Blijft mooi, die LPF-koppen. Ze zijn hun eigen karikatuur.quote:
Paljassen waren hetquote:Op dinsdag 22 december 2015 15:37 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Blijft mooi, die LPF-koppen. Ze zijn hun eigen karikatuur.
Al die oude wijven.quote:
Uiteraard, al zal het vieren niet meer omvatten dan een etentje met een paar mensen.quote:Op dinsdag 22 december 2015 15:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Ga je het ook vieren? Ophalen in net pak?
Nou leuk toch.quote:Op dinsdag 22 december 2015 15:55 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Uiteraard, al zal het vieren niet meer omvatten dan een etentje met een paar mensen.
Zeker, maar sommigen doen een hele receptie. Dat vind ik wat overdreven voor een tweede master.quote:
Jezus mensen, wat zag iedereen er toen nog jong uit.quote:
Lekker met de bus ipv. de trein. Wat een service.quote:De NS zal volgend jaar extra bussen inzetten op trajecten waarvan wordt verwacht dat de treinstellen te vol zullen raken. Ook zal de spoorwegmaatschappij haar eigen personeel zoveel mogelijk buiten de spits laten rijden.
Dit zijn enkele maatregelen die in 2016 worden genomen om ervoor te zorgen dat zo min mogelijk reizigers last zullen hebben van te volle treinstellen.
Daar wordt rekening mee gehouden vanwege een tekort aan materieel omdat oudere treinstellen worden afgedankt. Vervangende treinen worden pas eind volgend jaar geleverd.
Staatssecretaris Sharon Dijksma (Spoor) wilde van de NS voor de kerst een toezegging dat er alles aan gedaan wordt om treinreizigers niet de dupe te laten worden.
De NS zegt al het beschikbare materieel in te zullen zetten om de drukte volgend jaar en begin 2017 aan te pakken. Niet noodzakelijk onderhoud wordt deels uitgesteld. Oude dubbeldekkers worden opgeknapt en in sommige Sprinters komen meer tweede klasseplaatsen.
http://www.nu.nl/binnenla(...)le-treinstellen.html
En dan lekker in de file staanquote:Op dinsdag 22 december 2015 16:59 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Lekker met de bus ipv. de trein. Wat een service.
Op veel trajecten mag de lijnbus gewoon over de vluchtstrook.quote:
Daar staat Tante Truus met haar kapotte Fiat Punto al.quote:Op dinsdag 22 december 2015 17:00 schreef Monolith het volgende:
[..]
Op veel trajecten mag de lijnbus gewoon over de vluchtstrook.
De helft van het asfalt bestaat inmiddels uit busbanen waar vier keer per uur een bus overheen rijdt.quote:
Daarom ga ik ook altijd mooi voor de spits naar huis.quote:Op dinsdag 22 december 2015 18:17 schreef Janneke141 het volgende:
Lekker allemaal op dezelfde tijd naar school of werk om daarna allemaal op dezelfde tijd weer terug naar huis te gaan. En het dan gek vinden dat (1) het druk is en (2) de NS het niet rendabel vindt om een paar strekkende kilometer trein aan te schaffen die maar drie uur per dag nodig is.
Ik soms ervoor, soms erin en soms erna. Ben altijd precies even lang onderweg.quote:Op dinsdag 22 december 2015 18:40 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Daarom ga ik ook altijd mooi voor de spits naar huis.
Ik zou op zich best erna willen gaan, maar mijn school is maar tot 17.00u open. Anders had ik daar gewoon doorgewerkt.quote:Op dinsdag 22 december 2015 18:41 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik soms ervoor, soms erin en soms erna. Ben altijd precies even lang onderweg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |