Latakia:twitter:PetoLucem twitterde op woensdag 09-12-2015 om 08:22:13#Hezbollah Leads the Way in Southern #Aleppo as Jaysh Al-Fateh Struggles to Maintain Ground: https://t.co/JMIcdSDetJ via @thearabsource reageer retweet
twitter:sayed_ridha twitterde op dinsdag 08-12-2015 om 20:54:02#SAA have taken control of Rweiset Ya'qoub north of Al-Ziyarah in #Latakia countryside https://t.co/pxA0pw9mKS reageer retweet
Ondanks TOW filmpjes, dagelijkse berichten over de dood van Soleimani, gewoon zwaar aan het ownen.twitter:oulosP twitterde op woensdag 09-12-2015 om 06:31:19#SAA within 10km of the #Syria-#Turkey border in #Latakia . Sultan #Erdogan must be sweating now. To bad #alnusra https://t.co/qAAqoMeDaD reageer retweet
Netjes.quote:Op dinsdag 8 december 2015 15:28 schreef Intellectueel het volgende:
Map laat n jaar progressie van de Koerden zien in Syri.
Bovenste stuk laat de situatie van 8 december 2014 zien. Het onderste de situatie van vandaag, 8 december 2015:
[ afbeelding ]
En dit hebben de Koerden bereikt ondanks dreigementen en obstructies (steunen van rebellen + ISIS) van Turkije.
Waarom vooral de sjia? Beide zijn gewoon giftig maar wat ik denk is dat ook al zou er geen sjia-sunni element zijn, er toch strijd zou zijn tussen praktisch dezelfde groepen die we nu ook zien strijden. Het is nu alleen makkelijker voor machthebbers om mensen te mobiliseren voor een strijd waarvoor ze bereid zijn om in te sterven.quote:Op woensdag 9 december 2015 08:08 schreef firefly3 het volgende:
De sunni en vooral shia wespennesten dienen met zorg verwijderd te worden. Naar mijn mening is zulke slechte hersenspoeling 1 van de grootste gevaren op de wereld.
Als ze aansluiting kunnen vinden met het Efrin Canton zullen de Turken helemaal zenuwachtig worden.quote:
Dat duurt nog wel even want er zitten echt veel ISIS troepen tussen. Daarbij willen ze Dabiq echt niet verliezen.quote:Op woensdag 9 december 2015 08:46 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Als ze aansluiting kunnen vinden met het Efrin Canton zullen de Turken helemaal zenuwachtig worden.
Als de Koerden straks de gehele grens met Turkije hebben veroverd en bezitten, kunnen die IS leden ook nooit de grens met Turkije meer overgaan om per boot naar Griekenland te reizenquote:
Assad zal tevreden zijn met een kleiner Alawistan. Het IS-gebied blijft dan een soort Afghanistan pre 2001, of een Mali pre 2014 waar criminele bendes blijven dwalen totdat een van de omringende landen sterk genoeg is om het weer te stabiliseren.quote:Op woensdag 9 december 2015 10:35 schreef Charleville het volgende:
[..]
Als de Koerden straks de gehele grens met Turkije hebben veroverd en bezitten, kunnen die IS leden ook nooit de grens met Turkije meer overgaan om per boot naar Griekenland te reizen![]()
Wel zie ik dat Assad haast geen grond erbij heeft veroverd op het kaartje.
Het zal nog minimaal een 5 tal jaren duren, voor IS helemaal verdampt is.
Was praktisch al zo. Er zat n klein wespennestje van strijders in n van de 27 districten en dat was het. Uit solidariteit met de burgers hebben ze ze daar gelaten. Maar nu hebben ze eindelijk een deal.quote:
Binnen een aantal maanden tot een jaar is geheel Latakia van Assad en zijn grote delen van Homs weer in handen van Assad (Palmyra en Quayraytan). Ook west en Zuid Aleppo provincie zal in zijn handen vallen. Aleppo stad moet via diplomatieke weg worden verdeeld, anders gaat het helemaal fout daar. Ghouta rond Damascus zal ook in zijn handen komen, die rebellen daar zijn kansloos want omsingeld. Als Assad Latakia veilig heeft gesteld is Ghouta aan de beurt.quote:Op woensdag 9 december 2015 10:35 schreef Charleville het volgende:
[..]
Als de Koerden straks de gehele grens met Turkije hebben veroverd en bezitten, kunnen die IS leden ook nooit de grens met Turkije meer overgaan om per boot naar Griekenland te reizen![]()
Wel zie ik dat Assad haast geen grond erbij heeft veroverd op het kaartje.
Het zal nog minimaal een 5 tal jaren duren, voor IS helemaal verdampt is.
Klinkt allemaal erg goed.quote:Op woensdag 9 december 2015 10:45 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Binnen een aantal maanden tot een jaar is geheel Latakia van Assad en zijn grote delen van Homs weer in handen van Assad (Palmyra en Quayraytan). Ook west en Zuid Aleppo provincie zal in zijn handen vallen. Aleppo stad moet via diplomatieke weg worden verdeeld, anders gaat het helemaal fout daar. Ghouta rond Damascus zal ook in zijn handen komen, die rebellen daar zijn kansloos want omsingeld. Als Assad Latakia veilig heeft gesteld is Ghouta aan de beurt.
twitter:RT_com twitterde op woensdag 09-12-2015 om 10:37:02Vitamin C refill: Syria to export citrus to Russia to fill gap left by Turkish ban https://t.co/Rbb4uOYMNc https://t.co/e9PnmwHGPG reageer retweet
Russia: "We are banning all your shit!"quote:Op woensdag 9 december 2015 10:55 schreef IPA35 het volgende:
twitter:RT_com twitterde op woensdag 09-12-2015 om 10:37:02Vitamin C refill: Syria to export citrus to Russia to fill gap left by Turkish ban https://t.co/Rbb4uOYMNc https://t.co/e9PnmwHGPG reageer retweet
quote:Op woensdag 9 december 2015 00:18 schreef Intellectueel het volgende:
Er bestaan geen soennitische of sjiitische moskeen.
daar zowel de shia als sunni moslims het over eensquote:Op woensdag 9 december 2015 01:34 schreef Koskesh het volgende:
[..]
Daar zijn de ISIS terroristen die aanslagen plegen op Sjietische moskeen in Saudi het met je oneens denk ik.
https://en.wikipedia.org/wiki/Qatif_and_Dammam_mosque_bombings
net als nuquote:Op woensdag 9 december 2015 01:57 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dat van elkaar eeuwenlang vermoorden valt overigens wel mee, de grootste veldslagen tussen Shia en Sunni waren imperialistische oorlogen, geen religieuze.
quote:Op woensdag 9 december 2015 10:41 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er zat n klein wespennestje van strijders in n van de 27 districten en dat was het. Uit solidariteit met de burgers hebben ze ze daar gelaten.
twitter:JulianRoepcke twitterde op woensdag 09-12-2015 om 00:06:30#FootageThe #FSA prepared and backed the Islamist push S of #Aleppo with TOW fire.https://t.co/t2PDMTA2xh#Syria https://t.co/pJzHMdzmis reageer retweet
quote:Op woensdag 9 december 2015 10:58 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Russia: "We are banning all your shit!"
Turkey: "Whatever man, fuck you!"
Russia: "Damn, we kinda need some of that shit...Yo, Syria! Give us some of your shit!"
Syria: "Yes, Master! Please don't leave us!"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Atak op 09-12-2015 12:21:43 ]
Ze hadden dat district dagelijks de kanker in kunnen bombarderen als ze dat hadden gewild. Ook heel Zabadani hadden ze kunnen plat gooien maar dat hebben ze middels diplomatieke weg opgelost. Bij offensieven in Ghouta en Homs worden er pamfletten gestrooid dat de burgers wordt gevraagd te evacueren. Zelfs in Deir-Ezzor zijn er deals met IS om hulp de stad in te laten.quote:Op woensdag 9 december 2015 11:18 schreef Slayage het volgende:
[..]![]()
"solidariteit" van het (as)sadistische regime. dat zal het wel zijn
wat een warmhartig regime is dat regime van assad ook...quote:Op woensdag 9 december 2015 11:24 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ze hadden dat district dagelijks de kanker in kunnen bombarderen als ze dat hadden gewild. Ook heel Zabadani hadden ze kunnen plat gooien maar dat hebben ze middels diplomatieke weg opgelost. Bij offensieven in Ghouta en Homs worden er pamfletten gestrooid dat de burgers wordt gevraagd te evacueren. Zelfs in Deir-Ezzor zijn er deals met IS om hulp de stad in te laten.
Het zijn de terroristen die geen enkel respect voor burgers hebben. Volledig omsingeld in Ghouta, maar geen evacuaties toestaan en weigeren de wapens neer te leggen. Aangezien Damascus veilig moet worden gesteld moeten er toch bommen op. Vervolgens allerlei zielige Youtube filmpjes.
Het is geen lieverdje maar je kan beter hem aan het roer hebben dan mensen met een compleet doorgedraaide Jihad mentaliteit die vrouwen verbieden make-up te dragen en verplichten Burka's aan te trekken en kindjes opleiden tot zelfmoordenaar (Al-Nusra). IS spreekt voor zich.quote:Op woensdag 9 december 2015 11:26 schreef Slayage het volgende:
[..]
wat een warmhartig regime is dat regime van assad ook...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |