Wacht ff.quote:Op zondag 6 december 2015 01:31 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Nope, die beslist niet wat er op de t.v. komt.
Anders zou al de bullshit die we vandaag de dag op t.v. te zien krijgen er allang vanaf geweest zijn.
Een eenmalige uitzending ergens op de NPO is niet voldoende om mensen wakker te krijgen, die in 14 jaar tijd al vele duizenden keren te horen hebben gekregen dat 9/11 is gedaan door Ali Baba en de 40 rovers. Heel af en toe druppelt er eens in de zoveel jaar een programmaatje door wat eventueel een tipje van de sluier oplicht... echter is lang niet genoeg.quote:Op zondag 6 december 2015 01:49 schreef Zaktabak het volgende:
[..]
Er is op de NPO in de afgelopen jaren vast wel een documentaire geweest naar 9/11 met kritisch vraagstukken. Kan zo niet 123 wat benoemen maar omroepen als de NTR of de nog veel onafhankelijkere VPRO hebben vast wel wat kanttekeningen geplaatst.
Die minister waar jij het over hebt heeft niks te zeggen over wat wij op t.v. te zien krijgen. Dat wordt vanuit de VS bepaald.quote:Op zondag 6 december 2015 01:49 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Wacht ff.
Er is slechts op TV, want dat doen ze om ons in onze macht te krijgen, maar degene die beslist wat er op TV komt zou, als hij het kon, deze bullshit er gelijk van af halen. Dat klopt toch niet helemaal?
Al sinds de jaren 50-60, toen het omroepenbestel gevormd is?quote:Op zondag 6 december 2015 01:59 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Die minister waar jij het over hebt heeft niks te zeggen over wat wij op t.v. te zien krijgen. Dat wordt vanuit de VS bepaald.
Omroepen bestonden zelfs daarvoor alquote:Op zondag 6 december 2015 02:02 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Al sinds de jaren 50-60, toen het omroepenbestel gevormd is?
Kan niet exact zeggen vanaf wanneer, echter ga er maar vanuit dat de media toen ook al gecontroleerd was ja.quote:Op zondag 6 december 2015 02:02 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Al sinds de jaren 50-60, toen het omroepenbestel gevormd is?
Ah, vanuit de radio natuurlijk?quote:Op zondag 6 december 2015 02:03 schreef Zaktabak het volgende:
[..]
Omroepen bestonden zelfs daarvoor al
Jep. Al voor de tweede wereldoorlog.quote:
Laat ik de vraag anders stellen. In welke tijd was de media nog niet gecontroleerd.quote:Op zondag 6 december 2015 02:05 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Kan niet exact zeggen vanaf wanneer, echter ga er maar vanuit dat de media toen ook al gecontroleerd was ja.
Geen idee eigenlijk. Ik denk dat er altijd een bepaalde vorm van controle over de media is geweest door de elite.quote:Op zondag 6 december 2015 02:17 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Laat ik de vraag anders stellen. In welke tijd was de media nog niet gecontroleerd.
Waarom het Westen en niet mondiaal? Ik blijf sceptisch zoals je merkt. Ik zie juist heel vaak onderwerpen die op het internet aan populariteit winnen de weg vinden naar het 'echte' journaal, dus het ene medium kijkt altijd nog naar het andere. Tel daarbij op dat veel zenders en programma's gebruik maken van het internet om het publiek buiten de uitzendingen om te bereiken en ik zie een medialandschap wat zich echt niet tot de televisie beperkt.quote:Op zondag 6 december 2015 02:20 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Echter, het gaat erom wie de media in het Westen vandaag de dag in handen hebben natuurlijk.
De vraag is ook, tot hoe ver reikt de macht van de grote mediabedrijven van de Westerse wereld.quote:Op zondag 6 december 2015 02:27 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Waarom het Westen en niet mondiaal? Ik blijf sceptisch zoals je merkt. Ik zie juist heel vaak onderwerpen die op het internet aan populariteit winnen de weg vinden naar het 'echte' journaal, dus het ene medium kijkt altijd nog naar het andere. Tel daarbij op dat veel zenders en programma's gebruik maken van het internet om het publiek buiten de uitzendingen om te bereiken en ik zie een medialandschap wat zich echt niet tot de televisie beperkt.
Daarnaast zie ik wel wat gebreken bij de grote mediabedrijven, omdat ik in die zin anti-kapitalistisch ben, als dat betekent dat grotere bedrijven meerdere kanalen beheersen, maar die bedrijven concurreren toch ook met elkaar geloof ik? Of is dat dan weer de schijn die ze proberen te creëren.
zal vanmiddag eens kijkenquote:Op zondag 6 december 2015 00:49 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Goed dat je ziet dat er een kern van waarheid in ziet.
Mocht je geïnteresseerd zijn, dan zou je deze documentaire moeten zien om een globaal idee te krijgen van hoe het werkt:
Het zou lachwekkend zijn als het niet zo pijnlijk was. Of doorzichtig.quote:Op zondag 6 december 2015 08:42 schreef Jigzoz het volgende:
TS laat zich gewillig indoctrineren door matige YouTube-filmpjes waarin hem opgedrongen wordt dat conservatief christelijke normen de enige juiste zijn, dat homo's perverselingen zijn, dat soberheid en nederigheid de hoogste deugden zijn en bovenal: dat joden de bron van alle kwaad zijn.
Tijd dat TS zijn ogen opent en al die jarenlange indoctrinatie van de complotelite doorziet. Dergelijk complotdenken is namelijk in de wereldgeschiedenis al heel erg vaak de voedingsbodem geweest van heel erg veel oorlogsellende.
Ik vraag me altijd af of dit soort mensen echt zijnquote:Op zondag 6 december 2015 11:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het zou lachwekkend zijn als het niet zo pijnlijk was. Of doorzichtig.
Het zijn de feiten die je gepresenteerd krijgt in die video's; de media is in handen van slechts een paar bedrijven. Zij bepalen de informatie die je tot je krijgt.quote:Op zondag 6 december 2015 08:42 schreef Jigzoz het volgende:
TS laat zich gewillig indoctrineren door matige YouTube-filmpjes waarin hem opgedrongen wordt dat conservatief christelijke normen de enige juiste zijn, dat homo's perverselingen zijn, dat soberheid en nederigheid de hoogste deugden zijn en bovenal: dat joden de bron van alle kwaad zijn.
Tijd dat TS zijn ogen opent en al die jarenlange indoctrinatie van de complotelite doorziet. Dergelijk complotdenken is namelijk in de wereldgeschiedenis al heel erg vaak de voedingsbodem geweest van heel erg veel oorlogsellende.
Ja. Heb ik gedaan. Hierboven de uitkomsten van dat onderzoek.quote:Op zondag 6 december 2015 12:48 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Het zijn de feiten die je gepresenteerd krijgt in die video's; de media is in handen van slechts een paar bedrijven. Zij bepalen de informatie die je tot je krijgt.
Het enige nog relatief vrije medium wat we hebben is het internet. Doe zelf eens wat onderzoek and find out zou ik zeggen.
Ik haat helemaal niet op mensen die tv kijken, ik zeg alleen dat men gebrainwashed wordt door de programma's die men te zien krijgt.quote:Op zondag 6 december 2015 08:54 schreef MPC60 het volgende:
Haten op mensen die tv kijken maar zelf net zo hard gehersenspoeld worden door middel van YouTube filmpjes. Blijf je zelf maar voor houden dat jij het allemaal wel goed zie.
Hamvraag is: zitten de zionisten erachter? Anders kan het nooit een complot zijn.quote:Op zondag 6 december 2015 12:56 schreef Scrummie het volgende:
Dus indien medium X word gecontroleerd door 1 grote partij, zijn mensen automatisch gebrainwasht.
YouTube = Google. Google = grote partij. El_matador is gebrainwasht door Google. Overduidelijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |