Ik ben bezigquote:Op donderdag 24 december 2015 19:10 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dan is het tijd voor een peuk.
Shoef in volle vaart.quote:Op donderdag 24 december 2015 19:11 schreef FANN het volgende:
[..]
nah.....wat een rare opmerking Chuf, heb je gezopen?
Blinde lopen toch altijd met hun stok over straat te swaffelenquote:Op donderdag 24 december 2015 19:11 schreef FANN het volgende:
[..]
nah.....wat een rare opmerking Chuf, heb je gezopen?
Zijn dochter zat bij mij in de klasquote:Op donderdag 24 december 2015 19:10 schreef chufi het volgende:
[..]
Heeft die je wel eens met zn stokkie bevoeld?
Julia?quote:Op donderdag 24 december 2015 19:12 schreef just me het volgende:
[..]
Zijn dochter zat bij mij in de klas
quote:Op donderdag 24 december 2015 19:12 schreef just me het volgende:
[..]
Zijn dochter zat bij mij in de klas
maar ik heb geen tandartsen in de familiequote:Op donderdag 24 december 2015 19:13 schreef FANN het volgende:
[..]![]()
dat had een opmerking van Chufi kunnen zijn
Het lijkt me serieus één van de ergste dingen die je kan overkomen wat gezondheid betreftquote:Op donderdag 24 december 2015 19:12 schreef chufi het volgende:
[..]
Blinde lopen toch altijd met hun stok over straat te swaffelen
ik ook niet, had wel handig geweestquote:Op donderdag 24 december 2015 19:14 schreef just me het volgende:
[..]
maar ik heb geen tandartsen in de familie
voor mij ookquote:Op donderdag 24 december 2015 19:14 schreef FANN het volgende:
[..]
ik ook niet, had wel handig geweest
eh... effe denken... nee wel bewakingquote:Op donderdag 24 december 2015 19:15 schreef just me het volgende:
[..]
voor mij ook
ik had wel polities in de familie
Het is weinig zinvol om zulke dingen te vergelijken, alleen 100% gezond zijn is toppie (maar wie is nu helemaal gezond? Ik denk maar weinig mensen), elke ziekte of handicap is kut om te hebben.quote:Op donderdag 24 december 2015 19:14 schreef FANN het volgende:
[..]
Het lijkt me serieus één van de ergste dingen die je kan overkomen wat gezondheid betreft
Ik dan weer niet...quote:Op donderdag 24 december 2015 19:15 schreef just me het volgende:
[..]
voor mij ook
ik had wel polities in de familie
ja, ja, is ook zo, maar ik zie ze wel eens lopen en dan denk ik datquote:Op donderdag 24 december 2015 19:16 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Het is weinig zinvol om zulke dingen te vergelijken, alleen 100% gezond zijn is toppie (maar wie is nu helemaal gezond? Ik denk maar weinig mensen), elke ziekte of handicap is kut om te hebben.
vond ik vroeger helemaal niet leuk hoorquote:
Ik godzijdank ook niet.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |