Is feitelijk al zo. Met Rusland en Amerika erbij. Ze hebben allemaal een grote broer.quote:Op woensdag 9 december 2015 11:46 schreef Triggershot het volgende:
Verdeel Syrië en Irak gewoon tussen Turkije en Iran, probleem opgelost.
"je kiest voor mij of je kiest voor de terroristen"quote:Op woensdag 9 december 2015 11:40 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het is geen lieverdje maar je kan beter hem aan het roer hebben dan mensen met een compleet doorgedraaide Jihad mentaliteit die vrouwen verbieden make-up te dragen en verplichten Burka's aan te trekken en kindjes opleiden tot zelfmoordenaar (Al-Nusra). IS spreekt voor zich.
Stel je eens een staat voor gerund door Al Qaeda of IS met meer dan 400 vliegtuigen, 5.000 tanks en een leger van 400.000 man. Alle minderheden worden onderdrukt of weggepest, vrouwen moeten in Burka over straat, kinderen worden gehersenspoeld met zieke ideologiëen, alcohol is verboden, sigaretten zijn verboden, disco's bestaan niet. Stel je nu eens voor dat de bevolking daartegen in opstand komt en kijk wat er dan gebeurt.quote:Op woensdag 9 december 2015 11:55 schreef Slayage het volgende:
[..]
"je kiest voor mij of je kiest voor de terroristen"
-assad-
het is diep triest dat steeds meer mensen in het westen de slogan dat hij sinds dag 1 van de opstand gebruikt, beginnen over te nemen
hij is de grootste moordenaar/martelaar/verkrachter van het hele conflict...
hij is geen lieverdje... ajb zeg...
Cyprusquote:Op woensdag 9 december 2015 11:59 schreef Richestorags het volgende:
Nee, dan maar liever Assad. Noem eens één land in het Midden-Oosten waar opstanden niet met de harde hand worden neergeslagen en waar eerlijke rechtspraak en geen martelingen plaatsvinden? Waar godsdienstvrijheid geldt?
Ik vind 'Syria' ook zo lame als naam, Saudi Syria klinkt toch al veel beter.quote:Op woensdag 9 december 2015 11:59 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Stel je eens een staat voor gerund door Al Qaeda of IS met meer dan 400 vliegtuigen, 5.000 tanks en een leger van 400.000 man. Alle minderheden worden onderdrukt of weggepest, vrouwen moeten in Burka over straat, kinderen worden gehersenspoeld met zieke ideologiëen, alcohol is verboden, sigaretten zijn verboden, disco's bestaan niet. Stel je nu eens voor dat de bevolking daartegen in opstand komt en kijk wat er dan gebeurt.
Niemand rekent Cyprus tot het Midden-Oosten. Goed anders gesteld: Het Arabische Midden-Oosten.quote:Op woensdag 9 december 2015 12:02 schreef Oekelpeer het volgende:
[..]
Cyprus
Vind je dat er, afhankelij van de geografische ligging van een land, andere minimumeisen moeten worden gesteld?
SS. Dan hebben we de SS en de SA in het M-O. Dekt de lading wel aardig voor het Saudische regime.quote:Op woensdag 9 december 2015 12:03 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik vind 'Syria' ook zo lame als naam, Saudi Syria klinkt toch al veel beter.
Jawel hoor. Waarom vind je dat, afhankelijk van geografische ligging, dingen als marteling, ontvoering, het gooien van vatbommen, enzovoort wel moeten mogen?quote:Op woensdag 9 december 2015 12:04 schreef Richestorags het volgende:
Niemand rekent Cyprus tot het Midden-Oosten. Goed anders gesteld: Het Arabische Midden-Oosten.
Echt niet. Niemand denkt bij het Midden-Oosten aan Cyprus. Ik vind niet dat het zou mogen, daarom moet de oorlog zo snel mogelijk worden beëindigd, alleen in vredestijd kan je duizend keer beter de geldende staatsstructuur van Syrië hebben dan degene die de Jihadisten voor ogen staan (welke op dit moment de grootste delen van Syrië regeren).quote:Op woensdag 9 december 2015 12:06 schreef Oekelpeer het volgende:
[..]
Jawel hoor. Waarom vind je dat er, afhankelijk van geografische ligging, dingen als marteling, ontvoering, het gooien van vatbommen, enzovoort wel moeten mogen?
Daar ligt een beetje het probleem, als de belangen maar behartigt worden van de grootmachten, maakt een verwerpelijke moraliteit, Islamitisch of niet Islamitisch feitelijk niet uit, de staat zal zelfs beschermd worden.quote:Op woensdag 9 december 2015 12:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
SS. Dan hebben we de SS en de SA in het M-O. Dekt de lading wel aardig voor het Saudische regime.
We kunnen beter Istanboel terug aan de Grieken geven.quote:Op woensdag 9 december 2015 11:46 schreef Triggershot het volgende:
Verdeel Syrië en Irak gewoon tussen Turkije en Iran, probleem opgelost.
Hoezo terug?quote:Op woensdag 9 december 2015 12:08 schreef Woestijnvos het volgende:
[..]
We kunnen beter Istanboel terug aan de Grieken geven.
https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East#Territories_and_regionsquote:Op woensdag 9 december 2015 12:07 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Echt niet. Niemand denkt bij het Midden-Oosten aan Cyprus. Ik vind niet dat het zou mogen, daarom moet de oorlog zo snel mogelijk worden beëindigd, alleen in vredestijd kan je duizend keer beter de geldende staatsstructuur van Syrië hebben dan degene die de Jihadisten voor ogen staan (welke op dit moment de grootste delen van Syrië regeren).
https://www.hrw.org/world-report/2014/country-chapters/jordanquote:Op woensdag 9 december 2015 12:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Daar ligt een beetje het probleem, als de belangen maar behartigt worden van de grootmachten, maakt een verwerpelijke moraliteit, Islamitisch of niet Islamitisch feitelijk niet uit, de staat zal zelfs beschermd worden.
De naam 'Byzantijns' is een verzinsel, het was het 'Oost Romeinse rijk'. Constantijn was verder geen Griek, maar een Romein.quote:
herhaal je weer de assad propaganda...quote:Op woensdag 9 december 2015 11:59 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Stel je eens een staat voor gerund door Al Qaeda of IS met meer dan 400 vliegtuigen, 5.000 tanks en een leger van 400.000 man. Alle minderheden worden onderdrukt of weggepest, vrouwen moeten in Burka over straat, kinderen worden gehersenspoeld met zieke ideologiëen, alcohol is verboden, sigaretten zijn verboden, disco's bestaan niet. Stel je nu eens voor dat de bevolking daartegen in opstand komt en kijk wat er dan gebeurt.
Nee, dan maar liever Assad. Noem eens één land in het Midden-Oosten waar opstanden niet met de harde hand worden neergeslagen en waar eerlijke rechtspraak en geen martelingen plaatsvinden? Waar godsdienstvrijheid geldt?
Nee, dat zeg ik niet. Het is zo makkelijk om mij als Assad lover te betitelen, terwijl ik nooit heb gezegd dat ik de staatsvorm van Assad als de ideale staatsvorm zie. Tevens ben ik ook pro YPG, wat een Assadist nooit zou zijn.quote:Op woensdag 9 december 2015 12:18 schreef Slayage het volgende:
[..]
herhaal je weer de assad propaganda...
dus je zegt die landen in het MO verdienen een tiran of hebben behoefte aan een tiran?
Als je verder nog iets nuttigs te melden hebt ga ik met je in discussie. Als je het op one-liners gaat gooien en mij in hokjes gaat duwen, zijn we uitgepraatquote:https://www.hrw.org/world-report/2014/country-chapters/jordan
https://www.hrw.org/middle-east/n-africa/oman
https://www.hrw.org/middle-east/n-africa/saudi-arabia
https://www.hrw.org/middle-east/n-africa/bahrain
https://www.hrw.org/world(...)united-arab-emirates
https://www.hrw.org/middle-east/n-africa/qatar
Exact. En dat staat me tegen. De godvergeten selectieve verontwaardiging. Ik ben absoluut geen fan van dit soort regimes maar in mijn ogen zijn het nog wel enigszins functionerende staten, waarbij Syrië zelfs nog betere rechten had op het gebied van godsdienstvrijheid en bepaalde keuzes in het leven (alcohol, feesten, kleding) dan bovengenoemde staten. Als de rebellen winnen wordt Syrië een mix van Saudi-Arabië qua religie en Somalië qua failed state (lokale warlords, een falende centrale overheid), want reken maar dat Saudi-Arabië en Qatar hun invloed gaan laten gelden. Een echte oplossing heb ik ook niet, maar in mijn ogen is het beter de bestaande staat te behouden middels een diplomatieke oplossing, met de internationale gemeenschap IS en JN verdrijven en Assad dwingen tot hervormingen door te voeren en het toewerken naar een vervanger als onderdeel van de diplomatieke oplossing.
twitter:Real_Syrian_Rev twitterde op woensdag 09-12-2015 om 12:10:57BREAKING : US Backed #FSA Indiscriminately Shelling West #Aleppo City with Grad Rockets, Many Civilians Dead #Syria https://t.co/zprOHcktwB reageer retweet
Waarom zijn mensen zo naïef om te denken dat als de FSA, Al Qaeda of IS beschikking zouden hebben over de middelen van Assad, dat hun slachtingen niet die van hem zouden evenaren of overtreffen?twitter:
Niets meer van te bekennen.quote:
Als het regime dag en nacht burgers bombardeert dan vind ik het niet raar dat de tegenstanders van het regime hetzelfde doen. Als je dat niet snapt dan ben je wel heel erg naïef. Trouwens je bronnen deugen van geen kant. Het alleen maar een beschuldiging totdat er bewijs is.quote:Op woensdag 9 december 2015 12:28 schreef Richestorags het volgende:
twitter:Real_Syrian_Rev twitterde op woensdag 09-12-2015 om 12:10:57BREAKING : US Backed #FSA Indiscriminately Shelling West #Aleppo City with Grad Rockets, Many Civilians Dead #Syria https://t.co/zprOHcktwB reageer retweet
Waarom zijn mensen zo naïef om te denken dat als de FSA, Al Qaeda of IS beschikking zouden hebben over de middelen van Assad, dat hun slachtingen niet die van hem zouden evenaren of overtreffen?twitter:
SPOILER: 18+Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.twitter:JulianRoepcke twitterde op woensdag 09-12-2015 om 12:00:47#Graphic aftermath of another #Assad/#Putin airstrike on civilians in #Aleppo city.https://t.co/iOpn9hFGwP#Syria https://t.co/tTLXilU2G6 reageer retweet
De oplossing is glashelder: een oneindige impasse met regelmatig conflict.quote:Op woensdag 9 december 2015 12:13 schreef Richestorags het volgende:
[..]
https://www.hrw.org/world-report/2014/country-chapters/jordan
https://www.hrw.org/middle-east/n-africa/oman
https://www.hrw.org/middle-east/n-africa/saudi-arabia
https://www.hrw.org/middle-east/n-africa/bahrain
https://www.hrw.org/world(...)united-arab-emirates
https://www.hrw.org/middle-east/n-africa/qatar
Exact. En dat staat me tegen. De godvergeten selectieve verontwaardiging. Ik ben absoluut geen fan van dit soort regimes maar in mijn ogen zijn het nog wel enigszins functionerende staten, waarbij Syrië zelfs nog betere rechten had op het gebied van godsdienstvrijheid en bepaalde keuzes in het leven (alcohol, feesten, kleding) dan bovengenoemde staten. Als de rebellen winnen wordt Syrië een mix van Saudi-Arabië qua religie en Somalië qua failed state (lokale warlords, een falende centrale overheid), want reken maar dat Saudi-Arabië en Qatar hun invloed gaan laten gelden. Een echte oplossing heb ik ook niet, maar in mijn ogen is het beter de bestaande staat te behouden middels een diplomatieke oplossing, met de internationale gemeenschap IS en JN verdrijven en Assad dwingen tot hervormingen door te voeren en het toewerken naar een vervanger als onderdeel van de diplomatieke oplossing.
Ik hoop dat ze snel el presidente wordt.twitter:Charles_Lister twitterde op zondag 06-12-2015 om 18:38:17.@HillaryClinton: "#Tehran's fingerprints are on nearly every conflict in the Middle East."#Syria #Iraq #Yemen #Lebanon #Turkey #Bahrain reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |