haha je bent grappig!quote:Op dinsdag 15 december 2015 18:38 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Jouw soort is echt het gezwel van het internet zeg. Ik zit hier een halve alinea te typen met goede argumenten en jij komt weer met zo´n antwoord voor 12-jarigen op de proppen. Kom dan in ieder geval met goede argumenten waarom Pereiro wel zo'n topper is en Locadia zo slecht.
8 van de 10 combinaties die Pererio opzet zijn slecht doordacht, hij ziet een speler vrijstaan en loopt zelf door maar heeft geen idee wat een eventueel vervolg zou moeten zijn. Verder heeft hij achterlijk veel balverlies op vaak centrale posities op het middenveld waardoor er gevaarlijke counters ontstaan. Prima dat je het niet met me eens bent, maar kom dan in ieder geval met wat meer dan 'haha je bent grappig'.
En dan volgend seizoen als de Jong mogelijk weg is? Locadia laat gewoon zien over een goed spitseninstinct te beschikken. En tuurlijk zie ik ook af en toe een leuke beweging van Pereiro, maar het blijft nogal bij pleintjesvoetbal. Ik heb er persoonlijk een hard hoofd in dat hij zijn 6/7 mil waar gaat maken. Voor zo'n bedrag ben ik vooralsnog not impressed. Het is ook zo dat Locadia vaak hele wedstrijden speelt en Pereiro er vaak als Joker inkwam. Verdedigers waren vaak al wat moe en hij was dan natuurlijk getergd om alsnog zijn doelpuntje mee te pakken.quote:Op dinsdag 15 december 2015 18:55 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
haha je bent grappig!
Edit:
Als je wilt dat mensen serieus op je ingaan, dan is het handig om te beginnen met mensen geen gezwel te noemen. Dat valt bij veel mensen niet goed en bij mij zeker niet. Ten tweede zou het je sieren als je:
A. Je eigen argumentjes niet zo geweldig in zou schatten
B. Anderen geen woorden in de mond legt in een discussie
Maar goed. Ik zal ook even inhoudelijk reageren op je verhaal. Om te beginnen zeg ik nergens (althans niet in een serieus bericht) dat Pereiro zo verschrikkelijk geweldig is. Als je mijn berichten over hem hier een beetje had gevolgd, dan zou inmiddels wel duidelijk moeten zijn dat ik hem veel potentieel vindt hebben, maar dat ik ook vind dat hij nog heel veel moet leren, met name op het gebied van handelingssnelheid en het begrijpen van het Nederlandse voetbal.
Hij is een hele andere manier van combineren gewend en dat zie je in het veld terug. Hij begrijpt zijn medespelers niet en andersom. En ja, hij doet ook wel eens iets fout. Dat zal ook zeker een stuk onzekerheid zijn omdat hij moet wennen en ook hij speelt natuurlijk niet op zijn eigen positie, net als Locadia.
Waarom ik hem dan toch meer krediet geef als Locadia, nou dat is eigenlijk heel simpel. Ondanks het feit dat ze beide veel beter moeten kunnen, is het rendement van Pereiro vooralsnog veel hoger. Veel meer goals en assists per gespeelde minuut. En bovendien heeft hij gewoon veel meer aangeboren talent, dat zie je gewoon aan zijn balbehandeling.
Locadia krijgt, ook al staat hij op links, elke wedstrijd minimaal 2 kansen om een typische spitsengoal te maken. En op hoeveel goals staat hij? Precies evenveel als Pereiro, die veel en veel minder heeft gespeeld. Dat is dus gewoon bedroevend.
Als je er dan vanuit gaat dat PSV in een 4-3-3 moet spelen en je wilt het veld toch enigszins breed houden, dan heb je minimaal één echte buitenspeler nodig. Omdat Pereiro meer rendement heeft dan Locadia en we op de positie van Locadia straks een ECHTE buitenspeler hebben, is de keus snel gemaakt: EXIT Locadia.
Dat van Pereiro als jokertje als de verdedigers moe zijn.....Als je niet wilt dat mensen je als clown zien, dan moet je zo'n onzin echt achterwege laten. En dat spitseninstinct van Locadia? Net zo lachwekkend. Hij mist de ene na de andere kans, schiet vanuit alle hoeken kansloos op goal en geeft vrijwel nooit een assist. Wat is er spitseninstinct aan wat hij doet?quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:17 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
En dan volgend seizoen als de Jong mogelijk weg is? Locadia laat gewoon zien over een goed spitseninstinct te beschikken. En tuurlijk zie ik ook af en toe een leuke beweging van Pereiro, maar het blijft nogal bij pleintjesvoetbal. Ik heb er persoonlijk een hard hoofd in dat hij zijn 6/7 mil waar gaat maken. Voor zo'n bedrag ben ik vooralsnog not impressed. Het is ook zo dat Locadia vaak hele wedstrijden speelt en Pereiro er vaak als Joker inkwam. Verdedigers waren vaak al wat moe en hij was dan natuurlijk getergd om alsnog zijn doelpuntje mee te pakken.
Bedankt voor de excuses, beter laat je dat soort flauwekul voortaan gewoon achterwegen.quote:En stel je niet zo aan zeg met je eerste paar zinnen, net alsof je zelf zo heilig bent. Je weet toch hopelijk net als mij dat dat soort dingen niet letterlijk bedoeld worden en er wordt nogal wat meer gezegd hier op het forum. Was in ieder geval niet zo heftig/persoonlijk bedoeld als jij het misschien opvat en als dat wel zo is dan daarvoor mijn excuses.
Tot slot vind ik niet dat ik mijn argumenten zo geweldig inschat, ik kom echter met argumenten en jij komt met een quasi-grappig zinnetje. Tsjah.
Het is toch echt de waarheid. Pereiro was op een gegeven moment Cocu's standaard wissel in de 80ste minuut, dan speel je (vaak tegen mindere teams) gewoon tegen een team wat in principe conditioneel vrijwel op is. Dan is het toch lekker dat je als buitenspeler compleet fit in het veld komt? Lijkt me niks geks en en ik snap niet waarom ik een clown ben als ik zoiets zeg.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:30 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat van Pereiro als jokertje als de verdedigers moe zijn.....Als je niet wilt dat mensen je als clown zien, dan moet je zo'n onzin echt achterwege laten. En dat spitseninstinct van Locadia? Net zo lachwekkend. Hij mist de ene na de andere kans, schiet vanuit alle hoeken kansloos op goal en geeft vrijwel nooit een assist. Wat is er spitseninstinct aan wat hij doet?
Hij gaat echt niet de opvolger worden van de Jong, althans, ik hoop van harte van niet. Hij is echt geen eerste spits materiaal voor een top 3 club in Nederland.
[..]
Bedankt voor de excuses, beter laat je dat soort flauwekul voortaan gewoon achterwegen.
Locadia lekker beoordelen op de linksbuiten positie. Top.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:30 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat van Pereiro als jokertje als de verdedigers moe zijn.....Als je niet wilt dat mensen je als clown zien, dan moet je zo'n onzin echt achterwege laten. En dat spitseninstinct van Locadia? Net zo lachwekkend. Hij mist de ene na de andere kans, schiet vanuit alle hoeken kansloos op goal en geeft vrijwel nooit een assist. Wat is er spitseninstinct aan wat hij doet?
Hij gaat echt niet de opvolger worden van de Jong, althans, ik hoop van harte van niet. Hij is echt geen eerste spits materiaal voor een top 3 club in Nederland.
[..]
Bedankt voor de excuses, beter laat je dat soort flauwekul voortaan gewoon achterwegen.
Pereiro scoorde 4 van zijn 5 eredivisiegoals in wedstrijden waarin hij in de basis begon. Vandaar dat je argument over verdedigers die moe zijn, behoorlijke kul is.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:34 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Het is toch echt de waarheid. Pereiro was op een gegeven moment Cocu's standaard wissel in de 80ste minuut, dan speel je (vaak tegen mindere teams) gewoon tegen een team wat in principe conditioneel vrijwel op is. Dan is het toch lekker dat je als buitenspeler compleet fit in het veld komt? Lijkt me niks geks en en ik snap niet waarom ik een clown ben als ik zoiets zeg.
Locadia speelt als linksbuiten he. Je zegt in je eerste post wel dat ook Pereiro op een andere positie speelt, maar je snapt toch hopelijk zelf ook dat Pereiro qua bouw/speelstijl ook gewoon een potentiele links/rechtsbuiten is en Locadia een pure centrumspits? Locadia moet nu vaak compleet het tegenovergestelde doen van wat hij voorheen altijd deed en dat vult hij vooralsnog gewoon prima in. Ik ben benieuwd wat PSV uit de hoge hoed tovert, voor die jonge Italiaan is het nog wat te vroeg en in Nederland loopt wat mij betreft geen betere 2de spits dan Locadia, of denk je dat ze bij Ajax of Feyenoord een betere spits hebben?
Tuurlijk niet, je moet toch wat verder kunnen kijken dan doelpunten? Pereiro bracht in dat soort wedstrijden ook vaak wat extra's en forceerde wat. Dat hij 5 doelpunten heeft gemaakt is mij worst, als het spel maar goed is en dat is het 85% van de tijd helaas nog niet.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:41 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Pereiro scoorde 4 van zijn 5 eredivisiegoals in wedstrijden waarin hij in de basis begon. Vandaar dat je argument over verdedigers die moe zijn, behoorlijke kul is.
Ik beoordeel hem op de kansen die hij krijgt zoals hij die als spits ook krijgt. Hij speelt ook nauwelijks als linksbuiten, maar meer als knijpende spits naast de Jong. Hij krijgt veel pure spitsenkansen en maakt die zelden. Daarnaas schiet hij veel te vaak en veel te wild van afstand, waarmee hij al veel kansrijke situaties heeft verknald.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:35 schreef zerokil het volgende:
[..]
Locadia lekker beoordelen op de linksbuiten positie. Top.
Locadia heeft in 13/14 gewoon 13 doelpunten in 31 wedstrijden gemaakt. Hij was toen meestal invaller en in de laatste periode van de competitie stond hij pas in de basis. Ik denk nog steeds dat Locadia een opvolger kan zijn van Luuk. Ga nu niet iemand beoordelen op zijn niet favoriete positie..
Niet minder als bij Locadia. Waarbij ze beide op een hun vreemde positie spelen. En dan kies ik toch voor de speler met de meeste potentie, voetballend vermogen en rendement.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:43 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, je moet toch wat verder kunnen kijken dan doelpunten? Pereiro bracht in dat soort wedstrijden ook vaak wat extra's en forceerde wat. Dat hij 5 doelpunten heeft gemaakt is mij worst, als het spel maar goed is en dat is het 85% van de tijd helaas nog niet.
Maar ook daarvoor scoort hij gewoon te weinig. Hij maakt daarnaast ook gewoon (te) veel (te) domme keuzes. Van Pereiro kan je zoiets nog accepteren aangezien hij nieuw, technisch begaafder is en meer potentie heeft. Van Locadia zou je meer mogen verwachten als hij die topper is/kan zijn die hij denkt dat hij is/kan zijn.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:56 schreef Buitendam het volgende:
Het gebrek aan techniek zorgt ervoor dat het een one-trick-pony is. Snoeihard die ballen op goal janken, meer zit er niet in. Zorgt wel voor spectaculaire goals, maar een spits van PSV moet veel meer in zijn pakket hebben.
Ik weet niet welke herinnering jij aan Khoklov hebt, maar dat was een echte klasbak. Die kon alleen totaal niet met Gerets door een deur waardoor het uiteindelijk op een fiasco uitliep.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:58 schreef Ciscus het volgende:
Wat een maffe discussie. Zijn toch beiden bruikbare spelers gebleken. Locadia vooralsnog meer dan Pereiro, maar als je zijn klasse (techniek, rust en creativiteit) niet ziet...moet je nog meer voetbal kijken, bij voorkeur met iemand die het je uit kan leggen. Maar eerlijk is eerlijk, ondanks dat ik fan was, misschien is het de volgende khoklov.
Nooit beslissend en slechte statistieken bij PSV. Volgens mij was de taalbarrière een behoorlijk obstakel. Desondanks was ik fan!quote:Op dinsdag 15 december 2015 20:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik weet niet welke herinnering jij aan Khoklov hebt, maar dat was een echte klasbak. Die kon alleen totaal niet met Gerets door een deur waardoor het uiteindelijk op een fiasco uitliep.
Maar die heeft het vervolgens in Spanje toch nog aardig goed gedaan.
4 seizoen waarvan 3 rechter rijtje en één uitschieter. Echt bijzonder is dat ook nietquote:Op dinsdag 15 december 2015 20:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik weet niet welke herinnering jij aan Khoklov hebt, maar dat was een echte klasbak. Die kon alleen totaal niet met Gerets door een deur waardoor het uiteindelijk op een fiasco uitliep.
Maar die heeft het vervolgens in Spanje toch nog aardig goed gedaan.
De prestaties van zijn team zijn natuurlijk niet interessant als je hem als speler wilt beoordelen. Hij hield zich daar aardig staande.quote:Op dinsdag 15 december 2015 20:25 schreef rubbereend het volgende:
[..]
4 seizoen waarvan 3 rechter rijtje en één uitschieter. Echt bijzonder is dat ook niet
Nooit beslissend ben ik niet met je eens. Ook in de CL wel wat belangrijke goals gemaakt (ofja, tegen goede tegenstanders..) Speelde bovendien vaak als middenvelder, dus dan is statistiek (goals/assists) geen echt goede graadmeter.quote:Op dinsdag 15 december 2015 20:25 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Nooit beslissend en slechte statistieken bij PSV. Volgens mij was de taalbarrière een behoorlijk obstakel. Desondanks was ik fan!
Khoklov was wel een klassespeler hoor. Alleen werd die niet altijd heel goed begrepen. Maar die kon echt voetballen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:58 schreef Ciscus het volgende:
Wat een maffe discussie. Zijn toch beiden bruikbare spelers gebleken. Locadia vooralsnog meer dan Pereiro, maar als je zijn klasse (techniek, rust en creativiteit) niet ziet...moet je nog meer voetbal kijken, bij voorkeur met iemand die het je uit kan leggen. Maar eerlijk is eerlijk, ondanks dat ik fan was, misschien is het de volgende khoklov.
Daarom mijn angst dat Pereiro een Khoklovje is; dat Pereiro kan voetballen staat buiten kijf net zoals bij Khoklov destijds.quote:Op dinsdag 15 december 2015 20:45 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Khoklov was wel een klassespeler hoor. Alleen werd die niet altijd heel goed begrepen. Maar die kon echt voetballen.
Als hij verhuurd was geweest ook niet.quote:Op dinsdag 15 december 2015 22:11 schreef zerokil het volgende:
Had gehoopt dat Locadia begin dit seizoen verhuurd zou worden, jammer. Zo krijgen wij iig geen goed beeld over zijn kunnen.
Ik vind die gemiste 'pure spitsenkansen' van Locadia wel interessant, ik heb Locadia namelijk helemaal niet zoveel kansen zien krijgen de laatste 5 wedstrijden. Kun je misschien een paar voorbeelden noemen?quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:47 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik beoordeel hem op de kansen die hij krijgt zoals hij die als spits ook krijgt. Hij speelt ook nauwelijks als linksbuiten, maar meer als knijpende spits naast de Jong. Hij krijgt veel pure spitsenkansen en maakt die zelden. Daarnaas schiet hij veel te vaak en veel te wild van afstand, waarmee hij al veel kansrijke situaties heeft verknald.
Dat hij als linksbuiten onder de maat is, daar zal iedereen het mee eens zijn. Althans daar ga ik vanuit, vandaar dat ik ook verwacht dat hij er vrij snel naast als Lestienne terug is.
In 13/14 was hij redelijk gelijkwaardig aan Matavz. Maar hij heeft zich, als spits, niet zichtbaar ontwikkeld. Vond je Matavz goed genoeg voor PSV?
Herinner me nog een fraaie goal tegen Bayern inderdaad.quote:Op dinsdag 15 december 2015 20:32 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Nooit beslissend ben ik niet met je eens. Ook in de CL wel wat belangrijke goals gemaakt (ofja, tegen goede tegenstanders..) Speelde bovendien vaak als middenvelder, dus dan is statistiek (goals/assists) geen echt goede graadmeter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |