Zoals met Coldeportes bedoel je?quote:Op donderdag 24 december 2015 10:21 schreef DeeBee het volgende:
Die Cavaliers valt niet serieus te nemen. Je zou hem eens moeten horen als dit een team Zuid-Amerikaantjes in plaats van Afrikaantjes zou zijn...
Wel mooi dat ze eindelijk goed geinvesteerd hebben in de sprinttrein voor Theo Bos.
Rob Geus zou eens met zijn blauwe lamp over jouw Claudio Corti dekbedovertrek moeten gaan, ik denk dat hij oververhit raakt.quote:Op donderdag 24 december 2015 10:33 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Zoals met Coldeportes bedoel je?
Hadden ze dit plan vorig jaar (of is het al twee jaar terug) ook niet? Al is het verschil dat de World Tour Ranking blijft bestaan in de huidige opzet.quote:Op donderdag 24 december 2015 15:26 schreef Sjoerd102 het volgende:
http://nos.nl/artikel/207(...)e-puntentelling.html
Gewoon even zonder schaamte cqranking kopiëren.quote:Op donderdag 24 december 2015 15:26 schreef Sjoerd102 het volgende:
http://nos.nl/artikel/207(...)e-puntentelling.html
quote:Don’t change a winning team, they say. To increase recognition, Team Giant-Alpecin maintains much of its 2015 design, with just a few slight changes for 2016.
Team Giant-Alpecin continues to capture the team’s DNA through the two dominantly visible “Keep Challenging” stripes on the jersey. The left stripe represents the continuous development of the riders both as individuals and as athletes, and – in a collective sense – the development of the team as a whole. The right stripe represents the creation and continual enhancement of an elite sports environment. The stripes lead upward without interruption, indicating the continuity of both processes.
quote:Op donderdag 24 december 2015 13:22 schreef DeeBee het volgende:
Mooi, dit eerbetoon aan de verloren rode trui van ons Tom. #neverforget #slechtploegske
quote:Op donderdag 24 december 2015 16:28 schreef wimderon het volgende:
Had ik al gezegd dat Velon een walgelijk vehikel is? Wel? Nou, dan doe ik het nog een keer.
Cameraatjes op een fiets en in een ploegleidersauto monteren daar hoef je zo'n gezelschap niet voor op te richten. Wat ze willen zijn dingen als:quote:
Wat weer een kopie was van de UCI-rankingquote:Op donderdag 24 december 2015 15:52 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Gewoon even zonder schaamte cqranking kopiëren.
HD recorder staat al geprogrammeerd.quote:Op zaterdag 26 december 2015 11:29 schreef Evertjan het volgende:
Kijktip vanmiddag het sporza wieler jaaroverzicht direct na het veldrijden
Voorjaar is dan ook de mooiste tijd van het wielerseizoen.quote:Op zaterdag 26 december 2015 11:36 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
HD recorder staat al geprogrammeerd.
Maar sporza kennende zullen de 1e 45min. besteed worden aan de voorjaarsklassiekers. En in de resterende 15min. de rest van het jaar
Was niet heel bijzonder hoor. Hoogtepunten met een muziekje eronder, meer niet.quote:Op zaterdag 26 december 2015 17:32 schreef Slobeend het volgende:
Kut, alleen laatste minuut gezien.
Dat was er afgezien van de Vuelta ook niet echt.quote:Op zondag 27 december 2015 00:57 schreef Evertjan het volgende:
Heel weinig Nederlands succes gezien in het jaaroverzicht
quote:Op zondag 27 december 2015 10:28 schreef Wombcat het volgende:
31 juli 2016 gaan de profs weer eens op de Nürburgring fietsen:
http://www.radamring.de/d(...)tzensport-dank-grofa
die was dit jaar toch wel aan zijn jaar teveel bezig ...quote:
ik ben benieuwd hoe hij zich internationaal gaat manifesteren.quote:Op woensdag 30 december 2015 00:54 schreef wimderon het volgende:
Bos wint na de kilometer ook de sprint op het NK. In de halve finale afgerekend met Hoogland, in de finale met Van den Berg.
OS 2008 waren een deceptie voor hem, ook best lastig natuurlijk om je weer op te laden om pas 4 jaar later weer te kunnen scoren. WK titels had hij al, hij gaf in 2008 al aan dat de enige uitdaging dan nog een OS-titel zou zijn.quote:Op maandag 28 december 2015 15:50 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Toch een jammere overstap naar de weg van Bos. Wel leuk dat hij het geprobeerd heeft, maar echt zonde voor zijn baan carrière. Hopelijk kan hij nog wat toevoegen aan de teamsprint
quote:“De keuze tussen de weg en Olympische Spelen was snel gemaakt toen ik mijn wegprogramma kreeg. Je kunt jaarlijks terugkeren naar de Tour de Langkawi, Hainan en Ster ZLM Toer, maar die koersen heb ik inmiddels wel gezien”, legt Bos uit. “Misschien heb ik in Abu Dhabi wel mijn laatste valpartij meegemaakt. Voor mij is het nu alles of niets.”
Jaquote:Op donderdag 31 december 2015 11:07 schreef TargaFlorio het volgende:
Maar hij blijft dus wel onder contract bij Dimension?
Maar wat heeft de ploeg daaraan? Geeft weinig publiciteit en één man minder voor de wegploeg.quote:Op donderdag 31 december 2015 11:39 schreef Ericr het volgende:
[..]
OS 2008 waren een deceptie voor hem, ook best lastig natuurlijk om je weer op te laden om pas 4 jaar later weer te kunnen scoren. WK titels had hij al, hij gaf in 2008 al aan dat de enige uitdaging dan nog een OS-titel zou zijn.
Maar op de baan was hij wel een hele grote, blijft dan wel jammer dat hij op de weg nooit voorbij het krabbelaarsniveau is gekomen. Wat leuke sprints gewonnen maar overwegend tweederangs en derderangs wedstrijden.
Gelukkig ziet Bos nu ook wel in dat zijn wegprogramma troosteloos is:
[..]
[..]
Ja
Gemiste kans, had dan een luipaard motiefje gedaan.quote:Op vrijdag 1 januari 2016 13:03 schreef Mani89 het volgende:
Africa's team in het zwart.
[ afbeelding ]
Ik hoop dat jouw satire betreffende MTN in het nieuwe jaar zal verminderen.quote:Op vrijdag 1 januari 2016 13:03 schreef Mani89 het volgende:
Africa's team in het zwart.
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 1 januari 2016 13:51 schreef Evertjan het volgende:
Alle wielervrienden in dit topic een gezond en sportief leuk 2016 toegewenst.
Dat hele Qhubeka is ook niet echt een ding meer blijkbaar.quote:Op vrijdag 1 januari 2016 13:03 schreef Mani89 het volgende:
Africa's team in het zwart.
[ afbeelding ]
Ik meen ergens gelezen te hebben dat dat project inderdaad wat naar de achtergrond verschuift.quote:Op vrijdag 1 januari 2016 14:04 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dat hele Qhubeka is ook niet echt een ding meer blijkbaar.
quote:Op vrijdag 1 januari 2016 13:51 schreef Evertjan het volgende:
Alle wielervrienden in dit topic een gezond en sportief leuk 2016 toegewenst.
quote:Op vrijdag 1 januari 2016 14:42 schreef Evertjan het volgende:
Sagan wel een held is degene die Sandy speelt mevrouw Sagan?
Dat het maar een mooi seizoen en jaar mag worden!quote:Op vrijdag 1 januari 2016 13:51 schreef Evertjan het volgende:
Alle wielervrienden in dit topic een gezond en sportief leuk 2016 toegewenst.
Gênant.quote:Op vrijdag 1 januari 2016 14:20 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ik meen ergens gelezen te hebben dat dat project inderdaad wat naar de achtergrond verschuift.
quote:Op vrijdag 1 januari 2016 13:51 schreef Evertjan het volgende:
Alle wielervrienden in dit topic een gezond en sportief leuk 2016 toegewenst.
Die gaat dus knallen in de grote rondes.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 13:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Kwiat heeft er zin an.
quote:Het wielerpeloton is dit seizoen een kleurrijke figuur armer. José Serpa (36) heeft beslist om een punt achter zijn carrière te zetten.
José Serpa reed zoals bijna iedere Colombiaan aardig bergop, maar zal de wielergeschiedenis vooral ingaan als de Colombiaan met de opvallende snor, die hij liet groeien om op Antonio Banderas te lijken.
Serpa versleet zijn laatste drie profjaren bij Lampre en gaf al eerder te kennen dat hij ervan droomde om binnenkort fulltime boer te worden. Afgelopen zomer leerden we Serpa beter kennen in Vive le Vélo. Bekijk hieronder nog eens de beelden.
Lijkt ook op Jochem Uytdehaage, wellicht kan hij net zo goed 'pieken' als Uytdehaage in Salt Lake.quote:
vind het sowieso raar dat de meesten langs de camera kijken, maar dat is mijn meningquote:
zou hij ook zeker moeten kunnenquote:Op zondag 3 januari 2016 21:38 schreef rubbereend het volgende:
Degenkolb droomt van Ronde van Vlaanderen
twitter:daanvandenberg twitterde op maandag 04-01-2016 om 13:25:43De fietsen, onderdelen, wielen en powermeters uit de Worldtour 2016 op een rij gezet. #worldtour #bikes #2016 https://t.co/1dMwAX7uTm
reageer retweet
twitter:TourDeJose twitterde op woensdag 06-01-2016 om 13:41:36Michael Boogerd suspended for two years. Can't be Roompot DS anymore. Results 2005-2007 scrapped https://t.co/pE8B4BrVEH reageer retweet
quote:Op woensdag 6 januari 2016 13:43 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:TourDeJose twitterde op woensdag 06-01-2016 om 13:41:36Michael Boogerd suspended for two years. Can't be Roompot DS anymore. Results 2005-2007 scrapped https://t.co/pE8B4BrVEH reageer retweet
[ afbeelding ]
Vooral een boerenkoolmetspruitjeshoofd.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |