grifte het volgende:
[..]
René's favoriete Pokémon is vast Caterpie
Band of brothersquote:Op dinsdag 29 december 2015 21:05 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Omdat ie voorbij the point of no return is. Onbegrijpelijk dat ie ingreep. Waarom? Vanwege een fucking kat?
Dat zou te voor de hand liggen. Ik probeerde met mijn woordgrap het niveau van opperkleurder te halen.quote:Op dinsdag 29 december 2015 21:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Volgens mij is het Meowth.
Kusje erop?quote:Op dinsdag 29 december 2015 21:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik vind de Kruidvatreclame onrealistisch
Wordt weer een kansloze 4-0.quote:Op dinsdag 29 december 2015 21:07 schreef Badr_Harry het volgende:
[..]
Voortgod moet zo dus dat komt wel goed
Als je geen Pokemon figuren kent ben je dan oud?quote:Op dinsdag 29 december 2015 21:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Mijn favoriete pokemon is Slowpoke
Niets mis met Vincent (op zijn voetbalclubvoorkeur na dan), prima speler met een heerlijk tempo.quote:Op dinsdag 29 december 2015 21:07 schreef PowerLoungen het volgende:
Hopelijk is Anderson vandaag geen Anderson
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |