Nou, het kan in ieder geval geen kwaad er naar te laten kijken. Stuitjes moet je wel mee oppassen.quote:Op vrijdag 4 december 2015 17:21 schreef Theeleuter het volgende:
Myrr, ik hoop met je mee!
Bloesem, succes! Je bent er bijna
Verdorie, heb al heel de week last van mijn stuitje. Behalve goed zitten, regelmatig lopen etc. vraag ik me af of ik er naar moet laten kijken. Na de jongste was mijn rechterbekken verzakt, wat me een jaar pijn heeft opgeleverd....
Iemand evaring mee?
Ik had bij mijn vorige zwangerschap ook last van mijn stuitje en dat ging vanzelf over met een week of tien. Maar ik had geen bekkenverzakking daarvoor oid dus ik zou iig even informeren bij iemand die er verstand van heeft.quote:Op vrijdag 4 december 2015 17:21 schreef Theeleuter het volgende:
Myrr, ik hoop met je mee!
Bloesem, succes! Je bent er bijna
Verdorie, heb al heel de week last van mijn stuitje. Behalve goed zitten, regelmatig lopen etc. vraag ik me af of ik er naar moet laten kijken. Na de jongste was mijn rechterbekken verzakt, wat me een jaar pijn heeft opgeleverd....
Iemand evaring mee?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 4 december 2015 19:57 schreef Svane het volgende:
Thee, ik had aan het begin erge last van mijn stuitje, en dat is gauw weggegaan en pijn in mijn gehele rug ervoor terug gekregen! Matige deal, haha.
Zoe, ben benieuwd of jouw nub voorspellend was! Hier krijg ik gemengde antwoorden als ik de nub rondvraag. Ik vond het het meest een meisjesnub. Maar heb wel een sterk jongensvoorgevoel. En dat laatste overheerst nog een beetje. We zien het over 28 weken.![]()
Net nog gebeld over de uitslag van de combinatietest, voor alledrie de syndromen kans < 1:5000. Chill! En onder de spoiler nog een fotootje van de mijne.Lief baby'tjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En fijn van de uitslag van de combinatietest!
Ik heb ook een jongensgevoel terwijl het een meisjesnub lijkt te zijn, dus ik ben heel benieuwd wat het nou uiteindelijk blijkt te zijn! Alleen heb ik het geduld niet om tot de geboorte te wachten![]()
Dat geduld heb ik ook niet, ik heb een verkeerde deal gesloten met vriend bij kind 1, en nu moet ik op de blaren zitten.quote:Op vrijdag 4 december 2015 20:06 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Lief baby'tjeEn fijn van de uitslag van de combinatietest!
Ik heb ook een jongensgevoel terwijl het een meisjesnub lijkt te zijn, dus ik ben heel benieuwd wat het nou uiteindelijk blijkt te zijn! Alleen heb ik het geduld niet om tot de geboorte te wachten
Wat voor deal dan?quote:Op vrijdag 4 december 2015 20:15 schreef Svane het volgende:
[..]
Dat geduld heb ik ook niet, ik heb een verkeerde deal gesloten met vriend bij kind 1, en nu moet ik op de blaren zitten.![]()
Hij wilde het toen al niet weten, ik heeeeeel graag wel. Dus ik dacht lekker korte termijn, dat ik dan toen mocht kiezen en hij de volgende keer. En nu is het de volgende keer.quote:
Ah zoquote:Op vrijdag 4 december 2015 20:19 schreef Svane het volgende:
[..]
Hij wilde het toen al niet weten, ik heeeeeel graag wel. Dus ik dacht lekker korte termijn, dat ik dan toen mocht kiezen en hij de volgende keer. En nu is het de volgende keer.![]()
Ik vind het wel iets tofs hebben en bij kind 1 had ik een heel klein beetje voorkeur en nu helemaal niet, en het lijkt me heel bijzonder er bij de geboorte achter te komen. Maar nu ben ik dus wel fulltime aan het speculeren
Bank heeft inmiddels doorzit/lig plekken, dus ja, het gaat goed.quote:Op vrijdag 4 december 2015 20:52 schreef LadyBlack het volgende:
Oh mèn, ik heb gisteren helemaal over Klaprooss heengelezen, wat een stress![]()
![]()
Hopelijk zit je berekening er gewoon een beetje naast![]()
En ook eenvoor de andere dames in de eerste weken. Het ís ook spannend! Maar gelukkig gaat t meestal goed
![]()
En dan nog even een thumbs up voor Myrr, en eenvoor Bloesem!! Hopelijk gaat ie met allebei goed!
quote:Op vrijdag 4 december 2015 13:42 schreef Svane het volgende:
Ik had net een echo. En m'n kind is zo knap! En heeft tien tenen en tien vingers en een maag en blaas en een neusbot! Ik ben echt zo blij en trots!![]()
![]()
Yes barfloos! Dat is relaxt!quote:Op vrijdag 4 december 2015 21:07 schreef Molo het volgende:
Yes, pillen slaan aan. Mag er drie per dag maar eentje in de ochtend is nu voldoende.
Vandaag hele dag niet gebarfd
Komt goed
Enthousiastelingquote:Op vrijdag 4 december 2015 21:10 schreef Svane het volgende:
[..]
Yes barfloos! Dat is relaxt!
Ik vind hier de deal dus wel heel leuk, als ik superstellig zou zijn zou vriend het ook prima vinden, dat weet ik zeker. Maar het lijkt me gewoon echt gaaf om het ooit pas bij de geboorte te zien. En dan kunnen we bij de derde kiezen wat het leukste was.
Regel wel ook met je arbodienst, voor je daar gezeik mee krijgt (risico daatop zal meevallen hoor, maar dat wil je er niet ook nog eens erbij).quote:Op vrijdag 4 december 2015 21:09 schreef Razztwizzle het volgende:
Hier was gisteren een behoorlijk heftige dag. De VK vond (ondanks dat zij dat natuurlijk niet mag beslissen, ze is geen arbo-arts) dat het wel verstandiger was om te stoppen met werken. En toen ze dat zei voelde ik zo'n opluchting dat ik eigenlijk wel merkte dat ik daar zelf ook wel vrede mee had. Dus school gebeld, met de rector gepraat. Die was gelukkig heel steunend, en gaat meteen vervanging zoeken. Wel de sidenote dat er "natuurlijk niet meteen dinsdag vervanging is" maar goed, daar kan ik niks aan doen. Als het dinsdag een beetje gaat wil ik nog best een paar lessen geven, maar als ik dan nog zo kortademig en benauwd ben dan natuurlijk niet. We zien het wel. Ik voel me in elk geval niet verplicht meer, dan voelt heel prettig.
Lichamelijk voel ik me een beetje hetzelfde. Bekken doet zeer, snel buiten adem, snel duizelig, snelle en harde hartslag. Erg vermoeiend, dus ik doe ook niet zoveel. Manlief ligt alleen ziek in bed, dus tja, de zorg voor A komt op mij, maar dat is lang niet zo inspannend als lesgeven of ouderavonden.
En nu zit ik op de bank naar de kerstboom te kijken die hij (ondanks ziek) heeft opgezet net en voel ik een soort rust die ik nog niet eerder voelde. Fijn gevoel, hopelijk blijft het.
Ja, de arboarts was maandag weer bereikbaar, dus dan ga ik even bellen. Ik denk niet dat het een probleem zal zijn, hij was de vorige keer al erg begripvol en gaf mij ook advies dat als het niet ging dat op tijd aan te geven. Dank wel voor de tip!quote:Op vrijdag 4 december 2015 21:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Regel wel ook met je arbodienst, voor je daar gezeik mee krijgt (risico daatop zal meevallen hoor, maar dat wil je er niet ook nog eens erbij).
En sterkte
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |