We hebben ze opgenomen onder onze voorwaarden en als die je niet aanstaan, staat het je vrij je geluk elders te beproeven.quote:Op maandag 14 december 2015 22:46 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ze zijn NU toch hier? We hebben ze als land opgenomen en besloten dat ze een kans krijgen op een asielprocedure. Dan mogen we ze toch wel een beetje fatsoenlijk begeleiden in de onzekere periode dat ze hier verblijven?
Gast, ze krijgen onderdak, voedsel EN medische verzorging. Dat is niet een beetje fatsoenlijk, dat is HEEL fatsoenlijk.quote:Op maandag 14 december 2015 22:46 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ze zijn NU toch hier? We hebben ze als land opgenomen en besloten dat ze een kans krijgen op een asielprocedure. Dan mogen we ze toch wel een beetje fatsoenlijk begeleiden in de onzekere periode dat ze hier verblijven?
Ah kijk en daar zit de fout. Nederland zit al lang over de maximumcapaciteit heen om 'fatsoenlijke begeleiding' te bieden. En daar wordt iedereen nu de dupe van: de asielzoeker, de vrijwilliger, de burger, de politie, noem maar op.quote:Op maandag 14 december 2015 22:46 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ze zijn NU toch hier? We hebben ze als land opgenomen en besloten dat ze een kans krijgen op een asielprocedure. Dan mogen we ze toch wel een beetje fatsoenlijk begeleiden in de onzekere periode dat ze hier verblijven?
Als land je kwaliteiten kennen is belangrijk, maar je beperkingen kennen nog belangrijker. We zijn wereldkampioen regeltjes maken, maar hier wil men geen regeltje invoeren voor het max aantal asielaanvragen. Alleen dat al schept een klimaat van onrust.quote:Op maandag 14 december 2015 22:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ah kijk en daar zit de fout. Nederland zit al lang over de maximumcapaciteit heen om 'fatsoenlijke begeleiding' te bieden. En daar wordt iedereen nu de dupe van: de asielzoeker, de vrijwilliger, de burger, de politie, noem maar op.
Twee maanden geleden had Den Haag al moeten zeggen: we zitten vol, we moeten alle zeilen bijzetten om de huidige groep adequaat op te vangen. In plaats daarvan roepen mannetjes als Samsom 'er is geen bovengrens'.
Exact. Een stevige campagne vanuit de overheid zou echt wel helpen om de stroom richting Nederland te beteugelen. Het is 2015, deze asielzoekers krijgen via internet en hun telefoons veel meer mee dan wij met z'n allen denken. Die hebben gauw genoeg in de gaten als een land de boodschap afgeeft 'kom maar niet meer, want hier kom je in een kamp met 1.500 anderen zonder privacy'.quote:Op maandag 14 december 2015 22:55 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als land je kwaliteiten kennen is belangrijk, maar je beperkingen kennen nog belangrijker. We zijn wereldkampioen regeltjes maken, maar hier wil men geen regeltje invoeren voor het max aantal asielaanvragen. Alleen dat al schept een klimaat van onrust.
Het punt psychische ellende is wel een punt om serieus te nemen trouwens. De échte vluchteling heeft nogal wat meegemaakt natuurlijk, en hulp op dat vlak is niet alleen voor de persoon in kwestie belangrijk, maar voor iedereen. Geflipte mensen zijn geen leuke mensen als je ze op het verkeerde moment tegenkomt.
Sowieso mensen in een andere cultuur zij aan zij zetten met nóg een andere cultuur werkt groepsvorming in de hand. En juist als je zo aangewezen bent op elkaar kan een onbenulligheid al leiden tot escalattie. Niet eens op basis van een geloof, maar gewoon door het fenomeen groepsdynamiek. Onbegrijpelijk dat niemand zich daarover gebogen lijkt te hebben inderdaad.quote:Op maandag 14 december 2015 23:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Exact. Een stevige campagne vanuit de overheid zou echt wel helpen om de stroom richting Nederland te beteugelen. Het is 2015, deze asielzoekers krijgen via internet en hun telefoons veel meer mee dan wij met z'n allen denken. Die hebben gauw genoeg in de gaten als een land de boodschap afgeeft 'kom maar niet meer, want hier kom je in een kamp met 1.500 anderen zonder privacy'.
Een grootschalige opvang zoals ze in Geldermalsen willen opzetten is imo gewoon vragen om problemen. Je ziet wat er nu al voor trammelant is in Nijmegen (ziektes, onrust, diefstal, pesterijen) en b.v. in Apeldoorn, waar er ook 500 op elkaar geplakt zitten. Dat gaat onherroepelijk ook in andere grootschalige opvang plaatsvinden. Voorkomen is ook in deze beter dan genezen.
Waarom worden er trouwens niet een paar opvangplekken speciaal voor Eritreeers ingericht? Van wat ik telkens lees zijn dat meestal de lui die de boel lopen te verzieken.
Ze mogen al blij zijn dat ze op veilige bodem staan, dit geklaag is ronduit brutaal.quote:Op maandag 14 december 2015 15:26 schreef Stranger het volgende:
Ik lees geen dreigementen in die brief hoor. Het ziet er uit als een prima brief die maar eens aanstipt hoe vervelend en frustrerend het leven van een asielzoeker is in de bureaucratie die asielaanvraag heet.
Neuh, ziekten door een gebrek aan hygiene en diefstal zijn niet bepaald normaal.quote:Op maandag 14 december 2015 23:26 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Ze mogen al blij zijn dat ze op veilige bodem staan, dit geklaag is ronduit brutaal.
... en een baan als raketgeleerde.quote:Op maandag 14 december 2015 16:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
Deze asielzoekers zijn allemaal gefopt door de mensensmokkelaars en de berichten die ongetwijfeld online de ronde doen dat er binnen 2 weken een vrijstaand huis, een zak geld, een baan voor het leven en gezinshereniging staan te wachten in Noord- en West-Europa.
Dan maken ze toch lekker zelf schoon... oh nee daar is men te beroerd voor.quote:Op maandag 14 december 2015 23:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Neuh, ziekten door een gebrek aan hygiene en diefstal zijn niet bepaald normaal.
quote:Op maandag 14 december 2015 23:36 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Dan maken ze toch lekker zelf schoon... oh nee daar is men te beroerd voor.
Diefstal regelen ze normaliter ook onderling. Ik zie geen probleem.quote:Op maandag 14 december 2015 23:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Neuh, ziekten door een gebrek aan hygiene en diefstal zijn niet bepaald normaal.
Dat de integratie van duizenden vreemdelingen geen sinecure is, wijst de praktijk uit. Neem nu Herk-de-Stad, waar sinds begin augustus acht asielzoekers zijn ondergebracht in het lokaal opvanginitiatief (LOI). 'Wij doen ontzettend veel voor die mensen. En terecht, want we willen solidair zijn. Maar ze weigeren te poetsen en hun afval op te ruimen. In hun cultuur is dat vrouwenwerk, hé',quote:
Ies koeltoer, jij vieze raciest!quote:Op maandag 14 december 2015 23:51 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Dat de integratie van duizenden vreemdelingen geen sinecure is, wijst de praktijk uit. Neem nu Herk-de-Stad, waar sinds begin augustus acht asielzoekers zijn ondergebracht in het lokaal opvanginitiatief (LOI). 'Wij doen ontzettend veel voor die mensen. En terecht, want we willen solidair zijn. Maar ze weigeren te poetsen en hun afval op te ruimen. In hun cultuur is dat vrouwenwerk, hé',
http://www.nujij.nl/algem(...)en-en.33586791.lynkx
Van schoonmaaksters houden ze wel:quote:Op maandag 14 december 2015 23:52 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ies koeltoer, jij vieze raciest!
-xa1pt
Ik geloof ook niet dat bij voorbaat is verteld dat dat allemaal probleemlees zou gaan.quote:Op maandag 14 december 2015 23:51 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Dat de integratie van duizenden vreemdelingen geen sinecure is, wijst de praktijk uit.
Ze? Ga je nu op basis van een paar vluchtelingen alle vluchtelingen eigenschappen toedichten? Sterk.quote:Op maandag 14 december 2015 23:56 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Van schoonmaaksters houden ze wel:
Oh maar dat is niet het enige "incident" hoor:quote:Op maandag 14 december 2015 23:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ze? Ga je nu op basis van een paar vluchtelingen alle vluchtelingen eigenschappen toedichten? Sterk.
Ok, en om wat voor verhouding gaat het dan zo ongeveer?quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:03 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Oh maar dat is niet het enige "incident" hoor:
http://www.rtvutrecht.nl/(...)n-overgeplaatst.html
http://www.powned.tv/nieu(...)anden_tiener_18.html
http://www.dagelijksestan(...)sieve-vluchtelingen/
http://nl.gatestoneinstitute.org/6579/verkrachting-migranten
De politie moet dagelijks vijf tot tien keer uitrukken voor incidenten in en rond asielzoekerscentra. Daarbij gaat het vooral om vechtpartijtjes tussen jonge asielzoekers. Dat zegt commandant Max Daniel van de Nationale Politie. ,,Vaak gaat het om meisjes.''
http://www.ad.nl/ad/nl/36(...)lzoekerscentra.dhtml
quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:06 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ok, en om wat voor verhouding gaat het dan zo ongeveer?
Ik denk dat je even met Koos moet praten dan, die hield bij hoog en laag voor dat er GEEN, ik herhaal GEEN problemen zijn. Rustig doorlopen, niets te zien hier.quote:Op maandag 14 december 2015 23:56 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik geloof ook niet dat bij voorbaat is verteld dat dat allemaal probleemlees zou gaan.
Het eerste wat ik me afvroeg bij het lezen van die brief, wie heeft die geschreven, en waarom staat die naam er niet onder maar die van een vluchteling??quote:Op maandag 14 december 2015 18:09 schreef Janneke141 het volgende:
Er staat dat die Okko (of liever, zijn advocaat of sociaal werker, af te lezen aan het niveau van het Nederlands)
Ja vreselijk die tenten, ze hadden het thuis toch veel beter....quote:
Je bent altijd heel spits met je gequote ten faveure van de vluchtelingen, maar ik heb je nimmer een constructieve bijdrage zien doen die hout snijdt op het ergens "meer budget vrijmaken" na wat je ergens in t begin van dit topic zegt, waar zou dat "budget" vandaan moeten komen?quote:Op maandag 14 december 2015 23:28 schreef Xa1pt het volgende:
Neuh, ziekten door een gebrek aan hygiene en diefstal zijn niet bepaald normaal.
Ik geloof niet dat Koos zou ontkennen dat je met groepen op elkaar gooien geen irritaties en ruzies krijgt.quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik denk dat je even met Koos moet praten dan, die hield bij hoog en laag voor dat er GEEN, ik herhaal GEEN problemen zijn. Rustig doorlopen, niets te zien hier.
Als we de "gewone" vechtpartijtjes en geklaag over trage wifi enzo meerekenen....ehm bijna allemaal?quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:06 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ok, en om wat voor verhouding gaat het dan zo ongeveer?
Met wat meer politieke wil is dat prima te doen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:10 schreef YuckFou het volgende:
Je bent altijd heel spits met je gequote ten faveure van de vluchtelingen, maar ik heb je nimmer een constructieve bijdrage zien doen die hout snijdt op het ergens "meer budget vrijmaken" na wat je ergens in t begin van dit topic zegt, waar zou dat "budget" vandaan moeten komen?
Waarom ben je het zo eens met dit gezeik? Je begrijpt toch ook wel dat 50.000+ vluchtelingen "even" opvangen in amper een jaar tijd vrijwel niet te doen zijn voor zo'n landje als dit?
Reken het anders even voor.quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:11 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Als we de "gewone" vechtpartijtjes en geklaag over trage wifi enzo meerekenen....ehm bijna allemaal?
Leg maar uit, wat te doen, waarvan betaald, wat moet er gebeuren, wie gaat het regelen en hoe leg je het en de Nederlandse bevolking, en de vluchtelingen dat uit zodat het geaccepteerd wordt?quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:12 schreef Xa1pt het volgende:
Met wat meer politieke wil is dat prima te doen.
Het is gewoon voorspelbaar. Jij roept 'verhoudingen zijn belangrijk', de ander roept 'kijk naar culturele afkomst en verschillen, groepen slaan elkaar de hersens in', jij komt met een obscuur bronnetje waarin niks relevants staat om dat te ontkrachten en hop, je hebt je zin weer: discussie is afgeleid van het daadwerkelijke onderwerp.quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:09 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, stel je voor dat je het gekanker m.b.t. asielzoekers in perspectief moet gaan plaatsen.
We zouden nog wat op onze bejaarden kunnen bezuinigen. Studenten hebben geen studiebeurs meer dus daar valt niks meer te halen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:12 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Leg maar uit, wat te doen, waarvan betaald, wat moet er gebeuren, wie gaat het regelen en hoe leg je het en de Nederlandse bevolking, en de vluchtelingen dat uit zodat het geaccepteerd wordt?
Doe jij dat maar even met je loze "politieke wil" opmerking. Uitwerkingen in financiëel opzicht, opvang, locaties, bouw van huizen, aantallen, beleid en plaatsing svp.quote:
Bijzondere conclusie.quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:15 schreef Odaiba het volgende:
Grappig dat een hoop hier deze mensen niet eens meer als mens zien
Totdat mensen die mensen helpen geholpen moeten worden omdat ze gedwongen worden mensen te helpen .quote:
Dat doen ze toch ook? Daarom maken veel mensen zich boos, omdat die asielzoekers ondanks alle hulp en voorzieningen die ze krijgen toch lopen te klagen.quote:
Klopt, dat zouden jij of ik ook doen. Ze geven zelfs aan wat er mis is volgens hun. Ik zou niet met ze willen ruilen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:21 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat doen ze toch ook? Daarom maken veel mensen zich boos, omdat die asielzoekers ondanks alle hulp en voorzieningen die ze krijgen toch lopen te klagen.
En te criminelen. Dat ze niet snappen dat ze geen strafblad moeten hebben!quote:Op dinsdag 15 december 2015 00:21 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat doen ze toch ook? Daarom maken veel mensen zich boos, omdat die asielzoekers ondanks alle hulp en voorzieningen die ze krijgen toch lopen te klagen.
Buiten dat. Er zijn zat Nederlanders die geen/te weinig zorg krijgen, geen hulp nadat hun wasmachine stuk is gegaan (bijzondere bijstand is een leuke theorie, maar ook regelmatig géén praktijk), bij de voedselbank moeten aankloppen en hun omgeving gek maken want de begeleiding is wegbezuinigd. Maar hé, dat zijn maar parasieten die oudjes en (geestelijk) gehandicapten. Die zijn niet zielig, toch?quote:Op maandag 14 december 2015 21:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dit gaat niet om een paar buren, of een paar mensen uit de tram. Dit gaat om dorpen, steden, metropools vol mensen die op jouw kosten een huis krijgen, geld krijgen, wasmachines krijgen, auto's krijgen, kortom alles waar een normaal iemand jarenlang voor krom moet liggen. En dat krijgen ze, gratis en voor niks. En een ieder die waagt er iets van te zeggen wordt door linkse policor figuren weggezet als halve racisten omdat ze het wagen kritisch te zijn.
En dat doen we zo uitgekiend, dat onze soldaten pief, paf, poef moeten zeggen bij gebrek aan kogels.....tja....quote:Op maandag 14 december 2015 22:02 schreef Morendo het volgende:
[..]
Als NAVO-lid moeten we nu eenmaal een gedeelte van het BNP uitgeven aan defensie.
Ja, het laat inderdaad maar weer eens zien wat een haatvolle racistensite powned is.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:53 schreef Scorpie het volgende:
http://www.powned.tv/nieu(...)en_op_telefoons.html
Zegt genoeg.
Sommige mensen blijven ontkennen en wegkijken tot het laatste moment wanneer hun eigen kop over de grond roltquote:Op dinsdag 15 december 2015 11:57 schreef Stranger het volgende:
Ja, het laat inderdaad maar weer eens zien wat een haatvolle racistensite powned is.
Vooral bang blijven mensen!
Struisvogel gespot.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:57 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja, het laat inderdaad maar weer eens zien wat een haatvolle racistensite powned is.
Vooral bang blijven mensen!
Iesch koeltoer.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:53 schreef Scorpie het volgende:
http://www.powned.tv/nieu(...)en_op_telefoons.html
Zegt genoeg.
Blijf wegkijken.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:57 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja, het laat inderdaad maar weer eens zien wat een haatvolle racistensite powned is.
Vooral bang blijven mensen!
Dit is juist een reactie van een bang iemand. Gewoon ontkennen....quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:57 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja, het laat inderdaad maar weer eens zien wat een haatvolle racistensite powned is.
Vooral bang blijven mensen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |